Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

aadika
18. jan 2009

Ahojte baby z BR,dlho som tu nebola ja nejako to vsetko nestiham,horsie ako ked som chodila do prace?no c uz.Ako sa mate ,dufam ze ste vsetky zdrave aj s detickami a nenavstevuje vas chripka.Ja sa polepsim a uz tu budem castejsie chodit hi hi

aadika
18. jan 2009

Ahojte kvietky moje,ako sa mi drzkate ?dufam ze uyz je po bolesti,a Matka moja ty si nerob starosti s priberanim ja som tiez uz pribrala 10 kg vsak to potom na tych prechadzkach pri kocikovani zhodime,vsak sme nejake baby no nie a nase deti s nami.Aj ja sa uz tesim kedy to male drobca moje uvidim ake bude a ake velke bude ,lebo ja ti mam stale dilemu ze na siedmy mesiac mam male brusko.Vsak uvidime zatial sa mi drzkajte ozvem sa vam

aadika
18. jan 2009

Ahoj Bibus 333,aj celu tvoju rodinku pa pa,aj domulienku uz vies kto som?urcite ti muzicek vravel pa pa

domulienka
18. jan 2009

Ahoj Aadika,ked hodis foto tak ta urcite budem poznat,manzel ten asi vie ale tiez mu foto napovie.Bistu basnicke crevo mam.

lubica69
18. jan 2009

Ahojte babky 😉
Tak ako sa mate?
Ivka ako kolienko?

domulienka
18. jan 2009

Ahoj Lubka,ujde to akurat som si kukla na nete cievnu gymnastiku lebo to kazal robit dr.no ja mozem len krutit chodidlom a tosku napinat nohu.Predtym si spominala hudobnu to s malym chodievas vsak, a co tam robkate,

bibka333
18. jan 2009

ahojky a my sa mame fajn cely vikend sa tulame dnes sme boli pozriet kamosku ktora ma maleho chlapceka no ma 4 mes ale skor sa nedalo a domulienka cakaj ma pridem zajtra ak mozem 🙂

domulienka
18. jan 2009

ahoj a kedy doobedu alebo poobede?

bibka333
18. jan 2009

doobedu akmozem

domulienka
18. jan 2009

dobre ok

bibka333
18. jan 2009

tak fajn pa zajtra

lubica69
19. jan 2009

Ahoj babky
Bibka Ivka tak ako dopadlo vase nakupne stretko???
Na hudobnej deticky pocuvaju pesnicky tancuju vytlieskavaju rytmi a tak Je to celkom fajn Hlavne som chcela vypadnut z domu s malym aspon na jeden den a v tomto pocku ked sa obcas ani von neda je to fajn
A co dnes robkate?
Miska dlho som o tebe nepocula Vsetko OK?

lubica69
19. jan 2009

TAk stalenik... ☹

domulienka
19. jan 2009

ahojky,Lubka nakupne stretko dopadlo ok,okrem toho sme pokecali,male babulky boli v pohode,tak super bolo.Ta hudobna by sa aj mne pacila no v Brezne pokial viem nic take nieje.Ale tak pockame, ked bude mat tri tak pojde v slapajach svojich sestier do folkl,suboru.Miska hadam ok,vcera mi kratko napisala ahoj.

lubica69
19. jan 2009

Ahoj Ivka
Jej tak subor 😉 ?To sa mi vzdy pacilo
No toto je hudobna taka no skor prve krociky k hudbe Urcite to nieje take krasne ako folklor 😀
Ja som rada ze sa mi da vypadnut z domu s malym a ist aspon trosku medzi deti 😎
Dnes som sa prvy krat odhodlala podat aj ja inzerat No ved veci mam az az a aj moje kedze som dost pribrala a do nicoho sa nezmestim treba mi vymenit satnik a co so starymi malymi vecami... ☹ Aj ked mi je luto 😢

domulienka
19. jan 2009

to bol moj sen a mama ma nedala do suboru a tak su tam moje baby uz 7 rokov,precestovali Europu a ja s nimi a tak bavi nas to,chodia do stastneho detstva,mozno si o nich pocula.

domulienka
19. jan 2009

no ano najhorsie je zacat predavat a predat vec ku ktorej ta nieco viaze mne je tiez vzdy trosku luto,najviac mi bolo ked som predala prvu vec a to krasnucky chlpatucky overal na zimu co mala Domka ako do troch mesiacov,bol uplne novy jojn a taky krasnucky ale zas sa peniazky zisli na nieco ine.

lubica69
19. jan 2009

Ano Ivka Mas pravdu Ja som akurat predala sice maleho rifliky na traky lebo nevyuzijeme Nejak sa nam nakopilo a podostavali sme rovnake velkosti ...
As tym suborom je to super sice som o nom nepocula ale kazdy je krasny
A kolienko dnes ako???

domulienka
19. jan 2009

nesiel mi internet,jaj tak to si uz prvy obchodik urobila tak ti je aj smutnocko.koleno ako vzdy ,zvykam si.Co idete malemu kupit na dva rocky?

lubica69
19. jan 2009

No tato mu kupil take veeelke auto land rover s privesom a lodou na dialkove mali to v zlavach v tescu a este sme dokupili zevraj vonavku "spiderman"lebo vzdy ked niekam ideme a s tatom sa voniame tak aj on musi a potom take malickosti penu do kupela A uz dostal aj salik a tak Ale to ma vsetko aj na meniny ktore ma zajtra Takze ma nabity tyzden 😀

domulienka
19. jan 2009

vsetko najlepsie Sebastiankovi k meninam,tak to ma vsetko tesne pri sebe aj vianoce,meniny aj narodky.

lubica69
19. jan 2009

Ďakujeeem-e Ivka krááásne 😎

bibka333
19. jan 2009

ivka tak vecicky sa rodinke pacili aj adrian sa vyteskaval este raz dakujeme llubka aj ja prajem sebastinkovi vsetko naj hlavne vela zdravicka

bibka333
19. jan 2009

baby kde ste vsetky zuzka mishel tomecek adika caly lucy 😉

domulienka
19. jan 2009

Bibka tak to ma tesi,Adovi asi tie adidasy sa pacili najviac vsak

bibka333
19. jan 2009

ano aj ale aj ta supravicka s tymi papuckamy

domulienka
19. jan 2009

no vsak ani ja neviem kde su, krpcek zaspal o osmej a o deviatej bola uz vyspana,teraz sa tu Rebi s nou salie,tak oj nevim kedy bude klud,Eliska uz hajka vsak.Baby mi hovorili obidve ze ju mali normalne chut bozkat ked tam spinkala v detskej ale sa neodvazili.

bibka333
19. jan 2009

to su expertky kludne mohli ja by som sa nenahnevala a eliska bola hore od 17 hod tak o 19 30 ju uz odstrihlo buva

domulienka
19. jan 2009

no idem zavelit spat vsetkym mojim babam,tie starsie posluchnu no ta najmladsia nevim,tak pa dobru nocku tebe aj tvojej rodinke.

bibka333
19. jan 2009

aj vam dobru noc papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre