Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
21. okt 2009

jej Ivka tak to mi je luto ze ste chori vsetci,retazova reakcia funguje,tak sa len chytro poliecte 😉
Ano ideme vsetci,som akurat dnes myslela na Vas,ci daco nechcete,ale uz som to tu pisala,ze kupim .Asi pojdeme o siestej.
No veru tieto prace na doma,ja som sa tiez zaujimala a o nicom. 😒

vranka4
21. okt 2009

pekne vyzerajú,brala by som skôr zateplené,keď prídete hore alebo my dole vyskúšame,možno by som ich vzala,ak by Ivke sedeli 🙂

domulienka
21. okt 2009

no ano treba skusit, 😉
Tak idem do hajan,rano treba vstavat,dobru noc vsetkym.

vranka4
21. okt 2009

dobrú noc a šťastnú cestu 🙂

eva888
22. okt 2009

Caute vsetky mamicky a deticky fakt mi mozno neuverite ale ako sa starsne vcerajsi den zacal tak paradne skoncil. Lenka mi prvy raz ako sa narodila spala 7 hod a 15 min vkuse som bola uplne hotova z nej a potom este spinkala do 6 hod 15 min.Som zvedava do kedy nam to vydrzi.
Ivka vranka tak sa len liecte a ak som dobre postrehla tak dnes slavis narodeniny a touto cestou ti chceme zablahozela hlavne toho zdravicka a vela radosti s tvojej rodinky.
Ivke domke zase stastnu cestu a dobre nakupy.
Lubka a Tinka tak sa drzte a pozdravujte Bibku

zuzlik08
22. okt 2009

ano, ivka vranka ma dnes narodeniny 😀 ...zo srdiecka ti prajeme hlavne vela zdravicka, lasky a nech ti tvoje slniecka robia velikansku radost
evy, no tak to je supeeer, to ste tak pekne spinkali v noci? my tuto noc tiez sa dalo, boli sme hore asi len 4x a rano sme spinkali do 6.15, tak celkom v poho
lubi, nie ja este nemam svoj noteboocik, len som pisala ze nato maju mesiac a budu to este len 2 tyzdne. 🙂
napiste aj s tinkou, ako ste dopadli na pohovore
nam robia tento tyzden v cinzaku vymenu plynovych rur a meracov, tak sme vacsinou doma, von len na chvilku
ivka domka, tak dnes idete robit velke nakupy...urcite zas ulovis nejake pekne kusky v kakacku, tak potom sa pochval . a ako sa to hovori? nemin vela nakup vela 😉

eva888
22. okt 2009

Veru zuzka mala spala od 20 hod do 3hod 15 min v noci ani ja som neverila vlastnym ociam ked som kukla na hodiny mne sa to zdalo ze je uz po dvoch hodinach hore. a co pekne robite baby ci spite tento moj kvietok spal len 1 hod a vstala hore ritkou volaka je maznava len na ruky a ked ju polozim tak strasny plac ani hracky ju nebavia tak neviem co ju trapi.
Takze mate veselo asi je aj poriadny buchot ked vam menia tie rury my ich uz mame vymenene ale preistotu nam zase nejde vytah akurat ho prisli opravit.
No nic ideme sa napapat co idete robit poobede

buli21
22. okt 2009

ahojte babky
aj moj drobec pred chvilou zaspal,lebo sme asi 2x od narodenia rano vstali neskor ako o 6.30...takze siel spat az teraz...cakam na opravara z byt.druzstva.moj sikovnik odrapil uz druhy pomerovy merac z radiatora...pred mesiacom opravoval v detskej a dneska v kuchyni...no tesim sa 😝 ak to pojde takto dalej asi odstranime vsetky radiatory 😉 a zalozime ohen v strede miestnosti...ved kolko rodin (napr. z Halan) takto funguje 😀 mala som aj ja k Bibke kuknut,ale kedze cakame opravara..tak sme nesli.Vcera sme s BIbkou boli u Dasky, predtym bola mala Eliska u nas na hodinku, Bibka potrebovala odskocit a poviem vam,ze bolo tazke sa pri nich najest...akonahle som si zobrala tanier uz boli nezbednici pri mne a ako vtacatka natahovali krk...ale inak boli strasne zlati ...no buduci manzelia..takze tak...
vranke aj my vsetko naj a hlavne vela zdravicka 🙂
varim madarsky gulas,,tak budem mat hadam do soboty pokoj...a vy co???

buli21
22. okt 2009

kuknite foto zo vcerajsieho ministretka u Dasky a Kristianka...pa

eva888
22. okt 2009

Tak buli chlap sa nezaprie zaujimaju ho chlapske veci aj Lenka sem tam pochyta merace ale snazim sa ju ucit ze to nesmie. Velmi pekne fotky zo vserajsieho stretka a hlavne ze deturencom chuti jest lebo poznam mamicky ktore sa velmi natrapia kym daco dostanu do svojich drobcov. Ja dnes este bryndzovka zo vcera a vyp. kur. prsia so zem. kasou. Lenke som spravila zeleninkovu polievocku ale dnes jej volako nechuti jest tak neviem ze co sa deje.
Buli uz davas malemu to co varis ty alebo mu varis zvlast?

buli21
22. okt 2009

Evka na 90% mu varim zvalst.lebo nam chutia viac korenene a omackove a predsa ma len 10.5 mes., takze dnes ma paradajkovu s ryzou a kuracie mlete so zemiakom+nejaky kompotik, bez toho sa mi ani nenaje...

eva888
22. okt 2009

Tak super ze ma rad kompoty my sme tomu este neprisli na chut ja uz velmi nevarim zvlast podla toho co varim lebo mi nemame radi korenene a aj malo solim moj muz povedal ze mu to nevadi ze on si prisoli. Ale ked treba tak jej varim tiez zvlast

vranka4
22. okt 2009

ahojte 🙂 ,ďakujeeeem pekneeee za gratulácie 🙂 ,potešili ste javascript:addEmoticon('🙂','vBody')ma 🙂 ,mne je trošku lepšie,tak som bola cca 3hod. 😕 😕 so svokričkou v cintoríne,dať trošku hroby do poriadku,sľúbila som jej to,to som vtedy netušila ,že budem chorá,vymrzla som fest,stále mi je zima na zadok,čo som bola stále zohnutá,najradšej by som si ho vopchala do pece 😀 😀 ,dúfam,že tento pobyt sa neohlási nepríjemne na mojej viróze,radšej som si hneď dala čajík s citrónom a ďalší Coldrex 🙂
dvojičky išli dnes do škôlky,majú tú besiedku so starými rodičmi o 15.h.,tak všetky starké tam pôjdem zaviesť 🙂
buli,zase super fotky zo stretka,...ten tvoj malý fešák ti dá do poriadku celý byt 😀 😀
evka,spinkanie sa možno konečne upraví
ivka s famíliou hádam už nakúpili,karty vybielené 😀 😀 😀 ,ocko môže zase makať 😝 😝

vranka4
22. okt 2009

niečo mi tam skočilooooo,preložte si po svojom 😀 😀

lubica69
22. okt 2009

Ahojte kočky
Vranka všetko naj naj naj 😀 😀 😀
Tak my sme boli v tom slovaktuale ale je dosť záujemcov tak len poslať životopis a čakať koho si šéfka vyberie 😀
Potom u Bibky Všetky Vás veľmi pozdravuje 😉 😉 😉
Katka krásne fotočky 😉
zuzlik tak kde som čítala,že už máš rýchly notebook??? 😅 😅 😅 Popleta som

tulipanike
22. okt 2009

ahojte 🙂

tak ako bolo u bibky, lubica? ani neviem, kedy sa chce do toho vyberania sefka pustit, tak ktovie

lubica69
22. okt 2009

Ahoj Evička
Bolo dobre Sebastiánko sa vyhral s Eliškou Tá už chodí len taký fukot Veď zajtra je už veľká ročná slečna
😀

tina983
22. okt 2009

Ahojte kočky,tak sa aj ja hlásim,tiež sme boli u Bibky,tá nás teda riadne opatrila,sme tam obedovali normálne,no mám čo vracať nabudúce 😀
Vranka k narodkám všetko len to naj,zdravíčko,šťastie a skvelú rodinnú pohodu 😀
No s tým pohovorom uvidíme,ale veľké šance tomu nedávam. 😒
Katka škoda že vám to nevyšlo,ale čo už merače treba aby vás neošvihli o euráče,no to je Peťko pekný zázrak keď to vie takto poskladať,to už od teraz špekulant malý,chcel aby vám namerali menej 😉
Lenočka zase spaním prekvapuje,bodaj by jej to už navždy takto vydržalo 🙂
A Eli fakt zlatá,keď som ju cupitať videla mala som dosť,od zeme ju nevidno ale behá ako víchor.l 🙂

lubica69
22. okt 2009

Tinka,že?!Tiež ju mám stále na rozume Ako bežká Eli malá 😀

lubica69
22. okt 2009

Fu tak to tu idem trošku zachrániť od 17 😅 😅 😅

zuzlik08
23. okt 2009

ahoj lubi, no este ze ta mame...od vcera tu nejaky vypadok 😀

eva888
23. okt 2009

Caute baby a hlavne nase dve princezne Eliska a Terezka este raz vam prajem vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaajlepsie k prvemu rocku.
Veru lubka este ze ta mame domka tak ako nakupy, vranka dufam ze vam je uz lepsie a choroba od vas ide prec.
To mame zase za pocasie takze co sa tyka toho nasho spania v noci tak sme boli hore 2,5 hod nevedela sa ucmochtlit len sa prehadzovala sem tam zaplakala potom sa s nami vadila a nakoniec konecne zaspala.
Tak Elisku by som aj ja rada vydiet na zivo ako beha to male krasne stvorenie.Aj Lenka sa uz pusta viac uz je odvaznejsia vcera bola u nas na navsteve Lenkina sesternica o tri mesiace je mladsia tak sa predvadzala som uplne žasla chodila len taky fukot.
A co idete dneska porabat my zajtra ideme na cely den ku starkej lebo mm ide hrat turnaj tak sa nam nechce byt samym doma

tulipanike
23. okt 2009

ahojteeee, jeeej, tak eliska ma dnes narodky? veeela lasky, zdravicka, stasticka prajem 🙂
a aj terezke 🙂

pocujte, kto ste to boli vcera v targu na nakupoch?

vranka4
23. okt 2009

ahojte 🙂 ,Ivka bola v Poľsku,ale sa včera vôbec neozvala,tak možno ešte aj dnes nakupujúúúúú 😀 😀 😀 ,hádam sa ujde niečo aj nám 😝
evka,tak si to užite zajtra u starkej a tato nech vyhrá turnaj 🙂

zuzlik08
23. okt 2009

dakujem gratulantom 😉 ...
...a aj my prajeme eliske dalsi rocik aspon taky peknucky a usmiaty, ako bol tento prvy...a vela vela zdravicka...a nech ju rodicia a surodenci posluchaju 😀

eva888
23. okt 2009

No vranka bodaj by si mala pravdu s tou vyhrov on sa tesi ako maly chlapec ked vyhra keby si videla tu pripravu pred turnajom tak sa aj smejem ako to preziva inac len pre info hrava stolny tenis za Brezno.
Tulipanike ako prebieha tehulkovanie rastiete?

tulipanike
23. okt 2009

ahoj zuzlik, evik 🙂
evka, tehulkovanie je fajn, rastieme sa nam zda ze kazdym dnom 🙂

zuzlik08
23. okt 2009

inak tulipanike, aj moja svagrina caka v marci, ale neviem este presne kolkeho, tiez 2 kusok. buduci tyzden maju prist, lebo ona je ceska, tak ziju tam, tak som uz tiez zvedava, ako sa nam pekne zagulatieva

tulipanike
23. okt 2009

zuzlik, teraz je to akurat obdobie na poriadny rast bruska - naozaj mam pocit, ako keby bolo vacsie kazdym dnom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre