• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

17. marca 2017 
Tulipanike tak gratulujem k tehuľkovaniu nech pekne rastiete :slight_smile:
3. máj 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky mamulienky aj my sa radi pridameeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sobota v slniecku vyhovuje :slight_smile:
3. máj 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka333 ahojte, mozeme sa stretnut :slight_smile: vy ste uz mnohe mamickami, tak mi date apson par cennych rad :slight_smile:))) lebo ja som ako taky puk heh...nic neviem o mamickovskych povinnostiach :(
3. máj 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka333 aj my sa radi pripojime
3. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak stretko je v sobotu???
@tulipanike gratulko k tehu :wink:
3. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 nie tutu sobotu až na tu druhu 14,5 ale to dam vediet ešte lebo neviem či tam nebude vela ludi ale mne osobne to nevadi :slight_smile:
@tulipanike gratulujem a nič si nepovedala ked si bola u mna :slight_smile:
4. máj 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva888 Velka gratulacia k tehulkovaniu :slight_smile:
5. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babule...hlasim sa aj ja po nekonecne dlhom case....Evicke a Tulipanike gratulujeme a drzime palceky...
my uz sa pomaly blizime do finale...uz len 2 tyzdne a bude nas o jedneho viac:slight_smile:)Ale este sa hadam zideme 14.5 na stretku a pokecame:slight_smile: a mozno aj v sobotu na Mila pre mamu....
Maly rastie ako z vody(klobas) a mame obdobie krasneho vzdoru a papulovania (strasne smiesne pri jeho obmedzenej slovnej zasobe) ale zvladame to a snazime sa ho pripravit na prichod braceka:slight_smile:zatial sa tesi, brusko stale bozkava a krici mi do pupka: baaaaba pod von!...tak uvidime:slight_smile:
Lubinka drzim palec aby sa Sabinka otocila a mozno sa aj stretneme hore na kopci a zoznamime nase ratolesti uz v porodnici....takze prajeme krasny slnieckovy den a hura na pieskovisko:slight_smile:
6. máj 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@eva888 veľká gratulka moja Tak vy máte s Evkou
@tulipanike rovnaký decembrový termín :slight_smile: jej
@buli21 ďakujeme Tak super,že sa Peťko tak teší No a na kopci sa asi nestretneme moja lebo ja budem rodiť v BB
Inak my ideme na míľu zajtra do BB
A v BR je kedy?
A toho 14.5 uvidíme To chcete ísť do Slniečka???
Inak dnes máme prvú poradňu v nemocke za nami a všetko je v úplnom poriadku a Sabinka je už pekne otočenááá tak sa veľmi teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubica69 jej to je parada,tak uz je po strachu,tak to dotehulkujte do zdarneho konca...uplne mi vypadlo,ze ides rodit v BB...tak drzime palec :slight_smile:)
6. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..teeeeda kolko tu je tehuliek :dizzy_face: zacinajucim aj konciacim tehulkam :dizzy_face: drzim palce nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face:
7. máj 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tak to je super, lubi, ze mala poslucha a pekne sa otocila :grinning:
7. máj 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva888
@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983
@luckka no kočky moje tak zahrada v slniečku skor ako o 2 tyžden nebude tak dajte ine miesto videla som aj green otvoreny alebo niekde na ihrisko a kedy mne je jedno
8. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak mi na stretko neprídeme, ideme 13-15.5 do Aquacity Poprad :dizzy_face: nabudúce, paaa
9. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ďakujem vám všetkým :wink:
No mne na stretko tiež víkend menej vyhovuje kedže mm chodí domov len na víkend tak som rada,že sme s ním aspoň tie 2 dni tak ja tiež neviem neviem :sweat_smile:
9. máj 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viknke
prajem ti šťastie, čo v tebe radosť vzbudí, prajem ti lásku to puto čo spája ľudí.prajem ti šťastný život žiť, prajem ti milovať a milovana byť
10. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckka aj my prajeme viktorke ku vcerajsim meninkam zo srdiecka vsetko najlepsie, stale vysmiatu tvaricku a vzdy spokojnu dusicku...
11. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983

ahojte takže nikto sa nechce stretnut tak jadavam navrh na utorok 17 v green pube kde sma sa doteraz stretavali a čas poobede od 15h do kedy chceme ak niekto pride tak ja určite kto chce nech pride pa dievčata

@luckka
13. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka333 super Ak bude pekne a budem sa cítiť OK tak so Sebkom určite dobehneme :slight_smile:
15. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka333 : aj my:slight_smile:
15. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka333 aj my sa radi pridáme :wink:
16. máj 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute..ja mam auto k dispozicii najskor az kolo 17 a to je pozde..takze nic snami..
17. máj 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: s niektorymi z vas sa poznam,s niektorymi nie,ale rada by som sa nabuduce k vam pridala na stretnutie pri dzusikoch a spoznala vas, este som na PN a aj ked vychadzky su obmedzene,tak aspon na chvilocku :slight_smile:

@eva888 Evi, sestricka mi spomenula,ze cakas babatko,tak blahozelaaaam a drzkajte sa :slight_smile:
18. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@mishelin škoda,že si nebola :frowning2:
@mima2x radi ťa nabudúce uvidíme :grinning:
18. máj 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,krasna novinka dnes rano sa ,Katke narodil maly Tomasko,gratulejemeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buli21 gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:
19. máj 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bulli21 Katka tak veľká gratulácia tešíme sa a držkajte sa
@mima2x Ďakujem pekne a tešíme sa na teba na najbližšom stretku
19. máj 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buli21 Katka, blahozelaaaam :slight_smile: nech ste zdravucki obaja :slight_smile:

@lubica69
@eva888 vdaka babenky, tesim sa :slight_smile:
19. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška
Blahoželám
Srdečne blahoželám k novému členu rodiny:o) Verím, že po rodičoch zdedí len to najlepšie, v živote sa mu bude vždy dariť a pevné zdravie ho nikdy neopústí . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buli21 blahoželáme a malému tomáškovi prajeme hlavne veľa zdravíčka, nech ťa všetko zlé zďaleka obchádza a prežívaš len pekné dníčky plné smiechu a radosti...a veľa mliečka... :grinning:
21. máj 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok