• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

17. marca 2017 
UZ SOM SA S TYM ZMIERILA,len obcas si na seba ponadavam.Ale teraz uz mam ine myslienky,ideme mat rocik,tak uz planujem oslavu a vsetko okolo toho :slight_smile:
12. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kviety, ja viem o tej baulke co saka trojcatka ona bola na UP a chodi na rodinka.sk
12. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietky ,len sa drzkajte,to je zaujimave ze obidve ste breznianky a cakate trojicky/ja o ziadnych tu v br a okoli ani neviem asi dlho dlho sa ziadne nenarodili/,A uz ste rozmyslali aj o menach pre vase princeznicky?
12. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domulinka su tu v brezne trojcata bartosovci 15 rocny
12. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no ani som nevedela
12. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja my sme sa to s kvietkamy dozvedeli v nemocnici ked sme leskali
12. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala uz buva?
12. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kdeze hra sa v postielke,vyspala sa v aute.tak neviem kedy zalahne asi ju budem musiet uhojdat.Vy uz spinkate,vsak?A ta Ivka Kosiciarka isla tam do cistiarne,kde robila?
12. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my buvame od 20 hod uz sme boli unaveny ivka isla spat do cistiarne
12. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozy pozdravuje ta janka kovacikova
12. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky Vy tu mate teda temu Ja som uplne mimo...Ale zdravim vas :sunglasses:
12. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uhojdala som ju,vsak aj ona je tak do pol deviatej v postielke,len dnes mala vela zazitkov tak nie anie.Hej bola si s Jankou,tak ak budes este s nou nak ma pride pozriet.A to isla teraz od januara?to jej asi uz nedaju rodicovsky?a maleho sa jej kto stara,?
12. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly je v jasliach margaretka a rodicovsky dostava plati to este pre minulorocne rodicky aisla od 2 januara
12. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica a co druhe babo nic
12. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha myslela som ze ked nastupia od januara tak ze uz nie.Jarka je deviatacka?,a kde sa zbera na skolu?
12. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano devitacka a na zdravotnu za farmaceutickeho laboranta ale nevim ci sa dostane lebo otvaraju len 1 triedu a hlasi sa 130 ziakov dnesnsom bola na rodicku
12. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pa
12. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To asi nieje v Brezne? teraz som sa pobavila,bola som na BB ajedna tam predavala zateplene nohavice ,par dni som ich okukovala boli za 190sk,teraz ma ze :grinning: akciu,detske veci za polovicu,kuknem na tie gate a ze cena 300 sk/pod nimi odratajte polovicu/,to je teda obchodnicka :astonished: a uz su aj rezervovane,daka naletela.Ja len predavam ale uz som to chcela vyskusat aj kupit.Ty si uz daco kupovala?
12. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vetrovku ale mi bola mala tak som ju poslala spat
12. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idem aj ja dobru noc :slight_smile:
12. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naozaj idem papa
12. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Bibka no druhe by som aj chcela aletak o rok ked bude mat maly 3
Ivka ano par veci som tu uz kupila a nejak sa neviem dokopat pofotit si aj ja vecicky co by som chcela po malom predat Chcela si nieco konkretne?Mam aj zopar zateplenych krasnych nohavic Nam uz male :frowning2:
13. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:

kvietky..tak ty čakáš trojičky to je krásne určite sú to iné pocity ako ked je len jedno v brušku..poznám ťa z videnia, myslím, že si nádejná švagrinká s Alenkou z ČB však sa nemýlim :wink:

baby ja som sa teda rozhodla, že budem rodiť v BR a nešpekulovať už, však každú chvíľku tu malinká môže byť :slight_smile: a včera ma Steller potešil, že už zobral v januáry 2 príslužby tak uvidíme či sa trafíme vo februáry už asi bude častejšie..
13. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute kocky :slight_smile:
lubi aj ja tak nejak druhe planujem,ale ked sa podari aj skor nevadi :slight_smile: vzdy lepsie mat ako nemat :unamused: ved ine maminky by velmi ccheli a nedari sa im vtom :unamused: takze take ze planovat presne na ten mesiac rok a tak uz u mna skoncilo :wink:
13. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Miska mas pravdu :slight_smile: Inak si odstranila fotky :frowning2: Preco?Ci das nove :sunglasses:?
13. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica aj ja mam medzi prvymi dvoma detickamy tri a pol rocny rozdiel :slight_smile:
13. jan 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caly tak ti drzim palce nech vam to dobre dobadne a mala rada mysli len pozitvne :slight_smile:
13. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caly aj ja Ti drzim palceky,takto pred rokom som aj ja bola v ocakavani ,termin bol 29.1,mala sa narodila planovanou sc 25.1.Este raz drzkaj sa.
13. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ale len som tak na tie gate pokukavala a preto som si to vsimla.Dnes som objednala z MMB riflicky na traky,nove za 340 sk/dobra cena /mala ide mat rocik tak este k odrazadlu dostane gatuse.Aj odrazadlo som objednavala z netu,hodim link ,ze co na to poviete.http://www.toycar.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new&product_id=14&categor
13. jan 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav Bibka,ako?
13. jan 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok