Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
8. jún 2009

Ahojte
Áno Ivka krásne fotočky
Aj ja som chcela nejaké pridať ste mi dali inšpiráciu no žiaľ mám ich veľmi veľké a neviem ich zmenšiť 😒

domulienka
8. jún 2009

Babky diky,Bibka je jej dobra este aj 80,hlavne nohavice tie ma skoro vsetky v 80,ale uz mame aj 86,teda obzeram sa po 86.Inac som sa kopla aj v tych sandalkach,co som vam spominala ze som objednala malej nextove,su uk5 a su jej velke,tak musim daco vymysliet,lebo su krasne bodkave 😒 no poucila som sa .
A Lubka skus ten program,co som popisala na neviem ktorej uz str.to zmensovanie,alebo ti to popisem este raz,ak chces. 😉

lubica69
9. jún 2009

Ahoj babky
Jeje Ivka tak to si takto oklamala so sandalkami? ☹ Juj no už veľa ľudí sa takto a hlavne z nextu
Mojka ak by si mohla ten program Zabudla som sa muža na to opýtať 😖

domulienka
9. jún 2009

lubka klikni na link,otvori sa ti to
do okienka daj fajku ak tam nie je-resize image a nastav format ,640x480
potom nad tym klikni na prehladavat a vyber si z akej zlozky chces zmensit foto.Predtym si vsak popis cisla fotiek a uz len kliknut na konkretne cislo a otvorit,potom klikni na host it/v ramceku/a cakaj
zrolovat dolu akliknut v pravom rozku show image friends,ukaze sa ti fotka na nu uz len klikni pravym tlacitkom na mysi -ulozit obrazok ako...,klikni vyber zlozku/na zaciatku si vytvor novu aj na ploche/ja mam zmenseninky/a uloz tam ,pockaj nech sa nacita a mas to tam.
Nevyhoda je ze to robi po jednej foto ale da sa,najjednoduchsi sposob.Ked nepojde pytaj sa .

lubica69
9. jún 2009

Ďakujem Ivka no kuk neviem či som to dobre Píše mi dole na fotke rozmer a pri kliknutí na ňu je veľmi malá ☹

lubica69
9. jún 2009

Ivka tak už som tomu prišla úplne na kloub 😉

domulienka
9. jún 2009

Lubi tak to som rada 😉

lubica69
9. jún 2009

Ivka ešte raz ďakujem Pomaly pridávam

lubica69
9. jún 2009

Konečne albumík kompletný 😉

domulienka
9. jún 2009

Lubka krasne fotocky,na tej hudobnej to vyzera zaujimavo 😉 aj z Prahy mate vydarene fotocky.
Tak Lubi mozes zacat robit druhy albumik 🙂

lubica69
9. jún 2009

Ďakujem Ivka
No mám nový foťák tak sa mi fotí 😉

zuzlik08
9. jún 2009

ahojte babky, idem kuknut tie vase nove fotecky...tak vo stvrtok...sa tesiiime 😀 , dufam, ze aj pocko bude spolupracovat 😅

domulienka
9. jún 2009

My sme dneska boli v slniecku,boli tam Ela a HOp,hrali divadielko,zlati boli aj 😉 Domku to zaujalo ale potom pred koncom ju zlakalo pieskovisko ako vela takych drobcov .Tolko vela deticiek bolo hadam aj 100+ rodicia.
Keby to bolo viac spropagovane tak by urcite prislo viac aj ja som sa to dozvedela len poobede a byvam blizko. 😒

lubica69
9. jún 2009

Jej Ivka tak ste mali zážitok 😉Škoda,že to nebolo viac propagované ☹Malý ich má rád 😉
Zuzlik v počko dúfam aj ja 😎

zuzlik08
9. jún 2009

lubi, vas maly ma taku trojkolku, aku som chcela kupit aj krstniatku katiatorovi 🙂 . ivka, ja viem, ze ich teraz dost po mc pozyvaju po celej SR, my sme mali letak aj na vchodoch a videla som ich dost aj po meste a obchodoch, tak myslim, ze to bolo propagovane ok...ved nechapem, kde sa tam tolko ludi pomestilo 😉

domulienka
9. jún 2009

Zuzka to bolo vonku v zahrade 😉 ale myslim v horehroni som nevidela ani u nas na vchode.

bibka333
9. jún 2009

ahojte a ja som pridala foto pozrite obidva albumy su tam aj Matkine trojičky

lubica69
10. jún 2009

Ahoj babky
Dnes ale máme pekne 😎
Ivka krásna fotka Ela s Domkou 😉
Bibka fotočky tiež krásna a na tom plávaní to vyzerá suuuper 🙂 No a to nečakané stretko koľko sa vás tam aj s detičkami stretlo a koľko kočíkov pokope 😀

domulienka
10. jún 2009

ahojky ,Lubka urobila som este jednu,len ta sa minedal stiahnut,tam sa Domik pozera na Elu A ona na nu,tak skumavo.Najlepsie su Domkine zelene kolena na rifloch 😝
Jooj tesim sa aj ja na zajtra,len Miska sa nam neozyva...
Bibka super fotka ked ma El nozky na tebe a plavate. 😉

mishelin
autor
10. jún 2009

baby caute..takze ucjte moju story 😀
kedze ma byt zajtra stretko ja som dostala defekt 😀 ale bola som si to dat urobit,ted anebol to defekt len mi popri disku fucalo koleso 😝
no a teraz,rano mam ist so svokrou do BR na krv,ma tam byt do 8.00..lenze stretko je az o 10.00,no len bars sa mi to neoplati ist odviezt svokru a potom zase spat to by ma pekne vela vysla cesta 😝 tak ona pojde zrejme domov nejakym autobusom alebo co,a zase ja nemm byt kde 2 hodiny,tak neviem teda ci sa zucastnim,mne furt do toho nieco vojde,a neviem ake vhodne riesenie by som nasla 😒

lubica69
10. jún 2009

Ahoj Miška
Moja ja by som veľmi rada prišla na stretko skôr ale malý mi vstáva dosť neskoro takže ja možno stíham až na 10:30 lebo ho nechcem budiť Tak neviem ako ti pomôcť ☹

mishelin
autor
10. jún 2009

tak to mas fajne ked si pospi,moj je hore medzi tou 6.30-7.00..no ja fakt neviem ale velmi ma bude mrziet ak nepojdem a popritom budem v BR.tiez musi ist prave zajtra 🙄

bibka333
10. jún 2009

miska prid ku mne a pojdeme spolu ja byvam na Mazorniku prva odbocka do lava moje cislo IP

tina983
10. jún 2009

čaute,my zajtra neprídeme,niečo mi do toho prišlo takže niekedy nabudúce ☹

domulienka
10. jún 2009

no neviem ako aj my,lebo mala ma teplotu,mozno zuby neviem ,rano budem mudrejsia ☹

bibka333
10. jún 2009

ahojte tak dajte rano vediet ci pojdete ak nie tak nam so Zuzkou sa tiež neoplati prist tak rano pa idem žehlit

lubica69
10. jún 2009

Babky no akurát som sa vás išla opýtať ako zajtra lebo má vraj pršať a ja som chcela do greenu a nie byť zavretá dnu 😒
No ale ak sa Sebastián nebude mať s kým prebaviť je asi zbytočné chodiť ☹
Ešte nakuknem ráno,že ako sa veci majú dobre?! 😉

mishelin
autor
10. jún 2009

juuuj babky tak zeby nam to nevyslo nakoniec ☹
to mas pravdu bibka,keby ze tam mame byt len 2-3 asi by to bolo o nicom,a aj ja potrebujem aby sa maly s niekym zabavil,ako vravi lubka 😉
tak teda nakuknem aj ja rano,lenze ja odchadzam skoro rano zdomu tak vas asi nestihnem,...

tak bibka,poslem ti do IP moje t.c.a ak sa teda stretko konat nebude das mi vediet..oki?lebo ja pojdem ranno skoro z domu..
ja tu budem dnes dlho svietit tak este nakuknem,ale stym pockom je to teda pravda,vraj ma byt skaredo..no my sme este nikdy neboli ani v ziadnom MC,no uvidi sa ted azajtra...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre