• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

17. marca 2017 
@tulipanike tak väčšina mamičiek uť chodí do práce zo starej partie :sweat_smile:
My fajn Čochvíľa rôčik Hrozne to letíííí
A vy ako?Dievčatá poslúchajú?
22. mar 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 to uz? fakt to ide rychlo
moje dievky fajn, len sme stale chori, Lenka nosi zo skolky, teraz tiez marodime aj Lucka aj Lenka
a vy ste zdravi?
22. mar 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tulipanike vieš čo to je začarovaný kruh Nekonečný príbeh s chorobami Aj u nás Raz jeden potom druhý Potom Ja A takto celú zimu :cry: Už nech je jar a pekne
22. mar 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ani my nehovor, je to hroza
Lenka dva mesiace pred vianocami nechodila do skolky, a teraz zas marec, a ani v aprili nepojde
22. mar 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá, krásnu a veselú Vel'kú noc prajem :dizzy_face:
31. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mamičky prosím Vás idem sa Vás opýtať
Minulý mesiac som menila trvalý pobyt teda už som oficiálne v okrese Brezno :grinning: :grinning: :grinning:
Len dnes mi prišiel rodičák z UPSVaR Brezno ale prídavky nie Tak sa chcem opýtať či aj Vám to chodí na účet zvlášť ???
Z BB mi chodilo spolu tak neviem či zas na mňa niekde nezabudli :sweat_smile: Ak hej musím ísť osobne asi do BR na UPSVaR :sweat_smile:
Ďakujeeeem
13. jún 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ahoj, chodi to naraz, ako jedna suma
13. jún 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tulipanike Ďakujem No tak to budem musieť nejak obvolať :confounded:
13. jún 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 neviem, ako to je, ked menistrvale bydlisko, mozno bolo treba dat ziadost nanovo aj tu
verim, ze to vybavis na 1 :dizzy_face:
14. jún 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tulipanike ďakujem Evka Už som tam volala Žiadosť netreba ja som si povinnosť splnila v BB Oni len ešte kompletizujú papiere čo im prišli z BB a pošlú mi to dodatočne Ja somsa len zľakla aby ma potom niekto nenahánal alebo čo ... :grinning:
14. jún 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tak to som rada Lubka :slight_smile:
15. jún 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby
so mnou moj drahy byvaly zamestnavatel pekne vybabral, prepustil ma ked som už bola tehotná
mala som pracu v kancelarii, potom som si nasla v pracu pri páse a tam ma už potom nemohli nechat, lebo čakam dvojičky, takže taraz kysnem doma vdaka dobremu srdcu mojho byvaleho zamestnavatela a 13 dni mi chyba k pravu na to aby som dostavala matersku
tajže mu pekne dakujem
22. jún 2013 o 09:20  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dvojickovo nepomýlila si si tému??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dvojickovo a len tak na margo ak bol tvoj bývalý zamestnávateľ oboznámení s faktom,že si tehotná podľa zákoníka práce ťa NESMIE prepustiť
23. jún 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69
už je to jedno
23. jún 2013 o 21:47  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, neviete mi poradit kde v brezne - banskej bystrici zozeniem biely bezlaktozovy jogurt?
29. sep 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočenky prosím Vás kde v Brezne je nejaký obuvník-oprava obuviii???Potrebujem opraviť čižmyyy
Ďakovala
3. dec 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ahoj Lubka, asi pisem uz neskoro, mozno to mas zistene, je to v slovenskej restauracii vzadu v brane
Ako sa inak mas? Ako deticky, zdrave? Posluchaju?
2. jan 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tulipanike Ahoj Evi Ďakujem krásne Ešte zistené pravdupovediac nemám Len neviem kde je slovenská reštika v BR ale ďakujem za odpoveď Ako sa máte?Drobci poslúchajú?My sme zdraví,chodievame plávať takže otužujeme Sebko veľký školák Alicka malý tajfún :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubica69 ahoj moja, je to na namesti, nad obchodom Canon, kde kopiruju. My sme priebezne chori, Lucka mala zapal pluc
7. jan 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tulipanike ďakujem moja Juj tak sa liečkajte
7. jan 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. jan 2014 o 13:56 • sofialinda
Ahojte dievcata, asi uz forum nie je aktualne, ale vyskusam, ci sa niekto ozve. :slight_smile: som tu nova a rada by som popisala s nejakou babenkou z br a okolia. :wink:
27. sep 2015 o 09:03  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som z Br :wink:
27. sep 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenockap ahoj az teraz som sa dostala k odpovedi :wink:
27. sep 2015 o 21:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, chcela by som sa opýtať na súkromné jasle Margarétka, chodí tam niektorej drobček?
17. mar o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok