• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

lubi, nooo, do 10.30, tak to ti zaaavidiiim...ale aj prajem. tak ja idem kuk fotecky
14. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka super, aj ten komentar, ze vraj terezka nieco suska eliske. chuda eliska, nechapala, co to ten nas terezkator s nou doraba :grinning:
14. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridala som a ja foto ivka povimienaj nektore komentare dnes nemam naladu :unamused:
15. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,fotocky super,komentare dobre,a co sa stalo Bibi? :frowning2:
15. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka nič take len som nemala naladu a chcela som aby fotky boli uložene :wink:
idem dat male foto tak potom kuk :slight_smile:
15. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli zlata tak jej chutila mrkvicka.A co Jarka,ako skola?
16. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivka skola slovenska lupca operator farmaceutickej vyroby na zdravotku ju nezobrali ale halsilo sa tam okolo 100deti 12 bolo prijatych pez primaciek zobrali este 22 a uz nic ale ja podam este odvolani aj ked si myslim ze ani tak ale za to nic nedam pa oisem od sesterky som vo valaskej pa
16. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru za to nic nedas,treba skusit a mozno :wink: ze by sa dalo potom aj prestupit.
jaj tak ste na navsteve ,my len doma,riadili sme periny prezliekali,prali a tak...
16. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka ja som si riadila cez tyžden aby som mala vikend volny :slight_smile:
16. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
No tak som zas nakukla Muž išiel do služby tak som na skok :wink:
Fotočky všetky krááásne :wink: Detičky nádherné :slight_smile:
A kedy plánujete ďalšie stretko?
17. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. bibka, tak aj vy ste uz zacali s mrkvickou? my tiez, v sobotu, no spapame este len 2 necele lyzicky, tu prvu s nadsenim, ze to bude hadam nejake mliecko a tu druhu uz s mensim nadsenim. este sme tej ludskej strave celkom neprisli na chut. a co vy? ako ste sa babenky mali cez vikendik, uzivali ste si pocko?
17. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď vás tak čítam čo s prvých píkrmov týka teda mrkvy normálne sa smejem keď si nato spomeniem :grinning:
Mrkvička bola všade po kuchyni len tam kde mala nie :sweat_smile:
Zuzlik my sme celý víkend strávili na záhrade :sunglasses:Bolo krásne aj dnes :wink:
Pozeráte lets dance?
17. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babenky no zuzka nam mrkvička velmi chuti dnes už ideme dat aj zemiačik a Lubka naa papa pekne ale my je to čudno lebo deti jedli ako hovoriš po cele kuchyni :grinning:
v sobotu so bola vo valaskej u sesterky a v nedelu som bola doma ak neratam kostolik lebo mm si vyvrtol členok na gulaši bol s roboty tak ma naštval :unamused: chlapi nemaju rozum
18. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky Tak vyvrtnutá noha Bibka?No áno oni sú občas ako deti My sme inak nakoniec mali na tú mrkvu alergiu alebo čo Zvrackal z nej tak nám dokina kázala vysadiť aspoň na 2 týždne a dávať zemiak A odvtedy v poho mrkvu
18. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky :slight_smile:

som v práci tak mám trošku času :slight_smile: Elina je s babinou a práve zaspinkala...

no očkovanie sme prežili :confused: :sweat_smile: trošku plačkala a ja s ňou :grinning: môj manžel povedal, že pre iné veci vie aj viacej plakať ale ja som vedela, že ona plačká preto, že ju to bolí tak som si s ňou poplakala...nikdy som nebola až tak citlivá ale ako mám ju tak plačem o sto šesť pri všetkom :grinning: alebo žeby hormóny??

zuzulik..áno stretli sme sa s Luckou..bambuľku má krásnu aj ona ( a samozrejme aj vy všetky maminky tu ) bola tu na návšteve na konci ulice a ja som akurát kočíkovala.. aj keď to naše kočíkovanie... Elina vôbec nechce byť v kočíku ona by už najradšej sedela a všetko okukovala :rolling_eyes: :sweat_smile: aj doma niečo sa ju navláčim na rukách..preto som si aj pridala inzerát, že kúpim manducu-nosič...chcem niečo kvalitné aby som jej nejako neuškodila nosením a skúsime čo na to ona...neviem či také malé bábo mlže s podopretím sedkať..čo vy na to? ona sa už tak dvíha :slight_smile: no uvidíme...

bibka..ty máš takú tanečnicu? :confused: parádička :slight_smile:
18. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caly a ty už chodíš do robotky?Tú neposednosť v kočíku poznám ale aj to časom prejde My sme klolanku málo využili
18. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caly dakujem a vy ste aky velky už :slight_smile: calye neberte ju na ruky aj ked plače zaujmite ju niečim hračkami co maju zvukya tak to je len mala rada :slight_smile: pa a drzkajte sa
mala dnes papala aj zemiačik a tak jej velmi chutil normalne si este pytala :grinning:
dnes som bola aj ja pozriet v praci kolegyne a zajtra my pride mamina tak idem do Brezna navarit a čakat na nu sa tešim :slight_smile:
18. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj caly, tak ta tu znova po dlllhom case vitam :wink: . tu zvedavost velmi dobre pozname aj my, prejde to...az ked budete chodit :grinning: . ako tak vidim, odkedy som sa stala mamou, nie som len ja prehnane citliva :sweat_smile: . pozeram, ze mate 3 mesiaciky, booze, to bolo uz tak daavno. to boli casy, ked nas terezkator este len papal a spinkal, obcas pogagal... :sunglasses: . tak sa s elinkou drzkajte a uzivajte si to, lebo ten cas naozaj strasne rychlo leti
18. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik Terezkator :grinning: sa zas musím smiať :wink:
18. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, tak ako pozeram ten cas, muzik je asi v robotke, vsak? :grinning:
19. máj 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
Áno zuzlik čas bol Mužík je už dnes domka ale aj tak som nakukla a tu nik :frowning2:
Čo babky porábate?
My sme dnes mali náhradnú hodinu hudobnej Zajtra normálna :wink:
19. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies lubi, pekne pocko, tak sme cele dni na vzduchu a po veceroch dorabame to, co cez den zanedbame :slight_smile:
20. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka stretko pri dokine
20. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute baby, aj vy zavislacite?
20. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mala spinka ja mam poriadene sko tak som na pc
20. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co porabate ja som si už poriadila, skoro navarila ,pradlo povešala poobede poradna a teraz sedim za pc a surfujem si :slight_smile:
20. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme prave vstali. na kolku pridete?
20. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem mala este hajla od podesitej prezvonim ta ked budem na baldovskom
20. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok