• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

2. decembra 2015 
pracujem na tom.nestresuj
11. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa nebudem zamýšľať nad tým a budem veriť sebe a malej...ach jaj..ako vám závidím maminky, že to máte za sebou :slight_smile:
11. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,ono to príde cupi dup,ani sa nenazdáš.musíš to brat ako to príde.ja som prenášala,tak ma privreli na týžden a nevedela som sa dočkat kedy TO príde :slight_smile: mne velmi pomohlo že tam bol so mnou manžel a vydržal až do konca :wink:
11. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o tom manzelovi je to pravda aj moj bol pri nas a bolo to super a ties vydrzal do konca a este aj 2 hodinky po a teraz odychuj a nebo ubehne to
11. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kupkat malu a nevim ci sa sem dostanem chlapi chcu hrat poker :unamused:
11. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kde ste holky.Lubka kde si?Hadam vsetko v poriadku.Bibka mala je zlata sa mi zda ze sa podoba na brata.Tak vlozila som fotky do albumu,kuknite ale tej poslednej fotky sa nezlaknite.
11. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:
Caly, ja som prveho rodila u Svantnera a poviem ti nikdy viac :rolling_eyes: Druheho som pri Stelerovy a bolo to super :slight_smile:
A ako vam ja zavidim ,ze vasi muzi boli pri vas . Moj nebol prvy krat bol v praci a ja som uz tyzden lezala v nemocke a druhy krat ma len doviezol a zbabelo usiel :rolling_eyes:
11. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, fotky su krasne :wink: ale ta tvoja noha vyzera dost skaredo
11. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,ved som to vcera odbalila a nemohla som zaspat z toho co som videla/myslela som ze tam budem mat len dierky,jazvu som vobec necakala/Fotku stade vytriem,len si pisem s jednou babenkou z Kutnej Hory /mala to iste/tak chcela vidiet.Svantner je moj zensky ,prevzal ma po Veselkovej,tak som uz unho zostala.Ale tiez som kadeco nanho pocula a samozrejme na vsetkych zenskych tu v Br.Tak tazke rozhodnut sa/ja si teraz chvalim Dubinyho,bol pri tejto sekcii a mal zaujem,fakt super.
11. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja som mrkla na tú nohu.brrrrr.dúfam,že to vyzerá horšie ako to v skutočnosti je :slight_smile:
malá je fakt zlatá,také slniečko.
už sa musím aj ja trocha popasovat s našimi obrázkami. :slight_smile:
11. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moje tri zname rodili pri Svantnerovi a ani jedna nepovedal inc dobreho nanho, podla mna ako gynekolog je dobry, ale ako porodink nic noc. No aj som mu po porode neico povedala a chudak sa zdul a uz sa neukazal :grinning:
11. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru popasuj sa aby sme videli teba aj tvoju Veronku/aj ja som chcela dat Veronika,ale uz mame v rodine/.Vyzera tak,to je real,uz som to predychala.
11. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domulienka aj ja chodím ku Svantnerovi a zatial som bola spokojná,len ma dost nervovalo,ked som chodila do poradne,tak mal asi 40 žien a riadne sa nevenoval.ako prvorodička som mala vela otázok a zakaždým ma rýchlo odbavil
ako na bežiacom páse.ale mom.zase v poh.
11. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to vadilo aj mne ze stale mal naponahlo a vysetrenie raz dva,ako ja som uz vsetko vedela ale prvorodickam sa treba viac venovat.Vedela si ze ma tiez tri dcery,najmladsia je o mesiac starsia od mojej Domky.
11. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno?ja viem o dvoch.tejto najmladšej a staršej.Domka je tiež pekné meno.my sme romýšlali aj oé Karolíne,kedže mená musia byt aj polské aj slov. :slight_smile:
11. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domulenka tak ta noha fuha ale neboj bude dobre a mala neviem mne sa podoba na manzela
11. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako fotis malu na fotaku ci na mobile lebo mne nesli fotky s fotaku a mala je krasna to mas svoje tu lienku
11. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka ma este z prveho manzelstva 16 rocnu teenegerku.
11. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tu je niekto
11. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka mam kamerku ,ma zvlast pametovku,len nevyhodou je ze ked cvaknem tak to dlhsie trva,tak zaberov spravim neurekom,/fotak som utopila,tak sme kupili kameru/No jasne mala je ocino,nakoniec vsetky tri,najstarsia komplet,stredna ma nieco aj zo mna a domusik miesanec,svetla je po mne ale crty tvaricky,pohlad,usmev ocinov.Kostym vlastny tak na tri roky/zospendlila si zicherkami/.
11. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svantner.tvoja mala myslim ze tiez taky miesanec.A Gabika ma deti?
11. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ma 14 roneho denisa
11. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roky som ju nevidela.dnes baby vraveli,ked vas videli,ze mala je zlatunka
11. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musi ist zajtra idem s jarkou k doktorke napisem zajtra viac papa
11. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok caw aj ja padam,pa :slight_smile:
11. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kostole ? aj oni su zlate tak pekne sa starat o sestricku
11. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v kostole,tak musia su to jej druhe mamy,
11. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Fiiiha nestiham citat vsetko od kedy som tu nebola :wink:
Ako sa mate???
Vsimla som si ze ste rozoberali vek a vahu Tak ja mam 28 a vaha?Tak to sa po tom pribrati neodvazim ale uz pracujem na zlepseni :sunglasses: A byvam v Jaseni :grinning: Ale inak som z BB
12. jan 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babenky, posielam vam pozdrav z BB, Tak som po uzasnom obede - myslim v uvodzovkach- co sa tyka stravy, tak Brezno je na tom ovela lepsie, ja mam z BB zatial zmiesane pocity, co sa tyka sestriciek a hygieny. Co sa tyka doktorov, tak su tu urcite lepsi odbornici ako v Brezne. Ale Steller, tiez je moj obvodny - Chudik a Dubiny su v mojich ociach tiez dobri odbornici. Primar brezniansky je na tom uz horsie. Ale myslim, ze si tu zvyknem. O 2 tyzdne by mali prist na svet prve tohtorocne 3- icky v BB, tak sa uz tesim, uvidim aspon co ma caka. Inak je tu aj vela dvojiciek. Pozdravujem a prajem pekny dnik.
Bibka333 mame sa dobre, dievky ma kopkaju odusu, a cakam na ten pesar. pa mojko
Adika drzkaj sa mi aj ty a davaj si pozor na seba. pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok