• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

Lubi,ja tak rad trsam,trsam :grinning:
Musime si to aj my kuknut ,len este zistit komu sme dvd pozicali :wink:
24. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram ordinaciu ukladam plienky a vesam pradlo to som ale chobotnica :grinning:
24. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja mam pradlo v pracke si mi pripomenula,idem na to. :wink:
24. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky. tak aj my gratulujeme kvietockom aj maminke kvetinke, nech nam pekne priberate a rastiete do krasy. a hlavne kopec zdravicka...a nech maminku velmi necvicite :grinning: . miska, aj tebe gratulujeme, mas rovnaky vypocitany termin, ako som mala aj ja, no my sme sa rozhodli ukazat sa na svete o 2 tyzdne skor. tak ti prajeme krasne gulkanie. a co by ste chceli, babu do pariku?
24. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj bibka, mam to tak omrknute, ta nasa hladoska zhltne vecer okolo 180-200, no cez den je to menej, lebo sa nam nechce tahat z prsnika a neviem, cii tam tolko aj je :sweat_smile:
24. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako viete kedy má Miška termín,Zuzlik?Ja som sa pýtala ale neodpísala No áno trsám trsám ale smerom do postele:sweat_smile:
24. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi ma to v pase .
aj ja trsam tym smerom :sweat_smile:
24. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky,pozerala som trochu to Rádio ale sa mi to zdá riadna trapošina,radšej som si mohla pozrieť Panelák.Ešte sa mi nechce ísť spať,čakám kým sa mi manžel vráti z práce aby sme si mohli zavolať.
24. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka si tu :slight_smile:
24. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj to sa mi nedá zatiaľ pozrieť cez mob Pozriem zajtra ak budem vedieť zapojiť Pc bo idem poň
24. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina, aj ja som kus vcera kuk radio, moj nazor rovnaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . bibka, aj tebe tak strasne vypadava haro? :frowning2:
25. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka mne ci Eliske? mne nie ale eliske v zadu to je ale vietor ja som sa chcela prechadzat s luckou
25. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,som na obed doma z roboty,tak kukám čo nové tu je,aj u nás fúka taký strašný vietor,už by sa mohlo ukľudniť to počasie. :slight_smile:
25. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina kedy prides zase na kavu :slight_smile:
25. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty kedy prideš? Ja neviem kedy budem zase tak na dlhšie v Brezne,ak budem tak ti zavolám :slight_smile: A si mi ešte nenapísala či pôjdeme niekam posedieť na Veľkú noc,len ktovie či bude západ otvorený na Veľký piatok :unamused:
25. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na velku noc nemozem ani na velky pitok ja pridem ked bude auto :slight_smile:
25. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
Tak ja už konečne na Pc som si to normálne aj zapojila sama :wink: šikovnica
A už konečne aj vidím kedy má Miška termín
My sme boli dnes v BB na hudobnej Bolo super
A vy čo dnes robkáte?
25. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ahoj pytala som sa na to mc tu na mazorniku slniecko plati sa 1 E na hodinu tak sa mozme stretnu uz moze hadam aj ivka :slight_smile:
25. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej bibka supiš Išla by som hlavne teraz keď takto sama doma A kedy?Budúci týždeň?My sme zajtradomka a v piatok máme stretko v BB ale budúci týždeň by sa nám dalo a áno aj Ivka by mohla Rada by som Vás babky spoznala :wink:
25. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je ale chýb :unamused:
25. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som akurát pridala ,že až 4 fotky do albumu :wink:
25. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka krasne fotocky maly zlatucky mama fesanda a pokom blondacik :slight_smile:
25. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,Lubka sikovnica ,nam netreba ani chlapov zapojime vsetko :grinning:
A Sebastainko fesacisko aj mamina kocica. :slight_smile:
My mame dnes 14 mesiacov a boli sme posledny krat v poradni,ockovali Domku do pliecka,trochu si poplackala :frowning2:
Joj babky aj ja chcem ist na to stretko ale tento a nabuduci piatok este musim ist na injekciu do ruzomberku :frowning2:
25. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ostatne dni mozem :wink:
25. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme Malý je blondoš po tatovi keď bol malý Tak môžme pondelok alebo utorok?Juj Ivka a dokedy budeš chodiť na injekcie?
25. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mozem hoc kedy so na materskej :slight_smile:
25. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak vyberte ktory den,najlepsi podla mna pondelok,vtedy je navarene z nedele :grinning:
No uz len teraz a nabuduci piatok..Dufam :wink:
25. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky nepozeráte Hausa?Ja to zbožňujem
25. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame radi hausa ale teraz bezi modre z neba , a okolo desiatej mi zacne kraso,uz sa tesim :wink:
25. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak v pondelok a mala Eliska my dnes doobeda spinkala 3 hodinky v postielke od 9 30 do12 30 a teraz vecer sa prejedla obgrckala ma :slight_smile:
25. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok