Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
22. feb 2009

bibka, no vy ste ale krasavice. ale nam tie nase baby rychlo rastu, vsak? ani sa nenazdame a budu mat pol rocka, zacnu sediet, pridu zubky, zacnu behat...boze, ako to len leti. ozaj, zajtra oslavujeme 4 mesiaciky, tak vam prajeme vsetko naj naj naj, hlavne zdravicko a vela vela mliecka 😀

bibka333
22. feb 2009

zuzka aj vam vsetko naj hlavne zdavicka a rastu nam rychlo o cvilku budeme tancovat na stuskovych a 😀

zuzlik08
22. feb 2009

uz tam nie su, take letne

domulienka
22. feb 2009

tak uz su asi na ceste k tebe. 🙂
Tak ja padam ,dobru noc papa 🙂

zuzlik08
22. feb 2009

ozaj bibka, kecala som s chlapom, tak by musela mat priestupok nad 8.000,- Sk, inak sa to povazuje len za priestupok, mozno za to dostane len nejaku pokutu. vraj by bolo dobre sa spojit a hromadne to podat cez pravnika na sud, vtedy by uz bola stihana. citas to, co tam ta...ani slov na nu nemam vypisuje, ako sa ludom rehoce do oci? a dakujeme

bibka333
22. feb 2009

citala som ani ja nemam solv pa idem do hajan

zuzlik08
22. feb 2009

inak som tie satocky objednavala cez ewittu2591, a tak si ma bibka nalakala, ze som ju hned kontaktovala, tak mi odpisala, vraj mi ich posielala v piatok, tak v pondelok alebo utorok by som ich mala mat. tak budem nedockavo cakat. prajem vam babenky dobru nocku, ahojte zajtra 😉

zuzkap2
22. feb 2009

tina, svagrina aj mala sa maju dobre a nevidela si ju asi preto, lebo mesiac po porode sa prestahovali do Trnavy 🙂

tina983
23. feb 2009

aha,tak potom je to jasné,pozdrav ju od spoluležiacej 🙂 Ivka ďakujem fungovalo to,vytvorila by som si aj album,ale nemám v tomto počítači veľa fotiek,všetko je uložené v mužovom "buku" a nieje doma tak možno keď sa vráti tak sa vám trochu predstavíme.ahojte

lubica69
23. feb 2009

Ahoj babky
Tinka vítam 😉
Miška držím palce u zubára
Ja dnes idem na gyn a zajtra s malým na ko k dokine tak už dúfam bude OK

bibka333
23. feb 2009

ahojky baby my sme dnes hore od 5 hod a mala nie a nie spat neplakala len uz bola asi naspata potom som ju ulozila o7 30 a ona az polhodku driemala teraz zaspala tak som zvedava do kolkej lubka drskam palce zajta s malym zuzka satocky krasne tinka a ako sa mate mi celkom fajn len tich starsych plieska puberta 🙂

tina983
23. feb 2009

čaute bibi my sa máme celkom fajn,sme síce obidvaja trochu chorí,malý nechodí ani do škôlky ale dá sa,inak Iva Košičiarka má podareného Maťka,ak to bol teda on ako včielka na karnevale,to je ale malý Vlado.A Ľubka ďakujem za privítanie aj Zuzke takisto.

lubica69
23. feb 2009

Ahoj babky Tak my sme už doma Malý búva Ja som bola na tej gyn mi krv brali Zajtra s malým na ko
Tinka a malý ti už ako dlho chodí do škôlky?Ja by som chcela druhé bábo a neviem,že ak by som bola doma či budem dávať Sebastiána do škôlky Aký je Váš názor?Poradťe 😉

bibka333
23. feb 2009

tinka je to matko a skore uzdravenie lubka ja som mala medzi starsimy detmi 3 a pol rocny rozdiel a maly sa narodil v aguste a jarka nastupila do skolky v septembri ale ja som ju dala len na doobedie a som to olutovala lebo som nic nestihla urobit a musela som bezat pre nu tak ak tak ho daj na cely den nauci sa vela pa

tina983
23. feb 2009

Ľubka malý chodí do škôlky od septembra,on je dosť spoločenský nerád sa hrá sám takže sme vôbec nemali problém,ráno ma budil aby sme už išli,ja keby som sa mala rozhodnúť či dať alebo nedať,tak určite áno,mala by si aj trochu času pre seba a pre bábo a malý by mal zase nových kamarátov. 🙂

tina983
23. feb 2009

bibka diki a máš pravdu,od začiatku na celý deň,dať ho tam len do obeda je zbytočné

mima777
23. feb 2009

Ahojte dievcata, vsetky vas zdravim 🙂 . Chcem sa spytat, prosim vas ku ktoremu gyn. v Brezne chodite? A rodili ste v Breznianskej nemocnici? Ako ste boli spokojne?

lubica69
23. feb 2009

Tak my sme už vstali 😉 Malý búval 2 a pol hoďky No mne bude mať malý 3 v januári tak neviem ale najskôr potom až daľší september to bude mať 3 aj 8 mesiacov skôr teda teraz v septembri ho určite nedám Máme tu peknú škôlku a aj Sebastiánko je spoločenský takže problém asi nebude ale veď je ešte čas Len som myslela žeak budem náhodou na druhej materskej žeby bol s nami doma ale uvidíme...

tina983
23. feb 2009

ahoj mima,chodim ku Švantnerovi,je celkom v pohode,čo potrebujem od neho vedieť dozviem sa 🙂 rodila som v breznianskej nemocnici,ku pôrodu som si volala dr.Chudíka a bola som veľmi spokojná,určite by som ho volila znova a celkovo môžem povedať,že breznianska pôrodnica je dobrá,aspoň ja som nemala žiadnu negatívnu skúsenosť či už z dr.z pôrodnice alebo aj so sestričkami,až na jednu ale neviem ako sa volala,bola strašne múdra,prišla som na gyn.pohotovosť s krvácaním,bola som už síce po termíne,lebo som 11 dní prenášala a tá sa hneď do mňa pustila,že načo som s tým chodila,no ale ja som rodila prvý krát,tak som nevedela,že je to normálne,tak som ju schladila,že nemusím krvácať len preto že budem rodiť,mala som naštudované že to môže byť aj odlučujúca sa placenta,asi pochopila,že môžem mať pravdu,tak sa potom unormálnila,ale inak vravím pohoda. 😉

bibka333
23. feb 2009

ahoj mima vitam ta ja chodim ku kresakovej a vsetky tri deticky som rodila tu v brezne bez komplikaci s poslednym babom som lezala pred porodom 4 tyzdnne zavreli ma pre zlu polohu plodu bola priecna pisem ti to preto ze personal na gynekologii je super sesticky mile a doktori tak ist mna mal na starosti dubiny bol naozaj zlaty ale je tu aj jedno proti pozor na primara

bibka333
23. feb 2009

mima a gratulujem k babetku 🙂

zuzlik08
23. feb 2009

ahoj bibka, som citala, ze si sa uz aj ty riadne nasrala. ta krava verejne priznala ze tie prachy nema. no ja by som ju uz za tie recky isla utlct

mima777
23. feb 2009

Ahojte dievcata, dakujem za privitanie 🙂 aj za radu. Pozeram, ze vy uz mate vsetky krasne deticky, zatial som tu v teme tehulka len ja? 😕 🙂 . Cakame este na ultrazvuk, ci bude vsetko v poriadku, ale veeelmi dufam, ze ano. nemam ziadne priznaky 😕.

Ja som objednana k Pohančanikovej, poznate ju niektora? V piatok tam idem prvy krat. Prosim vas, vam ked ste boli tehotne nebrali moc? Lebo mne sestricka povedala, ze odbery mi ziadne nebudu robit az do 12tyzdna, iba vysetrenie 😕

bibka333
24. feb 2009

ahojky co dnes robkate 🙂

tina983
24. feb 2009

Dobré ráno baby,Mima ja osobne si to už ani veľmi nepamätám ako to bolo s tými odbermi,asi je to naozaj tak ako píšeš.K Pohančanikovej chodí viacej mojich známych a sú spokojné,ona kým bola v nemocnici tak vraj nemala ani sono,posielala ženy inde,ale akurát minule mi jedna známa vravela,že teraz má dobre vybavenú ordináciu.Ktovie koľko tehotných ku nej chodí,no u Švantnera to bývalo riadne husté a hlavne si strávila v čakárni pol dňa ak ťa niekto nenapísal hneď ráno o šiestej. 🙂

tina983
24. feb 2009

Čaute bibkovci,ja idem dnes na pohreb,Marekovej starkej zomrela sestra,takéto akcie neznášam,no ale keď už on nie je doma,musím aspoň ja.

bibka333
24. feb 2009

tak taketo akcie nemusim ani ja

tina983
24. feb 2009

Vy čo idete robiť?

lubica69
24. feb 2009

Ahoj babky
Tinka tak pohreb?Juj ani ja nemusím ☹ A kde máš mangela ak nie som veľmi zvedavá
Mimka ja ti v tomto vôbec ☹lebo som pôvodom z BB a tam mám všetko
Bibka tak s tými euráčmi ma to mrzí No povedz si,že ichbolo naštastie len 11 aj keď ja by som aj za euro zúrila lebo ide o tom princíp Juj ani nerozmýšľam nad tým lebo puknem od zlosti...
My sme mali ísť dnes na ko ale pôjdeme až zajtra Najak ma hrooozne bolí hlava 😒 Dokina povedala utorok alebo streda tak pôjdeme zajtra

bibka333
24. feb 2009

no ja pojdem pozried nasich a potom chcem ist k ive k matko ma meniny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre