Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkap2
17. nov 2008

Naši do Brezna a ja potom do Valaskej. Ani ja som si nevedela tu zvyknuť

domulienka
17. nov 2008

vo Valaskej mi byva otec a aj svagrinka s rodinou ,nepoznas nahodou Simkovcov,maju dvoch chlapcov prvaka Jakuba a 5 rocneho Simona.

zuzkap2
18. nov 2008

nie nepoznám my tu bývame piaty rok a aj malý mi chodí do hronca do škôlky

domulienka
18. nov 2008

aha no im chodi vo Valaskej ,pozeram v pase ze planujete babetko.neviem co varit ,polievku mam este od nedele ale co druhe?

zuzkap2
18. nov 2008

ano planujeme, ale akosi sa nedarí 😒 ja som dnes robila fašírku z zemiakmi a kuraciu polievku zo zeleninou 🙂

mishelin
autor
18. nov 2008

ja mam vo valaskej krsnu ale uz byva v hronci,no nebola rodacka z valaskej...

zuzkap2
19. nov 2008

baby ,kam ste sa stratili 🙂

mishelin
autor
19. nov 2008

ja tu vzdy svieitm,len kedsom tu ja vtedy tu nikoho niet,ako vzdy ☹

domulienka
19. nov 2008

ahojte no veru volako sa miname,co nove?

mishelin
autor
19. nov 2008

u nas po starom...takja sem mozem prist kedykolvek pocas dna 😉

domulienka
19. nov 2008

mne sa dakedy velmi neda cez den az vecerom ,no niekedy mam zas pc zapnuty od rana tak obcas mrknem.Teraz bludim po nete zhanam nejake darceky vcera som prvy raz objednavala cez net tak som zvedava.Mas skusenosti takto objednavat?

zuzkap2
19. nov 2008

ja občas objednávam cez net a zatiaľ som spokojná

domulienka
20. nov 2008

akurat som dostala email ze kohut je na ceste tak sa tesim/objednavala som malej hojdacie kohuty z intern.obchodu tu klasiku co bola dakedy a nikde ho nemali len tu ./tak prvy darcek uz skoro mam.A co vy ako uz nieco zhanate?A co polovickam ?

zuzkap2
20. nov 2008

mi ešte nemáme nič kupené a čo polovičke tak to neviem 😖 lebo ten môj mužík ma aj narodeniny budúci mesiac

mishelin
autor
20. nov 2008

ja mu nakupujem cez net takmer vzdy oblecenie,a co na vianoce to neviem...kkedze musime vybrat fakt nieco co ho bude zaujmat tak riadne,lebo doma ma carachu a stoji to 😖 nebavi ho uz nic co ma doma

domulienka
20. nov 2008

Mishelin nakupujes aj v bazarikoch, Ja ked to pozeram tak by som aj nieco kupila ale volako ked si to poracem tak to vyjde dost,skor skocim v meste do genesisu alebo alboss je aj dobry a sem tam sa mi daco podari aj za super cenu kupit a vidim ten tovar.Teraz pre chlapcov leti ten vlacik Thomas ale je to riadne predrazene.

mishelin
autor
20. nov 2008

kupujem mu vacsinou len z mimibazaru,a raz asi aj z babybazaru..

akurat dnes mi prisli 4x tricka s dlhym rukavom za 105sk
menzestraciky za 135sk,taka prechodna bunda za 120sk/v cene je aj postovne zaratane,takze ked si odratas 30-40sk su to dobre ceny...

cakam este overal na donosenie po dvore za 110sk,2x svetriky za 320-to ked som zhanala tak v obchode som videla len jeden za tolko..a uz som mu tu 3x objednala komplet jar-jesen za 380sk alebo 350sk,a 2xzimny komlet oteplovacky a bunda,jeden stal 350sk a druhy 380 sk..a su pekne bez poskodeni..len tu uz bolo postovne vyssie,vlastne len pri jednom lebo tam som to cchela 1.triedou 🙂

takze zaver je ze sa ti oplati tu nakupit,myslim na MMB 😉 aspon podla mna 😉

mishelin
autor
20. nov 2008

a vgenesisie su ake ceny?

mishelin
autor
20. nov 2008

to sa mi nejak nepaci ten thomas 🙄 ani ten volaky bob stavitel ci co 😝

zuzkap2
20. nov 2008

aj ja nakupujem z MMB, pre mňa je to pohodlnejšie a ajtk chlapci všetko zničia 😒 🙂

mishelin
autor
20. nov 2008

zuzka,a aj ja som zabudla dodat ze je to pohodlnejsie pre mna,a takisto moj krpec zrumpluje vsetko behom chvile 😝 idem ho uspat..inak ako zaspavaju vase deti?a ako spai cez noc?jedia este,

zuzkap2
20. nov 2008

moji poctivo o pol osmej idu spať a vnoci už nejedia. No ale keď som ešte Dávidka kojila, tak to bol namne nalepený každú chvílku 😉

mishelin
autor
20. nov 2008

jaj zuz ale ty mas uz velke deti tak jasne ze oni uz nejedia,ako ti je dobre 😉 a v takom veku ako sme my boli aki?

zuzkap2
20. nov 2008

Miško sa budil tak dva krát za noc a Dávidka som kojila ešte do marca tohto roku, a bol namne nalepený každe tri hodiny aj v noci aj cez deň, ako novorodenec 😒

mishelin
autor
20. nov 2008

no my to mame aj teraz,aj ked nekojim od 4.mesiaca 😝

mishelin
autor
20. nov 2008

davidko mal vcera 3 roky? 🙂

domulienka
20. nov 2008

ahojte ja som prave musela moju malu uhojdat na rukach,zavse ma take chvilky nie a nie zaspat,ale vacsinou je v pohode .My uz mesiac nekojime,sama sa odstavila /hryzla ma a tak neviem zopar raz som sa ju razne vyvadila a tak ma viac nechcela,no co uz ale este stale ma to hneva bo som chcela aspon do roka/.Genesis ma celkom v pohode ceny aj teraz v utorok zlava za polovicu ,tak som kupila starsej hrubsi rolak jak novy za 45 sk.Len ja nemam vzdy naladu sa tam hrabat a ludi plno.

zuzkap2
20. nov 2008

ano mal 🙂

domulienka
20. nov 2008

Ten Thomas a pod. sa ani mne dako nepaci len ze chlapci v skolke len o tom rozpravaju a tak susedku boli hlava ze ake je to drahe,maly vlacik skoro styri stovky/velkost buragga/

zuzkap2
20. nov 2008

moji chlaapci su tiež zblaznený do Thomasa ale vedia ,že take drahe hračk,y ktoré by im vydržali 5 minút nedostanú 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre