Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
19. okt 2009

ivka domka, ze s mm sme zhodnotili, ze skoda, ze tam nie je naj zurivec a naj maznos, ze by sme zapojili aj nasu 😀

lubica69
19. okt 2009

Ahojte
Ivka Domka má náš hlas tam 😀 😀 😀
Tulipanke a čo ste nakúpili v Európe?či pre bábo? 😉
Evičke s Lenkou dobrú nuocku
Ja superstarujem 🙂 Tipy zatiaľ vychádzajú

lubica69
19. okt 2009

A boli sme dnes v BB Na Bibkin typ som bola kuknúť tie nohavičky v Tescu tak som si hneď 2 balenia jedno po 5 kusov za 2 eurá 😀 😀 😀
A ráno som bola cvičiť tak zmordovaná zas ale to je dobre
Zuzlik a ako fičíš už na ryžy??? 😅

domulienka
19. okt 2009

dakujemeee 😉 vsetkym
No tipy dako nevysli,este u cesiek,ale slovenky ,neviem ta Paulina,no bude to mat tazke
Idem si trosku za masinu sadnut,este vas pridem kuk 😉

zuzlik08
19. okt 2009

ahojte, volala som vecer s bibkou, tak vas vsetky pozdravuje.
lubi, tak dobra kupa 😉 . no dnes som si dala predohrievacie ryzove kolo, lebo naostro som chcela az po oslave malej. no vydrzala som v pohode do 14.00, no potom ma taaak priserne zacala boliet hlava, ze som sa zlakla migreny, tak som si do toho fukla kavu, tak som to teraz zrusila, dam teraz zeleninku a ovocie a potom snad po malej oslavach 🙂
idem aspon jeden vecer skor spinkat, prajem dlhuuua nicim a nikym nerusenu nocku. pa

lubica69
19. okt 2009

No Ivka áno Tá Paulína no neviem neviem 😅
Tak pekne ši šikulka 🙂 🙂 🙂
Zuzlik tak hlava???No mňa naštastie dnes nie Tak radšej zeleninkuj a ovocíčkuj 😀 😀 😀

mishelin
autor
20. okt 2009

ahojte,tak ivka idem dnes za tym primarom ze co "nove"mi ide povedat ale ked vravis ze je v pohode tak dufam ze to tak bude 😒 ja mam normalne uz krce od strachu na zaludku 😅 a nocne mory 😅
a ktomu toot pocasie,moja choroba no des 😒

tulipanike
20. okt 2009

zahlasovane zas 😉

ahojte

lubica, nakupili sme veci na nas - nejake sportove nohavice, rifle, bunda, a den predtym u nas v Natalke tehotenske nohavice, a vetrovku....pre male este nemame nakupene, chystame sa teraz do toho pustit 🙂

mishelin, tak ako? vybaveny lekar?

ostatnym krasny dnik prajem, aj ked zas uprsany, ale apson vcera som sa vytesila zo slniecka 🙂

lubica69
20. okt 2009

Ahojte všetky
Tak to ale máme dnes počko 😖
Miška tak vybav aj keď takto na poslednú chvíľočku Držíme palce
Tulipanke a do Poľska idete kedy?Aj Ivka Domka sa chystá Myslím,že vo štvrtok?
My dnes len doma Veď sa ani nikde nedá 😒 ale zajtra ideme do BB tak ten dnešok prežijeme 😀
Žienky čo dnes varíte?

tulipanike
20. okt 2009

tak pocasie je dnes fuuuuj

ja som vcera varila fazulovu polievku, mnaaam, uz ma chyta hlad, asi si idem kus prihriat 🙂

ideme v sobotu do Polska, cez tyzden nemozeme, kedze obidvaja robime

tulipanike
20. okt 2009

INAK BABY, AK BY STE MALI ZAUJEM - V JANUARI ODCHADZAM NA MATERSKU, A SEFKA HLADA NIEKOHO ZA MNA DO KANCELARIE - PRAVDEPODOBNE NIE AKO RIADNY PRACOVNY POMER, ALE NA DOHODU. TERAZ SI UZ VYBERA LUDI NA ZAUCENIE. AK MATE ZAUJEM, ZASTAVTE SA TU - SLOVAKTUAL BREZNO, CSA 17 (BUDOVA DETSKEHO DOMOVA, HNED PRI PARKOVISKU).
😵

buli21
20. okt 2009

ahojte babky
pocko uzasne...Lubka ja teraz robim plnene kur.prsia...popucila som zampiony z konzervy spolu so syrom bambinko a tym som naplnila, idem dat zapiect, k tomu ryza...od vcera gulasova polievka(vitana...tu moj mm zboznuje),takze mam navarene...
drobec zaspal...idem si pustit superstar na nete,kedze cez vikend nebol cas... a kaficko do ruky...
iska a neboj...oni ti nechcu ublizit,len pomoct..drzte sa aj s bruskom...

domulienka
20. okt 2009

ahojky vsetky mamulky aj skoro mamulky 😉 dakjume ze hlasujete 😉
Ano my idem e v stvrtok do polska do Targu,hlasia ok pocasie tak dufam,ze aspon prsat a velka zima nebude.
Dnes varim francuzske podla Bibky a slepaciu z nedele sme si prihriali.
A fazulovu idem varit zajtra,druhe este neviem asi langose.
Miska tak ako,podarilo sa?

zuzlik08
20. okt 2009

ahojte, tak ja dnes ryzicka zo vcera so zeleninkou - dietne, mm este doje lasagne a mrna kromplik so spenatikom a kuriatkom. a zajtra sa chystam tiez na francuzske
tulipanike, dik za tip, aj rozmyslam, ved peniazky sa zidu, no mala je este dost mrnava, tak vaham. asi az o rok najskor. skoda, mala by som to fakt blizucko
...to je zase pocko 😒 . ideme trosku pobehat do mesta, co nam treba a potom spinkat. dnes sme sa inak zacali hadzat o zem...to bude zase ale zabava...co nas to len caka 😅 🙄

lubica69
20. okt 2009

Ahojte
Tulipanke ja sa asi zastavím Písala som ti IP Mne končí materská 24.1 a síce druhé bábo chcem ale boh vie kedy sa podarí a tak A bez penazí budem od 25.1 lebo môj bývalý zamestnávateľ z cestovky je na materskej 😅
Juj tak provokujete s tými jedlami
Ja len diétny šalátik ale dnes chcem ešte špagetky Seninanovi tak aj ja si dám 😝
Zuzlik a ako zvládaš ryžu?
Katka skúsim niekedy tvoj receptík Mňam Môže byť dobré
Ivka tak nech Vám len počko vynde vo štvrtok 😎
Tulipanke a Vám v sobotu 😀

tina983
20. okt 2009

Tulipanike tak ja by som mala fakt vážny záujem,lebo som už vyše roka po materskej a stále som nezamestnaná,vo štvrtok by som sa tam mohla zastaviť,treba aj nejaké papiere priniesť zo sebou a čo by som mala ovládať,skončila som DOŠ-ku na Piesku.

lubica69
20. okt 2009

Tinka tak vo štvrtok sa tam asi stretneme Som sa už dohodla 😀 😀 😀

tina983
20. okt 2009

Ľubi ja pôjdem hneď ráno,lebo som potom o desiatej ku zubárke objednaná 🙂 Aj tak tomu veľké šance nedávam,lebo ja mám strašnú smolu na robotu ☹

lubica69
20. okt 2009

Tinka IP 😀

eva888
20. okt 2009

Caute baby tak to sme dnes mali zase pocko taky smutny jesenny den. My sme sa dnes mali dobre Lenka mi do obeda spala 1 hod 50 min takze som si stihla poriadit cely byt a teraz sa hrame. Zajtra ideme rano ku dokine lebo jej ide brat krv kvoli krvnemu obrazu a zaroven nam spravi aj poradnu kde nas caka ockovanie takze rano budeme mat uplakane a to este neviem aky cas rano bude.
Tinka Lubka urcite chodte vyskusat mozno jednej sa to podari a trosku si privyrobite.
Zuzka co sa tyka hadzania o zem tak aj mi to uz mame za sebou ten maly stumpel si uz vie povedat svoje ked sa jej daco nepaci len som si myslela ze to robi len ona a ako citam tak aj Terezka sa vie nazlostit ale ja ju necham kym sa ukludni a vyzlosti.
Tak ideme daco zjest aby som nechodila po nociach do chladnicky

vranka4
20. okt 2009

Ahojte 🙂 ,aj tu hrozné počasie 😖,už aby bolo letooooo 🙂 a nás pochytila nejaká viróza,ja a mm sople a celková slabosť,3-deň ma bolí pravé plece až lopatka,neviem z čoho,Ivka do rána schytala laryngitídu,takú fest,o 1.hod. som jej dávala Rectodelt a ost.lieky,ešteže ho mám vždy doma,ale do rána jej hlas celkom pekne povolil,ale soplila už cez víkend,už včera začal aj Marek,takže okrem veľkých báb sme všetci nakazení 😖,dnes som bola u dr. v BR pre lieky-normálne autom 😕 😕 😕 ,sa mi šoférovanie celkom začalo páčiť,čím viac jazdím,tak si viac verím 🙂už nie som taká rozklepaná 😀 😀 .... ,takže stretko tento týždeň u nás ruším,dohodneme sa ,keď budeme fit,dám vám vedieť 😉...a to u nás v škôlke majú detičky vo štvrtok besiedku pre starých rodičov,nejaký program,občerstvenie,pri príležitosti mesiaca-októbra-mesiac úcty k starším 🙂 ,tak som zvedavá akí budú,či pôjdu vo štvrtok d škôlky,aj keď tam viacerí soplia a kašlú 😖

zuzlik08
20. okt 2009

ahojte, evy, aj ja ju necham vyrevat a vyzurit sa a vobec ju nelutujem. dnes, ked ju to chytilo, tak zurila 45 minut, planiga jedna. ako ja viem, jednoznacne prvenstvo v hadzani sa o zem ma luckina viktorka, tu to uz hadam aj prestalo bavit 😀
booze, moja, zase vam idu brat krvicku, tak nech vam to rychlo a dobre dopadne, moj lenusik, ju ale tie dokiny natrapia. tak ste si dnes s tym spankom nadbehli aj nocny? no dufam, ze nie 😉
lubi, ja ryzicku v pohodicke, mozem aj ryzu aj zemiacky a cestovinky, no neviem, ako by to bolo, keby to bolo mesiac aj viac vkuse len jedno z toho
no evy, ty mas veelku vyhodu, aj keby si chodila po nociach do chladnicky, ty hadam aj vtedy budes este viac chudnut ☹

eva888
20. okt 2009

Vranka tak to mi je luto len sa rychlo vyliecte a chorobu vyzente s vasho pribitku. Tak to soferovanie ti zavidim aj ja mam vodicak a nesoferujem strasne sa bojim a nemam odvahu nakolko mame pre mna velke auto. Po akom case si zacala soferovat?

tina983
20. okt 2009

ahojte 🙂
Ivka zahlasovala som a ešte zahlasujem,Domka je fakt podarené dieťa 🙂
Evka aj ku mne by sa zišlo prísť poriadiť,ja ako mám mm doma,je tu neustále neporiadok,som si už odvykla od neho,každá maličkosť mi prekáža.A Lenočka ako pokračuje s krôčikmi?Ešte nebehá?Evi sorry,ale keď ťa človek vidí akoby si zo vzduchu žila a ty takéto nočné nájazdy na chladničku robíš?Bohu ďakuj za metabolizmus,ja by som hneď s tebou menila. 🙂 Zuzka píše o ryžovej diéte,tak ja už žiadne podobné pokusy pre istotu nerobím,lebo naposledy keď som niečo podobné skúšala,som síce zhodila 7 kg ale za krátku dobu pribrala cez 14 takže čerta už nepokúšam 😀 A nemôžme byť všetky na svete krásne a štihle,serie ma ako vyzerám ale sú ženy ktoré su určite aj horšie na tom ako my!
Ty kokso a tá radosť v Tescu keď niečo skúšam a je mi to veľké je neopísateľná 😀 😀 😀

eva888
20. okt 2009

Tak Zuzka to ti poviem este kym sme v tej prvej miestnosti tak je vsetko ok ale ked uz uvidi dokinu tak zacne boj a strasny plac uz teraz ma boli srdiecko este ze dokiny sa trafi do zili na prvy krat a nemusi ju pichat na inom mieste.Tak do rana sme spali ukazkovo bola hore len dva razy aj to sa nacicala a spala takze uvidime ale vzdy som pripravena na tu horsiu variantu a potom radsej ostanem milo prekvapena ze ako dobre spala. Tak moju to zlostenie drzi asi len 5 min a hlavne ked zbada ze nie som pri nej tak sa ma vyberie hladat a kym ma najde tak ju zlost prejde.Zuzka ani si nevies predstavit ako by som potrebovala pribrat aspon 5 kg lebo vyzeram strasne sama sebe sa nepacim.

zuzlik08
20. okt 2009

tinka, tak to si napisala krasne...ano, aj ja som sa minule vytesovala, ked mi nieco bolo velke 😀 😝 ...ach, kde je moja velkost 38-40 ☹ 😢

zuzlik08
20. okt 2009

evy, ani ja sa sama sebe nepacim...jooj, keby som ti mohla dat zo svojho...milerada

tina983
20. okt 2009

Ja keď som minule skriňu riadila a gate vyťahovala,som mala dosť,čo v minulosti kolo pása bolo,dnes okolo stehna obchádzalo. 😀

eva888
20. okt 2009

Tinka celkom sa jej dari s krocikmi uz urobi takych 8 krokov ale musi mat naladu na chodenie ked sa jej nechce tak proste neurobi ani krok hodi sa na kolienka ale nenutim ju ked sa pusti tak bude chodit. Tinka akurat som pisala aj Zuzke ze by som rada pribrala ale neviem ako co by som si mala dat musim sa spytat v lekarni ci nemaju nejaky pripravok na pribratie.
Baby bucte radi ako na tom ste vobec nie ste tucne vcera som stretla jednu znamu a ta kvoli chorobe schudla 20 kg a poviem vam ze vyzera strasne radsej byt pri sebe ako byt pekna a stihla

zuzlik08
20. okt 2009

no my sme akurat pred par minutami urobili prve samostatne krocky, mm ju pustil a uz nam s mm kukadla vyskocili, buchta urobila 2 samostatne krocky a tvarila sa dolezito, akoby sa nechumelilo. chuda male , ani sama netusi, aky pokrok urobila, no a rodicia sa taak vytesovali... potom sme si ju este chvilu pustali, no uz sa jej velmi nechcelo. ja to tiez neriesim ani nenahlim, sice popri nabytku uz chodime asi 3 mesiace, no ked sama bude chciet, tak s tym zacne.
evy, ako ja viem, na pribratie asi lieky nie su, len na podporu chuti do jedla...a tu asi mas, vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre