Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
31. mar 2009

ahojte ,co robkate ?co varite?

bibka333
31. mar 2009

ahojte Ivka ja som do teraz robila album zo vcerajsieho stretka a varim pecene zemiaky s klobaskou 🙂 Ivka ako sa robi novy album chcela som to dat zvlast ale neviem ako 😀

domulienka
31. mar 2009

aj ja som prave postahovala zopar fotiek,a tiez nad tym rozmyslam idem daco skusit,dam vediet 😉

slnieckovedeticky
31. mar 2009

Bibka mas Ip

lubica69
31. mar 2009

Ahoj babky
No áno ani ja neviem čo variť Ale namočila som fazuľu No a tie pečené zemiaky Fajn typ Idem kuknúť fotky 😉

slnieckovedeticky
31. mar 2009

lubka mas Ip

lubica69
31. mar 2009

OK 😉

lubica69
31. mar 2009

Slniečkovédetičky a album zmazaný ☹

slnieckovedeticky
31. mar 2009

uz je tam ,narobila som chyby tak bola oprava nutna 😉

lubica69
31. mar 2009

Jeeej krááásne fotočky 😉
Bibka dáš tam aj ty tvoje?

domulienka
31. mar 2009

ja mam malo,vcsinou pol hlavy a tak sa dalo vybrat len par,ale Bibka ma dobre 🙂

lubica69
31. mar 2009

Všetky sú dobré 😉 Aj v domčeku 🙂

lubica69
31. mar 2009

Ahoj babky
Ste tu??? 😉

lubica69
31. mar 2009

Hm ☹

domulienka
31. mar 2009

volako pusto,je tu asi kukame ordinaciu 😉 😉

lubica69
31. mar 2009

No ja pozerám ten duel Radičová-Gašparovič Som bola na to normálne zvedavá aj keď politiku nejak veľmi nemusím

bibka333
31. mar 2009

ahojte Ivka ako Dominika je OK Lubka ja ties pozeram ordinaciu

lubica69
31. mar 2009

Prečo by Domuška nemala byť Ok?Stalo sa niečo?

domulienka
31. mar 2009

ma to odrate na licku aj pod ciapkou riadnu modrinu na cele,to patri k veku,ze sa sem tam uraz pritrafi,ja som sa hlavne zlakla,nesla chytit dych,az ked som ju potriasla tak spustila plac 😉
a vy ako spinkate?

lubica69
31. mar 2009

čo sa Domke stalo?Bum bác ☹ ?

domulienka
31. mar 2009

ano prvy uraz,isla z briezka a zabudla dat pred seba rucicky tak drisla na tvaricku na taky strkovy beton a bol bum bac ☹ este to celkom dobre dopadlo .

zuzlik08
31. mar 2009

ahojte babenky, mne sa to vcera pacilo, len nam to nejak velmi bleskovo uslo, tak sa uz tesime na dalsie stret. bibka, dnes sme boli u dr dat si uz predpisat mliecko a pytala som sa aj na to ockovanie. takze baby boli ockovane, no nezareagovali na to, takze dr poda spravu do nemocnice na plucne a tam si nas predvolaju ale az okolo 2 roku a znova ich preockuju do predlaktia a ak ani tam nezareaguju, tak znova do pliecka. takze tak. my od zajtra sme uz na umelaci

bibka333
31. mar 2009

zuzi tak mi je to luto stym mliecko ale aj 5 mesiacou je dost ake vam predpisala som velmi velmi smutna 😢 😢 😢

ivka posielam Dominike pusu na bolave licko

lubica69
31. mar 2009

Juj Bibka ten úraz ma mrzí ale ako si písala patrí to k tomu aj keď to nie je nič príjemné 😉
Zuzka s tým umeláčom sa netráp Veď ste vydržali dosť dlho a ty zato nemôžeš
Inak ďakujeme za info o tom očkovaní Som vôbec netušila ako to je 😅 Takže keď sa nám vytvorila tá hviezdica tak je dobre 😎

lubica69
31. mar 2009

Áno aké?A to sa predpisuje?A koľko?

zuzlik08
31. mar 2009

humana, hypoalergicke, lebo ja som alergicka. trosku som o nom citala diskusie a vraj v nemecku je no. 1, tak uvidime, co na to nas maly odbornik. vobec som nie z toho nadsena, normalne mam z toho blby pocit, no co uz 😢

lubica69
31. mar 2009

Zuzka ja zase viem,že najdôležitejších je prvých 6 mesiacov a to ste zvládli bez pár dní

lubica69
31. mar 2009

Mojka a to sa predpisuje aby si mala na mesiac?

zuzlik08
31. mar 2009

to asi nie, asi balenie po baleni, no aj tak mi odporucili, ze zo zaciatku jej urcite nebude chutit, lebo hypoalergenne je horke, ze ho mam miesat s normalnym, to je vraj sladke, tak som zvedava, ako sa bude ten nas maly hlados tvarit

bibka333
31. mar 2009

zuzka ako miesat tak potom jej mozez davat aj obycajne a nie hypoalergicke


baby dnes som sa tu dostala na velmi smutnu temu Zomrelo mi dieta som normal vykolajena ale zas som si uvedomila ako velmi velmi milujem svoje deticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre