• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

2. decembra 2015 
@tulipanike a kedy máte svadbu?
18. aug 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,už som sa tu dlho neukázala,ale kedže v bytíku nemám internet,tak len občas ked zabehnem ku rodičom,tak aspon dáke fotočky povkladám,pokukám mejli a utekám preč...Ale inak sa máme dobre..chlapa som už mesiac doma nemala,ale chodíme za ním tak na týžden a týžden sme doma....malý rastie ako z vody,len stále nechce papať a vyzerá akoby jedol oprietrh..vraj je to len železom,že preto je aj stále unavený a vela spí a malo papá...no chcem ísť s ním ešte na nejaké kontroli,to len pre istotu...S priatelom nám to funguje skvele,aj ked sme spolu málo,o to viacej si jeden druhého vážime...A Evička,aj ja som bola v BB na plážovom a je tam fakt super..no kedže mi ,,odyšli,, brzdy na autíčku,tak teraz nikam nechodím,len sem-tam na pieskovisko tu v Brezne,alebo ku Ivke s Kajkou...tak by som sa s vami rada stretla,ale akosi mi to nevychádza...xiii..no hádam sa čoskoro stretneme a pokecáme...tak sa mi len držkajte a budte hlavne všetci zdravučkí..papaaa
20. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ozaj Evička ,bola som kuknúť aj Zlatku a Mareka ,tak hádam sa nám podarí aj tam niekedy stretnúť...a ich drobec je strašne krásny ,celá maminka a tatík....tak papapaa
20. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Jej bubinka tak super,že sa máte fajn :wink:
20. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 uzju mame za sebou :slight_smile:
od vcera som pani :slight_smile:
22. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulipanike blahoželááám :grinning:
22. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pridávame blahoželáme k sobášu prajeme veľa štastných rokov a hlavne veľa radosti s Lenky :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka aj my blahozellame k svadbe,vela stastnych spolocnych rokov :slight_smile:
My s mojou polovickou sme oslavili v piatok 16 rokov,ale to leti iiiiii.......
Babky drzte sa tu ,zajtra odchadzame do stovezatej ,prideme cez vikend...pa pa
23. aug 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ako sa mate mi celkom v pohod až na mojho pubertaka dnes ma od rana vytača Eli je v pohode ako vždy je riadne živa ale nech len nech je zdrava po Jarku si odem konečne po mesiaci odchadzame v štvrtok a prideme v piatok ideme kuk jednu kamošku do skalice to je 16 km od smrdak . Evuška ti si riadna tajnoskarka a na stretku nepadlo ani slovičko o svadbe tak sa pripajam a ja

Zvonček šťastia zvoní,
Zvoní v každom z nás,
Jeho melódia krásna je.
Prajeme Vám, aby pre Vás odteraz,
Spievala čoraz viac,
Zvonivo a zázračne,
Aby Vám znela vždy pri Vašom spoločnom kroku... dni... roku...
Sú poklady sveta, ktoré možno dať,
ale lásku v manželstve možno iba priať.
Nech teda život Váš je šťastný ako v dnešný deň
a krásny ako sladký sen.
24. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ivuška tak pozdravujte Prahu :grinning:
Bibka no ono je to v puberte hrúza :confounded: na Jarku sa určite tešíte :wink:
My sme mali návštevu z Moravy Dnes všetci odišli aj mm do roboty tak máme trošku kľud :slight_smile:
24. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky,
jooj, tak tu noviniek...no, evka tajnostkarka, ani sa nepochvalila, ze bude z nej nevesticka, by sme ta prisli okukat a pogratulovat...tak aspon takto na dialku vam prajeme dlhy spolocny zivot plny krasnych spolocnych chvil, nech sa stale lubite ako v prvy den...a mame aj nejake fotecky??? :grinning:
ivka domka, tak si to u susedov uzite

babenky, davam link http://www.babybazar.sk/Posta-80-centov-id2838057.html, budem objednavat malej papucky, nakuknite k tejto pani, ak by sa vam este nieco zapacilo...ak si nieco vyberiete, dajte vediet

tak sa zatial drzkajte a dufam, ze este vystihneme nejaky dnik na stretko

pa pa
26. aug 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak my si užívame ešte zopár pekných dní na záhrade Sebastián nastupuje o týždeň do škôlky tak som veľmi zvedavá :sweat_smile:
Zuzka škoda,že namáš cestu do BB V deichmane majú papučiek od výmyslu sveta a aj u Baťu a cena tak 3 eurá :grinning:
26. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69
lubi, ja som u batu bola parkrat kuknut, no papucky za 3€ tam mali len malicke cisla, a co uz boli vacsie, tak boli este drahsie ako v br v obchode
26. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte aj moj dnesny oslavenec nastupuje o tyzden do skolky sa hrozne tesim ze sa ho trosku "zbavim"
26. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Miška aj my ideme do škôlky :grinning: Paťkovi všetko naaaaaaaaaaaaaaaaj
Zuzka tak v deichmane určite majú :wink:
27. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...jeej miska, tak patkovi, aj ked trosku neskor prajeme ku krasnym 3 rockom hlavne vela vela zdravicka, peknych zazitkov v skolke a vela novych kamosov...a nech vam robi len radost
@lubica69 lubi, noved mozno budem musiet zas naklusat do bb, lebo to moje stastie...sa mi vcera vecer pokazil ten novy notebook, ma ide porazit...uz som ukoncievala programy, len mi z nicoho-nic zavrcal a vypol, a nejdem ho rozchodit. tak ho dam kuk tu v br, ak nie, tak ho pojdem reklamovat. ...a zatial budem asi zase nadavat pri tom pomalom srote od mamy :frowning2: ...len tie papucky sa mi pacia, ani cena nie je taka strasna, tak jej ich urcite budem objednavat
prajem vam vsetkym pekny...hadam este aj slnecny vikendiiik :wink:
27. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik juj moja ty máš teda štastie s tými NT :confounded:
Inak musím sa pochváliť Ja mám nový Ten malý ale je supeeer
27. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik ty máš ale smolu na tie NT :confounded:
Ja mám nový ten malý a som spokojná :grinning:
27. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 no ti teda poviem, lubi, fakt mi ide. dnes mi ho pozerali jedny chlapci, vraj mi na nom odisla pamat, takze zase letiet do bb a mesiac cakat, co porobia :confounded: ... a to akurat teraz, ked ho najviac potrebujem, ked malej treba nakupit topanky a oblecko, ma ide porazit
30. aug 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Fu @zuzlik08 tak to teda hej Ale máš ho v záruke nie?
My sme sa boli dnes objednať na tú detskú urológiu ale majú do polky septembra dovolenku tak mám potom zavolať ale s termínom skôr ako v novembri nepočítam DúfM,že mu to len tam nejak stiahnu lebo na žiadnu operáciu ho nepustím
30. aug 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky
Čo máte nové?
No počko máme otras tak sa ani von nedá :confounded:
Ivka ako bolo v Prahe?
Bibka určite chystá Jarku na intrák
A vy ostatné?
Ja som volala dnes do škôlky a že nástup až v pondelok lebo nieje ešte niečo dokonené Ju komplet rekonštruovali :grinning:
31. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,ano pocko otras ,ako sa nam schladilo :astonished:
V Prahe ok,aj sme videli aj nakupili,no doma je len doma :slight_smile: Domka tam spala iba hodinu a potom pred Prahou ju ukladalo,ani neviem ako sme tie hodiny zvladli a naspat sme sli v noci o pol dvanactej ,hned v Prahe zaspala a v Br sme ju museli rano budit :grinning: sa jej dobre spalao na dvoch sedadlach to len ja som na pol zadku sedela :grinning: ale potom sa to v Banovciach uvolnilo tak som sedela oproti sama na dvoch sedackach.
Nielen Bibka chysta Jarku aj u nas sa bali.fu tolko veci co vyzaduju aby doniesla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: peneži a peneži treba
Dodatocne Patkovi k trom rockom vsetko naj....
Tak Sebastianko ma dlhsie prazdniny :slight_smile: a ako uz vstava skorej,?Aby sa mu lahsie do skolky chodilo
31. aug 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka fakt veď aj Bia ide do BB na intrák :grinning: Tak nech sa jej tam darí :slight_smile:
No vstávame klasicky neskoro ale nejdem ho trápiť On aj keď zaspí večer o 19:30 tak spí ráno do 9 :grinning:
Takže v pondelok ráno bude šok ale on sa tam tak tešííí,že hádam nebude problém :wink:
31. aug 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
po 2 dnoch skolky maly lezi s horuckami a obrovskym kaslom... :frowning2:
4. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška tak sa rýýýchlo vyliečte
My nastupujeme zajtraaaa :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte
Ako sa máte všetky?A kde ste?predpokladám,že na FB :angry: a na koníka nik :cry: Čo máte nové?
@mishelin ako moja?Paťko už je zdravý?
My v škôlke Ok Dobrý je,poslúcha,pekne sa hrá :grinning: Jedine,že nespí :sweat_smile: Ale,že je tam jeden chlapec ktorý stále plače takže sa viacerým nedá spať :confounded:
8. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lubica69 lubi ja sa priznam ze viac chodim na FB,a ked sem aj pridem idem do tej temy kde som uz vyse 3 rokov..
no my vo skolke nic moc akoze s ranajsim placom problem nemam skor stym ze on mi tam nic nechce jest ani spat odmietal dokonca cikat tak sa pocikal :confounded:
lenze stou stravou neviem neviem c bude lebo on ani mne doma takmer nic neje..nechce-akekolvek mas.vyrobky,salamy parky nehrozia,nehrozia ani syry syrokremy natierky ani maslo,taktoz nezje takmer ziadnu polievku maso neje doma poje aspon zemiaky tam ani to,tak neviem co snim dalej :confounded: a vtedy ked treba jest utecia im tam do kuta a reve o dusu,to iste na obed ja ked som po neho prvy den prisla nasla som ho revajuceho do nepricetna stat pri dverach vravim pod ja ta nachovam nemozes byt hladny tak a ukludnil trochu ale bol v takom soku ze si nedokazal nabrat ryzu na lyzicku co ho tak triaslo :cry:
takze u nas zatial hruuuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelin juj tak to je fakt hrôza :confounded: Si to ani len predstaviť neviem :cry:
U nás v škôlke super Spať stále nespí ale nije sám a dúfam,že sa to časom spraví :grinning:
9. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby vy de ste fakt vsetky :confused:
pre zmenu mi je chory tobiasko :confounded: patko siel do skolky rano klasika bez placu ale ten den si nechcem predstavit :zipper_mouth: ze naposledy si ani pyzamo neobliekol odmietal :pensive:
13. sep 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
No Miška všetky sú na FB a koníka zanedbávajú :cry:
My sme zatiaľ zdravý aj keď cez víkend sme trochu soplili ale prešlo to :wink: V škôlke všetko OK čo som sa zo začiatku bála
Je tam veľmi dobrý Počúva papá oblieka sa no len to spanie Ale že aspoň ležká kým detičky spia :grinning:
@mishelin prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
13. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok