Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
20. jan 2009

ahojte kocky,vcera som mala rozlietany den tak som sem ani nekukla,ale hadfam vas dnes docitam 🙂

mishelin
autor
20. jan 2009

a vsetko najlepsie sebastiankovi k meninkam 😵 nech vam robi radost a je zdravucky hlavne 🙂

lubica69
20. jan 2009

Ahojte babky
Dakuujem kraaasne za blahozelania k meninkam 😀

mishelin
autor
20. jan 2009

lubi on ma narodky 24? 😕

lubica69
20. jan 2009

Ano Miska meniny dnes a narodky 24. No nechcela som aby to bolo tak za sebou ale meno nedalo 😉

lucy81
20. jan 2009

ahojte,
lubica kde to chodíte na tú hudobnú? ja by som tiež rada niečo podnikla s nellkou tak hoď tip.. dík.. 😉
ináč bývame v Nemeckej, takže do Jasenia je to na skok.. 🙂

lucy81
20. jan 2009

a všetko naj Sebimu aj on nás.. 😉

lubica69
20. jan 2009

Ahoj Lucy81
Na hudobnu chodíme do BB do jednej hudobnej skoly Je to tam super Najprv somchcela chodit na cvicenie s detickami na fit loptach ale potom ma oslovilo toto 😀
Tak v nemeckej?Jej tak to sme skoro susedky 😉 Fakt tam zacala chodit terazaj nasa doktorka Myslim ze 2krat do tyzdne aj poradnu Stella Herkova Nevies o tom nieco?
A dakujem za blahozelanicko

lucy81
20. jan 2009

lubi tak do BB? a kde?
ja chodím k detskej do BB, takže nemám prehľad..

caly8
20. jan 2009

ahojte 🙂
baby máte niektorá detskú lekárku p. Boháčikovú? ako ste s ňou spokojné? práve riešim kam s malou budeme chodiť..

domulienka
20. jan 2009

ahoj Caly ano my ku nej chodime a je nam tak trochu aj do rodiny/ale ked sme este rodina neboli 🙂 tak bola tiez ok.tak ja len odporucam.

lubica69
20. jan 2009

Ahoj Caly
V tom asi nepomozem My mame doktorku v BB

caly8
20. jan 2009

Ďakujem domulienka, toto som potrebovala počuť 🙂
odporučila mi ju aj kolegyňa, dúfam, že nebude problém, že sme sa dočastne odsťahovali na Č.Balog z Brezna..že nás príde pozrieť aj sem..

domulienka
20. jan 2009

myslim ze nie, ved dnes si moze kazdy vybrat svojho lekara,ale mozem sa popytat

lubica69
20. jan 2009

Lucy a kde mas doktorku v BB a aku?Ak sa smiem spytat
Caly tak tebe sa to krati 😲 Ako sa citis?

kvietky
20. jan 2009

Ahojky babenky, lubica69 aj ja sa pridavam k blahozelaniu pre tvojho Sebastianka, vela zdravicka, lasky a stasticka prajem.
My sa mame fajn, opat mam na izbe nove tehulky a tiez je tu jedna babenka co tu bude lezkat este 7 tyz. tak sme sa potesili, ze sa budeme stretavat castejsie. Tu sa to riadne rozrodilo, maju problem s miestami, tak mi vcera zastupca primara naznacil, ci nechcem ist spat do Brezna. Ale moj doktor tu v BB to hned zamietol. On sa mi paci, on sa neboji hadat sa aj s primarom al. zastupcom a presadi si svoj nazor. V Brezne to tak nebolo, co povedal primar, to sa robilo.
Aj ja som pocula na MUDr. Bohacikovu len same chvaly, my budeme mat na Mazorniku - MUDr, Kvackajovu - je blizko.

bibka333
20. jan 2009

ahoj caly ja mam ties mudr Bohacikovu a je super moje tri deturence su ties spokojne a ADRIaN nam nechcel chodit ani na pohotovost plakaval ze on chce svoju pani doktorku ak ti mozem poradit chod sa jej spytat ci vas zobere pretym ako sa male narodi ale nevidim problem lebo k nej chodi aj kamoska zo Zavadky a ja tam chodim s mazornika tak vas urcite zoberie a je suprova aj sestricka 🙂

zuzlik08
20. jan 2009

my chodime tiez k bohacikovej a zatial som nad mieru spokojna. velmi sa mi paci jej kamaratsky pristup k detickam a ak mam nejaky problem, vzdy poradi. mne ju tiez odporucili a som spokojna, odporucam dalej

bibka333
20. jan 2009

ahoj kvetinky moje som rada ze sa mate fajn my mame sopliky ale inak ok boli sme aj pri doktorke sa popocuvat pocuvalaju dost dlho ale je vsetko ok tak som rada ze mame len vysavat sopliky 😉

caly8
20. jan 2009

no veru kráti 🙂 dnes som bola v poradni tak mám ,,knihové tehotenstvo,, ten Steller je fakt super ten ma vie potešiť a hlavne ukľudniť.. dnes sme preberali cisárske rezy a epidurálku..no sranda s ním..
necítim sa na pôrod ešte, bruško mám vyššie takže sa ešte nezberá ale môže sa to razom zmeniť..ťažšie sa mi už hýbe a ten spánok je katastrofa, ale to je asi príprava na tie noci čo nás neminú 🙂
nebudem riešiť inú doktorku nadiktujem v pôrodnici jej meno a uvidíme, však si môže človek dnes vybrať tak ja som vybrala 😉
kvietky..tak budeš mať aspoň kámošku na dlhšie 😉 a čo tak porábaš cez deň? to musí byť celkom na nervy byť zavretá, ale čo neurobí človek pre malinké 😵 však?

domulienka
20. jan 2009

ahojte a zuzlik vitaj.Jaj Bibka tak mate sopliky,to je nadelenie,skus jej aj matrac vyvisit trosku.My sa ideme zajtra ockovat mal ist len manzel ale ze to nezvladne ju pocut plakat tak ideme autom.Inac mate so zuzlik rovnako stare babulky 🙂

caly8
20. jan 2009

zuzulik..ty máš malinké miminko 2 mesačné čítam, ako pôrod, rodila si v BR? ako si bola spokojná? ja teraz chodím na ctg a spoznávam sestričky na pôrodnici a zatiaľ samé fajn 😵 tak som kľudnejšia, boli sme aj s manželom v piatok a poukazovala nám aj pôrodnicu a všetko tak už viem kde sa to bude diať 😀

bibka333
20. jan 2009

domulienka polohu mame svysenu od narodenia ale dakujem a zuzlika a terezku pozname scvicenia a porodnice babulky sa narodili ten isty den a ockovani neboj zvladnete mi sa ockovat ideme na buduci tyzden 😉

caly8
20. jan 2009

ahaa bibka aj ty máš také bábätko malinké 🙂 má krásne meno tvoja dcérka a aj domulienka všetky tri sú krásne 🙂

bibka333
20. jan 2009

ahojky caly ja som rodila v brezna vsetky tri a bola som spokojna malu Eisku pri mudr Becovej bola v pohodicke a manzel ide k porodu? moj bol a bol to prenho krasny zazitok pri starsich sa to este nedalo tak si to vychutnal 🙂

domulienka
20. jan 2009

Caly dakujem aj Ela je krasne meno, uz coskoro ju budes drzat v naruci tak nak ti to vsetko rychlo ubehne. 🙂

caly8
20. jan 2009

pani Mudr.Becovú teraz dosť pochvaľujú, vraj je šikovná 🙂 je mladá a ked ju to baví tak určite si dá záležať aj na prístupe aj na kvalite odvedenej práce 🙂 tak uvidíme..
manžel bude so mnou ale pri samotnom vypudzovaní tam nebude počká vonku..len v prvej dobe pôrodnej a potom malinkú pofotí a tak uvidí ako sa o ňu postarajú..on zastáva názor, že sa tam nebude motať a doktori to vraj ani nemajú veľmi radi..ja som aj rada..

kvietky
20. jan 2009

ahoj Bibka, tak som rada, ze Eliska - anjelik je v poriadku, dufam, ze tie sopliky coskoro pominu, prajem Bibka pekny vecer aj celej rodinke
caly8 je to o drzku prelezat skoro cele tehotenstvo v nemocnici, ale uz som si aj zvykla. Teraz pojdem pozriet deticky co sa narodili a kus sa vytesit. Prosim ta, ked budes so Stellerom tak ho pozdrav odo mna Martiny Kvietkovej - trojickovky a povedz mu prosim ta, ze uz som v BB a cakame 3 babulky - kvetinky. Dakujem pekne
Babenky prajem dobru nocku a pekny vecer vam vsetkym este, pa 🙂 🙂 🙂

caly8
20. jan 2009

spoľahni sa Martinka, pozdravím 🙂

bibka333
20. jan 2009

Caly on by nezavadzal on by stal pr tvojej hlavke ale ked st rozhodnuty a doktory maju vetsi respekt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre