• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

2. decembra 2015 
lubka, maly chodi u nas do skolky. a ani neplatime tak vela tiez asi cca 25 € za mesiac.
3. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babka
A ďakujem krásne za info Tak to je super Ja som stálebola v tom že ten poplatok je minimálne 4000Sk mesačne
3. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte prosim vas pomozte mi pridem domov zo zahranicia a potrebujem ist velmi na gyndu na kontrolu lebo kramy mi uz strasne dlho meskaju, nie som tehotna a problem je ze gynekolog neordinuje ked budem doma, neviete ci by som niekde mohla ist na kontrolu?
3. mar 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, len si daj pozor lebo ak ti maly nastupi do skolky pred dovrsenim troch rokov, tak prides o rodicovsky prispevok
3. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka daj termin kedy ba ti to vyhovovalo :slight_smile: baby kde ste vsetky
3. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,Bibi ja môžem aj zajtra,ale kde?
3. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute babenky. bibka, volala som teraz so sesterkou z rakuska, ona vzdy fici nakupuje a predava na mmb a vraj si tam treba dat bacha na p. vankovu, tak pozor. ako sa babenky mate, co nove? dajte tipa na zajtrajsi obed :rolling_eyes:
3. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiona a ako vieš,že gyn.nebude ordinovať?
3. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme dnes mali guľky plnené mletým mäsom s kapustou a slaninkou,fakt dobré,polotovar z lidla za asi 2 eurá ale chutili ako domáce,z jedného sáčka hostina pre 4 dospelých.
3. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiona, ja myslim, ze asi len v nemocnici, ale ak si poistena v zahranici, tak mozno aj vsade inde, ak vysvetlis, o co ide
3. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka vidíš to som nevedele,že môžem prísť o rodičovský :frowning2: A neviete či berú detičky aj v iný termín ako september?Napr Január Asi je to individuálne...
Zuzlik tak p.Vanková???Daľšia podvodníčka???
Tinka tak dík za tip Aj tak chcem do Lidla :wink:
My sme boli dnes len doma a na dvore a tak Zajtra do BB som sa sľúbila jednej mamine ukázať BB bo sa len teraz prisťahovala A potom o 16 s malým na hudobnú
3. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky kedze som sa od bibky333 dozvedela ze si tu pisu baby z Brezna tak som sa rozhodla zaregistrovat a pokecat s Vami o nasich ratolestiach. V prvom rade pozdravujem bibka333 a kvietky. Uhadnete kto sa s kryva pod Eva888. Zatial caute
3. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evka Vítam ťa :wink:
No ja hádať nebudem...To asi len Bibka a kvietky
3. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne za privitanie presne tak hadat musia oni dve
3. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj evka aj ja ta vitam :wink:
Lubka, mne Davidko nastupil do skolky od 1.12, takze po dohode sa kludne da nastupit aj inokedy ako v septembri
3. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Zuzkajavascript:addEmoticon(':wink:','vBody')
3. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka vitam ta a ja a mas maleho adamka ? uhadla som :slight_smile:
3. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej evka co sme spolu lezkali v nemocke mas lenocku :slight_smile:
3. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby jasne bibka to som ja co sme spolu lezkali v nemocnici a mam Lenku.
4. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ja som si prv myslela ze evka maz super ako sa mate
4. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mame sa fajn. Dnes sme boli na obere krvi a celkom dobre sme to zvladli. Kustik pomrnkala ale velmi neplakala. V piatok budem mat vysledky tak som cela nedockava. Dufam ze ta krv v stolici nebude nic vazne. Zobrala je aj krv ci neni alergicka na kravsku bielkovinu. Ozaj babenky nemali ste niektora taky broblem ako ja. Moja mala ma krv v stolici a vobec neviem s coho.
4. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute babky,evka vitam ta medzi nami :wink:
4. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak konecne som sa sem dostala,mala bola od soboty chora,zapal priedusiek,boli sme na pohotovosti a nasadil jej antibiotika.Sluzbu mal dr.Pobis inac super dr,taky chlapisko velky ale tak mily k malej,vsetko popozeral aj uska,brusko/lebo Domka mal zachvaty a nevedeli sme z coho/,ze robi na Benusi detskeho.
Ahoj Evka,vitam ta aj ja a hned ti odpoviem na tvoju otazku,krv v stolici mala moja prostredna ako dvojmesacna,no len prvy den trosku,po telefonate k dr,ze aby sme jej len davali vela pit a na druhy den mala viac tak nas privreli do nemocky po par dnoch sme boli doma,bolo mi povedane ze to bol nejaky virus,len to treba podchytit skor pri takychto malickych deti./ja som sa bala ze som to nejak ja zavinila,lebo to bol sok a urcite pre teba tiez ked si nasla v plienke krv/ale nie.Neboj dobre to dopadne,a ku komu chodis s malou,dr.ak smiem vediet.
4. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka doktor pobis je nas detsky lekar,teda maeho lekar,je dobry fakt :wink:
4. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a uz je domke lepsie?
4. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este nespinkate
4. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lepsie,uz menej kasle,no problem dostat do nej lieky jedna katastrofa,uz len ked vidi ze beriem do ruk striekacku zacne hulakat a utekat prec.
4. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka,nespinkas?ja sa chcem zajtra trosku poprechadzat s kocikom ,asik zajdem po stanok :frowning2: a spat.no chcela by som do margaretky ,baby maju zajtra skusku poobede tam tak ze ich mrknem.Ale neviem ci az tam zajdem.
4. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz idem a to chces ist sama si odvazna
4. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kukam ze uz ste sli spinkat tak idem aj ja dobru nocku-- :slight_smile:
4. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok