Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
22. mar 2013

@tulipanike tak väčšina mamičiek uť chodí do práce zo starej partie 😅
My fajn Čochvíľa rôčik Hrozne to letíííí
A vy ako?Dievčatá poslúchajú?

tulipanike
22. mar 2013

@lubica69 to uz? fakt to ide rychlo
moje dievky fajn, len sme stale chori, Lenka nosi zo skolky, teraz tiez marodime aj Lucka aj Lenka
a vy ste zdravi?

lubica69
22. mar 2013

@tulipanike vieš čo to je začarovaný kruh Nekonečný príbeh s chorobami Aj u nás Raz jeden potom druhý Potom Ja A takto celú zimu 😢 Už nech je jar a pekne

tulipanike
22. mar 2013

@lubica69 ani my nehovor, je to hroza
Lenka dva mesiace pred vianocami nechodila do skolky, a teraz zas marec, a ani v aprili nepojde

tulipanike
31. mar 2013

dievčatá, krásnu a veselú Vel'kú noc prajem 😵

lubica69
13. jún 2013

Mamičky prosím Vás idem sa Vás opýtať
Minulý mesiac som menila trvalý pobyt teda už som oficiálne v okrese Brezno 😀 😀 😀
Len dnes mi prišiel rodičák z UPSVaR Brezno ale prídavky nie Tak sa chcem opýtať či aj Vám to chodí na účet zvlášť ???
Z BB mi chodilo spolu tak neviem či zas na mňa niekde nezabudli 😅 Ak hej musím ísť osobne asi do BR na UPSVaR 😅
Ďakujeeeem

tulipanike
13. jún 2013

@lubica69 ahoj, chodi to naraz, ako jedna suma

lubica69
13. jún 2013

@tulipanike Ďakujem No tak to budem musieť nejak obvolať 😖

tulipanike
14. jún 2013

@lubica69 neviem, ako to je, ked menistrvale bydlisko, mozno bolo treba dat ziadost nanovo aj tu
verim, ze to vybavis na 1 😵

lubica69
14. jún 2013

@tulipanike ďakujem Evka Už som tam volala Žiadosť netreba ja som si povinnosť splnila v BB Oni len ešte kompletizujú papiere čo im prišli z BB a pošlú mi to dodatočne Ja somsa len zľakla aby ma potom niekto nenahánal alebo čo ... 😀

tulipanike
15. jún 2013

@lubica69 tak to som rada Lubka 🙂

dvojickovo
22. jún 2013

ahojte baby
so mnou moj drahy byvaly zamestnavatel pekne vybabral, prepustil ma ked som už bola tehotná
mala som pracu v kancelarii, potom som si nasla v pracu pri páse a tam ma už potom nemohli nechat, lebo čakam dvojičky, takže taraz kysnem doma vdaka dobremu srdcu mojho byvaleho zamestnavatela a 13 dni mi chyba k pravu na to aby som dostavala matersku
tajže mu pekne dakujem

lubica69
23. jún 2013

@dvojickovo nepomýlila si si tému??? 😅 😅 😅

lubica69
23. jún 2013

@dvojickovo a len tak na margo ak bol tvoj bývalý zamestnávateľ oboznámení s faktom,že si tehotná podľa zákoníka práce ťa NESMIE prepustiť

dvojickovo
23. jún 2013

@lubica69
už je to jedno

janocka1987
29. sep 2013

ahojte maminy, neviete mi poradit kde v brezne - banskej bystrici zozeniem biely bezlaktozovy jogurt?

lubica69
3. dec 2013

Kočenky prosím Vás kde v Brezne je nejaký obuvník-oprava obuviii???Potrebujem opraviť čižmyyy
Ďakovala

tulipanike
2. jan 2014

@lubica69 ahoj Lubka, asi pisem uz neskoro, mozno to mas zistene, je to v slovenskej restauracii vzadu v brane
Ako sa inak mas? Ako deticky, zdrave? Posluchaju?

lubica69
7. jan 2014

@tulipanike Ahoj Evi Ďakujem krásne Ešte zistené pravdupovediac nemám Len neviem kde je slovenská reštika v BR ale ďakujem za odpoveď Ako sa máte?Drobci poslúchajú?My sme zdraví,chodievame plávať takže otužujeme Sebko veľký školák Alicka malý tajfún 😀 😀 😀

tulipanike
7. jan 2014

@lubica69 ahoj moja, je to na namesti, nad obchodom Canon, kde kopiruju. My sme priebezne chori, Lucka mala zapal pluc

lubica69
7. jan 2014

@tulipanike ďakujem moja Juj tak sa liečkajte

sofialinda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaannah
27. sep 2015

Ahojte dievcata, asi uz forum nie je aktualne, ale vyskusam, ci sa niekto ozve. 🙂 som tu nova a rada by som popisala s nejakou babenkou z br a okolia. 😉

alenockap
27. sep 2015

Aj ja som z Br 😉

jaannah
27. sep 2015

@alenockap ahoj az teraz som sa dostala k odpovedi 😉

hanahsuza
17. mar 2017

Ahojte žienky, chcela by som sa opýtať na súkromné jasle Margarétka, chodí tam niektorej drobček?

nnjago
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zussane
17. máj 2020

Ahojte to sem nik nechodí? Brezňanky modrý koník je super.. V iných mestách je veľa žien.. A br prázdno nz modrom koníku 😟

pavlat1
14. okt 2020

Dobrý deň, neviete mi poradiť kde by som kúpila dáke prútené/slamené vence? Najlepšie veľkosklad, za rozumnú cenu. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre