Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

buli21
17. apr 2010

Ivka nase deticky si vymenili ciapocky...takze sme vlastne boli s Petuskou a Viktorkom🙂))

domulienka
17. apr 2010

Katka diky,jeeej zlati boli,aj Petkovi pristane 😉

buli21
18. apr 2010

ahojte
dnes aby sme nevysli z cviku,sme si zopakli vylet do Vydrova,ale tentoraz len s ockom...bolo super,predstavte si,ze tie smradlosky svinky maju male svinky a az 8 ks,tak sme sa s Petkom vytesovali.Poobede sme sa este stretli s Bibkou a Eli hore na servise...dali sme pivko,deti sa pohrali a pekny vikend za nami🙂 🙂

lubica69
18. apr 2010

Ahojte Ivka aj my sa pripájame ku gratulácii Katuška aký ste vy akčný s výletíkmi Super Veď už začína byť von tak krásne My sme dnes aj detský domček vytiahli na záhradu tak musíte potom prísť aj s detičkami Všetky

eva888
19. apr 2010

Ahojte baby aj my sa dodatocne pripajame a prajeme Ivke vsetko naj naj najlepsie.
Buli tak vy ste riadny vyletnici fotecky velmi pekne.
Ivka vranka tak vravis ze puberta u vas zuri takze sa mame na co tesit ale bohovske ze vo vztahu.
My sme vikendovali v soboty pri strakych a vcera doma ale boli sme pri Hrone uz sme tam davno neboli len dost fukalo a Lenka dostala prievan do ocka.Inac vsetko po starom len toto pocko katastrofa.
Tak s majte

bibka333
20. apr 2010

Ahojte Katka turistka sa nezaprie 🙂 fotočky prekrásne
Evka Lenka ako pokračuje v rozprávaní opakuje opakuje 🙂 🙂 🙂 Eliška rozprava ale len tak stručne a dnes v noci bola podarená spinkala som nou a v noci si vybrala dudku a že Pepe.Pepe (Petko) 🙂 🙂 🙂 🙂 no podarená bola
Inač na nočnik chodíme len cikata kakať sa nám nechce to je istejšia plienka 😉 dnes ideme byt doobeda len doma a poobede von

eva888
20. apr 2010

Ahojte vsetky mamicky a deticky konecne mame zase pekny den som si aj vyprala aby to poschlo.
Bibka veru opakujeme uz vsetko zaciname spajat vety. Rano mi povie maminka obliect behat. Uz vie suvislosti kazdym dnom nieco nove. Aj my zo sna vykrikujeme a dost casto podla toho co cez den robime. Bibka mi este stale cikame aj kakame do plienky na nocnik sa nechytame tak neviem kedy nas to zacne bavit. Teoriu ovlada perfektne ale prax ziadna ked idem na zachod ja tak mi pekne povie ze si mam zobrat papier.
Dnes sme aj my doobedu doma ale poobede ideme vonku dade na ihrisko sa vybehat.
Tak vsetkym dobru chut a takto pekne spinkame

vranka4
20. apr 2010

ahojte 🙂 ,tak hlásim sa po víkende 🙂 my sme cez víkend oslavovali.. v sobotu mala mamina narodeniny....ale najprv sme boli všetci na cintoríne,bolo 19 rokov,ako mi zomrel ocino,mal vtedy 43 rokov a v deň jeho pohrebu mamina oslavovala 40. narodeniny...smutnéééé,nechcela by som to prežiť.....tak každý rok slávime jej narodeniny smutnou spomienkou ...v nedeľu zase mm oslavoval narodeniny,sladkých 24-odzadu ..no a keďže tento víkend je Mareka,tak sme to spojili a chlapi oslávili aj meniny,....včera sme boli v BB,ideme prerábať tú kúpelňu,tak sme boli popozerať a vo štvrtok ideme po tovar...už keby to bolo hotové,lebo už teraz mi je z toho zle ,keď si predstavím ten bordeľ
Ivka,dodatočne všetko najlepšie k narodeninám,veľa zdravia,lásky,euráčov,radosti z detí a manželíííka 😵 ,ostatné už príde samo 😉
Evka,pekná fotočka ako Lenka spinká..a je šikuľka,keď už tak klebetí 😵
Bibka,Jarka sa má ako?výsledky už má,kúpele termín?
Katka,vy ste taká športová rodinka?či turistika je vaše hobby?
pozdravujem aj ostatné babenky 😉

lubica69
21. apr 2010

Ahojte Vranka dodatočne Marekom všetko naj naj naj k meninkám My sme len doma Je pekne tak von na dvore Periem Vešiam prádlo Pekne to schne A kedy že nás prídete pozrieť žienky?Ste vítané Budeme radi

domulienka
21. apr 2010

ahojky,dakujem dievcata za priania k mojim narodkam,ste zlate 😉
volako sen nestiham chodit,no furt sa daco najde,poznate to,vsak?

lubica69
22. apr 2010

Ahojte My sme dnes boli v BR so psom u veterinára ale prišli sme o 13:15 a mali prestávku do 14 tak sme sa boli prejsť pri Baldovskom moste popri Hrone Je tam fakt veľmi pekne V sobotu chceme nejaký gulášik na záhrade s rodinou tak dúfam počko vydrží Žienky a kedy otvárajú Rajskú a Green?

zuzlik08
22. apr 2010

ahojte, no konecne slniecko, len keby este ten vietor zmizol...my tiez cele dni vonku a stale nieco treba, tak sem ani velmi nestiham, no obcas precitam, co nove. detuchy rastu do krasy, kecaju, usta sa im cele dni nezastavia, tak super, ze vsetko ok.
lubi, vy mate havina? som nevedela. no netusim, kedy otvaraju nase zahradky, no mozno uz za par tyzdnov.
tak sa drzkajte a tesime sa, ked uz bude teplucko a dame stretko. drzkajte sa, pa

bibka333
24. apr 2010

ahojky dnes vyborne počasičko bola u nas Ivka s Domkou baby sa pekne vyhrali na dovore 🙂 v piesku kopali tunel a hojdali sa ,kočikovali babiku .odražali sa na aute a motorke no bolo super 🙂 Eliške sa stal aj uraz spadla z odražadla tak mame o jeden monokej viac ☹ vy ste ako stravili sobotu

lubica69
24. apr 2010

Ahojte No dnes bolo fakt nádherne My sme boli celý deň na dvore Gulášik sme robili Známy prišli Aj nejaké tuje sme stihli posadiť Bibka tak nech sa Eli rýchlo vylieči z boľačky

bibka333
25. apr 2010

Ivkinmu Marekovia Maťkinmu Marekovi
Štebotala myška v tráve, že Ty sviatok sláviš práve. Došlo to aj tu na k nám, všetko dobre k meninám. 🙂 🙂 🙂

a aj dospelím Marekom

Prichádzam dnes na deň menín
s mojím skromným pozdravením,
s prianím zdravia v ďalšom žití,
bez búrok a vlnobití.
S ním sa spája prosba vrúcna,
aby Ti aj do budúcna
Boh dal hojnosť milosti,
veľa šťastia, radosti.

eva888
25. apr 2010

Aj my sa pripájame a všetkým Marekom prajeme všetko najlepšie.
My sme boli od piatku pri našich lebo otec oslavoval 50 tku tak sme robili guláš párty. Bolo super hlavne počko vydržalo a Lenka je od rána zase u našich ja som ja si navarím poperem a idem za ňou.
Eliške rýchle uzdravenie boľačky aj my máme kolená dobité ako hrušky.
Tak prajem všetkým peknú nedeľu.
Pa pa

tina983
25. apr 2010

Ahojte kočky...
Ďakujeme za priania
Chodím vás sem tam čitať,ale sa mi nechce odpisovať,včera sme tiež mali oslavu,od samého rána až do neskorého večera sme sedeli na dvore,varili sme guláš,opekali,super bolo...
Všetky vás pozdravujeme a ked bude nejaké stretko možno prifrfčíme.
Zajtra odchádzame do Nitry,urobím malému trochu prázdnin.
Ahojte

bubinka1982
25. apr 2010

Čaute kočenky..no mi sme stále len v Brezne,prechádzky a návštevy rodín,nič iné,...malý je šinter,ale pešo sa mu chodiť nechce,tak sa všade len vyváža ako veličenstvo v kočíku...xiii.....drahý mi stále pracuje,dokonca aj dnes,tak tento víkend máme kus smutnejší,ale hádam ten budúci bude dobrý...a dnes mi má prísť ,,svokra,, tak idem ju kus vytiahnuť aj s malím niekde vonka sa pohrať..A ozaj,bola som kuknúť okolo Green-pubu,tak v piatok 30.4.by tam malo byť otvorenie...ak stihnú podokončovať všetko,čo chcú...ale už potom by sme sa tam mohli kus postretať,som zvedavá,ako sa mi máte..a ako vám podrástli deťúrence...tak želám ešte nádherný zvyšok dníčka a tiež sa srdečne pripájam ku gratuláciám....papapaaaa

zuzlik08
25. apr 2010

ahojte, no super vikendik...tak ako citam, vsade same gulasiky. aj my sa pripajame ku gratulaciam vsetkym marekom a mareckom. my budeme oslavovat az buduci vikend, tak tento sme boli cely vonku (okrem inych "oblubenych" domacich prac 😀) ...no, rodicia unaveni a otvoria sa dvere bytu a nas duracelko chyta 2-hy dych 😒 . no to ked vidime...my jazyky vyplazene 😝 a ona usmev, a uz to doma vsetko lieta 😉 . a to by clovek myslel, ako ta vecer odpadne...ha ha ha
no evy, tak super, ze uz nam otvaraju zahradku...tak ked budu hlasit pekne pocko, kludne mozeme dat stret, uz sa tesiiime...ze ako ste nam podrastli
tak sa zatial drzkajte a nech nam slniecko svieti 😉

lubica69
27. apr 2010

Ahojte žienky Ale dnes máme zas krásne von My sme od rána na záhrade Sadila som si kvietky Kosila Ale už sa zišlo popršať ako do rána Riadna búrka bola Aspoň u nás A vy sa ako mávate?Už by sme mohli aj nejaké stretko budúci týždeň ak bude pekne Čo vy na to???

mishelin
autor
28. apr 2010

ahojte lubi tak ty mas vztah ku kvietkom 🙂 som nevedela.a ako sa mate?
my ok,dnes ma maly polrocka je zlaty s patkom horsi,mam problemy snim nevie fungovat medzi detmi bije sa velmi,vsetko im bere jednoducho sa odzrkadluje to ze bol stale doma s dospelakmi,on sa vie zahrat ale s detmi min.2 roky starsimi nez je on inak nie 😢 s 😢 om ztoho nestastna 😒

lubica69
28. apr 2010

Ahojte Tak dnes zas krásne My zas na záhrade Miška neboj Paťko si zvykne A ideš ho dať aj do škôlky?Myslím,že by mu to veľmi pomohlo Zvyknúť si na detičky a tak A kvietky mi dala svokra semiačka tak som posadila Tak uvidíme či sa chytia hi hi

eva888
28. apr 2010

Ahojte baby
veru Lubka mame krasne dni tak si ich vychutnavame plnymi duskami. domov sa chodime iba najest a pospat inak sme stale von. My sa dnes ideme s Lenkou tarat. Ideme na tri dni ku svagrovcom do Poltara a ideme vlakom tak som zvedava ako to zvladneme uz sa tesime ze kus zmenime vzduch oni maju dom a pieskovisko tak sa tesime 😀 😀 😀 mozu sa s bratrancom vysantit. Odchadzame dnes o pol tretej tak drzte palce aby sme cestu zvladli.
Miska neboj urcite sa to napravi Patrik ma asi take obdobie chce to len vela trpezlivosti a lasky.
Lubka tak nech sa kvietkom dari.
Tak sa majte a prajeme pekne dni

mishelin
autor
28. apr 2010

ano idem ho dat dnes nam prislo rozhodnutie,lubi na teba som minule myslela ze by som sa stebou aj rada stretla ale nejak sa mi zda ze byvame daleko od seba 😅a pootm som si to aj rozmyslela lebo pri patkovi by som vela nenasedela robil by zle urcite sebastiankovi 😔aj ked so starsimi si rozumie no ktovie 😒
no dufam ze si zvykne lebo uz to bolo na nevydrzanie teda je,stale ho musim okrikovat a veru aj vela krat dostane ale tiez sa snazim to zmenit lebo bitka u neho nema vyznam jemu je to fuk 😒 takze len dokol vysvetlovat a tak

lubica69
28. apr 2010

Miška neboj Škôlka a rovesníci mu určite prospejú Určite No veď to dosť sme od seba Ale keď už bude bývať pekne stretneme sa určite Hoc aj v Brezne Evka tak si len užite s Lenočkou Do nedele hlásia krásne

mishelin
autor
28. apr 2010

no a dakedy si urobte aj vy vyletik sem ku nam 😉 uvidis ako byvam panu bohu za chrbtom 😅

lubica69
29. apr 2010

Ahojte žienky Tak zas deň ako vyšitý tak my ideme von Sebastián ráno trošičku zakašlal tak dúfam nič vážne a slniečko pomôže A vy ako?Kde ste všetky? Miška no niekedy by som mohla

lubica69
30. apr 2010

Ahojte A tu od včera nik?Chápem veď je von tak pekne Ja mám net v mobile Inak pc ani nezapínam My sme včera teplotovali Sebastián mal poobede 38,5 Skoro som odpadla keď som to videla Našťastie rýchlo ustúpila Ešte trochu v noci ale ráno už 36,8 tak som rada Ani k dokine sme nešli Ale ak bude horšie určite pôjdeme

bibka333
30. apr 2010

Lubik všetky sme von a večer ked prideme sa nam nechce na pc to aspon ja 😉
Sebastiankvi skore uzdravenie
Dnes ideme do mesta ide prist Kristina ideme spievat ako su najkrajšie stromy na Horehroni 🙂 tešim

lubica69
30. apr 2010

Bibka ďakujem No veď chápem Ani mne sa už večer nechce Nie to ešte pc zapínať Tak si pekne s Kristínkou zaspievajte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre