Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
30. apr 2010

Ahojte baby veru mame nadherne pocko tak sa nam nechce vypisovat. My sme si predlzili navstevu este o jeden den domov ideme az zajtra. Lenke sa strasne paci cely den sme vomku maju tu plno zvieratiek tak je hotova a hlavne 9 malych psikov, kacky, kury, kozy,ovce,zajace no proste plno zazitkou.
Tak si zaspievajte aj za nas.
Pekny den prajeme

buli21
30. apr 2010

ahojky
my sme sa dnes vytesili na namesti s Bibkou, Evkou M., a Matkou K. a s nasimi ratolestami sme boli stavat Maj...Kristina spievala krasne,ale je to inak drobne zienatko ale hlas uzasny....Streli sme aj Dominku,bola uzasna v kroji...rozkosna...Predtym sme sa vyhrali v Green Pube, trosku to tam zrenovovali, dietky nam nic nepospali,tak Petko uz pol hodku tvrdo spi, uvidime dokedy, bola som ho este dorazit na ihrisku,tak hadam aj zabudne ze mu idu zubky a bude spinkat az do rana bieleho.Zajtra sa chystame opat do Vydrova, bude zahajenie sezony,nejaky program a tak sa prebavime....
Seninanovi skore uzdravenie...
Lenocke stasny navrat z dalekeho juhu...
Patkovi nech pocuva maminku...
A vsetkym krasny vikend bez urazov....pa

lubica69
1. máj 2010

Ahojte Jej Evka tak to tam bola hotová zoo Aspoň sa Lenočka naučí zvieratká na živo Katka tak bolo dobre?A green je už otvorený?Inak ďakujem Sebastián ešte v noci teplotkoval ale dnes už Ok Teraz akurát búva s tatom Zajtra ak bude Ok chceme ísť do BB na výstavu psov Tak uvidíme

bubinka1982
3. máj 2010

Tak maminky,aj ja prikladám nejaké fotočky zo stavania mája...bolo tam super,len kusok hlučno...xiii...asi starnem,že mi to začína kusok vadiť...xiii...ale detičky boli skvelé a strašne zlatučké...hlavne Domka bola naozaj zlatulinká v tom kroji,som sa nešla vynadívať na nu...len ten môj drobec behal ako s vrtulkou v riťke...verím,že sa čoskoro stretneme v hojnom počte a pokecáme..teším sa...papapa a prajem ešte príjemný zvyšok aj ked upršaného dníčka...

lubica69
3. máj 2010

ahojte žienky
Tak ako pozerám na stavaní mája bolo fajn 🙂
My sme boli nakoniec u dokiny Dala nám ATB ☹ takže týždeň maród 😢

joka
4. máj 2010

Ahojte dievcata. Nehnevajte, ze vam sem tak vtrham. Ale potreboval by som zohnat privat v Bystrej alebo Myto pod Ďumbierom. Idem cez leto so synom do Bystrianskej jaskyne na speleoterapiu na 14dni.
Ak mate niektora nejaky kontakt, prosim poslite mi ho do IP.
DAKUJEM

bibka333
6. máj 2010

prši, prši nudime sa doobeda už nech je pekne
kde ste všetky ?čo porabate Lubka ti si mohla aj k nam dobehnut ked takto leje 😉
Včera sme sa boli prejst pri cirkuse aj zvieratka poobzerat ale nič moc levy a tigre spali a koniky len tak kuk čo to prišlo pozriet na nich ale Eliška mala najvačšiu radost s kozliatok 🙂 že me ,tiger vau a konik je hio 🙂

lubica69
7. máj 2010

Ahojte Juj Bibka rada by som ale kašleme obaja ako staré hrnce Aby ste od nás neochoreli Ale budúci týždeň ak sa počko neumúdri tak by sme mohli ak budeme zdravý A ak už bude pekne aj von by sme mohli stretko

eva888
7. máj 2010

Ahojte baby tak aj my sa hlasime po dlhsej dobe to tu nejako zanedbavame ale uz neni tolko casu ako cez zimu.
Veru toto pocasie je na nervy uz kedy chcelo byt pekne ale vraj taketo pocko ma byt az do polovice maja tak uvidime.
Detom sa teraz paci vonka a ked takto prsi tak uz aj im je doma dlho. Zajtra ideme ku starkej tak bude kus zmena.
Lubka tak sa rychlo uzdravte a ak sa pocko umudry tak to stretko mozme zbuchat.
inac sa mame fajn konecne sa aj zubkom chce von uz nam idu dolne stvorky a jeden ocny.
Tak caute a pekny zvysok dna

zuzlik08
7. máj 2010

ahojte...no ved, zase to super pocko 😝 ...my chceme slnieckoooo...
jooj lubi, tak vy takto chorucki, tak sa len pekne lieckajte, nech mozete prist na stretko, lebo sme sa uz fakt daavno nevideli.
drzkajte sa...a prajeme pekny, dufam ze uz konecne aj trosku slnecny vikedniiik

lubica69
9. máj 2010

Ahojte Žienky Ďakujeme Sebastián je už skoro fit No pre zmenu som to chytila ja Ale lepšie ako on No počko nám fakt vôbec nepraje Začiatkom júna ideme na dovču do Tunisu Tak sa veľmi tešíme A pozeráte hokej?Juj ja áno Občas prepnem na LSD A vy ako?

kvietky
9. máj 2010

ahooooooooooooooooojte vsetky babenky, hlasim sa po 100 rokoch 🙂 , babenky krasne pospinkali v postielkach - uz 2 tyz. zaspavaju same v detskej pri uspavankach, dovtedy sme ich este uspavali my 😉 - tak sa vam idem kus pochvalit. V prvom rade, by som ale chcela vsetkym podakovat za gratulacie k ich 1 rociku. Som stastna, ze sme to nejako zvladli dotiahnut do 1 kola a dufam, ze kazde kolo bude lepsie a lepsie 😉
Takze nasa babulka Danielicka uz krasne sama chodi, 1 krat sa pustila 20.4. - pre mna velmi pamatny den. Paulinocka odkukuje statocne a snazi sa sestricku pomaly dobehnut, ale este potrebuje k cupkaniu oporu - ruky, resp. 1 ruku - ale cakam coskoro pamatny den c. 2 a Julianka - ta kde moze tam sa vystvera a nie a nie sa pustit - maly spiderman 🙂
5.5. sme mali oborne kontroly v BB a vsetci ostali v nemom uzase, ze ake pohodove trojicky k nim prisli, normalne nase baby tam mali z toho zabavu, boli sme sa ukazat aj panom doktorom co nas rodili a pani doktorke, ktora sa o nas starala na neonatolog. odd. - tak vam poviem, ze stretnutie po roku bolo normalne dojimave.
Mame uz nove sedacky - pekne sa nam 3 zmestili do nasho oktavioveho zadku 🙂 a dievcence su z toho uplne hotove, to mate pocut ten stebot nadsenia, ked sa vezu...
Tot asi take najzaujimavejsie, a este 1.6. menime pani opatrovatelku a ak Pan Boh da a vsetko vyjde tak ako by som si velmi zelala, tak budeme mat ako opatrovatelku jedno krasne, perfektne, mlade ziena.
Vsetkych vas velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pozdravujeme a prajeme vsetko dobre a kraaaaaaaaaaaaaaaasne a slnkom prekypujuce leto vam aj vasim krasnym ratolestiam praju trojicky s maminkou, PS: tak opat o 100 rokov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
9. máj 2010

Jej kvietky Tak to je super,že sa vám takto krásne darí

tulipanike
10. máj 2010

ahojte, tak sa po dlhej dobe hlasim 🙂

Lenka pekne rastie, ma 5,1 kg, na poradni mala 56 cm, to bolo uz pred tyzdnom a pol
nas razim sa toci okolo nej, takze sem nestiham casto prist 😅

ako sa vsetky mate?

lubica69
10. máj 2010

Ahoj Evička A už ste našli nejaký väčší bytík?Si spomínala myslím,že chcete Jej tak sa aj Vám pekne darí To je super

tulipanike
10. máj 2010

ahoj Lubka, zatial sme este vo faze, ked ponukame na predaj nas byt, a ked sa podari ho predat, tak potom budeme hladat novy
zatial nic
a ty ako sa mas?

lubica69
11. máj 2010

Ahojte žienky Ako sa všetky mávate?Nikomu sa nechce na počítač No pravdu ani mne veľmi využívame každú šancu byť aspoň trochu von keď sa dá Už by sme sa mohli aj postretávať Evička aj my sme sa presťahovali až keď mal Sebastián pol roka lebo byt v BB sme mali malinký A pravdupovediac už by som nemenila

eva888
12. máj 2010

Ahojte babenky to mame zase pocko no katastrofa.
Lubka tak si len uzite dovolenku a nacerpajte vela novej sily.
Kvietky tak vy ste uz poriadne sikovnice som velmi rada ze sa Vam dari a ze ste zdravucky a stastnucky. Budem drzat palceky aby to s tou opatrovatelkou vyslo. Myslime na Vas kazdy sen. Drzkejte sa.
Tulipanike tak mala Lenka rastie ako zvody som rada len sa drzkajte.
My sme vcera absolvovali zubarku aj s Lenkou dopadlo to velmi dobre este v oktobri sa mame prist ukazat.
Inac vsetko po starom trosku sa nam upravili noci uz sa budime len raz a do vcera rana prespala celu noc tak svita na lepsie casy 😀
Len nas strasne trapia zubky ma ich take napuchnute a pekne mi vie povedat ze ju bolia normalne trpim s nou.
Tak sa majte a pocko uz nech sa umudry aby sme mohli to stretko zorganizovat.

lubica69
12. máj 2010

Ahojte
No to teda je zas počko 😖
Evka ďakujeme a Lenočke skoré uzdravenie s boľavých zúbkov 😉

bibka333
15. máj 2010

ahojky tak tu je riadna nuda ja sa seba hovorim kuk sem a teraz som aj menej na pc nechce sa mi
Eliška je moj anjelik otvaraju sa jej ustočka dnes opakovala ako sa vola dedo -jano,vlado starka elena , luca no radost som mala veliku a ešte som zabudla že krstna je gaba 🙂 cez noc sa vela nenaspinkame idu nam očaky jeden nam už asi vyšiel dnes som ho na chvilku videla ale nie som si ista či je iž von a nechcem ju trapit a sanie no čo už ved som na materskej dovolenke 🙂 všetkym prajem prijemny vikend
ps.a čo stretko dame nejake

bubinka1982
17. máj 2010

Ahojko maminky..ja tiež držkám palčeky detičkám v boji s rastúcimi zúbkami...nám chýbaju už len zadné stoličky,ale zase môj Adamko má od liekov čo bral od narodenia skazené predné vrchné 4-ry zúbky a netuším čo s nimi bude dalej...mám tiež menej času na behanie po nete,kedže maminka sa mi zamestnala a snažím sa starať o beh domácnosti a čo najčastejšie som aj vonka s drobcom,či behám po návštevách a tak...a možno mám už konečne novinku...dneská sme dostali s Palinkom klúče od 2,5-izbového bytu..hádam sa nám ho podarý ešte tento mesiac vymalovať a budúci už budeme zariadovať..ale kedže môj chlap má strašne vela povinností ešte v Tisovci a kým ich nedokončí,nemáme moc času na venovanie sa bytu..ale aj tak verím,že čoskoro už budeme existovať ako rodinka a bude nám super,ale potom,ked sa nám podarí nasťahovať,taknebudeme mať internet,takže budem sem-tam behať ku našim a určite si vás prečítam a popíšem...a vy čo máte ešte novééé???budem sa velmi tešiť,ked sa určite čoskoro stretneme a pokecáme...papapa zatial a krásne dníčky vám všetkým prajem a hlavne nech sú detičky zdravé...

lubica69
17. máj 2010

Ahojte žienky Jej bubinka blahoželám k bytíku To je super Veľmi držím palčeky nech pekne zariadite a potom aj s Adamkom a Palim rodinkujete Juj zuby nešťastné Všetkých trápia Tak nech rýchlo vyrastú a je pokoj No stretko by sme mohli Len nech sa nám to počko umúdri už konečne

domulienka
17. máj 2010

ahojte vsetky mamulky a deticky...tak aj sa ja konecne hlasim,citata som obcas ,ako sa mi mavate,
Bubinka gratulujem k bytiku,vsetkym chorobkam uzdravenie 🙂
a co u nas nove,Domka gibicuje ostosest,vsetko pozorne pocuva a potom opakuje,len basnicky sa jej nechcu,ale tak aspon spadla hruska zelena vieme.
Starsiu Bianku nezobrali v prvom kole na gympel do BB,no miestecko sa predsa len naslo,zavolali nam a dnes sme boli na zapise,aj intrak sme mrkli,celkom ujde.No hlavne je ze Bianka je najstastnejsia na svete.
Na druhy tyzden su dni mesta,mohli by sme vtedy dake stretko dat,uz sme sa aj bavili s Bibkou a Katkou o tom,len keby pocko vyslo 😉 No teraz aka zima je ,no hroza ,uz ma to nebavi ved polka maja za nami a furt pocko na prd 😝
Tak zatial sa mi pekne mavajte,deticky posluchajte...

lubica69
17. máj 2010

Jej Ivka tak super,že Biu vzali A intrák kde?A kedy sú tie dni mesta?

domulienka
18. máj 2010

Lubka,intrak Havranske 3,jedalen od intraku takych 10min,a od jedalne do skoly 20min,peskom,To sa mi dost nepaci ze intrak s jedalnou nie su spolu,no aspon bude mat pohyb 😉
Dni mesta su 28-29maja.

kvietky
18. máj 2010

Ahojky tak som tu skorej ako po 100 rokoch 🙂 , my sa tiez chystame na Dni mesta Brezna, v piatok na tie decke astrakcie, mame uz aj dvojickovske golface, babulky uz absolvovali skusobnu jazdu, tak nam uz bude lahsie a lepsie sa premiestnovat z Maz. Aj to mam spratnejsie do auta, kebyze pojdeme autom. Tak my by sme sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesili, keby sme sa s vami buduci piatok stretli. A aj na MDD sa chystame do mesta uz s novou opatrovatelkou. Tak paaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 PS: Aj nasim babulkam idu stolicky, ale napodiv pri zubkoch vzdy uplakana Paulinka tie stolicky momentalne znasa velmi statocne.

lubica69
18. máj 2010

Jej kvietky tak to by bolo super Len aby nám počko vyšlo

tulipanike
18. máj 2010

cavkajte 🙂

na dni mesta ktovie ci sa dostaneme, zalezi od pocasia, a ak, tak len v ramci prechadzky s malou 🙂

eva888
18. máj 2010

Ahojte babenky
vela novot ste tu popisali tak idem za radom. Evicka tak super tesime sa stebou ze ste si uz konecne nasli bytik a budete spolu.
Ivka domka tak bianka ma radost ked ju zobrali do skoly kde tuzila ist gratulujeme a hlavne nech sa jej dari.
Tak aj ja som za stretko velmi sa tesiim ze Vas vsetkych uvidim.
Pekny den

bibka333
18. máj 2010

ahojte kočky Matka tešim sa na vas
Tulipanike mala je nadherna a posielam ti ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre