Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
11. dec 2009

ahojte, no tak noc u nas...cim dalej tym horsie...a uz pomaly aj denny spanok sa nam horsi, no katastrofa. my sme uz obehali aj dokinu, som prisla do cakarne a tam nikoho, som normalne ostala vybita, ci vobec robi alebo nema nejake skolenie. no nastastie robila, tak takto by som mohla natrafit castejsie, aj ked nieze by sa mi ziadalo tam chodit nejako casto. takze my zase teplotkujeme a hnackujeme, idu nam 4 stolicky naraz, tak potesenie, no aspon to je naraz odbite. jooj, sa mi v noci taaak zasvistala, som ju musela v studenej vode umyvat, chuda, no co uz. som aspon myslela, ze o trosicku si rano pretiahneme spanok, no kdeze, od 5.30 uz kvakame 😒
a ako sa maju ostatne chorobky?
a mamicka miska nas uz davno nenavstivila, asi jej davaju ti jej chlapi riadne zabrat

tulipanike
11. dec 2009

zuzlik, vela sa vyzdravte, a co najskor - tieto choroby su hnusne, fuj fuj, nech nas vsetkych obchadzaju

eva888
11. dec 2009

Ahojte babenky Lenka zaspala tak som sem kuk co noveho a citam ze mame choru Terezku tak úrajeme rychle uzdravenie a tie zubky nestastne nech rychlo vyjdu von aby vas uz tolko nemordovali.
Ostatne chorobky pozdravujeme tiez a dufam ze dnes sa uz maju lepsie.
My sme uz v noci negrckali aj celkom dobre sme spali len v noci ked sa zobudila tak kus plackala ale stacilo ju len postiskat a potom zaspala ale dnes doobedu bola volaka mrachtava ale nam zase ide horna jednotka uz je skoro prerezana mozno do rana.
Dnes vecer ideme s Lenkou ku nasim do zajtra lebo mm ide pomoct bratovi.
Ozaj uz sme vyriesili aj sedenie na nocniku kedze nocnik nezabral tak som kupila velky zachod ten bidet pre male deti a cuduj sa svete paci sa nam sediet na velkom zachode tak som rada ze je to bez placu.
Tak zatial

lubica69
11. dec 2009

ahojte
Zuzlik tak aspoň stoličky naraz Hlavne nech rýchlo a bezbolestne aj keď tak sa to asi nedá
A dávate aj nejaký gel na ďasienka?Nám to veeľmi pomohlo 😀
Evička aj my sme tak začínali s tou doštičkou na záchode 🙂potom ho to prešlo a prešli sme na nočník 😉
Ja idem vyprážať rezne zajtra na cestu 😀 😀 😀

zuzlik08
11. dec 2009

lubi, gelik davam, ale len ked fakt vidim, ze ju to velmi trapi. ma ich zdurene, no obzuvanim vsetkeho mozneho si to sama nejak utisi, tak to nie je az take hrozne, az na tie teploty a hnacky...ako vravim, cim viac zubov u nas, tym viac symptomov hlasiacich prichod noveho zubka 😉 . no ved, to, este dobre, ze nam vychadzaju tak naraz. no este si asi dllho pockame na aspon trosicku kludnejsie noci, lebo ma uz dokina pripravila nato, ze uz potom mozem ocakavat aj ocne
tak rezniky, lubi, a idete po ocina alebo stravite v tatrach aj vikendik? uz sa urcite veeelmi tesite, co? no ako sikulka, vsetko pripravene na ocinov prichod? kolol uz funguje ako ma? chodba hotova?

lubica69
11. dec 2009

zuzlik ideme na víkend On tam musí ešte týždeň ostať

bibka333
11. dec 2009

ahojky tak aj my sme dnes obišli dokinu Eliška mala večer zvyšenu teplotua začala pokašlivat dokina nam dala len kvapky do nosa a inak nič ten kašlik je zo soplikov a mame ten sirup sinupret 😉 dnes boola Eliška pri sestre my sme šli Jarke na rodičko a do bb pokukat tesco a tak no kupila som Eliške vestičku za 4,5 vo vypredaji ,Jarke satenove pyžamo 2,5 a inak taky bežny nakup 😉

tulipanike
11. dec 2009

ahojok takto na vecer 🙂

dnes som od poobedaia az do rana slamena vdova 😀
drahy mi robi 16-ku
esteze ze mame psika a bublinku v brusku 😵

chorobky, vela sa vyliecte 😵

domulienka
11. dec 2009

ahojky aspon Vas pozdravim, 😉 nemam teraz casu
Babky robievate ryzovy nakyp,dajte oskus.recept,chcem zajtra urobit,v zivote som nerobila,please

tina983
11. dec 2009

Ahojte 🙂
Ivka práve som ukazovala mm tvoj album a vraví,že tvojho chlapa pozná zo školy z učnovky na Piesku,on chodil do B-čky a moj mm do A-čky.
Inak ja nákyp robievam,ryžu si uvarím v mlieku do polomakka,žltka vymiešam s cukrom práškovým a maslom,keď ryža vychladne trochu tak to zmiešam,vyšlahám sneh,hodím nejaké hrozienko a všetko ešte zmiešam a dám piect,ale pomery ti nepoviem to robím od oka. 😉

eva888
11. dec 2009

Ahojte Ivka domka presne ako pise tinka tak ho robim aj ja ale aby si mala oraz tak z 1 kg ryze ti vyjde 10 porcii. A mlieka daj presne tak ako ked varis ryzu 1,5 krat viac dufam ze sa podari.
My sme uz pri starkych mala zaspala a my debatujeme.
Chorobky rychlo sa uzdravte

domulienka
11. dec 2009

baby diky moc,napisem ci sa podaril 😉

bibka333
12. dec 2009

ahjoky tak ja ryzovy nakyp nerobim tak neporadim

lubica69
12. dec 2009

Ahojte
Ivka ani ja ryžový nerobím,neviem 😒
Tak ja ešte pred odchodom som nakukla lebo mm bude mať voľno až po 14 a aj ubytko máme až po 14 tak sa nemusíme ponáhľať 😉
Tak Vás všetky pozdravujem a v pondelok pa pa 😀

vranka4
12. dec 2009

ahojte,ja len na skok,prišla som z nočnej,tak pozerám,čo nové 😕
Ivka,ja ryžový nákyp robievam-dám si uvariť umytú,prebratú ryžu do mlieka,pridám štipku soli,varím ccca 15minút,aby nebola ani tvrdá,ani rozvarená,lebo sa bude ešte zapekať 🙂 ,keď sa uvarí pridám do nej 2 žĺtka,práškový cukor,škoricu,vanilkový cukor,všetko podľa chuti ,lyžicu masla,sneh z dvoch bielkov,všetko spolu zmiešať-...očistím si jablká,nastrúham,pridám pr.cukor,vanilkový cukor,škoricu,niekedy ešte zlejem a odkôstkujem čerešňový kompót alebo broskyňový kompót,nakrájam na drobné kúsky,pridám k jablkám a robím vrstvy-ryžová zmes,ovocie-po 2x,občas zmiešam tú ovocnú zmes s ryžovou zmesou spolu a neprekladám vrstvy...dám na vymastený a strúhankou posypaný plech alebo zapekaciu misu,nechať zapiecť do zlatohneda,šťavu z kompótu si nechám na poliatie na tanieri.....dobrú chuť,neviem ,či som to zrozumiteľne napísala,to je moja improvizácia 😀 😀

domulienka
12. dec 2009

ahojky Lubka stastlivo,dojdite do Tatier a uzite si ocina 😉
Uz som si ryzu prebrala,tak idem na to,diky Ivka aj tebe,idem improvizovat aj ja 😉

bibka333
12. dec 2009

ivka g ty si šikovnica ked si už domka 🙂 my robime dnes pizzu a niedy skusim a ja ryžovy nákup idem pa

domulienka
12. dec 2009

Bibka volajak ma nebavilo po obchodoch,to musim mat naladu 😉 😉
Ideme dnes na suborovu kapustnicu,tak sa zabavime
Nakyp fajnucky,chutil vsetkym,mam dalsie jedlo do zbierky 😀

zuzlik08
12. dec 2009

ahojte, tak lubka, aj ja sa pripajam, uzite si ocina...nech vam to pomaly uteka 😉
ivka, ja robim nakyp z casu - nacas, no tiez tak ako baby, no ryzu tiez varim len do polomaka a s postruhanymi jablckami. mozes nato alebo namiesto ovocia dat aj tvaroh zmiesany s cukrom a hrozienkami a nakoniec mozes dat navrch zapiect sneh z bielkov s cukorom.
alebo tip c. 2...moja svokra to robi pre chalanov aj ako sladkost, ze pomedzi ryzu uvari coko puding a tak to da zapiect. tak poskusaj
my dnes este jemne zvysena teplotka, tak sme ani neboli v tom krasnom pocku von a ak bude tak aj zajtra, tak pre istotu ostaneme este doma
evy, tak oddychujes pri vasich?
evka IP

bibka333
13. dec 2009

Lucka všetko najlepšie

Zlaté slnko , buď milé , zažiar našej Lucie , zošli jej svit nádherný na dnešný i ďalšie dni. Želáme Ti , Lucia, aby sa Ti splnila každá túžba , každý sen a život bol šťastný len. 🙂







Eliška stale pokašlieva tak dnes nejdem snou ani na omšu ide pekne buvat a mna čaka smutna povinost na P2 zomrela zastupkina Aninka 😢 😢 😢 😢 mne to bola aj triedna teraz kolegina tak idem po obede na jej pohreb a potom k našim maminka mala včera narodeninky a dnes meninky 😉

buli21
13. dec 2009

Lucinka aj my sa pridavame a tesime sa s tebou...vsetko naj... 😵

eva888
13. dec 2009

Aj my sa pridavame a prajeme Lucka vsetko naj hlavne vela zdravicka a stasticka 🙂 🙂 🙂

zuzlik08
13. dec 2009

ahojte...
luci, vsetko najlepsieeee 😉 IP
ivka domka...vsimla si si??? uz ma majuuuu 😀

luckka
13. dec 2009

ahojte kocky, ste zlate, dakujem vam krasne 😵

bibka333
14. dec 2009

ahojte kočky tak mi sme spai konečne dobre len teraz bla umrnkana tak so ju dala hajat tak som zvedava do kolkej potiahne soplikujeme ešte ,kašlik mame ale ja si myslim že to len odkašlieva stoho sirupu 😉 inak dnes sa mi nič nechce poriadila som si dalžky ,povysavala navarené mame od včera tal idem surfovat po nete 🙂

eva888
14. dec 2009

Ahojte babenky tak super Bibka ze ste uz lepsie spali mame to na striedacku preistotu sme spali zle mi a od rana je umrncana najhorsie ze mam zase zapal prsnika tak ma ide porazit poriadne ma boli a Lenka sa dnes len po mne vesia. Myslela som si ze ju trapi horna jednotka a kukam ze jej do rana vysla horna dvojka srandovne jej idu tie zubky. Bibka si sikulka ani ja nevarim ale idem daco este poriadit ked bude lenka spat poobede sa chystame kustik von ked vyslo slniecko. Zajtra sa idem dat ostrihat lebo uz mi toito moje vlasiska lezu na nervy. V piatok idem na kapustnicu sefovci ma volali ze by boli radi keby som prisla tak sa strasne tesim ze kus pokvakam s kolegami.
Tak zatial sa majte

tulipanike
14. dec 2009

ahojte babulky po vikende 🙂

konecne je poriadne slnieckovo vonku, sa vytesujem 😵 😵

tulipanike
14. dec 2009

pouzivali ste monitor dychu?

eva888
14. dec 2009

Ahoj tulipanike ja som ho nepouzivala ale vraj je to dobra vec len draha ale niektore poistovne ze to poziciavaju na rok aspon tak to bolo pred rokom teraz neveim. A ty chystas sa to puzivat?

tulipanike
14. dec 2009

ahoj evi 🙂
no vsak to, ze som pozerala ti eceny, a hlava sa mi z nich zatocila
poziciava union, ale musia tam byt poisteni rodicia, a my nie sme
a v nemocnici nepoziciavaju? v niektorych vraj ano, ale ci aj u nas v BR, ktovie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre