Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
7. nov 2009

Caute baby tak sa hlasim vcera som to uz nestihla vecer ma zacala boliet hlava tak som zalahla skor.Tak tou novinkou co Bibka mysli je ze Lenka uz od vcera chodi uz sa neboji a pusti sa som bola vcera hotova ako pri Matke trojicke cupitala. Trojicky velmi zlate su uzasne a hlavne velky obdiv patri maminke keby ste ju videli nezastavi sa blazni sa s nimi vcera nas nabila energiou aspon na mesiac vsak Bibka.
Chvala bohu sme zdravi ale zuzka nam zachorela tak len sa lieckaj von sa aj tak v tomto case neda ist tak sup do postele ked bude terezka spinkat.
Mne tiez Lenka spinka sice neviem do kedy ale idem daco precitat kym mam kus casu lebo varit mi netreba 🙂
Tak pekny den

tina983
7. nov 2009

Ahojte,tak my sme práve dopapali,mali sme bryndzové halušky,mm prišli na chuť. 🙂
Evi tak Lenočka šikovnučká,odteraz ti treba byť v ešte väčšom pozore 🙂
Inak som si aj myslela,že sa práve o toto bude jednať,alebo ma ešte napadlo,že Lenočke súrodenec pribudne 😀 Tak veľa štastných krôčkov bez pádov prajeme 😀

lubica69
7. nov 2009

Ahojte žienky
Tak my sme včera boli u dokiny Máme zapálené hrdlo a priedušky Naordinované ATB O týždeň kontrola Sebastián aj teplotoval do rána 😢 Fu no dúfam,že to čo najskôr prejde 😉
Bibka a eli sa aj pohrala s 3kami?A tvoj mm zlatý 😀
Tinka aké tajnosti???
Vranka tak super,že 2ki v škôlke supeeer 😉
Zuzlik aj ja by som šla pod solár 🙂 ale v BR neviem kde a liečkaj sa aj ty
Bubinka aj vy s Adamkom skoré uzdravenie
Tulipanke a už viete,či chalan či baba???

lubica69
7. nov 2009

Jej Evka tak gratulujeme Lenočke

eva888
7. nov 2009

Dakujeme pekne Lubka vy sa len rychlo vyliecte.
Evka bubinka tak super ze vam to klape a som rada ze Adamkovi je uz lepsie.
My dnes len doma navarila som nam fajneho pudingu tak sme si pochutili poobede a ten moj maly zasran tu robi zlobu vsetko ju zaujima vsade je nic jej neujde.

zuzlik08
7. nov 2009

ahojte, tak ja dnes vyriadila a uz navarila aj na zajtra a pondelok, tak evy hadam zajtra doobedu to s tym slofikom vyjde 😉 . som si aj ja inak celkom myslela, ze lenka bude mat surodenca 😀 no gratulujeme aj my k prvym krockom. a bacha na vsetky skrinky a supliky, ja cele dni nerobim nic ine, len po byte zbieram kuchynske sitka. uz sa tesim, ked ju napadne hadzat mi hracky medzi hrnce.
no co sa chorob tyka, mala uz ma len kus sopliky, mm sa samozrejme uzdravil a preniesol to na mna, takze ja som teraz najvacsia choroba, no budem to musiet nejako rozchodit.
boze a chudatko sebastian, tak na toho si ta chripka teda riadne zasadla. tak mu prajeme skore uzdravenie. lubi a kedy presne ocakavate ocina? kotol uz funguje ako ma? lubi, ja viem o par solarkach v br, no davno som nebola, tak neviem, aky je kde momentalne stav. viem o jednom velmi blizko pri mne, no to je asi najdrahsie.
tinka, tak chlapovi to s tym nedostatkom deti u vas doma vysvetli po lopate, ved vies, ze s nimi treba ako s malyi detmi 😉
baby, tak nabuduce musim aj ja s vami k 3kam dobit baterky. velmi matku obdivujem, ako to super zvlada, sice nema inu moznost, no ono je fakt pravda, ze ten hore vie komu co nadelit
bibka, urobili ste aj nejake fotecky 3? sup s nimi do albumceku

lubica69
7. nov 2009

Ahojte
ďakujeme žienky
No Sebastián si to fakt túto jeseň odniesol najviac Veď sme už takto skoro mesiac s malými prestávkami Poobede búval 2 hoďky 😉 Potom zas teplota 😢 Ale čajíkujeme Aj papať mu chutí Tak dobre 😅
Zuzlik tato nám príde o cca mesiac 😀

buli21
7. nov 2009

ahojte babky
my sme si dalitrosku pause,lebo nam blbol PC, cosi nam tu strasne hucalo, ale uz je to OK ,neico bolo zanesene vo ventilatore...
Lenocka sikovnica...nas maly sice spravi 3 krocky ale velmi sa mu nechce,aj ked dneska nehoruckoval, tak ho tie zubiska trapia, ze ho nic nebavi,len mrnci a chce sa nosit...fakt som uz unavena,a vobec nam dnes nechcel papat...tak ma islo porazit,,,keby sa tie zuby dali vymenit,ja by som si to odrpela za neho...
Bibka ty si stasna mangelka...a urcite si supis,ked ti to takto krasne povedal...
mam uz pre teba ten program na fotky...tak by som v PO dobehla, ...alebo ked to vyhovuje vam...ale az poobede
Evky nech ti to s tym Tisovanom vyjde..aspon budem mat kamosku na blizku,ked som u svokry,lebo sa tam nudim,nic mi nechce dovolit robit a mne je trapne ze ma 70 rocna zena obletuje a obskakuje🙂))
Zuzka tak odkaz Igorkovi,ze blahozelame k synovi...krasne miery🙂)sikovna zenuska...
Seninankovi prajeme skore uzdravenie...
a hlavne nech sa nam to pocasie upravi,lebo bieda....ani maleho to vonku nebavi( a hlavne v tom supis pupis kociku)
inak je solarko aj na Mazorniku,tak Zuzka ked pojdes k mamine, mozes si odbehnut do skolky pred jej cinziakom...
ahojte

zuzlik08
7. nov 2009

kati, opravjem, maly slonik vazi 3950g. dnes ho bola stara mama julka pozriet, vraj je spokojnucky, pekne spinkal, aj mamina je velmi spokojna, ved aby nie, aj pri chiarke mala mliecka na rozdavanie hadam este pre 5 malych hladnych krkov 😀 . ale ti poviem, ked som jej zakazdym videla to brusisko, az ma pot oblieval a ona bola vzdy spokojnucka, jej to vobec neprekazalo, ani pred porodom...fuhhh 😕
neboj, o nejake 2-3 dni bude lepsie aj s papanim, nas tieto posledne tiez dobre vytrapili, zatial najviac zo vsetkych, ani mne nechcela 2 dni skoro vobec papat, tak som jej davala prevazne aspon mliecko, no aj to bol dost problem, kedze ju zaliali sopliska. spominas, ked si mala strojcek, ako to bolelo, ked sa napravali zuby? si zober, aki su ti nasi krpci statocni, aku bolest vydrzia...a to ich urcite boli viac
no s tym mazornickym solarkom to bude asi problem, hore chodim fakt malo, tento rok som tam zavitala asi az 6x 😅
lubi, ozaj a web kamera pri spojeni s ocinom funguje?

lubica69
7. nov 2009

Katka ahoj Peťkovi nech zúubky čo najrýchlejšie a najbezbolestnejšie vyndu 😉
Zuzlik áno webka funguje ale voláme len tak raz dva razy za mesiac cez skype
Fakt vôbec som nepostrehla Bubinkinho nového nápadníka 😅 Musím ešte raz prečítať a pozornejšie 😅 Ale samozrejme prajeme z celého srdiečka 😉

buli21
7. nov 2009

Zuzka tak az za svagrinku ma to bolelo,lebo Peto mal 3900 a 54 a veru tazko to slo takou malou dierockou....
my nechceme ani mliecko nasilu mu v noci davam umelaca asi 100 ml, a potom aspon zaspi...ale je to strasne,ti poviem...ten panbozko mal vymysliet nieco ine ako zuby...
lubka aj mi mame web kameru,keby si po mne tuzila,tak sa mozme poobzerat🙂))len nie dnes,nemam umytu hlavu 🙂))

zuzlik08
7. nov 2009

buli, noo ved to, a este sa aj rychlo kazia...

zuzlik08
7. nov 2009

ok babky, idem dat nejaky horuci protichripkovy doping a idem buvat. dobru...

bibka333
7. nov 2009

ahojt Katka ty si čislo že nemaš umytu hlavu si ma rozosmiala 😀 😀 😀 v pondelok vas čakame už sa velmi tešime 🙂
Trojky dam ideme smenšit foto
Lubka Seninankovi nech to rychlo prejde naša Eliška nevie zaspat večer už druhy den

slnieckovedeticky
7. nov 2009

tak foto s Terezkinej oslavy pridane nie všetky ale aspon niečo 🙂

lubica69
7. nov 2009

ďakujeme 🙂
dobrú 😔

lubica69
8. nov 2009

Ahojte žienky
A tu od včera nik? 😢
Čože robíte a čo ste varili? 😉

bibka333
8. nov 2009

ahoj Lubka tak my sme varili kuraci rezen a zemiakovu kašu 🙂 a bola u nas švagrinka z Podkorenovej mala dnes spala len ked sme boli v kostole potom už nechcela tak ideme bojovat aspon do 18 30 19 h aby vydržala pa 🙂

domulienka
8. nov 2009

ahojky,u nas len lenosime,aj sme chceli ist kuk k znamym,no mala spala do pol piatej,a uz sa nam potom nechcelo.
Vcera vecer som bola cela happy,domka vypila so slamkou skoro 2deci kakaa,po polroku co mi mlieko odmietala,tak dufam ze dnes sa to bude opakovat 😉
varili sme masko na prirodno a kasu,polievka klasik hovadzia
Lubi tak Seninka riadne chytila ta choroba,len nak sa chytrucko uzdravi aj ostatni co ste chori 😉
Ja sa trosku zase vrcem po bazarikoch,kozustek mi neda spavat,ale uz mi vrta aj daco ine,len napisem ze s vetrovkou som mohla este pockat,no jasne ze som nasla krajsiu a od tej istej predavajucej ☹

domulienka
8. nov 2009

Aha Miska vklada fotky synacikov,maly je zlaty ..aj starsi samozrejme,podobaju sa 😉

bibka333
8. nov 2009

Miška maly je užasny prišla na mna nostalgia ked pred rokom som mala ja maly batožtek 🙂 štastia

luckka
8. nov 2009

ahojte kocky, inak su niekde fotky od zuzky?

buli21
8. nov 2009

ahojte
Lucka nejake fotecky su povyse v albume slnieckovedeti...a zajtra s Bibkou poobede vlozime dalsie,len jej pojdem nainstalovat program na upravu rozmerov...som rada ze si tu konecne ukazala🙂))
maly Tobiasko nadherny...Miska pekne ste ho urobili...asi z lasky🙂))
Bibka nebud nostalgicka...urob si dalsie...alebo vydrz na Jarkine si pockaj...

bibka333
8. nov 2009

Katka ved mam dost ked ma dobehneš budem rozmyslat 🙂 😀 🙂 zajtra sa tešime
Lucka a ja sa tešim že si sem nakukla 🙂

bibka333
8. nov 2009

Lucka Vikinka je nadherna v tych ružovych šatočkach 🙂

zuzlik08
8. nov 2009

ahojte, ja len na rychlovku, musim zehlit...bibka, kuk co som nasla http://www.babybazar.sk/nova-nafukovacia-hra-ka...
ano miska, maly zlatucky, hned som zbadala, ze si asi prihadzovala fotecky, akurat som nakukla
jeej, lucy, vitam ta po dlllllhom case medzi nami 😉
tak zatial pa

eva888
8. nov 2009

Ahojte baby ja sa hlasim dnes sme boli cely den pri starkej bolo super mala sa vyhrala s braskom.
Miska zlateho synacika mas.
Lubka ja som varila segedinsky gulas s nasej tohtorocnej kapusty.
Zuzka tak tie koniky su super myslis ze sa to da este objednat asi predava viac kusov Bibka co na to vravis?
Ja stale chodim po internete a mne sa to nepodari takto najist vydno ze ste v tom jednotky ja nemam stastie.
Inac foetcky nadherne aj S Terezkynej oslavy aj od trojiciek.
Ja dufam ze zajtra sa dostanem k tomu aj ja a poposielam vam tie videa s oslavy.

bibka333
9. nov 2009

ahojte a tu este nikoho od včera Zuzka cena je super ale poškam či nenajdem v polsku a potom sa rozhodnem a Evka sobrala by si si aj ti aby bolo poštovne lacnejšie 🙂
ja som si dnes poriadila a pojdem si lahnut s Eliškou no čo v takomto počku ale tešim sa poobede pride Katka s Petkom 😀 🙂 ak im do toho nič neprišlo

eva888
9. nov 2009

Ahojte baby ja by som zobrala aj hned lebo neviem ci to nepredaju kym prides s polska zda sa mi ta cena celkom fajn na tie ceny co som nasla od 16 eur hore.
Tak len oddychuj mne uz Lenka spi a idem stiahnut videa do pocitaca a poposielat vam ich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre