Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
4. jún 2009

ahojte,to stretko mate teda 12?uz by som rada prisla,hlavne kvoli malemu lebo on nema moznost byt s detmi ma tu len dospelych a niekedy sa az bojim co bude robit medzi detmi,ci sa bude vediet hrat,ci sa nebude bit alebo co,lebo predsa nikdy nebol s detmi,len tak co sa stretneme na ceste ale ze hrat sa dllhsie to vobec 😒 😔

domulienka
5. jún 2009

ahojky,ok budem rada ked pridete Miska 😉
JOj Lubka zavidim Ti ,ze byvate v dome ,to je moj sen 😉
Nam dnes pride ocino,tak sa tesime,baby maju riaditelske volno,tak ich idem zapriahnut do roboty,idem daco upiect,lebo nam mal ocino 39 rokov ,3.juna tak to dneska oslavime. 😉
Tak zatial stretko v piatok,oki 😉

lubica69
5. jún 2009

Ahoj babky
Jej Miška tak to budeme radi ke´d prídete Aj ja chodievam aj kôli malému Tiež tu veľa detičiek na hranie nie je a chcem aby si zvykol Aj keď deti veľmi ľúbi Tak 12 supeeer 😉
Ivka ja zas závidím tebe,že ti mužík už domkov príde My si ešte počkáme 😅 Tak zapriahni baby nech ti pomôžu a peknú oslavu nachystajte 😀 a oslávte 🙂

zuzlik08
5. jún 2009

ahojte babenky, tak po dlhsom case sa hlasime aj my, takze vas vsetky zdravim. tak ak by sa nic nezmenilo, tak sa tesime na piatok 😎 . joooj ivka, tak tebe s tymi nohami teda ide...tak vam teda fakt nezavidim tie dni bez muzikov, aj ked...aspon vas tak nevytacaju 😉 . my mame momentalne mamickovske maznave odbobie, takze si to "uzivame". takze sa tesime na stret. a co vy ostatne, pridete???

lubica69
5. jún 2009

Zuzlik jasné
Ja sa teším,že vypadnem s malým von teraz keď sme sami 😉
Takže piatok?Ale môžme aj iný deň 🙂 Pondelok utorok štvrtok Napíšte ako vám vyhovuje 😀

lubica69
6. jún 2009

Ahojte
Ale dnes zas máme počko ☹
ČO robkáte?

bibka333
6. jún 2009

ahoj Lubi my sme boli cely den domka poobede sme si dali šlofika a teraz som si zapal net a idem pokukat čo noveho

domulienka
6. jún 2009

ahojky,aj my sme doma ,cely den sa len tak povalujume,papucova kultura 😉
Dnes tu bola svadba,ludia na oknach,lebo po nevestu prisla 6 metrova limuzina/ako pre hoolywodsku hviezdu/,to tu este nebolo.

lubica69
6. jún 2009

Ahojte
Tak my sme boli aspoň trošku von na dvore 😉
Jej tak limuzína? 😀

domulienka
6. jún 2009

Lubka ,moja vy ste uz sami s malym ,ako to zvladate? 😉
Akurat vravai v telke ze nasli nejaka tela z toho lietadla,hrozne je vsak pre mna ze v Mexiku uhoreli deticky.to je strasne,das dieta rano do skolky a stane sa nieco taketo. ☹

lubica69
6. jún 2009

Ďakujem Ivka Zatiaľ celkom v poho Aj keď malý sa každý deň pýta na tato no a ja len,že tato je v robote No nevysvetlujem,že príde až v decembri 😅 Ale inak v poho
No to musí byť inak fakt hrôza Si ani predstaviť neviem ☹
Ivka a ako koleno nebolí?A baby poslúchajú,pomáhajú???

domulienka
6. jún 2009

No Sebastianko sa ta to bude pytat aasi kazdy den,nech to rychlo prejde.
Dik,koleno neboli co som velmi rada,baby obcas pocuvaju obcas nie,hlavne so starsou sa sem tam pochytime/ona chce byt dakedy mudrejsia ako ja/puberta. 😝

bibka333
6. jún 2009

ivka to poznam ze mudrejsia ako ja 😀 nas tiez bije puberta 🙂

bibka333
6. jún 2009

ivka a nepridavas foto 😉

domulienka
6. jún 2009

Bibka veru uz som davno nedala ,staihnute mam,tak hadam zajtra sa mi podari 😉
Inac Eli je dobra na tej pupavovej luke 😉

lubica69
7. jún 2009

Ahoj babky
Juj tak puberta plieska kde tu 😅 No my naštastie máme ešte čas 😉
Dnes bolo celkom pekne,že?No lebo po tých včerajších krupoch Nám aj elektrina vypla ☹
Inak babky kedy by sa vám dalo na stretko??? 😉

domulienka
7. jún 2009

ahojky Lubka mi mozme hockedy v tyzdni.ked v piatok,bolo navrhnute tak v piatok mozme.
My sme dnes boli na kus na Polhore pozriet starich rodicov mm.a teraz budeme veceriat a uz sa tesime na lets dance.

lubica69
7. jún 2009

Jaj áno dnes je lets dance 😉
A nechcete radšej štvrtok?Ak vyhovuje,ale ak nie prispôsobíme sa 😉

domulienka
7. jún 2009

ok mozme aj vo stvrtok,ak ostatnym vyhovuje 😉

lubica69
7. jún 2009

Navrhnite 😉
Ja len kôli tomu,že v piatok som chcela ísť s malým k svokrovcom do BB ale môžem to kľudne preložiť ak bude stretko v piatok 😉
Sa už na vás veeeľmi teším-e 😀

bibka333
8. jún 2009

aojte mne vyhovuje aj štvrtok Tinke zavolam ci pride aj ona s Marekom aby mal Sebastian a Dominka kamarata

lubica69
8. jún 2009

Jeeeej dobre dobre
Tešíme veľmi 😀

tina983
8. jún 2009

Ahojte,no tak vo štvrtok by sme mohli aj my,v piatok už len ak ja sama,lebo pôjdem na jazdu,tak ak by mohol byť štvrtok okolo 10.30 tak prídeme.

domulienka
8. jún 2009

ahojky,dobre tak vo s tvrtok,green pube,od tej desiatej-pol jedenactej 😉
Este ci aj Zuzka moze a 😉 Miska chcela tiez prist,ozvite sa baby

lubica69
8. jún 2009

Jeeej ánooo 😉

lubica69
8. jún 2009

A dúfam,že nám vydrží počko ako dnes a príde nás čo najviac 😀

bibka333
8. jún 2009

ahojte babenky štvrtok može byt 🙂 možno pride aj Adika ktora tu nebola už velmi davno 😒

lubica69
8. jún 2009

ok len nech je nás čo najviac 😉

domulienka
8. jún 2009

ahojky,konecne som doplnila poslednych 8 fotiek v Domkinom tretom albume,ak chcete kuknite. 😉 Budem si musiet najst cas a zredukovat albumy aby som mala kde ukladat dalsie fotky.
Pozerate Steelovu?

bibka333
8. jún 2009

ivka fotocky krasne 🙂 chcem sa ta spytat ake cislo oblecenia kupujes malej dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre