Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
21. feb 2009

Zuzi,hlavna str.BB,tam v riadku tukni na diskusie,je tam aj uvod,najnovsie,inzerenti atd. ked tuknes diskusie tak sa ti objavi taka tabulka,pojdes trochu dole a tam asi predposledna kolonka .nespolahlivi a spolahlivi inzerenti,tukne na nu a mas dalsiu tabulku hned na vrchu Kikusova,tuk a si tam ma to uz 22 stran,tak prijemne citko 😉

zuzlik08
21. feb 2009

no, babenky moje, tak som ja tej klamarke uz tiez napisala svoje, tak som zvedava, co pekne mi odpise 😎 . a navrhla som aj na tejto stranke amninom nejaku taku blacklist, tak uvidim, co oni nato

domulienka
21. feb 2009

Zuzi ,citala som,aj ja som tam prispela,lebo nepochopila Bibku o tych vianociach,To sa rozum zastavuje,coho je schopna ta osoba,Tu na konovi sa zatial nic podobne neudialo,ale kto vie co buducnost prinesie.Na MMB sa pisu hodnotenie a to je ok,tie si trreba precitat a podla nich sa riadit,viem ze hodnotenia planuju aj na babybazari ale kto vie kedy? ☹

bibka333
22. feb 2009

ahojky pridala som foto ozvem sa vecer prijemny den vsetkym pa

tina983
22. feb 2009

Ahojte,priberáte ešte členky do fóra?Bibka ahoj,malá je strašne zlatá.

bibka333
22. feb 2009

ahojky tina vitaj adakujem za pochvalu tinka a skade si a kolko mas rokou a ty foto nedas? no baby fasiang vo valaskej nic ale ja som si aj myslela ze nebudu pre ten statny smutok ale nam bolo fajn aj bez masiek smiali sme sa ze masky sme my 🙂

domulienka
22. feb 2009

ahojte babenky,Tina jasne ze priberame 😉 kludne sa pridaj,/len sa potom nestrat ako podaktore 😀 /vitaj tu v nasej teme.Veru napis nieco o sebe.
Bibka,Eliska zlatunka princeznicka 🙂 A co ta koza z BB vrati ti tie euraciky?

tina983
22. feb 2009

Som z Bacúcha,mám 3 a pol ročného chlapca Mareka a ty Bibka ma poznáš od malička,mám 25 a foto by som si rada dala,už som aj skúšala ale obrázok je väčší než má byť,mám aj program na zmenšovanie obrázkov,len s tým bohužial neviem narábať.A ty Biba už vieš kto som?

mishelin
autor
22. feb 2009

caute baby,tina vitaj medzi nami a dufam ze tu bude sstalica,lebo niektroe kocky nam nejak poutekali 😉 ☹

zajtra idem s malym ku zubnej,ma nejake cierne skvrny,mini ciarky n azubkoch ako keby zubny kamen ☹ tak ma to mrzi ze co to je,ved som mu nedaval tony sladkosti ani litre dzusov ani nic take ☹

mishelin
autor
22. feb 2009

a ja mam na bacuchu starku 😉

zuzkap2
22. feb 2009

Ahojte, bibka masky budu az zajtra vo valajskej 😀
Tina vitaj 🙂

No dufam,ze uz tu budem castejsie 😀

tina983
22. feb 2009

Ahojte baby ste strašne zlaté,a od koho je tvoja starká Miška? 🙂 Inak Zuzka s tvojou švagrinou Dadou som ležala v pôrodnici v jednej izbe ale od vtedy som ju nevidela,ako sa majú aj s malou?

domulienka
22. feb 2009

Tina tvoje meno je ine ,ako mas nick?A pozri str.41 alebo 40 tu v teme tam som popisala jednoduchy sposob zmensenia fotiek,sice po jednej ale da sa.
veru Miska radsej chod k zubnemu,aj ja som hladala ze co to moze byt no nic k tomu ☹
Zuzka ako ste oslavili vyrocie?

bibka333
22. feb 2009

matka uz viem kto si andicka tak naozaj vitaj a nestrat sa nam zuzka masky uz nebudu bude pokracovat len program zabava pochovavani basy a tak povedala mi to kamoska ktora sa na tom podiela a ivka tie eurace mi asi ta baba nevrati a pise tam same voloviny

bibka333
22. feb 2009

a miska moj ado mal na zubkach to iste a je to z antibiotik stim neviem ci daco spravis pa drzkam palce

tina983
22. feb 2009

Domulienka som Martina preto ta skratka Tina a ty Miška nemusíš sa hneď obávať zubného kazu,môj malý mal tiež na zúbku malý tmavý fliačik,o ktorom som ja bola presvedčená,že je zubný kaz a nakoniec to bolo zafarbenie skloviny,bola som s malým prvý krát u zubárky hneď ako mal von všetky zúbky,nie kvôli kazom ale či to dobre rastie a odvtedy chodíme pravidelne 2 krát do roka na preventívne,no ale teraz už kaz máme,akurát 5.marca ideme k zubárke. 😀

domulienka
22. feb 2009

jasne myslela som si, aj ja mam segru Martinu,ja som Iva .
No Bibka akurat som kukala ,to je tam o nicom,ale tak snad vrati,koza jedna.

mishelin
autor
22. feb 2009

tina ved ja budem rada ked to nenbude kaz,len je toho vela,proste na vsetkch zubkoch okrem prednych 😔 a aj iny mi vravia ze z ATB 😖

bibka333
22. feb 2009

no ja tomu velmi neverim ale ked posle tak budem rada komunikujem s nou cez mail

bibka333
22. feb 2009

miska neboj sa su to mliecne zubky a neprenasa sa to na trvale adrian ma teraz peknucke bilelucke zuby

mishelin
autor
22. feb 2009

idem kuk na tu zenu co robi podvod s peniazmi 🙄

mishelin
autor
22. feb 2009

a ktora to je 😅

mishelin
autor
22. feb 2009

kikusova 😕

bibka333
22. feb 2009

kikusova 😠

mishelin
autor
22. feb 2009

teeeda ina s...a 😲 🙄 😠 riadne sa nabalila,podat trestne oznameni neni od veci 😠

mishelin
autor
22. feb 2009

baby tak idem,dobru noc vam 😉 😉

zuzlik08
22. feb 2009

no ahojte babenky, vitaj tina, radi s tebou pokecame. bibka, idem kuk vase fotky...no utlkla by som takych ludi ako je kikusova

zuzlik08
22. feb 2009

inak babenky, uz aj tu je pod temou MK cierna listina, ale kuk som tam, zatial som ziadne mena nenasla, len napomenutia o vykricnikoch a opakovaniach a tak

domulienka
22. feb 2009

Zuzlik ,ty si dobraaaa,ze slepica,srandovna zenska...lepsie si to ani nemohla napisat 😀

domulienka
22. feb 2009

tu je maly bazar oproti tym ostatnym bazarom,hadam sa tu boja podvadzat vo velkom 😉
Zuzka ake satocky si malej objednala,hod link,ja som zvedavica 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre