Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
23. jan 2010

http://www.kiddi-fashion.cz/kostym-power-rangers
Marek si minule toto vybral v BB,mne sa to síce nepáči,ale on je do týchto postáv zbláznený!!!

domulienka
23. jan 2010

ahojte kocky,dakujeme ze blahozelania,Domka ma presne v pondelok dva rocky 🙂 nevadi,vsak oslavujeme uz od dnes 😉
Tinka,tak Vam je pri starkej super,ja by som to tiez brala takto ist aj na dlhsie,no my mame starke blizko.

zuzlik08
23. jan 2010

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulantom, seniankovi aj domke prajeme vsetko naj
jooj, bibka, no to je najhorsie, ked sa tie choroby v rodine tocia
tinka a lubka si naplno uzivaju muzickov 😉
ivka vranka, tiez suhlasim, super napad s patom a matom 😀 (alebo zeby vcielka maja a vilko? 😅 )

tulipanike
23. jan 2010

ahojte 🙂

takze: vsetko naj naj malej Dominike k dvom rockom 😵

bibka, nech ste vsetci co najskor zdravucki 🙂

my sme sa dnes cela rodinka boli prejst, kedze bolo tak nadherne vonku

tina983
23. jan 2010

Zuzi ty kokso ešte lepšie si to vymyslela,keď ide o babu a chalana 😉
Tulipanike tak sa to už nezadržateľne blíži... 😉

bibka333
24. jan 2010

Sebastiankovi
Pošepkal mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrý tebe len. Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂

bibka333
24. jan 2010

Vranka mne sa pačia obidva napady ale aj Ferdo mravec a lienka by neboli od veci 🙂

zuzlik08
24. jan 2010

ahojte maminky...

ivka vranka, mna este napadlo, ze nejake karnevalove kostymi som videla aj v sekaci pod branou videla 101-ky drogerky, tak ak chces, skus ist pozriet, mali ich tam dost, no velkosti neviem, az tak som to nepozerala.

pa

tina983
24. jan 2010

Ahojte 🙂
Sebastiankovi všetko len to najlepšie k narodeninám 🙂

eva888
24. jan 2010

Ahojte babenky tak aj mi sa pripajame a Sebastianovi prajeme k dnesnym narodeninam hlavne vela zdravia stastia a aby si robil rodicom velku radost 😀 😀 😀
My sme dnes pri starkej tak kus oddychujem.
Vranka super napad Pat a Mat akurat bezi vecernicek .

bibka333
24. jan 2010

ahoje kočky tak dnes po obede na zase odišiel počitač pišem od švagrinej tak sa tu zase neukažem pa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vranka4
24. jan 2010

ahooojte 🙂 ,blahoželáme Sebastiánkovi k narodeninkám,nech si užije ocinkaaaa 😉 ,je stále zdravučký a usmievavý..a rýchlo nech narastie a začne chodiť na fraj k nám 😀 😀 ...berieme ho do rodiny 🙂 ...,ale neviem,čo na to Domka 🙂 😵 ..a ešte aj Ivka 😀 😀...ja súhlasím
ďakujem za tipy na karneval,uvidím,čo nakoniec vymyslím...horšie to bude zrealizovať 😕 , vytvoriť...zajtra ideme so svokrou k dr.,a tak možno kuknem aj v sekáči,ak budem stííhať...
Domka,nech sa dobre vyspinká do druhých narodenín 😉 ,aby zajtra hviezdila 😵

eva888
25. jan 2010

Ahojte prajem vsetkym pekny dnik a hlavne Domke ktorej k dnesnym narodeninam prajeme vsetko naj naj najlepsie hlavne vela zdravicka stasticka a lasky.

tulipanike
25. jan 2010

ahojte, aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂

a samozrejme vsetkym prajem krasny slnecny dnik 😵 😵 😵

zuzlik08
25. jan 2010

ahojte..
vsetkym oslavencom prajeme hlavne vela vela zdravicka a slnieckovych usmiatych dni

tina983
26. jan 2010
zuzlik08
26. jan 2010

ahojte...
ivka domka, dakujeme za vcerajsie super zabavne popoludnie a super pokec, bolo fakt supeeer 😉 ...
...nase dieta v noci sice parkrat mrncalo, no do 6.30 ani jest nepytalo 😀

tulipanike
27. jan 2010

ahojte 🙂

pocujte babulky, brali ste do nemocnice aj odsavacky? sopliky, mliecko?

domulienka
27. jan 2010

ahojky,dakujeme za vsetky gratulacie 😉 ste zlate..oslavy dobadli dobre aj party sa vydarila 😉 ak sa mi podari v priebehu dna nahodim fotocky,len musia prejst upravami.
vcera sme sa tarali cely den,s ocinom aj Domkou,boli sme na Polhore vlacikom,Domka ani nedychala,vycapena na skle,no je to ine ako busom,poobede sme navstivili aj moju maminu,tak sme mali navstevny den.
Tulipanike ak mas odsavacku na mlieko,kludne si zober,nikto nevie ako sa bude rozbiehat laktacia,na sopliky Ti netreba,mliecko takisto nie,ked budes mat zo zaciatku malo mliecka oni babetku daju, a vzdy sa da kupit,ak bude nejaky problem ,manzel Ti kupi a donesie 😉
Volako sa mi dnes toci hlava,joj ten moj nizky tlak,idem si lahnut,Domka sa pekne hra tak sa mi da.

tulipanike
27. jan 2010

ahoj domka, no ja som myslela odsavacku na sopliky a mlieko, takze radsej na mlieko pojdem este kupit, lebo to este nemam, vsade sa pise, hovori, ze staci az po porode, ze ako sa to rozbehne, ze mozno odsavacku ani nebude
treba
asi radsej kupim
dakujem

bubinka1982
27. jan 2010

ahojte maminky...ako sa máte?..u nás sa stále točí choroba s dnami bez kašla a soplov...najprv ja,potom Adamko a teraz je moja mamka dosť chorá,tak sa bojím,aby sa to zase neobrátilo,lebo ma nejako škrabe v krku..Adamko mi už buvká aa tak si opekám zemiačiky a rybie prsty...xii..idem sa natlačiť na noc...tak sa zatial majkajte a hlavne budte zdravučký..paaaaa

domulienka
28. jan 2010

ahojte,tak u nas zuri virus,mna to chytilo vcera,dnes Petra a Bianku,mne dnes uz lepsie aspon ma neprehana,ale na nic nemam chut 😝

eva888
28. jan 2010

Ahojte baby tak aj u nas asi zuri virus ale zatial len ri Lenke od rana grcia a uz ju raz aj prehnalo tak som s toho nestastna lebo vcera sme sa boli ockovat a neviem aky to ma vplyv na ockovanie. Nic mi nechce jest a ani pit este ze kojim cicku neodmietne.
domka tak sa lieckajte nech to rychlo prejde.

tina983
28. jan 2010

Ahojte,zase ten vírus?Tak pekne oddychujte a liečte sa 😉
Evi to je super,keď aspoň cicu neodmietne,vieš že niečo poťahá 🙂
A Ľubica to tu ale totálne zanedbáva 😒 Tí traja chlapi doma jej musia dávať riadne zabrať...

bubinka1982
28. jan 2010

Tak to ma velmi mrzý,že ste tu choručký...Ja som dnes navarila za plný hrniec cesnakovej polievky,tak dúfam,že tú chorobu odoženieme...krásne nám nasnežilo,tak sa chystám s Adamkom sánkovať,ak to dovolí počasie..ale teším sa,lebo nebolo vela príležitostí počas tejto zimy,aby sme sa posánkovali...Držím vám všetkým palčeky a samozrejme skoré uzdravenie...

buli21
28. jan 2010

ahojte
my sme sa uz boli rano posankovat..len nam to po chodniku este trochu skripalo...musi viac dopadnut..my sme zavirusovani od soboty...mna to preslo hned ale Petko hnackuje este aj dnes..uz som mu nasadila probiotika Nutrolin B, aby sa mu crievko vyliecilo,ale je to veru riadna pliaga.viem ze v Tisovci to ma cela skolka.(Evka pozor ked pojdes za drahym🙂))..nastastie okrem hnacky malemu nic nie je...sibal je ako keby nic...len trosku menej papa ale vela pije,co je asi teraz dolezitejsie...Ivka tak sa liecte....nepomaha na to nic,len to pretrpiet☹(

tulipanike
30. jan 2010

ahojte, skoro som nas nenasla, co to? 😲

prec prec vsetky choroby od vas, nech sme vsetci zdravucki

nadherne nasnezilo, boli sme sa dnes prejst, nadherne bolo 😵

tulipanike
1. feb 2010

ahojte po vikende, to tu nikto nebol?
kde ste vsetky?

eva888
1. feb 2010

Ahojte baby fakt to tu nejako zanedbavame ale to je asi tou virozou. Mame za sebou tazke styri dni. Lenka hnackovala a grckala nechcela mi jest a ani nic pit normalne nam hrozila nemocnica. Ale sme to zvladli kazdych 10 min som jej davala za lyzicku vody aby sa neodvodnila a hlavne ked som jej dala vacsie mnozstvo tak to islo hned von. Dnes je uz konecne ok uz sa aj najedla tak ako som pri nej naucena. Som rada ze sme to zvladli ale bola som na pokraji zufalstva. Dufam ze ostatny ste zdravy a uz virus netrapi.
Kedze dnes maju skolaci volno tak sme pri strakej ideme sa posankovat tak sa tesime 🙂 🙂
Buli aj ja som Lenke zvysila davku probiotik kezde mi ich uzivame od troch mesiacov ale ja jej davam Biopron Junior tie co davat ti Petkovi nam nezabrali.
Tulipanike takze dievcatko a pravdepodobne Lenka velmi pekne meno ste vybrali.
Tak zatial sa tu majte a napiste co noveho mate

lubica69
1. feb 2010

Ahojte žienky
Tak ja po dlheeeej odmlke sa hlásim 🙂
Mužík išiel po mesiaci do roboty tak som sa aj na pc dostala 😀
Nové nemáme nič
Všetkým krásne ďakujeme za blahoželania aj k meninkám aj narodeninkám 😎 Oslavovali sme len tak doma
Ja som už vyše týždňa chorá Sebastiánko sa naštastie drží
ako čítam tak vírusov je tu viac 😢 Tak všetkým prajeme skoré uzdravenie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre