• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

2. decembra 2015 
Ivuška ako že tehu bola potom užnebola či si medzi časom porodila?Ak nie som drzá že pýtam :confounded:
Inak aj ja mám len mini autíčko FordKaalehrozne by ma nahnevalo keby zmizlo Ale naštastie z dvora nie preto sme aj druhé kúpili až keď sme sa sem presťahovali Pred tým pred bytovkou mával muž stále napľuté,poškriabané a tak
9. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,no cakala som babetko uz v auguste 2006,v septembri som sa rozhodla urobit vodicak,ze ked budem doma aby som bola sebestacna,zacali sme robit s kamoskou ona tiez tehu len moje sa skoncilo predcasne v 4 mesiaci:MA,nebilo mu srdiecko.Kamoske sa narodili v marci dvojicky a ja som v maji necakane otehotnela,strasne som sa bala ale dopadlo to super a dnes sa tesime z Domusky.Tak aj ked to vtedy velmi bolelo,vsetko je tak ako ma byt :slight_smile:
No veru pred bytovkami sa kadeco stava,nam ho ukradli spod lampy,nie nadarmo sa hovori ze pod lampou byva najvacsia tma.A to som v ten vecer bolo asi 10 hodin kukala telku a pocula som vrcat auto/bol to diesel/a takych je tu dost co vrcia ked startuju ,ale este som si povedala,ze kto ze by ho kradol a kukala som dalej telku.A rano moja prva cesta isla na okno a auto bolo fuc,takze som presvedcena ze som pocula ako nam kradnu auto. :slight_smile:
9. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi tak Ford Ka to je moje oblubene, len muz mi ho nechce zatial dovolit :frowning2: My mame Renault Scenic
9. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
Ivka s tým bábatkom ma to mrzí Aj mne sa niečo také stalo ale to som bola ešte mladučká(20)a asi to tak malo byť lebo ani s dotyčným som štastná nebola a tak si vravím,že všetko zlé je na niečo dobré A teraz mám Sebastiánka a super mangela :slight_smile: :wink:
Zuzka my sme zas fordácka rodinka :sunglasses: Muž má focus
10. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, aj mna to stym babatkom mrzi a aj mne sa stalo nieco podobne , ja som bola vtedy v 15tt :frowning2:
Lubka, mne sa pacia bude velmi male auta, ako je KA a fiat 500 alebo zas potom velke, ale na take nemame :grinning:
10. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi presne aj mne Buď malinké alebo velikánske :slight_smile:
tak ako čítam každá máme nejaký tak trochu podobný osud s bábatami Ale asi to tak má byť Ja somvtedy bola v 5 mesiaci
10. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sta :slight_smile: tu niekto babky?
10. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja :slight_smile:
10. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moja
Ako sa máte?Už ste všetci zdraví?
10. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ani nie dnes som musela ist pre Adriana do skoly bolo mu zle ale on uz vcera prisiel skor zo skoly a dnes my volali ze mu je zaz zle tak som bola aj pri dokine a ta ze nevidi na nom nic hrdlo cciste abrusko ties v poriadku tak neviem co mu je :unamused:
10. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože to je inak hrozné s tými chorobami Hlavne keď sú choré detičky :frowning2:
10. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brezno haló :sunglasses:
10. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj ,ako vidim Lubka,zase si tu samucicka.Ja som bola na babybazare,dohadovala som jeden obchodik.Teraz som tu a kukam aj ordinaciu aj ty kukas?
Lubi nevies ake cesto sa robi na pirohy?
10. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivka
S cestom ti neporadím :frowning2: Tiež som bola na bazáre ale na mimi Mám ho asi najradšej Taký prehľadný :grinning:
My sme pozerali s malým ešte Dvd Stále ich menil ale už pôjde spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano MMB je prehladnejsi,idem tam pozriet recept na pirohy :slight_smile:
mala uz spi od osmej,a starsie este dopozeraju ordinaciu a pojdu tiez :slight_smile:
Tak ste sami s malym ,manzel v praci,vsak.
Lubi ked dame to stretko,trebars v aprili,tak asi kde?Lebo ten green pub asi este nebude mat otvorenu terasu.
10. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ivka tak potom neviem kde Ja nejak Brezno nepoznám :unamused:
Áno sami samučičký sme :frowning2: Ale muž bol včera doma a príde zajtra takže tento týždeň celkom v poho :wink: Až na moje pokazené auto :frowning2:
a vy ako máte?
10. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom v pohode,uz je mala celkom fit,tak az velmi ozila,je vsade,vyberam kadeco z pusy,najbezpecneisia je v postielke :wink:
Tak musime daco vymysliet,neviem ako to tu chodi v MC ci sa tam da ist.Alebo nechame to na maj a hadam aj zahrada uz bude otvorena :slight_smile:
Tak mas auticko pokazene,no to smola teraz ako pojdes aj do BB,jaj vsak busy chodia.
10. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka áno busy chodia Už som dávno nešla :frowning2: Takže ma to zajtra čaká aj skrpcomAle len tam Naspať už s mužíkom jeho autom :wink:
Našla si ten recept?Inak aj v tom MC by sa dalo keď sa ti bude dať
10. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, smola ze mas auticko pokazene, ja si teraz cestu busom, ako mame auto neviem ani predstavit :grinning:
10. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla a vela sposobov,tak uz len najednoduchsi vybrat.Lubi maly bude mat zazitok,detom sa cestovanie busom paci a mozno pojdes aj s mojim manzelom,on chodi na Bystricu,ale nakoniec tych busov tam chodi dost.
10. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej IvkaTak možnoáno No alesa celkom ajteším Nozážitokto určite bude Zuzi neviem predstaviť ale musím :sunglasses:
10. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože no otrasne som to napísala :angry:
10. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebastianko bude mat radost veeelku.No babky,mne to tiez bolo tazko ked nam zmizlo to uno,hlavne ja som bola nastvana este viac ako moja polovicka a oducalo sa tazko,najma zas tie nakupy v rukach vlacit.Inac baby v tescu je od zajtra cukor po 17,90 aj mlieko asi po 11sk/pisem v korunach jednoduchsia predstava/aj maso je lacne,pliecko 99 a kare 117.,tak hor sa na nakupy...
10. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka díky Akurát som rozmýšlala kam zajtra v BB s mužom keď príde na nákup Tak hor sa do Tesca :grinning:
10. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamka robi v tescu,tak info horuce :grinning:
10. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, dik za tip :slight_smile: zajtra musim ist do Br tak sa tam zastavim.
10. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky tak my normálne tescomaniačky :grinning: Ale ja tam náhodou rada nakupujem :sunglasses:
10. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zajtra pojdem s mamou ,urobit zasoby,ale az vecerom,vtedy je tam klidek.
10. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ,ucim sa hackovat :grinning: no zatial viem len retiazku a z tych ostatnych stlpikov som jelen,asi sa vratim k strikovaniu
10. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hop sahor sa Tesco otvor sa :wink:
10. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok