Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
22. jan 2009

Ahojte babky tak kde ste vsetky
Ivka ako predoslava?

domulienka
22. jan 2009

predoslava dobre ,mala ako vzdy v pohode, 🙂 len tak dalej 😉 .A kde pak su ostatne babky?

zuzlik08
22. jan 2009

no ahojte, tak uz som to konecne po hodinovom vyciciavani uspala 😝 . co ste dnes robkali

lubica69
22. jan 2009

Zuzka ako si Terezku pekne nazvala ze to 😀
My sme boli dnes len domka Zajtra mame nejake maminy z BB z tadeto z konika stretko v BB v jednom centre tak pojdem s malym lebo musim aj tak do BB
Ja som chcela aj v Br na mazorniku v tom centre ale neviem ci ste tam uz boli alebochodite alebo nechame stretko na leto

domulienka
23. jan 2009

ahojte co robkate ?

bibka333
23. jan 2009

no cawte kocky lubka ktore ?asi myslis slniecko ja som za ale musime pockat na domulienku kym bude mat nozicku v poriadku. domulienka ja som po dvoch dnoch bola v brezne pri nasich a poto ma deti prehovorili pozriet kamosku tak sme len pred chvilkov prisli.a teraz idem kupkat mojho anjelika ozy baby mala vcera akoby vedela ze mi je zle tak spinkala od 13h do 16 hod a ja snou tak mi to pomohlo. 🙂

bibka333
24. jan 2009

domulienka malej dominike k pvemu rocku vsetko naj hlavne vela zdravicka a stasticka z uprimneho srdiecka 🙂 lubka a sebastiankovi to iste a nech vam robia len radost 🙂

domulienka
24. jan 2009

ahojky,Bibka dakujeme krasne za gratulaciu,ak sa podari tak sa zajtra uvidime,vies kde.Lubka Sebastiankovi k dnesnym dvom rockom vsetko najlepsie,tak ako pise Bibka zdravicka, stasticka a nech vas len samou laskou obdaruva. 🙂

domulienka
24. jan 2009

no baby kde ste vsetky?Tak co mam ist spat?

lubica69
26. jan 2009

Ahojte babky
Ivka Dominike prajeme k vcerajsim prvym narodeninkam vsetko naj naj naj
A my dakujeme za gratulacie
My sme mali mat v piatok z babamy stretko v BB a dopadli sme tak ze ja som noc pred tym celu prevracala a maly sa rano zobudil chory Takze so stretka nebolo nic V sobotu nam bolo lepsie takze aj oslava bola v poho No a vcera sme davali vsetko doporiadku Upratovali a tak
No a vy ako?
Ivka bola oslava aj cez vikend?
Bibka a mala zlata ze ako keby vedela ze ti nie je dobre deticky su zlate a normalne to vycitia 😉

domulienka
26. jan 2009

ahoj Lubka ,joj tak ste takto pochoreli ale hlavne ze uz je Vam obom lepsie.ano mali sme vcera tiez vinsovnikov bola sesternica s manzelom a 10.mesacnym Jakubkom,tak sa tak vybavkali obaja.A tak oficialna oslava pre nas a starich rodicov bude teraz v sobotu.Ale vcera som to prezivala ,spomienky,slzicky....urcite poznas.A Vam sa vydarila oslava ?maly si to uz asi urcite viac uzival ako ked mal 1 rok,vsak? 🙂

lubica69
26. jan 2009

Ano Ivka
Ored rokom to skoro vobec nevnimal Teraz sa tesiiil No taky bol zlaty 😉
No a aj ja som rada ze je nam lepsie V piatok rano to bola patalia ☹ Ale uz je fajn
A spomienky ano aj ja som prezivala este aj teraz ze ked sa narodil ake to bolo a tak...
Tak vy este dohra aj v sobotu??? 😉

domulienka
26. jan 2009

no to hadam uz finale bude vsobotu.akurat som manzela vyslala na socialku pre potvrdenie o mojom prijme k danovemu.asik nam budu vracat peniazky tak sa tesim a nevies nahodou ze ci zaratavaju aj rodicovsky,matersky t oviem ale ten rodicovsky som pocula ze nie.

bibka333
26. jan 2009

no ahojky domulienka ja pojdem tento tyzden pozriet do roboty tak sa na to spitam sekretarky ja si myslim ze zratavaju tak sa ti pozom ozvem

domulienka
26. jan 2009

ahoj Bibka,ok ked sa spytas,jaj ides aj ohladom toho co si mi vravela.

bibka333
26. jan 2009

no ale manzel mi povedal nech ani nevimyslam ze dako bude

bibka333
26. jan 2009

ja neviem pisat tolko chyb ja sa polepsim
😖

domulienka
26. jan 2009

no ano to hovorime aj my,uzime si nase deticky dokial mozme.vsak su nase posledne ,nie.

bibka333
26. jan 2009

no hadam aj
🙂

domulienka
26. jan 2009

kolkeho ti je Eli narodena,den.?

bibka333
26. jan 2009

23 10

domulienka
26. jan 2009

a tak to je Domik skoro presne o devat mesiacov starsia od Elisky.

bibka333
26. jan 2009

idem s malou vonku ked je tak pekne tak pa 🙂

lubica69
26. jan 2009

Aj my sme boli von ked jetak kraaasne 😎 😎 😎
Teraz buvame 🙂

domulienka
26. jan 2009

zavidim Vam,mne teraz zaspinkala a ked sa zobudi uz nebude tak pekne,ale aspon na chvilku ich vyslem von.zda sa mi z okna ze ako keby zacinala jar,vsak.

bibka333
26. jan 2009

mas pravdu uz asi zacina uvidme ci bude a ci pride este zima

domulienka
26. jan 2009

Bibka,Mana za slob. Temniakova zo stareho mazornika vcera porodila chlapceka.

bibka333
26. jan 2009

aha vcera este bola na omsi a dakujem 🙂

domulienka
26. jan 2009

hej o piatej vecer asi Risko.

bibka333
26. jan 2009

a ty ju skade poznas?ak mozem vadiet ona ma aj sestru evu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre