Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
13. mar 2009

ahojte baby 😉 Ľubi a ako malý s tou pusou,veď si nám ani nenapísala,čo sa vlastne stalo

lubica69
13. mar 2009

Miška ja som už skoro aj zabudla aká si maldučká 😉
Tinka no malý ma posunutý predný zúbok naštastie len posunutý nie vybitý No ale aj tak 😖
Ale ďakujem za opýtanie Dosť som z toho bola mimo Veď keby si ho fakt vypil piclo by ma ☹

tina983
13. mar 2009

moja horšie by bolo,keby už zúbok nebol mliečny,ale dobre,že je tak ako je 🙂 tak vám prajem pekný večer babky,my ideme sledovať obľúbený panelak 🙂

tina983
13. mar 2009

Bibka a ty si kde?Hádam len nie na Tahiti,už 2 dni si tu nebola,či nebodaj spolu s Terezkou má s očkovania teplotku aj Eliška?A inak sa chcem spýtať,vám doktorka neponúkla vakcínu,po ktorej niesú nijaké vedľajšie účinky?

bibka333
13. mar 2009

ahojky uz som tu vcera ma odstrihlo pri ruzovej zahrade a dnas sme boli s detmi v bb na ocnom a kardiolgii a Eliska mala len zvysenu teplotu ale rano som volala dokine ci mozme ist do bb povedala ze ano len som ju castejsie mala kojit a vecer uz ok zuzka mala dufam ties baby bol som pozriet aj kvietky je zlatunka taka gulicka a babiky su ok a mam va pozdravit 🙂

bibka333
13. mar 2009

tinka a nejdes dnes na zapad ze vraj maju stretko ja rozmysla ze idem na dake dve hodky ale este neviem na 100 percent

lubica69
14. mar 2009

Ahoj babky
Čože dnes robkáte??? 😉

lubica69
15. mar 2009

No toto ☹ A tu od včera nik 😒

domulienka
15. mar 2009

ahoj Lubka,cez vikend tu nikoho skoro vzdy 🙂

zuzlik08
15. mar 2009

no my uz chvalabohu bez teplotky, nastastie presla do 24hod sama od seba. som rada, ze sa kvietky gulkateju a su v poriadku. drzime palceky 🙂

bibka333
16. mar 2009

ahojte co dnes robkat .Ja som cez vikend nebola na pc nedalo sa plno nastev . Mala spi od 9 hod v noci bola hore od 3 20 do 5 a potom stala o6 30 neviem co sa jej robka.

lubica69
16. mar 2009

Ahoj babky
My sme dnes doma ale pôjdeme po auto do BB 😉

domulienka
16. mar 2009

ahojte,ja sa len tak ponevieram,Domik spi,pracka pere,navarene je.Mala by som aj zehlit ale sa mi nechce,ja neviem ako vy, ale mne sa kazdy pondelok nechce nic robit 😝 ale za to od utorka makam 😉
Poobede pojdem s malou trocha von a na postu po balicek.

domulienka
16. mar 2009

baby kde ste ,hadam nie vonka v takej zime,brrr.Ja som bola na poste,a tu taky studeny vietor fuka,strasny ☹
Malá mi je volaka vysypana na krku a trochu pod ,take cervene drobne a svrbi ju to lebo stale sa skriabe,neviem co to moze byt. ☹
Moja najstarsia si na pokeci pise s Irinou,ak ste kukali tu rumunsku telenovelu ciganske srdce,no ja neverim ze to ona jej pise,no Bianka je cela happy,napisala jej, aj ze naozaj zije s tym codrutom a ze sa im ma v septembri narodit spolocne dietaa.Myslim si ze sa takto dakto zabava,nie? 🙂
Ozi malej dneska prisli gatuse a som veeelmi spokojna.

bibka333
16. mar 2009

ahoj ivka ja som tu bola som dnes v brezne u nasich a potom v meste s jarkou hladali sme tpoanky na tanecnu ale nic sme nenasli ivka a zajtra sa nepojdes prejst okolo 10 11 hod daj vediet

domulienka
16. mar 2009

Bibka aj mozme ,o tej 10 a kde?

domulienka
16. mar 2009

Domke som prvykrat kupila pribinacika a on ho nesceee,tak som si pobastila ja 😀 sranda zvolenske papa od 9 mesiace a ma ich rada.

bibka333
16. mar 2009

ivka tak sa stretneme hore na sidlisku pri maj ja pojdem okolo 10 z domu pa idem kupkat malu

domulienka
16. mar 2009

ok

lubica69
16. mar 2009

Ahoj babky
Čo porábkate? 😉

bibka333
16. mar 2009

ahoj lubi ja som akurat dokupal a dokojila mala bola nervozna ☹ plakal pri prsniku trochu pocicala a rev a zas asi na 10 krat zacala pit neviem co jej bolo uvidim aka bude noc a uz sladko spinka to sa mi na nej najviac paci ze zaspinka sama bez kolisania a hladkania 🙂

lubica69
16. mar 2009

Juj Bibka to ma mrzí,že Eliška bola uplakaná Ale už je jej dobre keď buvka 😉
Aj Sebastiánko zabuvava sám Teda vačšinou
Akurát mi písala tá vyučujúca čo sa stal Sebastiánkovi ten úraz so zúbkami a že je sklamaná,že ju čiastočne obviňujem... A koho mám?Či muža ktorý bol v robote...???

bibka333
16. mar 2009

lubi a co sa vlastne stalo?budem tu okolo 21 h idem pozerat panelak

domulienka
16. mar 2009

ano Lubka napis nam ,co sa Sebkovi prihodilo

lubica69
16. mar 2009

No takto:Na tú hudobnú sa na nás prišla pozrieť nejaká pani asi učiteľka ale priviedla so sebou aj 4 detúrence Ja chápem aj to,že ich nemala asi kde nechať...No ale Jej deti si vytiahli počas našej hodiny hračky kde má veľa detí problém sa sústrediť aj bez hračiek takže veľa detí sa začalo rozptylovať ale naša vyučujúca to vôbec ale vôbec neriešila nejak upozorniť dotyčnú pan,že tým vyrušujú kedže ona sama si to vôbec nevšimla a neuvedomila chudiatko a mne bolo fakt blbé robiť na hodine za ňu poriadok samozrejme ako všetky detičky cvičili a obzerali sa za týmito hračkami Sebastián akurát pri nej keď sa obzrel za ich hračkami narazil do lavice Za prvé ja viem,že za svoje dieťa zodpovedám v prvom rade ja ale ona má na starosti poriadok na hodine Tá pani tam nemala čo robiť zavadzať a rozptylovať a keď už sa chcela prísť pozrieť tak tak aby nikomu neprekážala nezavadzala a nerozptylovala
Prepáčte,že takto zdĺhavo A ona mi dmes napíše,že je sklamaná,že aj ju obviňujem No nie tak nabudúce obviním okoloidúcu!!!Juj prepáčte hrozne ma to nahnevalo,že si nevie uznať chybu a urobiť si v tom poriadok

domulienka
16. mar 2009

Mas pravdu,Lubka ona je zodpovedna za to co sa deje na hodine,esteze si tam bola.Tak sa kde udrel na pusku/sa mi zda ze si vyssie pisala o zubkoch/

bibka333
16. mar 2009

lubka ved ona je vyucujuca tak ona si musi urobit poriadok na hodine baby idem buvat papa

lubica69
16. mar 2009

Áno babky Stále to mám pred očami ☹ Naštastie má len posunutý jeden predný zúbok
Idem aj ja už búvať Dobrú

domulienka
16. mar 2009

chvalabohu ze to skoncilo len tak.Som sa zazehlila a ked som teraz skoncila,ste mi zduchli,vy dve.Tak dobru nocku pa idem aj ja. 🙂

lubica69
17. mar 2009

Ahoj babky
Tak dnes už tak pekne nemáme ☹ No ale lepšie ako včera Idem s drobcom aspoň na dvor sa prevetrať 😀 Avy čo dnes robkáte???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre