Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
4. feb 2009

pa pa dobru nocku

domulienka
5. feb 2009

Dobre ranko babenky,co idete dnes porabkat?

bibka333
5. feb 2009

ahoj ivka ja idem varit halusky a ked mm vstane pojdeme sa niekam prejst inak dnes nic take 😉

zuzlik08
5. feb 2009

ahojte, a vy este spite, my sme uz hore, najnovsie totizto ficime na rychlospanku

luckka
5. feb 2009

jej zuzi si ma nazavila, tak sa idem skusit prihlasit 😉
a kde ste vsetky?

zuzlik08
5. feb 2009

my sme tu, ale uz asi aj koncime, lebo sa tej nasej malej uvrieskanej nepaci, ze sa jej nevenujem. ako sa inak mate, ste zdravucky? ked budes v meste, ozvi sa niekedy, dame stret.

luckka
5. feb 2009

ved aj ja uz idem prec, tiez sa jej nevidi, ze jej nevenujem pozornost, ideme pozriet nasich
a zdravucky sme, klop, klop, klop a vy?
a urcite sa ozveme, zatial papa

zuzlik08
5. feb 2009

mala ma nastastie len soplik, ale ten ma vkuse od mesiaca, no my s chlapom sme chori, tak sa liecime, no uz je to hadam na dobrej ceste...aspon to tak vyzera 😀 . tak zatial pa, uz musim

lubica69
5. feb 2009

Ahoj babky
Lucka vítam-e
Ste sa ale rozpísali od včera ale stihla som prečítať
My sme boli včera s malým na hudobnej potom obsadil PC manželík Ani cvičiť som nebola priznávam Mi nejak nebolo dobre včera
Inak Zuzi že Tereziátor to je super 😉
To ja by som mala Sebastionátora 😎 😀

zuzlik08
5. feb 2009

klop-klop, breznanky, nejak zas zaostavame, sme az na druhej strane...je tu niekto???

bibka333
5. feb 2009

zuzi ja a to manzel spal po nocnej ale eliska ma ties mikrospanky spi tak asi45- 60 MIN

zuzlik08
5. feb 2009

no ahojte, tak sa nam tie kludne tiche hodinky cez den pomalicky kratia, co?

bibka333
5. feb 2009

no uz su zivsie ale radsej nech su ako by mali leskat to by sa nam nepacilo 🙂

mishelin
autor
5. feb 2009

caute 🙂 lucka vitam ta medzi nami 🙂 nejako mam na vas malo casu ☹ inak po stzarom,noci mavame hrozne 😝 ivi fotky si kuknem ked budem matviac casu 😉

no uz by mohlo byt pekne,na nejake to stretko 😎

lubica69
5. feb 2009

Ahojte
JA som cez deň nakukovala 😉 ale nik tu nebol ☹
Čože robkáte???

bibka333
5. feb 2009

miska kde si sa stratila 🙂

zuzlik08
5. feb 2009

tak zatial ahojte, ideme sa pomaly kupkat, lebo sme uz dlho hore a pomalicky zaspavame...takze neskor

bibka333
5. feb 2009

zuzka mi sme zaspali 🙂

domulienka
5. feb 2009

ahojte,konecne som sa dostala k pc.Aj u nas sa chystame kupat,papat a spat aspon dufam.Uz sa tesim zachvilu zacina capri,sledujete to niektora? 🙂

zuzlik08
5. feb 2009

tak uz som tu. ahoj domulienka. ja som capri videla raz, asi prvu cast, aj to len kus, ked ma mala konecne uvolnila, ale inak to velmi nesledujem, aj ked to vypada byt celkom dobre. momentalne sa chystame pozerat batorycku, tak som zvedava, ake to bude, aj ked to asi budeme kukat na pokracovanie, lebo je to dlhe

lubica69
5. feb 2009

Ivka ja som Capri videla ale tiež nie celé ☹
No a Bathory je supiiiš len to má vyše 2 hoďky 😒

domulienka
5. feb 2009

my sme si ten serial oblubili,take odlahcenie.Bathory je super,boli sme v kine,trosku zmiesane pocity ale inac sa mi pacil cely film. 🙂
Lubka das fotecky z narodenin Sebastianka?
Kukam ze uz asi jedna sem nenakuknete tak dobru nocku,ja idem este nieco pokukat. 😉

mishelin
autor
6. feb 2009

ahojte,dnes som bola v br,ale len tak na vysetenie so svokrou a domov..maly bol doma lebo sme sli skoro rano....a teraz rozmyslam co idem dnes robit 😅 varit sa bude az zajtra,tak neviem..von je pekne..ale pred domom kopa blata 😝 😝

mishelin
autor
6. feb 2009

idem pozret na ivkine fotky 😉

mishelin
autor
6. feb 2009

ivka super fotky,ale ukaz sa nam aj ty 😉 mala je krasna 😵 a tu plienkovu tortu si celu robila ty?je super...a aj ta druha je pekna 🙂

domulienka
6. feb 2009

ahojky Miska,diky za pochvalu,no ja som sa s malou neodfotila no v buducnosti sa odfotim 😉 ano tu plienkovu som robilia ja takze ked budete babenky nieco take chciet tak urobim,nieje problem. 🙂

domulienka
6. feb 2009

baby neviete ako Caly,mala termin 1.2?

lubica69
6. feb 2009

Ahoj babky
My sme dnes boli v BB s malym trosku v Mc a tak
Ivka tak tú tortu si ty sama???No ty si šikulaaaa 🙂
Caly neviem

zuzlik08
6. feb 2009

ahojte babenky, aky ste mali dnes den? chrustiky uz spinkaju? bibka, si tu alebo sa uspavate? boli sme dnes u dr. na prevazenie a aj so soplikmi, lebo ich uz mame viac nez dost, tak som sa pytala aj na ten poplatok za pneumokoka, tak ten sa vraj od januara uz neplati a ten termin do poradne plati, teraz nam to bude vychadzat uz po 6 tyzdnoch. a vy ako?

bibka333
6. feb 2009

zuzi pozerala som panelak a mi celkom dobre boli sme dnes v brezne pri nasich a v tescu a kolko vazite a dala vam nieco na sopliky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre