Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
3. máj 2011

Tulipanike tak gratulujem k tehuľkovaniu nech pekne rastiete 🙂

domulienka
3. máj 2011

Ahojte vsetky mamulienky aj my sa radi pridameeee 🙂 🙂 🙂 sobota v slniecku vyhovuje 🙂

aninenka
3. máj 2011

@bibka333 ahojte, mozeme sa stretnut 🙂 vy ste uz mnohe mamickami, tak mi date apson par cennych rad 🙂))) lebo ja som ako taky puk heh...nic neviem o mamickovskych povinnostiach :(

zuzkap2
3. máj 2011

@bibka333 aj my sa radi pripojime

lubica69
3. máj 2011

Ahojte
Tak stretko je v sobotu???
@tulipanike gratulko k tehu 😉

bibka333
4. máj 2011

@lubica69 nie tutu sobotu až na tu druhu 14,5 ale to dam vediet ešte lebo neviem či tam nebude vela ludi ale mne osobne to nevadi 🙂
@tulipanike gratulujem a nič si nepovedala ked si bola u mna 🙂

bibka333
5. máj 2011

@eva888 Velka gratulacia k tehulkovaniu 🙂

buli21
6. máj 2011

ahojte babule...hlasim sa aj ja po nekonecne dlhom case....Evicke a Tulipanike gratulujeme a drzime palceky...
my uz sa pomaly blizime do finale...uz len 2 tyzdne a bude nas o jedneho viac🙂)Ale este sa hadam zideme 14.5 na stretku a pokecame🙂 a mozno aj v sobotu na Mila pre mamu....
Maly rastie ako z vody(klobas) a mame obdobie krasneho vzdoru a papulovania (strasne smiesne pri jeho obmedzenej slovnej zasobe) ale zvladame to a snazime sa ho pripravit na prichod braceka🙂zatial sa tesi, brusko stale bozkava a krici mi do pupka: baaaaba pod von!...tak uvidime🙂
Lubinka drzim palec aby sa Sabinka otocila a mozno sa aj stretneme hore na kopci a zoznamime nase ratolesti uz v porodnici....takze prajeme krasny slnieckovy den a hura na pieskovisko🙂

lubica69
6. máj 2011

Ahojte
@eva888 veľká gratulka moja Tak vy máte s Evkou
@tulipanike rovnaký decembrový termín 🙂 jej
@buli21 ďakujeme Tak super,že sa Peťko tak teší No a na kopci sa asi nestretneme moja lebo ja budem rodiť v BB
Inak my ideme na míľu zajtra do BB
A v BR je kedy?
A toho 14.5 uvidíme To chcete ísť do Slniečka???
Inak dnes máme prvú poradňu v nemocke za nami a všetko je v úplnom poriadku a Sabinka je už pekne otočenááá tak sa veľmi teším 🙂 🙂 🙂

buli21
6. máj 2011

@lubica69 jej to je parada,tak uz je po strachu,tak to dotehulkujte do zdarneho konca...uplne mi vypadlo,ze ides rodit v BB...tak drzime palec 🙂)

mishelin
autor
7. máj 2011

ahojte..teeeeda kolko tu je tehuliek 😵 zacinajucim aj konciacim tehulkam 😵 drzim palce nech vsetko dobre dopadne 😵

zuzlik08
7. máj 2011

@lubica69 tak to je super, lubi, ze mala poslucha a pekne sa otocila 😀

bibka333
8. máj 2011

@eva888
@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983
@luckka no kočky moje tak zahrada v slniečku skor ako o 2 tyžden nebude tak dajte ine miesto videla som aj green otvoreny alebo niekde na ihrisko a kedy mne je jedno

luckka
9. máj 2011

ahojte kočky, tak mi na stretko neprídeme, ideme 13-15.5 do Aquacity Poprad 😵 nabudúce, paaa

lubica69
9. máj 2011

Ahojte
Ďakujem vám všetkým 😉
No mne na stretko tiež víkend menej vyhovuje kedže mm chodí domov len na víkend tak som rada,že sme s ním aspoň tie 2 dni tak ja tiež neviem neviem 😅

bibka333
10. máj 2011

Viknke
prajem ti šťastie, čo v tebe radosť vzbudí, prajem ti lásku to puto čo spája ľudí.prajem ti šťastný život žiť, prajem ti milovať a milovana byť

zuzlik08
11. máj 2011

@luckka aj my prajeme viktorke ku vcerajsim meninkam zo srdiecka vsetko najlepsie, stale vysmiatu tvaricku a vzdy spokojnu dusicku...

bibka333
13. máj 2011

@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983

ahojte takže nikto sa nechce stretnut tak jadavam navrh na utorok 17 v green pube kde sma sa doteraz stretavali a čas poobede od 15h do kedy chceme ak niekto pride tak ja určite kto chce nech pride pa dievčata

@luckka

lubica69
15. máj 2011

@bibka333 super Ak bude pekne a budem sa cítiť OK tak so Sebkom určite dobehneme 🙂

buli21
15. máj 2011

@bibka333 : aj my🙂

eva888
16. máj 2011

@bibka333 aj my sa radi pridáme 😉

mishelin
autor
17. máj 2011

caute..ja mam auto k dispozicii najskor az kolo 17 a to je pozde..takze nic snami..

mima2x
18. máj 2011

ahojte dievcata 🙂 s niektorymi z vas sa poznam,s niektorymi nie,ale rada by som sa nabuduce k vam pridala na stretnutie pri dzusikoch a spoznala vas, este som na PN a aj ked vychadzky su obmedzene,tak aspon na chvilocku 🙂

@eva888 Evi, sestricka mi spomenula,ze cakas babatko,tak blahozelaaaam a drzkajte sa 🙂

lubica69
18. máj 2011

Ahojte
@mishelin škoda,že si nebola ☹
@mima2x radi ťa nabudúce uvidíme 😀

domulienka
18. máj 2011

ahojte ,krasna novinka dnes rano sa ,Katke narodil maly Tomasko,gratulejemeeee 🙂 🙂 🙂

lubica69
19. máj 2011

@buli21 gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉

eva888
19. máj 2011

@bulli21 Katka tak veľká gratulácia tešíme sa a držkajte sa
@mima2x Ďakujem pekne a tešíme sa na teba na najbližšom stretku

mima2x
19. máj 2011

@buli21 Katka, blahozelaaaam 🙂 nech ste zdravucki obaja 🙂

@lubica69
@eva888 vdaka babenky, tesim sa 🙂

bibka333
20. máj 2011

Katuška
Blahoželám
Srdečne blahoželám k novému členu rodiny:o) Verím, že po rodičoch zdedí len to najlepšie, v živote sa mu bude vždy dariť a pevné zdravie ho nikdy neopústí . 🙂 🙂 🙂

zuzlik08
21. máj 2011

@buli21 blahoželáme a malému tomáškovi prajeme hlavne veľa zdravíčka, nech ťa všetko zlé zďaleka obchádza a prežívaš len pekné dníčky plné smiechu a radosti...a veľa mliečka... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre