Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
20. nov 2008

Mishelin tak to si fakt dobre nakupila na MMB.Musim sa aj ja tam popozerat,ja skor som pozerala na BB ale tam volako nic a ked tak veci co boli moderne pred 10 rokmi ked som ja mala starsie dcery.Baby ma tlacia ze aj ja mam predavat po malej ze naco to budem odkladat ,zas bude ina moda ked budem mat vnucata/aj po babach som odkladala a nakoniec sme pouzili len zopar dupaciek.Mam tu dva inzeraty aj na BB a predala som uz aj hrazdu,ale aj tak sa neviem rozhodnut ci predavat tie vecicky.Vy tiez aj predavate ?

zuzkap2
20. nov 2008

ja nepredávem aj ,keď už som o tom uvažovala, ale akosi som sa k tomu nedostala 😉

domulienka
20. nov 2008

zuzka tak tebe sa este vecicky zidu pre tretie babenko,no ja som uz jasna,aj keby som este jedno prijala no neda sa.

mishelin
autor
21. nov 2008

ja este nepredavam,planujeme druhe a este ich vyuzijme,su pejkne "moderne" 😀

domulienka dik 😉 to fakt by si chcela mat este jedno,uz stvrte? 😕 ja chcem zatial len dve 😎

zuzkap2
21. nov 2008

domulienka maš pravdu zídu sa vecičky ,len kedy? 😒

mishelin
autor
21. nov 2008

zuz a uz dlho planujete?co sa vam nedari alebo co?

zuzkap2
21. nov 2008

mishelin, ano nedari sa nám už skoro rok a pol 😉

domulienka
21. nov 2008

ano mishelin este by som jedno pristala/ale vobec nie preto aby bol chlapec,ked su tri baby/jednoducho to tak citim.Som starsia a prezivam to inac ako ked som mala baby.Vzdy sme planovali este tretie babo neskor a podarilo sa ,je to fakt super aj pomoc mam a tolko radosti co maju z malej jej velke sestry ,to je uzasne.Naplna ma to ,takze keby som nemala vsetky tri sekciou tak uvazujem este o stvrtom babetku.

mishelin
autor
21. nov 2008

zuz a vcom je problem? 😒 ms ty nieco zo sebou?

domu-tak to urcite,pri takych velkych dcerach mas uz aj pomoc,ma tu ju kto zabvit,postrazit..tak to mas fajn..ja to teraz tak nebrem,kedze som na maleho sama..no uvidime aka bude buducnost daleka 😉

domulienka
21. nov 2008

no vsak ano este mas casu ajaaaj .Fuha ty mas uz riadne vela prispevkov.

mishelin
autor
21. nov 2008

no chodim sme uz dlho,este pocas tehu som zacala..som v jednej teme 🙂

domulienka
21. nov 2008

my nemame dlho net a konika som objavila nahodou rada sem chodim je to tu asi najprehladnejsie z detskych stranok.

zuzkap2
21. nov 2008

mishelin, nie ja som uplne v poriadku 😒 aj ja sem chodím už dlho, ale viac prispievam na baetko.sk

domulienka
21. nov 2008

Zuzka neboj ked to budes najmenej cakat tak to pride.Ja som mala v oktobri 2006 missed abortion,velmi zle sme to znasali ze sa to stalo ,vzapeti som prisla aj o pracu a o mesiac na to nam ukradli auto.A bac v maji som otehotnela s Domkou neplanovane/po MA som chcela aspon rok pockat/ a to som robila dva mesiace v novej robote,no sef to prijal super a miesto mam iste aj po troch rokoch.Tak na dobre sa to obratilo.Prajem ti aby Vam to vyslo.

zuzkap2
21. nov 2008

domulienka ja som mala už dva MA , no a občas ma prepadne depka a vtedy si poviem ,že už ďalšie nechcem ale vždy to akosi prejde 🙂

mishelin
autor
22. nov 2008

no bayb tak to mi je luto stymi MA 😔 zuz a dokonca az dva 😔 tak vam prajem nech vam tehu bezproblemov vyjde,a domuliekna mozno sa to aj tebe este podari 😉

aj ja chcem druhe ale zatial bez uspechu a moc sa ani nemam kedy snazit kedze muzik mi je na tyzdnovkach 😖 teraz je prec od pondelka,hadam dnes pride...tak sa mozme niekedy aj stretnut,nie sme daleko od seba 😉

domulienka
22. nov 2008

ahojky no jasne mozme sa niekedy stretnut.Joj Mishelin ja uz nemozem mat lebo uz som zamaslickovana ale mozno raz ak vyhram a kupim si dom tak si adoptujeme aspon jedno.tak to nemas bohvieco ked ti muzik chodi na tyzdnovky,moj je sofer na autobuse aked ide niekde inde robit tak spi mimo domu/v noclaharni/no to je tak dva dni prec 😉 zavse mi to pride aj vhod 😀 .Vy obe asi byvate v domoch?

mishelin
autor
22. nov 2008

no my sme v dome 😉

domulienka
22. nov 2008

tak to mas super aj ked okolo domu je viac roboty,my sme po svadbe byvali v domceku/mali sme ho od rodiny prenajaty/lez to kurenie drevom a uhlim mi dost vadilo,to ked som bola sama doma tak aj narubat aj zakurit,taka vyudena som chodila z kotolne.Dnes uz vacsinou sa uri plynom.No po domceku vlastnom snivam stale tak snad raz.... 😉

zuzkap2
22. nov 2008

my bývame v byte, zatiaľ 😉 dakedy v maji-júni chceme kupovať dom, tak dúfam,že sa na to podarí 😉

mishelin
autor
23. nov 2008

no to hej stym kurenim to je tak..aj ja ked kladiem tak chodim vyudena 😀 ale som zvyknuta,to uz jednoducho ktomu patri 🙂 a ked je von tak bielo ako teraz a ty si zakuris tak je to super,a este ktomu taka zdrava davka dymu,tak to je pekne 🙂

mishelin
autor
26. nov 2008

no co sa stalo?tri dni vas tu nieto ☹

zuzkap2
26. nov 2008

ja akosi nestíham momentálne si hĺadám robotu 😒 😖

mishelin
autor
28. nov 2008

aha,a co by si chcela robit?tu teda tych moznosti neni vela 😒 😠

a domulienka je kde? 😕

zuzkap2
28. nov 2008

veď to,že tu veľa možnosti nieje 😒

domulienka
28. nov 2008

ahojte tak uz som tu choroba ma sklatila zacalo prechladnutim ,hrdlo ,kaslem ,/ja co nepijem bublinkave/dnes som bola trochu na jarmoku a neviem ci som si neprihorsila.Ako sa mate? pozeram ze aj vy ste tu boli malo.Zuzka aku robotu zhanas?

zuzkap2
28. nov 2008

Domulienka, prajem skore uzdravenie 😒 A robotu zhanam taku aby som aspoň cez víkendy mala voľno, lebo vtedy muž robi 😒 ale inak hocičo

domulienka
28. nov 2008

Zuzka dakujem ,ak by som o dacom vedela dam ti vediet.Ja nastastie sa mozem vratit kedy budem chciet ale ja pojdem po troch rokoch bo si chcem malicku uzit a tiez manzel je sofer a robi kadejako.Tak ti prajem aby sa ti podarilo dobru robotu najst alebo keby sa babetko zadarilo.

zuzkap2
29. nov 2008

domulienka, ďakujem 🙂 aj ja som si malých uživala do troch rokov 🙂 len nemám to šťastie sa kam vrátiť, lebo pred tehu som bola nezamestnaná 😒

mishelin
autor
1. dec 2008

ani ja som este nebola nikde zamestnana a bojim sa toho co bude po materskej 😒 ved viete aka je tu situacia z robotou 😝

zuz ako pokracujes,nasla si uz daco?a ty domulienka uz ti je lepsie?

ja som bola v piatok v bretzne ale nie na ondrejskom,nejak sa mi tam necchelo..min.rok som bola a zdalo sa mi to tam nejake drahe,este drahsie nez v obchode 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre