Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

kvietky
21. máj 2011

@buli21 -stastnej dvojnasobnej maminke blahozelam k syncekovi a malemu Tomaskovi prajem velmi vela pevneho zdravia a tesime sa, ze mame na Mazorniku dalsieho chlapa -lebo je tu prevaha dievceniec 🙂

buli21
22. máj 2011

Dievcata vsetkym pekne dakujeme za gratulacie, dnes sme sa konecne dostali domov....sa vytesujeme,lebo obaja chlapi teraz spinkaju,tak mame chvilu klud🙂

eva888
22. máj 2011

No nádherný je Katka ešte raz prajeme veľa veľa zdravíčka 🙂

lubica69
22. máj 2011

Ahojte
@buli21 kráááásnučkýýýýýýýý ste Inak celý Peťko

buli21
23. máj 2011

@lubica69 dakujem Lubka,aj mne sa zda,ze boli robeni cez kopirak,len su black and white...P je blondacik a T ma cierneho kohuta...ale gesta a mimika to iste🙂)uz aj tebe to pekne odsypa a Sabinka bude co nevidiet na svete.....drzkaj sa...

buli21
23. máj 2011

@eva888 Evicka dakujeme aj vy sa s bruskom drzkajte🙂
Babulky inak kedykolvek budete mat cestu okolo ste vitane🙂

bibka333
23. máj 2011

juj Katuška pridem ho vycmagat 🙂 🙂

bibka333
23. máj 2011

juj Katuška pridem ho vycmagat 🙂 🙂 aj ked som ho už ale ešte mu par dam a tie lička

kvietky
25. máj 2011

babuliacik milucky - my sa tesime, ked vas vymakneme v kociku, opatrujte sa 🙂

mima2x
2. jún 2011

@kvietky
@bibka333
@buli21
@eva888
@lubica69 babenky, prosim vas, akeho si vybrat pediatra? akeho mate vy? nemam sajnu o lekaroch 😀 kedy si ho mam vybavit?

bibka333
2. jún 2011

@mima2x mimka zlatko ked porodiš nahlasiš si meno pediatra koho chceš ja chodim ku bohačikovej

zuzkap2
3. jún 2011

@mima2x aj ja chodim k bohacikovej, skus si pozistovat v okoli,u znamych ku komu chodia a ked si vyberies chod sa najprv opytat ci ta vezme, lebo niektory beru uz len podla bydliska, kedze maju vela deticiek

mima2x
4. jún 2011

@zuzkap2 vdaka 🙂 uz viem aspon o jednej aa este mi Bibka spominala Richtera na nemocke, tak sa pojdem popytat

bibka333
4. jún 2011

@mima2x mimka radšej bohačikovú ako richtera

mima2x
4. jún 2011

@bibka333 pojdem sa tam spytat..mozno nas nevezme,ak ma uz vela.. 🙂

buli21
4. jún 2011

@mima2x vezme ta Bohacikova,berie deticky,kt.sa nahlasia z porodnice...len mamina musi byt prvorodicka a nesmie mat druhe dietatko niekde inde...ako sa to stalo nam, chcela som mensieho dat k nej,ale kedze Petko je u inej,nechcela nas zobrat☹drzime palce....Richter je odbornik,ale maminy sa ho boja, bo je trosku arogantny a neprijemny...ale napriklad suseda je s nim velmi spokojna🙂

mima2x
4. jún 2011

@buli21 no necham si poradit 🙂 a hlavne je to k nej aj najblizsie,kedze byvam pri namesti..a behat furt na nemocku by sa mi asi nechcelo 😀 Evka ma Adamka u Dalakovej na nemocke,ale ta uz konci tento rok..

kvietky
4. jún 2011

@mima2x, ahoj, ja teda mam dievcata u MUDr. Kvackajovej na Maz. a som velmi spokojna,ale kedze si z mesta tak chcem tiez Richterovi chytit stranku, ze ozaj je dobry odbornik - ja som sice mala s nim skusenost len cez detsku pohotovost, ked nase dievcata pred vyse rokom prvykrat vaznejsie ochoreli a len on im skutocne z tych lekarov, ktorych som v tom obdobi na LP vymakla pomohol. Je svojsky, ale odbornik je dobry - stara skola

juju
4. jún 2011

ahoj dievcata, ja pochadzam z BR a casto to tam navstevujem ale byvame velmi daleko - chcem sa len zapojit do diskusie o detskom lekarovi; nuz ja mam s Richterom nedobru skusenost, maly dostal akurat v BR tazku crevnu chripku a volali sme na pohotovost, mal tam sluzbu a prisiel a doniesol cipok vhodny od 11 rokov! maly mal 11 mesiacov, ze mu mame odkrojit. moja mamina taky dostavala, ked bola so mnou tehu proti zvracaniu, takze mi to velmi odborne neprislo 😖 a potom mam uz skusenost len s Dr. Mlynarcikovou, velmi ochotna, ale na moj vkus predpisuje vela liekov 😒 ale kazda mamicka ma ine poziadavky

zuzlik08
5. jún 2011

@mima2 ahoj, my chodime k bohacikovej a je to ok, jedine, co mi tam lezie na nervy je, ze nema ziadny poradovnik (ziadne cisla ani zapisovanie), musis si to tam s chorym dietatkom odsediet alebo odstat. my sme to chvalabohu zatial potrebovali minimalne, no ked som s malou isla len so soplami, stalo sa mi, ze po 2 a pol hodkach cakania sme domov uz prisli aj s vysokou teplotou. keby sa zapisovalo, mohla by som kludne ist s malou na pol -alebo hodku domov a nemuseli by si choroby medzi sebou deti prenasat. no na druhej strane sa mi paci, ze poradnu malickych deticiek ma az poobede, kedy tam uz chore deticky nechodia... no podla mna aj richter je dobry, no nam bola blizsie bohacikova

tulipanike
16. jún 2011

ahojte babulky 🙂

stastnym mamickam gratulujem 🙂

a co ty Lubka, este nic?

mna caka poradna buduci piatok, brusko sa mi pomaly zagulatuje 😵

nemam vela casu na net, lebo doobeda sme vacsinou s Lenkou von, cez obed ked spinka, tak varim alebo upratujem, a vecer sa mi velmi nechce internetovat

ako sa mavate vsetky? kedy bude dake stretko zase? a nieze na mna zas zabudnete

zuzlik08
16. jún 2011

@tulipanike neboj evy, ja ti cinknem 😉

bibka333
3. júl 2011

a tu nikoho kde ste všetky babenky

tulipanike
8. aug 2011

ahojte, kde ste vsetky?

zuzlik08
21. aug 2011

ahojte maminy, nedame buduci tyzden nejake prazdninove stretko????
ako sa drzkate???

bibka333
26. aug 2011

ahojte všetky akurat som chcela napisat či nedame stretko a pytala som sa možme kludne aj v slniečku tak sa vyjadrite rada sa s vami stretnem
🙂 🙂 🙂
@eva888
@zuzlik08
@renabr
@tulipanike
@mishelin
@zuzkap2
@domulienka
@bubinka1982
@buli21
@aninenka
@kvietky
@vranka4
@tina983
@luckka
@lubica96

vranka4
26. aug 2011

ahojte,mne by vyhovovalo v utorok alebo piatok poobede 🙂

kvietky
28. aug 2011

ahojte - my mozme v utorok a radi sa stretneme v pripade dobreho pocasia 🙂

bibka333
2. sep 2011

ahojte všetky tak asi nič ak niekto niečo dajte vediet všetký vas pozdravujem

svantnerka99
7. okt 2011

áno z Bacúcha som momentálne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre