Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
20. mar 2010

Ahojte Jej Katka tak ste mali pekný výlet Vranka akú máš peknučkú novú fotočku s dvojkami A pre aké 6-7miestne auto ste sa nakoniec rozhodli?

buli21
21. mar 2010

ahojte babule...
Vranka mi planujeme dv, ale len dalsiu matersku...xixi...

lubica69
21. mar 2010

Katka tiež tak nejak

domulienka
21. mar 2010

ahojky,tak sa aj ja hlasim,ked je rec o autickach tak aj my mame od piatku 😉 moj manzelik mi kupil, ze mne 🙂 favorita ale v perfis stave,tak sme vcera jazdili,dnes az na Polhore tam aj spat...dnes uz blacal /ako moj manzel/ pomenej aj ma pochvalil ale este to nieje ono...
Katka tak Vam aj pocko vyslo,krasny vyletik ste si urobili 😉
Miske dodatocne vsetko naj,som pozabudla,Miska sorry 😉
Dnes nam zacina Lets dance,teskate sa?

lubica69
21. mar 2010

Ivuška blahoželám Tak si len uži autíčko a veľa jazdi Idem aj ja kukať LSD tak sa teším Túto skratku dnes použili v markíze tak som odkukala

eva888
21. mar 2010

Ahojte baby tak uz mame po vikende ten nas bol celkom pestry vcera sme oslavovali svokrine narodky prisla aj krsna tak nam presiel den a dnes sme od rana boli pri mojich rodicoch takze som si kus oddychla mala sa prehrala s bratom a starkymi a ja som oddychovala.
Katka super vylet hlavne ze pocko vyslo.
Takze zacinate jazdit no mm mi tym hrozi tiez ze by bolo na case zacat soferovat tak to hadam skusim aj ja.
Ja by som si lets dance pozrela rada ale mm to nemusi 😢
Takze sa chystane na druhu matersku ktovie mozno aj ja.
Tak prajem pekny vecer pri lets dance

lubica69
21. mar 2010

Evička no tak to by bolo super keby nám to všetkým vyšlo a kočíkovali by sme spolu hi hi

bibka333
22. mar 2010

ahojte kočky tak len sa rozrodte aby nas tu bolo viac 🙂
ja čakam dnes detičky pridu sa k nam kus pohrat Dominika,Vikinka,Petko .Kubko. Tanička ak sa chce niekto pridat je vitany 🙂 🙂 🙂

lubica69
22. mar 2010

Ahojte Juj Bibka škoda že som nevedela skôr Veeeľmi rada by som vás už videla Ale aj tak som musela ráno na gyndu na krv Tak ja sa hlásim každopádne určite nabudúce

eva888
22. mar 2010

Ahojte babenky tak dnes sme mali nadherny den dufam ze ste si to s detickami uzili my sme boli vonku vyse dvoch hodin ani sa nam domov nechcelo dnes som uz povyberala jarne veci. Podarilo sa mi dnes kupit pre Lenku aj topanocky a konecne mam pre nu aj ten stolik so stolickami 😀
Bibka ako dopadla dnesna navsteva urcite bolo veselo deticky sa vyhrali.
Dufam ze aj zajtra nas caka taky pekny den tak zatial

lubica69
22. mar 2010

Ahojte Jej Evi aký pekný?A kde si kúpila?My sme dnes boli v BB Segra nás pozvala na obedík do mesta Potom sme sa tiež vyše 2 hodín prechádzali A poobede keď sa Sebastián vyspal sme boli ešte von na preliezkach

eva888
22. mar 2010

Ja konkretne nie len som ho po dlhom hladani nasla ze ho maju v ikei v blave a doniesol mi ho sused ktory bol v ba.
Tak super Sebastian sa vytesil s preliezok

lubica69
22. mar 2010

Jaj Evi A čo ťa vyšiel?To je drevený aj stoličky že?

lubica69
23. mar 2010

Ahojte
To ale dnes máme otras počko,že 😖
Bibka Adkovi k dnešným meninkám všetko naj 😀

eva888
23. mar 2010

Ahojte vsetky aj my prajeme Adovi vsetko naj k meninkam 😀 😀
Ano Lubka je dreveny a vysiel ma 20 eur a to pocasie je fakt hrozne oproti vcerajsku sa neda porovnat.
Ja som akurat doriadila tak som sem kuk co mate noveho idem sa napapat a ak nebude prsat tak pojdeme kus vonku.
Dnes som poriadila aj kocik lebo uz bol strasne spinavy.
Zatial

lubica69
23. mar 2010

Evi a to 20 aj s tými dvoma stoličkami?My sme boli von U nás sa celkom vyčasilo Svietilo slniečko Ale už zas začína byť hnusne

domulienka
23. mar 2010

ahojky aj my prajeme Adovi k meninam vsetko naj.Uvidime co popise Bibka isli dnes s Jarkou do nemocky.
Evka tak ano super cena ,ze by so stolickamii? aj my sceemeee .

eva888
23. mar 2010

Ano dievcata aj zo stolickami.
my sme uz boli raz von prisli sme sa najest a este pojdeme

lubica69
23. mar 2010

Aha Evi Tak to super cena keď aj so stoličkami No v ikei sa veľa vecí oplatí Aj do domácnosti Len keby to tak ďaleko nebolo

bibka333
23. mar 2010

o Janovích bratoch

bibka333
23. mar 2010

to si nevšimajte to Adrian pisal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jarka v nemocnici zajtra ju idu robit držte palce idem lebo mala plače

domulienka
23. mar 2010

Bibka drzime,myslime na nu.. 🙂

eva888
23. mar 2010

Bibka aj my myslime na nu a drzkame palceky.
Zajtra idu operovat aj mojho brata tiez v bb ma problemy zo stavcami jeden ma zlomeny a druhy prasknuti
Dobru noc

bibka333
24. mar 2010

babenky dakujem dnes idem byt riadne nervozna tak idem do lidla a k našim tak držte Jarkke palce dnes ju robia pa

Našim trojičkam všetko najlepšie k prvemu ročku 🙂 posielame pusinky

eva888
24. mar 2010

Ahojte baby tak dnes mame nadherny den uz sa tesim ked pojdeme vonku ja som doobedu varila a Lenka bola uz so starkou na prechadzke.
Mojho brata nakoniec nejdu operovat doktor povedal ze to neni take strasne nasadil mu liecbu a musi cvicit a ked nepomoze tak ho budu operovat a zle som vam napisala ma problemy s platnickami.

Veru trojickam prajeme aj my vsetko naj naj najlepsie hlavne vela zdravicka 🙂 😉 😀

Pekny den

bibka333
25. mar 2010

ahojky Jarka je už dnes doma boli sme poobede po nu vysledky budu až o 4 tyždne
a v tažkej chvili poznaš najlepšieho priatela
zajtra idem aja ku doktorovi tak možno pojdem pozriet niekoho v Brezna 😉

lubica69
25. mar 2010

Bibka tak super,že už je doma Držkajte sa

bibka333
26. mar 2010

ahojte kde ste všetky my sme boli dnes v meste pri dokine a stretli sme sa s Katkou a Petkom ,Evkou a Lenkou 🙂 🙂 🙂 teraz sme doma a už sa mi ani nechce nikam ist asi idem umyt aspon 1 okno

bubinka1982
26. mar 2010

Ahojko maminky...tak predovštkým tiež držkám palce Jarke,nech jej dopre dopadnú výsledky a aj gratulujem k meninkám čo sa tu oslavovali a aj pozdravujem trojičky,nech sú zdravučké a robia radosť celej rodinke tak ako doteraz...hádam sa čoskoro s nimi aj stretneme...My sme posledne stále len nervozny,Adamkovi asi idú zadné zúbky,bo si strká všetko dozadu do pusky a slintá a je protivný...no inak je to poriadny živel,no ked je okolo neho niekto cudzý,tak sa neskutočne hanbý...xiii...Posielam všetkým božteky a teším sa,ked sa čoskoro stretneme....papapapaa a dobrú nôcku.....

bibka333
26. mar 2010

a tu ešte nik okno umyte zaclona zavesena aj aj balkon som si vyridila 🙂 teraz idem žehlit manžel išel na chatu zajtra ja za nim velke deti su na fare Eliška už spinka ale dnes sme mali hnačku tak ritulka vyhadzana vynatierala som jej to dufam že do rana už nebude pa idem kuk panelak a žehlit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre