Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
13. jún 2009

Ahoj babky
Juj Ivuška to ma veľmi mrzí Ani my sme zatiaľ takú teplotu nemali tak držím veľmi veľmi palčeky Ale neboj keď´dieťatko búva je dobre
My sme dnes mali guláš Prišiel môj ocino,segra dokonca aj svokrovci takže bolo super Hlavne Sebastiánkovi sa každú chvíľku niekto venoval Dokonca starký(môj ocino) s ním cez obed aj búval 😉

domulienka
13. jún 2009

Ahoj Lubka,tak ste dneska varili gulasik,mnam 😉 ,daco ste oslavovali,ci ste sa len tak zisli?
U nas je to uz celkom dobre,este v noci mala vysoku teplotu,ale dnes od rana uz len mierne zvysenu,uz trochu aj ozila,tak dufam ze to uz bude len ok,keby aj dnes mala take vysoke teploty,tak by sme museli do nemocnice,no nastastie je to na dobrej ceste. 😉
Poobede som ju aj trochu vytiahla vonka na cerstvy vzduch,prospelo jej to.
tak kedy ste naplanovali dalsie stretko?

lubica69
14. jún 2009

Ahojte
Ivka juj tak to som rada,že je Domke lepšie 😉 Len tak ďaľej 🙂
Nie nič sme neoslavovali len tak sme sa zišli 😀
No stretko neviem keď Domka úplne vyzdravie tak potom 😎

lubica69
15. jún 2009

Ahoj babky Tak tu od včera nik?No je pravda,že stránka mala dnes výpadok vyše pol dňa a viete čo ma v tom momente napadlo?Že ako sa s vami potom spojím?Veď ani tel.číslo ani nič No normálne som si ani predstaviť nevedela Že už žiadne stretko a tak A čo dnes robkáte?Bolo krásne My sme celý deň von

bibka333
15. jún 2009

ahojte babenky Lubka dnes ma nebavil pocitac pre ten vypadok 😠 Cez vikend sme boli vo vValaskej pri sesterke a pozvali nas kamosi na grilovacku v nedelu sme zase boli na gulasi pri krsno dnes na plavani a na sidlisku pa idem som volaka unavena LUBI IP

lubica69
16. jún 2009

Ahoj babky
Bibka 😀
No ale dnes zas máme počko 😠 Dúfam,že sa vyčasíaby sme aspoň na dvor mohli 😉

domulienka
16. jún 2009

Ahojky,no pocko celkom sa vyjasnilo.len u nas fuka dost velky vietor.
Uz sme skoro ok,este musime dobrat atb,
Dnes idem s mojou najstarsou do mesta ,ma dnes meniny tak idem daco pokupit,dufam ze nepridem s bolestou hlavy,lebo cim dalej je tazsie chodit s nou po nakupoch,pubertacka,to nieje dobre,to nieje moj vkus...atd. ☹

lubica69
16. jún 2009

Ahojte
IvuškatakBianke všetko naj naj naj k dnešným meninkám a nech niečo vyberiete 😉
A samozrejme Domke skoré uzdravenie Som rada,že je už lepšie 🙂
My sme buvali 2 hodky poobede 😅

zuzlik08
16. jún 2009

ahojte, noo lubi, to mas teda pravdu, sme ale trubky s tymi t. c., co? no ked ten cas na stret vzdy tak rychlo ubehne ☹ , clovek ledva stihne pokecat. tak ak mas nejaky sukromny mail, napis prosim ta do ip a poslem ti t.c., ok? ivka, tak ako, boli ste s biankou dnes uspesne? ani som sa nestihla opytat na domku, dufam, ze ste uz zdravucke...? a bianke prajeme k meninam vsetko naj naj naj.

domulienka
16. jún 2009

Ahojky,tak nakupy celkom ok,uz sme zaroven odbavili aj 14 narodky ,tie ma 28.6.Celkom sme dobre nakupili,pokombinovali,usudila ze mam lepsi vkus,dala si povedat 😀 ateraz je velmi spokojna.
Baby,Bianka dakuje za priania. 🙂
Domka je uz skoro fit,este doberie atb.
Zuzka ,Terezka riadne narastla,co som ju videla naposledy , 🙂

lubica69
17. jún 2009

Ahojte
Ivka tak ste to dobre zvládli 😉 Šikulky
Zuzka áno IP a ďakujem
Už sa aspoň nájdeme ak náhodou Mk zlyhá Juj hneď sa cítim lepšie 😀

bibka333
17. jún 2009

ahojte Bianke vsetko najlepsie aj ked o jeden den neskor 🙂 mi dnes ideme na plavaren a potom do Brezna k nasim a idem kuk žienky do prace 🙂 ivka ak budem moc tak v piatok pridem ak ti to vyhovuje

lubica69
17. jún 2009

Ahojte Tak my sme boli na hudobnej Už sa nám to kráti Už len 2 hodiny Bibka vy chodíte plávať len stredy?A ako dlho trvá kurz?Je to aj pre staršie detičky ako napr.Sebastián?Rozmýšľam nad niečím aby sme len doma nesedeli keď tá hudobná končí Ďakujem za info😉

domulienka
17. jún 2009

Ahojky,Bibka diky,v piatok v pohode az do tretej som doma 😉 tesim sa.
Lubka a potom od septembra budete pokracovat v hudobnej? Inac o plavani som aj ja uvazovala,ze by som s Domkou chodila,ale nemam plavky 😀 ,Bibka popytaj sa ci aj daco pre vacsie deticky je .
aK chcete moje tel.c.0907848842 😉

lubica69
17. jún 2009

Ivka no naqhlásený na hudobnú sme ale začína to až v októbri tak dovtedy som niečo chcela alebo tak
T.č odpisujem
Tu moje 0910 110 656 😉

zuzlik08
17. jún 2009

noo ivka, to ano, je z nej uz riadny terezkator 😀

bibka333
17. jún 2009

ahojte babenky Ivka a Lubka ide byt plavanie aj cez leto aj starsie deticky chodia my chodime na 1 a starsie deti na 1 45 hodina stoji 6 e a kurz 30 to je 1O hodin+ 2 hodiny za darmo ale musis chodit stale nesmies vynechat hodinu ja platim 6 e kazdu hodinu a vačina mamiciek tak isto tak len chodte našej Eliške sa velmi pači Lubka chodim aj v pondelok a stredu ked sa mi neda tak nejdem 😉

lubica69
18. jún 2009

Ahoj babky
Ďakujeme Bibka za info Teda 6 euro za hodinu aj to necelú teda len 45 minút je teda dosť To sa potomasi viac oplatí kurz tých 10 za 30 To je 3 euro hoďka,nie?No a ešte tie 2 k tomu 😉 Prosím ťa a nevieš kedy kurz začína alebo nejaký kontakt tam,žeby som si zavolala 🙂 Ďakujem 😉

bibka333
18. jún 2009

lubka ja som sa pomylila 60 euro kurz

lubica69
18. jún 2009

No veď sa mi to hneď nezdalo😅 A to býva raz či 2 krát do týždňa nevieš?

bibka333
18. jún 2009

lubi v pondelok a stredu 🙂

lubica69
18. jún 2009

A o koľkej moja ak sa smiem ešte opýtať?Ale som otravná,že?A potom ti vlastne po tých 10 hodinách dajú tie 2?A prosím ťa nevieš kedy začína ďalší kurz alebo číslo tam aby som sa informovala?Ďakujem krásne🙂

bibka333
18. jún 2009

lubi nie si otravna len som to pisala vyššie staršie deti o13 45H 🙂 a telefon neviem ale zistim 😉

lubica69
18. jún 2009

Jaj Bibka ja som len myslela,že sú to kurzy ktoré začínajú v určitý termín Preto som sa pýtala No malý mi chodieva spávať o tej 13:30 tak ešte uvidím Každopádne ďakujem krásne za info

zuzlik08
18. jún 2009

ahoj lubi, mne chodi kamoska z bb s malou na plavanie myslim ze na kaskady a velmi sa im paci. v br vypada, ze su len 2 kurzy - male a pokrocile detuchy, no ona tam s malou chodi uz na 5-te pokracovanie alebo ako to nazvat. ak chces, zistim ti podbornosti.

zuzlik08
18. jún 2009

chcem sa vas este babenky opytat na detske stolicky, skuste nam nejaku dobru stabilnu poradit. bola som pozerat od babypoint-u PINTA, no celkom sa mi pozdavala. kde ste kupovali vy?

lubica69
18. jún 2009

Zuzlik ďakujem Ak zistíš daj vedieť 😉
A čo sa stoličky týka ja som chcela len drevenú ale už by som brala radšej plastovú s vyberatelným pultom a popruhmi Lebo na tej drevenej to nie je a veľmi to chýbalo Aj odoberateľný pultík Malého som do nej pchala a stále sa mi v nej dvíhal Takže moja skúsenosť Aj keď dalo sa to urobiť na detský stolík sostoličkou ale do tej som ho ako som napísala pchala 😖

zuzlik08
18. jún 2009

ja som tiez rozmyslala nad klasikou, no potom som nasla aj inu drevenu az do 45kg, poznala som ju uz z davno nemecka. je to cisto len stolicka, no da sa pouzivat aj pre 6-7 rocne deti, no neviem, aka je ich kvalita u nas na sr. povodne som platovu vobec nechcela, ale tato mi celkom padla do oka. hladne vypada stabilne a celkom dobre, da sa polohovat, ma pultik aj s odoberatelnou tackou, popruhy (aj ked my na ne mame alergiu 😀), a umyvatelny potah, no celkom sa mi pozdava. aj cena je dobra.

lubi zistim to plavanie a dam vediet

lubica69
18. jún 2009

Zuzi asi som nepochopila Padla ti do oka tá drevená do 45 kg či nejaká iná plastová?
A ďakujem za info ohľadne plávania 😉

bibka333
18. jún 2009

zuzka prave som sa chcela spytat aj ja na stolicky lubka a ty si svoju predala alebo ju mas
Ivka zajtra pridem ale asi okolo 13 h mozno skor nebude domka spinkat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre