• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

2. decembra 2015 
Ahoj babky
Áno mangelík je doma Včera sme boli v Nitre po notebook Malý ostal u babkovcov v BB
Inak Tinka áno v Rakúsku sa to všetko oplatí :wink:
My chceme robiť zajtra guláš tak dúfam,že počko bude Ok :sunglasses: K
10. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,tak ako sviatkujete?
U nas rodinna pohodicka,len keby uz bolo zajtra vecer,tento kupaci pondelok nemam rada a asi vsetky zienky ho nemaju v oblube.
Dneska nam zacina Lets dance,bude kukat?u nas vsetko co sa tyka tanca letí.... :wink:
12. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
Tak aj u nás pohodička Včera sme robili guláš Dnes sme boli na Mazorníku pozrieť mužovu tetu a zahliadla som z auta Zuzku Kočíkovala Terezku Bola asi aj s mužíkom
zajtra ideme do BB k babkovcom takže žiadne veľké polievanie sa nekoná :wink:
12. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby a my sviatkujeme v pohode sme s mm sami deti mame pri sestre vo valaskej dnes sme si oddychli a poobede sme sa boli prejst.Eliska je okupkaa azaspava v postielke tak som na kus odbehla na po co tu nove .Ivka aj sa tesim na lets dance Jarka sa uci teraz pri Faberovy tak budeme tancovat pri telke :slight_smile:
a prijemnu kupacku vsetkym prajem
12. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme ešte príjemne strávený zvyšok sviatkok:grinning:
12. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky Vám praje Bibka s rodinkou
13. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky Tak ako po sviatkoch?My máme doma tata ešte 2 týždne má dovolenku No a počko nám praje Sme celý deň na dvore A vy ako?
14. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lubi,no my nic moc,umiera mi starka :frowning2:
14. apr 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Miška
Juj to ma mrzí Tak to len nejak zvládni
14. apr 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,Miska aj mne je luto ,myslim na teba.
my sme si dneska s babami urobili vyletik do BB,troska po nakupoch som utahana jak kon.
14. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka a kde v BB ste boli?Či len v Európe na nákupoch?
14. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isli sme busom z Brezna ,peskom po pesej a do europy,chcela som malej kupit flasu so slamkou/lebo z poharikov so sosakmi nevie pit,no z babysvetu som sklamana mali len jeden kus z canpolu aj to bola slamka poskodena.som myslela ze tam urcite kupim a nic.Inac v Gate sme kupili Bianke plavky krasne a dobra cena,len sme tam vbehli ani neviem ze co to za znacka.
14. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka si kupila za svoje nasetrene eura okuliare u tych poulicnych za 6 euro a sa vytesovala,ked prisla domov tak vravi ,okuliare prezili cestu z BB ,tak je dobre/ona ma smolu na okuliare uz aj moje nestastne znicila /lenze si ich nechala vo vlasoch pozabudla a mala jej ich zhodila a okuliare tresli na zem a skolo sa rozbilo.som nevedela ci sa mam smiat a ci plakat s nou,ze ma taku smolu,chuda moje :slight_smile:
14. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Ivka a ja som ta chcela prist pozriet este ze som ti nevolala ostala som v bBrezne a Bianky my je luto
MISKA MYSLIM NA TEBA
14. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko Bibka ,mas dobre foto v pase.Chceli sme vyuzit este volny den a babam so to slubila uz davno.
Joj skoda by sme pokecali,zajtra pride sesterka ale vo stvrtok nemam nic tak mozme pokavickovat
14. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka tak vo stvrtok ani ja zajtra nemozem idem so segrou do BB ide do nemocky na vysetrenie tak idem aj s Eliskou s nou pridu po mna na aute tak sa tesim pojdeme aj do Europy a plavky gate ma aj Jarka a su dobre
14. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dohodnute,idem haji pa pa :slight_smile:
14. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku
14. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste tu nikoho :frowning2:
16. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute,tak sme si mali dať nejaké stretko v Európe,lebo vidím že za 2 dni nás tam bolo dosť,včera som sa s Bibkou stretla a inak kúpila si botasky Jarovi? :slight_smile: Ja som malému nakúpila plno oblečenia,zo všetkého je chudák vyrastený.
16. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,veru Tiinka to sme si mohli dat rovno stretko v europe :grinning:
Uz musime dake v slniecku naplanovat,co vy na to baby,dajte termin :wink:
16. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak kde ste vsetky? :wink:
16. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko co robkate Lubka ma doma mažela tak sa mu venije na nas nema čas :wink: :grinning: :grinning:
Miška kde si ?
Ivka dnes po obede pridem okolo 13 14 pa
Tinka a stretko v Europe ak ma odvezies :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,Bibka tak album v slnieckovychdetickach zmazany,mozes vlozit fotocky,ok :wink:
17. apr 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka keď ja budem mať vodičák a ty odvahu tak kedykoľvek! :grinning: dúfam,že na budúce stretko sa už aj ja budem môcť dostaviť
17. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze dneska je uprsany den a ja ze si ho uzijem, :frowning2:
17. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ano musime si stretko naplanovat,aby sme sa mohli vsetky zist. :wink:
Ja vodicak mam ale vlastne deti nemam odvahu odviezt :frowning2: a teraz nemam ani na com.
17. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame fotky zo stretka :slight_smile: tak kuk
18. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hore vyššie na slniečkovedetičky kliknut pa prijemny den prajem všetkym :slight_smile:
18. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok