Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkap2
1. dec 2008

Ahojte
Tak dnes išiel Dávidko prvý krát do škôlky 🙂 zvládol to celkom dobre, ráno pekne vstal obliekol sa a aj v škôlke s pekne prezliekol a ani neplakal až pokiaľ neprišiel k triede a zistil,že my s tatom ideme preč 😢 tak pustil rev ale Miško z učiteľkou ho vzali a hneď bolo po plači 🙂

mishelin, zatiaľ som nič nenašla no a dnes som sa už musela prihlásiť na up 😒 bolo tam strašne veľa ľudí ktorých práve prepustili 😒

mi sme boli na ondrejskom v sobotu ale len pozrieť ja už roky tam nič nekupujem lebo je to naozaj drahšie ako v obchodoch ale boli sme v 3D kine

mishelin
autor
1. dec 2008

jeej tak uz je sklkar,tak si doma oddychnes kym tam bude 😉
my s achystame do obchodu,dnes mi uz odisiel muzik do ziliny apride az v sobotu ☹

zuzkap2
1. dec 2008

oddýchnem, ale najprv si musím zviknuť,že nieje doma a ja som sama 😖
Tvoj muž robi v Žiline?

domulienka
1. dec 2008

Ahojte tak uz mi je celkom ok len sa este zbavit kasla.Ondrejsky uz nieje to co byval,same oblecenie a vkazdom stanku rovnake.My ked ideme tak ho len prejdeme kupime si akurat trdelniky,gastany a dame si po deci medovinky ,teraz este malej kupil dedko velky balon.Veru ten UP ma vzdy deprimoval a hlavne ked musis ist zhanat si peciatku a mnohi ju nechcu dat,som sa citila.....Zuzka ak ti bude treba /neviem ako teraz ale asi to nezrusili/peciatku ti daju aj v zelevoci/pri pekarni Flosnik/. 🙂 Tak ti teraz bude samej trochu smutno ale zvyknes si .a ked sa ti trafi roboticka tak ti bude lepsie maly bude zvyknuty na skolku.Mishelin tak ty si cele dni sama ojooj ale uz si si asi zvykla vsak,neda sa vyberat.

mishelin
autor
1. dec 2008

no hej som aj zvyknuta ale aj tak to je 😝 hlavne vecer 😝 predtym chodievla na kamione tak ze 2 tyzdne vkuse bol prec a potom 2 tyzdne doma..a teraz chodi na tyzdnovky 😒 no co narobim,ked tu je sama robota kde s ada zarobit max.13tisic 😝 a nam taky plat veru nepostacuje pri prerabni rodineho domu 😔

zuzkap2
1. dec 2008

domulienka, ďakujem za radu no teraz myslím,že sa chodí hlásiť raz za mesiac tak tie pečiatky to nieje až take strašne 😉

Mishelin, tak 13tisíc na vyžitie nieje bohvie čo, ani v tejto hladovej doline 😖 my by sme stoho ani nevyžili však len najom s elektrikou nas stoji cca 7500,- Môj muž je doma čomu som rada ,lebo aj on kým sa nevrátil naspäť do roboty behal po svete, tak sme ho vydeli tak raz za mesiac 😖

lubica69
1. dec 2008

Ajojte babulky
Prosim Vas potrebovala by som radu kde v Brezne su nejake MC prosim prosim
Som sice registrovana ako BB ale medzi casom sme kupili dom v Jaseni medzi BB a BR takze chodievame aj tam a nepoznam BR
Dakujem krasne

mishelin
autor
1. dec 2008

ahoj lubica,tak to teda neviem ani ja,nie som priamo z br 😉 ale tiez by som rada vedela ci su tam nejake MC 🙂 a mozes knam chodit castejsie 😉

zuzkap2
1. dec 2008

Ahoj Lubica MC- Slniečko je na starom Mazorníku bývala materská škôlka 🙂

lubica69
1. dec 2008

Ajojte Dakujem za privitanie Mishelin tak vidis Zuzka nam poradila Tak uz vieme

mishelin
autor
1. dec 2008

no a mozme tam niekedy zajst spolocne,este som nikdy nebola s malym vMC 😉

lubica69
1. dec 2008

Mishelin super ano to by sme mohli 😉

mishelin
autor
1. dec 2008

aj ja som cchela meno sebastian ale u muza nepreslo 😠 ty mas kolko rokov?daj nejake foto nech vidime drobca 😉

lubica69
1. dec 2008

Mishelin ja som sa dnes pripojila po 2 rokoch Ale aj foto bude Ja mam 27 o par dni 28 A ty?

lubica69
1. dec 2008

A meno Sebastian je supre Nam sa pacilo hned a obom
A kedy by sa vam dalo do toho MC?My mame vo stvrtok volno ak by

mishelin
autor
1. dec 2008

a co taka dlha pauza? 😉 ja mam 21,a o par mesiacov 😀 (marec() budem mat 22 🙂

mishelin
autor
1. dec 2008

a ako ho volate?no tak zatila predbezne ten stvrtok 😉

lubica69
2. dec 2008

Ahoj Mishelin A normalne sa volas???Som zvedava ze???Tak to si mladucka Aj som si myslela z tej fotky 🙂
Ale to je len ticha zavist byt mladsia Ale nie Nestazujem si 😎
Sebastiana volame normalne obcas nejaka prezyvka ale snazime sa menom
Tak ten stvrtok by bol fajn Nejak doobeda ak by sa dalo Maly mi chodieva buvat tak okolo 13

mishelin
autor
2. dec 2008

ved aj ty vyzeras este stale mladucko 😎 😉
volam sa Miska 😉 no zatial sa ti uplne neslubujem,lebo mne vzdy nieco vojde do cesty,tak aby si nebola uplne spolahnuta... 😉 aj moj chodieva spat okolo 12.00

a zuzka s domulienkou su kde? ☹ babyyy kde steeee 😉

zuzkap2
2. dec 2008

miska, ja som tu len akosi nestíham 😖

lubica69
2. dec 2008

Ajojte
Miska dobre ved ja to poznam Mne stale pride nieco do toho ale zatial sme vo stvrtok free
A to je super ze aj vy spinkavate okolo obeda Buvavate uz len raz denne?My od roka ano
A mladucka?No je to starsia fotka takze... ☹

mishelin
autor
2. dec 2008

no spime uz len raz za den,a uz dost dlho..a ako spite v noci?my este nic moc,stale jeme,pijeme a tak 😖

zuz a co tak nestihas?hladas este tu pracu? 😖

zuzkap2
2. dec 2008

ano hľadám

lubica69
2. dec 2008

No v noci spavame celkom fajn teda celu noc no su noci kedy sa aj 2 hodiny prevaluje No nastastie malokedy
A ked sa zobudi tak mu dam mliecko Uz take ozajstne kravske Kojili sme sa 13 mesiacov potom sunar a tak a asi 2 mesiace normalne

mishelin
autor
2. dec 2008

amalemu sa paci vo skolke,uz neplace?

ja mu davam krabicove mlieko od 1 roka..kojila som len 4,5mesiaca

lubica69
2. dec 2008

Lepsie ako vobec nie?! 😉

zuzkap2
2. dec 2008

ano pači 🙂 dnes ešte plakal ale kedze mám odydvoch chlapcov v jednej triede, tak to znáša dobre 🙂

no ja som kojila Miška len tri mesiace a Dávidka 27 mesiacov

mishelin
autor
2. dec 2008

wav tak davidka riadne dlho 🙂 ja dufam ze druhe mimi bude lepsie nez prve,hlavne co sa tyka noci..my sme od malicka spavali katastrofalne..kazde 1-2hodiny hore

zuzkap2
2. dec 2008

a bola by som ho aj dlhšie, ale som pri kojeni veĺmi schudla a necitila som sa už najlepšie ☹ Dávidko sa budil tak každe tri hodiny v noci ale ,kedže spával somnou na posteli tak som ho hne´d nakojila a v podstate spal celú noc no a keď už bol väčší tak sa obslúžil sám 🙂

mishelin
autor
3. dec 2008

no aj my spime spolu na posteli a muz na gauci 😖 co by som dala zato keby uz prespal celu noc 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre