Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
21. mar 2009

Ahojte baby zdravim vas vsetky davno som tu nebola volako nestiham. Bibka a ja sa pripajam k vinsovnikom. Rano som zahliadla tvojho manzelika s malou v meste na prechadzke. My sa mame fajn a mala uz spinka. Tak co sa toho chudnutia po porode tak vam drzim palce. A bola by som rada keby ste mi niektora dali aspon 4 kg nakolko ja mam o 4 kg menej ako pred porodom a som s toho nestastna. A to pravidelne jem aby som mala dostatok mliecka. Vsetci len do mna rypu ze co robim ked som taka chuda. Co sa tyka volieb tak som si bola splnit povinnost. Tak sa drzkajte

bibka333
21. mar 2009

evi a ako mala a dakujem

eva888
21. mar 2009

Bibka chvala bohu dobre. Ako sme zacali uzivat probiotika tak sa nam stolica upravila a predstav si uz nekaka do kazdej plienky zvycajne jeden alebo dba krat za den. Tak sa velmi tesim ale mala si pravdu s tou doktorkou bola velmi mila. Ako dopadla oslava. Eliska uz spi

bibka333
21. mar 2009

dobre a Eliska nespinka neviem co jej je manzel ju dal pred chvilkou do rupsaku ze ide snim do nocnej 🙂

domulienka
21. mar 2009

ahojky my uz spime.ale branila sa tomu.Dnes sa prejavila,zobrala som jej penazenku tak normalne sa zacala durdit a dupkat nohami.
Baby ja s tym ruzomberkom tak lahko neskoncim ,vcera mi predpisal injekcie do kolena aj mi jednu pichol ,dalsiu o 7 dni a este jednu zas o 7 dni.Ked som videla tu injekciu a predstvu ze do kolena pot ma oblial,dost neprijemne,bolestive ale po opke bolo horsie.

bibka333
21. mar 2009

ivka stym kolenom my je to luto a kupili ste nieco ?Eliska prave zaspala 🙂

domulienka
21. mar 2009

tenisky nie ,deichman o nicom aj tie crosky pre malu sa mi tam nepacili,u batu sme jej kupili klasicke papucky na snurky ze z 300 zlacnene na 240,no slovensky vyrobok....
V to kiki koko som pokupila babam oblecko za super ceny napr tuniku s dlhym rukavom za 2 eura,aj predavacka v pokladni kukala na tu cenu ani o tom nevedela.a tak podobne.
Ja teraz akurat cumim,kuknem inzeraty a jedna baba ponuka tia gate co som kupila Domke cez net aj s bodyckom za 190 sk tak ona nuka len gate za 248. 😲

zuzlik08
21. mar 2009

no ahojte babenky, tak aj my sme si boli splnit op. aj my bibka, prajeme tvojim detuchom vsetko naj k ich sviatkom. ozaj evka, a co to robis, ze si taka cuda? 😉 . ivka, si viem zivo predstavit tie injekcie do kolena, s kolenami mam svoje skusenosti. bibka, len si ma s tym kolacikom rozdrazdila, joj ci kraaasne vyzera 😝

bibka333
21. mar 2009

zuzka a chuti naozaj fajn a rychlo

lubica69
21. mar 2009

Ahojte Sebastian ešte nespí Nejdem ho dostať do postele Pozerali sme Madagaskar tak je ako z divých vajec Veľmi sa mu to páči Ivka kiki koko?To vôbec nepoznám V RK?Majú oblečko ak pre dospelých?Niečo ako Tako?

domulienka
21. mar 2009

ano v rk,hned vedla je takko ale to sa neda zrovnat s cenami.aj pre dospelych avelmi vela,je to plocha ako lidl alebo billa a vsetko je na okruhlych stojanoch navesane a treba vela casu na obzeranie lebo fakt je toho tam vela.My sme nakupili za 20 min.6 ks oblecka ,no nemali sme vela casu ale boli spokojne. 🙂

bibka333
21. mar 2009

ivka hlavna vec ze baby su spokojne a ked budem mat cest tak pojdem pozriet je to presne v ruzomberku

zuzlik08
21. mar 2009

ozaj bibka, uz asi viem, kde to bola mirka evke kupit tie znackove, asi v brane vedla 101-ky, tam dole je nejaky taky sekac. vam zavidime, ze uz nemusite balit nasiroko ☹ . my este do maja a potom to uz dufam bude uplne ok

domulienka
21. mar 2009

ano pri kauflande

bibka333
21. mar 2009

ivka dakujem zuzka ja som o tom ties pocula a bola si tam 🙂

zuzlik08
21. mar 2009

este nie, len dnes som to tam zbadala, ale chystam sa...to sa marek zase potesil 😀 . ale bola som v albose oproti biresa, tak som sa zas tapla po vrecku, nakupila som tak krasne vecicky fakt ako uplne noucicke za super cenu

bibka333
21. mar 2009

zuzka ja som uz kupovala v albose ale minule ma sklamala neviem ci si si vsimla ma aj nove veci a ze na tie neplati zaruka

zuzlik08
21. mar 2009

no to som si vsimla, no ale ja aj ked kupim v cinaku, tak sa mi este nestalo, ze by som reklamovala

domulienka
21. mar 2009

baby to viem ,ma to jedna baba z polhory a ona aj predava cez BB pod nickom darius.

bibka333
21. mar 2009

no ja uz ano rifle ale ked ma adidas tak si myslim ze ma dat

domulienka
21. mar 2009

aj ta je na BB,tiez albos,raz som tam bola ale volajako sa mi tam nepacilo a este ked som videla to pouzite spodne pradlo ,gatky a pod.ale to maju asi vsetky sekace,no neviem ja by som to nepredavala,a este viac sa cudujem ze to nikto kupi...br

zuzlik08
21. mar 2009

ivka, ktory myslis - ten darius - ten pri 101? no ja som doteraz po sekacoch tiez nekupovala a urcite ani nebudem spodne pradlo a pod, ale saticky a tricka hej, aj to dost vyberam. albos som aj ja minule videla na bb

domulienka
21. mar 2009

ano darius,je pri 101 tu babu poznam,ja som tiez babam ked boli male vela pokupila v sekaci,vtedy bol len genesis ale pekne veci to boli,no vela som sa naprehrabovala a dakedy nic,to musi byt aj chut sa tam hrabat,vsak 😉

zuzlik08
21. mar 2009

to ano ,aj kopec casu

domulienka
21. mar 2009

teraz ani pocut nechcu o sekaci ked sme aj v lete isli okolo a ja ze idem vbehnut tak normalne zrychlili krok,ze maminka to nemyslis vazne chces aby nas dakto uvidel,pubosky 🙂
ale ja asi nabehnem daco na seba lebo kym schudnem ak schudnem,nemam si co velmi obliect,skoro vsetko tesne

bibka333
21. mar 2009

no spodne pradlo nie nikdy 😝 a ja tis po sekacoch nechodim mne stoho pradla smrdi ruky ale nikdy nehovor nikdy

bibka333
21. mar 2009

baby idem do hajan pa

zuzlik08
21. mar 2009

inak bibka som si bola kupit homeopatika na mliecko, uz 2.-hy den poctivo uzivam, tak uvidim, no a po veceroch odsavam a odsavam, uz mi to lezie na city, no co by som ja pre to nase slniecko neurobila 😅

domulienka
21. mar 2009

aj ja idem ale este kuknut studio o volbach,tak vstkym co idete spat dobru noc a tym co sa vam este nechce tak prijemny vecer.pa 🙂

zuzlik08
21. mar 2009

no mne sa uz davno chce, len sa este musim doodcucavat. tak aj ja vam prajem dobru, dlhu a nicim, ci nikym 😎 nerusenu nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre