Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
13. nov 2009

ivka domka sikulka, uz som si parkrat vsimla super basnicke crevo 😀 😉

eva888
13. nov 2009

Ivka domka tak super ze sme sa takto dohodli aspon na postovnom usetrime aj to je nieco ved sme na materskej 😀
Tak dnesny pobedny spanok bol lepsi spali sme 2 hodky takze teraz este nie sme mrachtavy a maznavy pekne sa hrame.

zuzlik08
13. nov 2009

...vy sa mate...na nas to uz hodku poznat 😒

eva888
13. nov 2009

Tak tu dnes vecer nikoho zatial. Nas asi caka tazka noc mala mi bola hore uz tri razy asi nam idu dalsie zuby alebo neviem.

buli21
13. nov 2009

Ivka dakujeme,si sikovnica...naposledy mi z bessu prislo do 10 dni ,tak sa tesim....
my uz spinkame od 7 mej a ja si tu chatujem na FB s 4 kamoskami z minulosti...

zuzlik08
13. nov 2009

ahojte, no buli, ved aj ja som pred chvilkou po dlllhej dobe zavitala na fb, tak som pokukala aj vase svadobne a nove 😉
evy, aj my asi tazku noc pred sebou, mrna uz asi 5x revalo 😒 ☹
tak ja idem do postielky, dobruuu

eva888
14. nov 2009

Caute baby tak tu od vcera nik pekny dnik je aspon dnes. Bibke sa dobre chodi po polsku a atkisto aj Tinke. My sme od rana pri starkej tak oddychujem a malej sa venuju starky a stryko.
Na to ze vcera vecer sa Lenka budila tak sme spali celkom dobre ale dnes poobede spala len 50 min takze nic moc a do vecera este daleko. No nic ideme sa kustik prevetrat von ked je tak pekne.
Bibka potom daj vediet co si kupila

tina983
14. nov 2009

Ahojte,tak my sme v tom Poľsku nakoniec neboli,sme sa rozhodli,že pôjdeme,keď bude malý v škôlke,bála som sa aby mu nebolo zle v aute cestou lebo on zvykne po zákrutách mávať potiaže,tak radšej pôjdeme bez neho a bude kľud. 😉
Dnes je fakt krásne von,ideme aj my niekam vypadnúť asi,uvidím čo chlapi povedia 🙂

domulienka
14. nov 2009

ahojky,krasny dnik dneska 😉
My sme doma riadili,koberec som tepovala,rano v tescu,Zuzka ma navnadila na zlavy,kupila som Domke pyzamkove overaly na spanie,zlavnene,ostatne bolo vsetko pre nas male
Dnes uz mame trojkolku doma,Beky ju zmontovala a schovali sme ju do pivnice.Evka prisla Ti uz?
Tinka veru bez deti je najlepsie ist na taketo trhy,lebo ja som furt myslela nieje zima,nieje hladna,aj ked bola uplne v pohodicke,ja mam uplne najradsej ked som sama,v klude,v pohode a nakupim vsetko.
Bibka ano uz sme zvedave co ste s Jarkou nakupili 😉

eva888
14. nov 2009

Ahojte Ivka ano prisla uz len sme ju este neskladali tak dufam ze bude ok.
Tak si sikovna ked mas uz poriadene a vytepovane aj ja sa chystam musim poumyvat okna a tak

bibka333
14. nov 2009

ahojte tak nakupene ale skakadla nie tak objednam od pani dam vam potom vediet no kupila som Jarke 2 vetrovky , čižmy ,Adlkovi brankarsky dres ,ponožky a Elinke žabku ktora plava 🙂 ,maso a uz nic.Baby ale oplati sa kuracie prsia po 2,65 e,stehna po 1 e,Ryby 5kg po 11,5 e ,br plece po 2,8 e,kare3,39ea som unavena ako kon Eliska tiež bola v noci hore kazdu chvilku som bola zlostna a nič som sa nevyspala 😠 Zuzka autosedačka kvalitna za 70 e ale daju aj kus lacnejšie .No idem niečo porobit tak pa neviem či sa tu dneska ukažem.

zuzlik08
14. nov 2009

ahojte, tak ja sa vam uz hlasim prostrednictvom mojho krasnuckeho nb, opraveny, ani programy mi nevymazali - aspon to tak vypada, este som neskusala. no uz som aj vynervacena, lebo mi nieco potentovali v nastaveniach bezdrotoveho netu, tak som teraz na kabli, uz som volala vyse pol hodky aj na servis, ze by sme nieco po telefone poriesili, no ani chlapik uz nevedel co, vraj by bolo najlepsie bud ich alebo niekoho kto sa tomu viac rozumie,nech mi to pride omrknut, co mi tu porobili. no oni pytaju za kazdu zacatu hodku 33€...az ma pot oblial...este ze su tu v br taki zlati a vzdy radsej riesia cez telefon, ak sa da, aj ked u mna uz 2x boli a odpustili mi platbu...zlati chlapci 😀 .
my mame otca choreho, takze si ani trosku neoddychnem a pribudlo mi dalsie dieta 😉. dufam, ze to od neho zase neschytame
a ako vy ostatne chorobky, lubka so sebkom, vranka s vranciatkami...???

eva888
14. nov 2009

Tak super zuzka ze nb je uz funkcny potom napis posleme ti videa. Tak manzelika len pekne lieckaj aby bol chytro zdravy aby ste to od neho nechytili. Aj mm mi volal ze co si ma dat na hrdlo ze ho strasne boli tak som zvedava ako sa bude rano citit a to ide na tri dni robít strechu. My dnes super mala uz spi a samozrejme ze raz uz bola hore takze uvidime co bude do rana. Teraz kus pozeram net a debatujem s mamou a hadam pojdem pomaly aj dopostielky.
Tak dobru noc

lubica69
15. nov 2009

Ahojte žienky
Zuzka tak super,že nb opravený Už len všetko na ňom dorobiť a bude OK
Nám príde dnes môj ocino Má dovolenku A zajtra so Sebastiánkom zas k dokine A ja chcem ísť cvičiť

zuzlik08
15. nov 2009

ahojte, no tak vam poviem, vcera bol asi jeden z tych lepsich mojich dni...no islo ma porazit z toho nb a vecer ma este dokoncili tie kone nad nami, stara tu ma zase tu svoju vydarenu dceru s rodinou a tak dupotali, bliakali a plieskali dverami, ze mi o 21.00 zobudili malu a do 23.30 sa nesla chuda ulozit, kazdu chvilku sa trhala zo spanku..no tak ma nasrali, ze som uz chcela vyletiet zase hore. jooj, ci sa len tesim, ked bude malou plieskat puberta...hlasna hudba a tak...ta im to spocita
dnes podvecer sme sa stretli v tescu aj s vrankou, chystala sa do nocnej...tak nech ti sluzbicka rychlo ujde
lubi, sebastianovi uz lepsie?
evy, tak ako, uz oddychnuta?
a kde ste ostatne?

eva888
15. nov 2009

Ahojte baby tak mi sme este pri strakej ale zajtra ideme domov lebo moj mm sa dnes vratil ale neskoro tak sme uz domov nesli najhorsie na tom je ze sa vratil chory tak isiel rovno na pohotovost takze tak.
Zuzka ja som oddychnuta mala bola strasne zlata ona len potrebuje vela ludi ani som o nej nevedela pekne sa hrala a samozrejme sa blaznila s Igorom su super dvojka.
Teraz som este porcovala hovadzinku kupili sme 10 kg a idem pozret kus superstar lebo doma nepozeram.
A ozaj Zuzka tvoj mangel je na tom ako uz je zdravsi?

zuzlik08
15. nov 2009

no teplotu zatial nema, no uvidime rano, lebo ani vecer nemal a rano hej, a este brhle a sopli. tak uz aj ty mas doma maroda...druhe dieta 😀 (teda vlastne len jedno, lebo oni ked su chori, tak s nimi horsie ako s tymi nasimi krpcami 😀 )

eva888
16. nov 2009

Dobre ranko maminky tak ja som konecne prvy raz pozrela superstar a mam len dvoch kandidatov co sa tyka dievcat tak je to Stara a s chlapcov a myslim si ze aj vitaz superstar je Chodur .
Tak ako ste vikendovali baby dufam ze vsetky chorobky su uz zdrave a citia sa lepsie. Ved sa blizi jarmok uz je tento tyzden ci az na buduci?
Veru Zuzka chory mangel je ako dalsie dieta 😀

bibka333
16. nov 2009

ahojte tak Elika konečne po 4 dnoch spala v pohode ale som jej večer dala kvapky do uška lebo zase nechcela mliečko ☹ ale potom vypila a spala azdo2h potom zase mlečko a hajkala do rana 🙂 mliečko mi nechcela už asi 5 dni myslim si že pre to uško dufam že už bude ok 😉
tak dnes mam ešte Jarku doma tak si to užijeme chcela som ist na plavko ale to odkladam na buduci tyžden
ivka g ip aj katka 🙂

lubica69
16. nov 2009

Ahojte žienky
Tak my dnes na kontrole Všetko ok len nič netreba preháňať 😀 Tak som rada 🙂
Zuzka ja by som na tvojom mieste hore šla a pekne im to povedala 😅 Nám sa to v BB stávalo tiež 😖 A ako nb všetko ok?Nech sa aj mm lieči
Evička aj tvoj mm
Inak favoritov mám aj ja Starú a Chodúra 😎
Vranka príjemnú nočnú Jaj to bolo včera 😅

lubica69
16. nov 2009

Inak žienky rozmýšlala som vo štvrtok alebo piatok ísť do Br do mesta Chcela by som aj kuk do toho obchoďáku kde sa dá ísť na kafe aj s drobcami To je ten na námestí čo je dole jednota???Pôjdete niekto??? 😀 😀 😀

bibka333
16. nov 2009

ahoj Lubka od štvrtka je ondrejky jarmok a určite sa stretneme aspon sme si to slubili so žienkami 🙂 😉

eva888
16. nov 2009

Ahojte zienky tak ja vas zdravmi uz z domu. Takze mm je na chorej tak si ho ideme cely tyzden uzit ja sa chystam robit velke upratovanie a mm sa bude zabavat s Lenkou.
Lubka tak super ze seninan zdravy a ze mozte vyrazit do ulic. Ja jarmok nemusim ale ked dame nejake stretko tk sa pridam len neviem ci v obchodaku by sme si nemali rezervovat taku hodinku len pre nas lebo ked sa tam mazenu maminky s kocikmi a detmi tak sa tam uz nik nezmesti 😖

lubica69
16. nov 2009

Ahojte
Jej Bibka to už je tento týždeň 😀 To sa chcem ísť určite kuknúť 🙂 Tak dajte potom vedieť kedy a kde ak sa môžme pridať so Sebastiánkom
Evka tak ti mm aspoň takto pomôže 😀 A to sa tam dá takto rezervovať?To by bolo fajn 🙂

eva888
16. nov 2009

Lubka urcite sa da ale ja som to nemyslela vazne len ma to tak napadlo pri predstave ze kolko sa nas zvykne stretnut cez leto aj v rajskej mali co robit s tolkymi mamickami.
Co vravis na vypadnutie toho Bena so superstar? Mne sa moc nepacil takze som spokojna.

vranka4
16. nov 2009

ahojteeee 🙂 ,vranka s vrančiatkami zdraví všetkých 😀 😀 ......ak bude stretko,rada sa pridám,ak budeme fit,ja už celkom fajn,ale dnes začal Marek teplotovať,keď sa vrátil zo škôlky,aj pokašliava,tak uvidíme 😒 ......zajtra mám nočnú,idem zarábať ťažké prachy za št. sviatok a potom som cca týždeň doma,nastupujem až na budúci piatok-zase čerpám dovolenku 6 dní,tešííííííííííííííííííííííííííííím sa 🙂
Ben nebol ani môj favorit,ale zaspieval včera lepšie ako Lacho,toho by som ja dnes vyradila-môj favorit je Chodúr-spieva super,ale výzorovo mi nesedí,ale je to hlavne o speve a to umíííí 🙂 ...babenky Stará a Bagárová sa nejako pokazili,zo začiatku sa viac snažili,teraz nič moc,ale to je len môj názor 🙂 ,ale sú fešandy 😕

domulienka
16. nov 2009

Ahojky zenicky,Tak stretko jarmocne dajme urcite,co tak v piatok?doobedu alebo poobede?
My sme sa dnes s mm tolko nadreli,v zivote to uz robit nebudeme aby sme strhavali gumu,ideme klast dlazbu do chodby,tak ze gumu strhneme,no jedna katastrofa,cely den a aj to sme nedokoncili,zajtra mi pride svagrik pomoct,lebo Peter robi.take mame pluzgiere a jaaaajNo a to co sa nam dnes este prihodilo,este som stale vyklepana ked si spomeniem.MM isiel do pivnice,zobral aj malu,lebo ona sa vzdy zbera,a ked prisiel vytahom hore,tak len pocujem za dverami ako hovori a co teraz,ja otvorim dvere malej nikde a on,ja neviem co mam teraz robit,dieta mi niekto privolal a Domka z vytahu mamiii,ja tak vyletela a letela dolu schodami ani som si neuvedomovala to moje koleno,ked som bola na stvorke tak vytah na prizemi zastal a som ju pocula ako dzavoce,tak mi odlahlo,no vytah isiel hore a Domky nikde,isla mlada baba so psikom,kricim kde je dieta a ona ze dolu,znova som letela a ona stala dole aj so spachtlou v ruke a v pohode sa na mna usmievala a prekvapenym hlasom ma oslovila maminka.No hore vytahom som sa klepala a doma vyrevala,ten moj chlap si az potom uvedomil,co by sa mohlo stat,ze keby spanikarila,mohla by rucky do dveri dat a tak sa potom klepal aj on.
Bibka,kolacik fajnucky.
Lubka tak super ze Seninko uz ok.
Zuzka a Evka tak si lieckajte svojich manzelikov

ivella
16. nov 2009

babulky,otazka...Tisovec patri pod vas?

vranka4
16. nov 2009

ivella 🙂 tisovianky sa asi nesnažia písať,nemá kto otvoriť tému 😀 ,tak sa môžeš pridať nám ,ak chceš,však Tisovec je od Brezna na skok,čo by kameňom dohodil 😀 😀 a od nás z Polhory za kopcom 🙂
Ivka,ešte stále ma mrazí,keď si predstavím Domku a tie všetky nebezpečenstvá,čo by bolo,keby..... 😒 ,a ešte s mojou fantáziou a katastrofickými scenármi,..................hlavne,že nakoniec ste sa našli,ale ten šok,nechcela by som byť v tvojej koži 😖 ......tak vy takto brigádujete,makačka,ale potom ten výsledný pocit 😕
Bibka,aký koláčik,čo si piekla?

bibka333
16. nov 2009

AHOJKY TAK iVKA HOROR RIADNY SI PREKONALA 😕 😕 🙄
STRETKO MOžE BYT V PIATOK ALE RADžEJ DOBEDA A MOžME SA AJ NIEKDE PRI STANKU NA PUNč ALEBO VINKO 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre