• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

17. marca 2017 
autor
idem aj ja..dobru noc :wink:
27. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa dobru nocku :dizzy_face:
27. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :wink:
28. jan 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: dnes je tu hrozne pocasie,strasne silno fuka,je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes aj tu fuka vietor ale nie tak velmi
28. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu velmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tu mame vzdy ine pocasie ako v br...sme blizko hor
28. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavinko,aj mne sa zda z okna :unamused: ze je zima veelka atu na kopci aj fuka.Co dneska varite dajte tip baby :wink:
28. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja dens nic,mam este vela co som varila v pond muzovi do roboty :sunglasses:
28. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas dobre,ja som uz postavila na kapustnicu ale co druhe nevim :frowning2:
28. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem pobede ku gynek aj ku starkej
28. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Ja dnes papadajkovu a kuraci perkelt s haluskami ale ak budem leniva tak len s cestovinou :wink:
Aj tu v Jaseni je pocko otras Nastastie aspon poobede ideme na tu hudobnu tak s malym aspon vypadneme
A ja idem potom cvicit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja varim sosovisku a harulku :slight_smile:
28. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne maly uz zaspal,idem daco porobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajjasomdalamalehoakuratbuvat nechvstane pred 15 aby sme mohli ist :wink:
Miskaa uz si aj oddychni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi,velmi rada ale ked to sa tu neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsetko treba este obcistit,vyvesat,umyt podlahu a take kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem moja :unamused: Poznam tojavascript:addEmoticon(':angry:','vBody')
28. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dovarene ,nakoniec som vybrala z mraznicky pangasiusa vyprazila a zemiaky k tomu a mame menu ako na stedry den :slight_smile: okrem zemiakoveho salatu.A ja sa chystam na veeeelike upratovanie ked budem fit :slight_smile:
28. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka a chuti vam ta ryba?Ja somju jedla raz a :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mame radsejfile alebo tresku Ale ty si to vymyslela super :wink:
ja budem upratovat az na jar ked bude teplejsie
Inak ja tiez dovarene a este som stihla aj bublaninu :sunglasses:
28. jan 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si sikulka ked si aj napiekla.no pravdupovediac mne takisto nechuti,ale o;statok mojej rodiny si pochvaluju ze je bez kosti jedine asi to,inac nic extra.
28. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak na jar aj ja budem tak vtedy budem akurat celkom fit :wink:
28. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi pangasius rybku treba namocit do mlieka a ma lepsiu chut a nam velmi chuti deti by ju nedali za nic :slight_smile:
28. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to som nevedela,nabuduce skusim do mlieka,mozno bude chutit aj mne :slight_smile:
28. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Bibka podla mna nepomaha ani namocenie do mlieka Skusala som a stale otras :confounded:
A co dnes robkate?My len doma ved je tak skaredo :frowning2: Vcera som boli na tej hudobnej Maly bol taky zlaty Ako som si myslela ze mu to mozno az tak vela nedava a neviem ci budeme chodit aj 2polrok tak ma prekvapil a vie uz tolko veci aj sam od seba Takze si zaplatime 16,60 aj na 2polrok Aspon viem ze to nie su zbytocne vyhodene peniazky teda eurace :grinning:
29. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky kdeze ste :slight_smile: ?Co robkate?
29. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lubka,ja som tu sme sa napapkali tak mam trosku cas kym pojde do spisa mala.Ja sa len tak motkam zehlilasom narobila harule k tej kapustnici od vcera a tak.Vecer zas idem varit kur.prsia na prirodno s ryzou aby mali baby na zajtra lebo zas ideme s manzelom na ko do ruzomberka.
29. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Ivkatak to budem zajtra drzat palce A kedy to budesmat ok?Teda myslim dole?
My sme dnes tiez dopapavali zo vcera kur.perkelt :wink:
Maly teraz buva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este tak skoro nie,zajtr mi ma na tej orteze pridat viac stupnou aby bolo koleno viac ohnute lebo teraz je len trosku a este pocitam tak 4 tyzdne.Potom rehabitka,myslim.Dala by som si perkeltik,musim aj ja dakedy urobit.Lubka manze ti kde robi,nedotkne sa ho tato kriza co je na sk?
29. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka muzikje vojak Asamo ze sa dotkne Aj ked len premiestnenim z Martina do Serede Teraz chodievalasponraz cez tyzden domkovna otocku ale zoSerede sa urcite nebude dat Je to daleko Este neviem kedy...
29. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak mi blbne ten medzernik :unamused:
29. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak bude dalej od vas,to je hrozne co pocut kazdy den v telke,tolki ludia bez prace :wink: uz aj mala zaspala a neviem ci aj ja nepojdem trochu sa vystriet.Ta hudobna je dobra a j dobra cena,malemu sa tam paci tak preco nie,vsak.Ja by som hned malu dala ale tu sa nic take nedeje,hudbu ma v krvi ako sa hovori.My za subor platime na rok 20 eur za kazdu ale zas mame na starosti kroje/cistenie atd./a prispievame ako rodicia na zahranicny zajazd,to chodia kazdy rok.Ostatne vystupenia na sk su v rezii suboru.No ked vidim ze ich to bavi,vidia svet ,maju plno zazitkov a tak vzdy sa tie korunky najdu :wink:
29. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok