Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
19. mar 2009

no to dychanie,katastrofa.ja som to chcela povodne len zostrihat do postupna,lebo uz som to mala skoro rovnako dlhe,no potom som sa razom rozhodla,a tak taky maly copik sa mi da urobit. 😉
zajtra neviem ci sa tu ukazem,lebo idem do ruzomberka na ko a to sa vratime len poobede a potom si ideme s kamoskami zo suboru povyrazit,uz sa tesim veelmi,lebo som dlho doma sedela. 😉

domulienka
19. mar 2009

este ze mame pokazenu vahu ,lebo asi by som skolabovala 😝 Tinka neverim ,na foto vyzeras taka stihlunka 😉

tina983
19. mar 2009

No moja ale od vtedy som pribrala asi 10 kg ☹

domulienka
19. mar 2009

Tinka teraz som si vsimla ze mas album,vsak ja ta poznam,robila som v hrackach a raz ste si zabudli v obchode asi cumlik alebo flasku,tak som Vam ju doniesla na parkovisko k autu,ale to bol este Marek malinky. 😉

tina983
19. mar 2009

Ja si ťa pamätám z tých hračiek,tam chodím najradšej a raz som ťa videla v meste aj s malou a obdivovala som ti kočík 🙂

zuzlik08
19. mar 2009

no vidite babenky, ako ste sa nasli 😀

domulienka
19. mar 2009

a stretli sme sa tu na konikovi,super.Ten hlboky? jaj ta vanicka sa mi tak strasne pacila,ze malu som v nej vozila aj ked jej uz bola lentaktak.A co vy druhe babenko neplanujete?

zuzlik08
19. mar 2009

tina, tak som aj ja robila kuk do vasho albumiku, aj ja ta z videnia poznam 😉 . ozaj, uz nepamatam ktora z vas, no myslim ze lubka, chcela ist kuk do slniecka, no podla mojich info ho rusia...pre nezaujem

tina983
19. mar 2009

Plánujeme,len ešte si musím dať von danu,ale už tento rok by som rada otehotnela,ak sa teda podarí

tina983
19. mar 2009

Zuzlik ja ťa tiež z videnia poznám,pozerala som vaše fotky na facebooku,aj tvoj chlap mi je známy.A vaša malá je zlatulinká. 🙂

domulienka
19. mar 2009

tak ak zrusia tak budeme musiet pockat ked otvoria terasu v green pube,lebo inac neviem kde by sme sa stretli

tina983
19. mar 2009

To teraz počujem prvý krát a inak som tam ani nikdy nebola,vy niektorá áno?

tina983
19. mar 2009

Baby ja idem,dobrú noc 😔

bibka333
19. mar 2009

ahojte tak teraz ste sa rozkecali ivka super pristane ti to a otej vahe ved mi sme stihlucke to nas druhy vida tucne a mi ako prutiki a o slnicku som to nepocula a som tu vedla pojdem zistit

domulienka
19. mar 2009

bibka dik,ako Eliska spinka? a zubky?

bibka333
19. mar 2009

uz spinka ale vcera ma vylakala dostala sachvat kaslu asi minutku apol vecer o 22Hod ale potom bola aj noc super chcela som ist aj k dokine ale rano zakaslala len raz tak som nesla a dnes asi ties len 2 krat tk dufam ze jej len slinka zabehla

domulienka
19. mar 2009

ta zuz z BB mi hned na moju spravu vcera napisala,zrazu mala kedy.ze nieje problem objednat ze kazdy druhy tyzden objednava ,hoci v inzerate mala napisane inac.A ty si ktore objednala,a su original ,napisala ti?

bibka333
19. mar 2009

to som sa nepytala ti biele adidas

domulienka
19. mar 2009

aha ja uvidim ci zajtra daco nekupime v ruzomberku a potom ich objednam.NO idem uz spat lebo rano skoro vstavame ,tak dobru nocku papa 🙂

bibka333
19. mar 2009

pa prave som ti chcela napisat ze idem spinkat dobru noc

bibka333
20. mar 2009

no baby a tu dnes nik kde ste ja som dnes bola s malou v BB na ortopedii uz nemusime balit na siroko so rada konecne a co vi kde ste Ivka v Ruzomberku a ostatok je kde 🙂

tina983
20. mar 2009

Ahojte,Bibka ty máš doma už hotovú slečnu 🙂 A nepozeraš Hriešny tanec?

bibka333
20. mar 2009

nie teraz som si sadla za pc som sama doma nie s Eliskou deti mam vo Valaskej a ty pozeras HT

lubica69
21. mar 2009

Ahoj babky Čo dnes robkáte?No je konečne krásne My pôjdeme von

bibka333
21. mar 2009

ahojky mi mame dnes oslavu Jarka mala 15 rokou a Adrian ma meniny tak pridu krsni rodicia a starki .Do obeda som piekla kolac a zehlila manzel zobral malu von tak som si vsetko v klude porobila pa ozvem sa vecer. A volit nejdete?

bibka333
21. mar 2009
lubica69
21. mar 2009

Bibka tak Jarke všetko naj k narodeninkám a Adriánkovi k meninkám a nech oslava dobre dopadne Kuknem aj na receptík

domulienka
21. mar 2009

ahojte,aj ja sa pripajam Jarke vsetko naj a Adovi tiez.Kolacik dobre vyzera,musi byt aj mnam mnam 😉 .Ja ze sem len nakuknem,reku sobota to tu nik nebude a vidim ze som sa mylila. 🙂

lubica69
21. mar 2009

Áno Ivka A my tu Ja si na toto pripojenie cez mobil celkom začínam zvykať No musím do budúceho týždňa Inak čo robkáte?

bibka333
21. mar 2009

ahojky mala my nechce spinkat usmieva sa tu na nas a spat nic a dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre