Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
3. dec 2008

Ahojte babulky a pekny dnik
Miska ja mam skusenost ze nam maly zacal prespavat celu noc len ked spal sam vo vlastnej postielke Zvlastne Samo ze aj teraz obcas spava s nami vo velkej ale mam pocit ze nie az tak dobre ako sam vo vlastnej Ma vacsi problem so zaspanim rev a tak ale nakoniec super ked buva celu noc Vecer mu dam este plnotucne mliecko a buva

mishelin
autor
3. dec 2008

no my sme zase mali od zaciatku problem s postielkou,on ako zistil ze je vnej koniec spanku..a tak je postielka uz na pojde

lubica69
3. dec 2008

To su ale maly spekulanti 😅
My sme mu ju nechali aj ked castejsie spava s nami ako v nej 😝
Ale ved to je len obdobie Ich to prejde a potom budeme chciet zase my aby buvali pri nas lebo nam budu chybat takze to treba vyuzit teraz kym chcu byt pri nas nie?!

zuzkap2
3. dec 2008

tak my sme postieľku využili len pri staršom 😉 mladší spí od narodenia snami v posteli 😉 aj keď občas by som chcela aby už spal sam, ale on nechce 😖 no ale keď sa v noci otočí ku mne a pohladka ma a povie maminka ľubim ťa tak som rada,že ešte je snami 😉

lubica69
3. dec 2008

Ved kazde babo je ine a ono urcite pride cas kedy uz nebudu chciet pri nas buvat ☹

lubica69
3. dec 2008

Fakt Miska plati ten zajtrajsok???

lubica69
4. dec 2008

Ajojte babulky Dnes nik???

mishelin
autor
4. dec 2008

ahoj,no ja som tu len neviem co je s domulienkouu ☹ a zuzka asi nema cas 😒 ja idem teda umyvatokna 😝

lubica69
4. dec 2008

Jeje tak okna Sa citis 😀
My sme dnes boli v Br ale len tak sa pomotkat Stretla som tam kamosku a ta vravela ze v tom MC Slniecko na Mazorniku je supeeer 😀

zuzkap2
4. dec 2008

mishelin,že okná 😕 príď aj kunám 🙂 😉

mishelin
autor
4. dec 2008

no ja rada umyvam okna 😀 ale nie,to v ramci vianocneho upratovania,uz ich umyjem len v januari 😀 uz mam skoro hotove,teda obyvacku lebo pri malom mi to trva strasne dlho.zajtra doumyvam balkonovu zostavu 🙂 a dam do poraidku spalnu+nejake vyzdoby do okna-mikulasa 😀

lubica69
4. dec 2008

Fuu Miska ty si ale sikulka Ja tohtorocne upratovanie ignorujem 😅

zuzkap2
4. dec 2008

Miška,kby sa aj mne chcelo tak ako tebe 🙂 ja tiež tohtoročné upratovanie ignorujem 😎

mishelin
autor
4. dec 2008

ja musim lebo prerabame a vidno to vsade 😝

lubica69
4. dec 2008

Juj my prerabame uz rok a pol odkedy sme sa nastahovali Nastastie len vrch a byvame dole ale tiez to vidno ☹
Miska aj tak mas moj obdiv 😉

domulienka
4. dec 2008

ahojte baby vidim ze sa k nam pridala Lubica vitaj.Tak ja upratujem v skriniach triedim a triedim a uz ma to nebavi ,zajtra budem pokracovat,ako sa teraz vytesujem ze som okna este v novembri poumyvala.Dnes som bola este aj v meste daco dokupit,no uz mam pre vsetkych nakupene.A vy ako, uz nakupene?A deturence su zdrave?

lubica69
4. dec 2008

Ahoj Domulienka Dakujem za privitko Doteraz som len s BB komunikovala Ale teraz som pol na pol medzi BB a BR
Tak nakupene???Ja vobec nic a ani ma to tento rok nejak zvlast netrapi Mozno nieco po novom roku ked budu zlavy 😎

mishelin
autor
4. dec 2008

ani ja nemam nic nakupene a ani sa nechystam 😎 mozno po zlavach 😉 ale malemu kupime nieco,a pre seba si kupujem uz skor 😅 lebo mi si musime navzajom povedat co chceme,inak sa nevieme trafit do darceka 😅

zuzkap2
4. dec 2008

ani ja ešte nemám nakupené 😎 môj muž sa smeje, že my budeme mať vianoce po novom roku ,keď budu vypredaje

lubica69
5. dec 2008

Ahojte baby
Mne akurat prisiel tovar co som si z tadeto z bazaru kupila No tesim sa ako dieta 😎
Ale tie take ozajstne nakupy fakt az na zlavy po novom roku
Ako idete zajtra Mikulasovat???

mishelin
autor
5. dec 2008

ja este neviem,stale sme bez ocina amozno pride len zajtra vecer 😝 akurat riadim 😀 dufam ze to vsetko do 2 hodin ukoncim 😝

lubica69
5. dec 2008

Miska tak zase akcna?Tak dezim palce My ideme do BB za starkymi aj s tatom 😎

zuzkap2
5. dec 2008

ani my ešte nevieme asi budeme doma 🙂 no ale z mužíkom sme sa dnes dohodli,že chlapcom kúpime kanarika 🙂

mishelin
autor
5. dec 2008

asi aj my budeme doma,nie asi ale urcite

mishelin
autor
5. dec 2008

a vy ako domulienka?ako sa voas?nechce s ami furt vypisovat domulienka 😅 😉

domulienka
5. dec 2008

ahoj ja som Iva a nick domulienka mi vymysleli moje dcery .My budeme doma aj ocino ma volno tak budeme lenosit,pridu svokrovci s Mikulasom atak.

lubica69
8. dec 2008

Ajojte babulky Tak ako mate?Ako ste stravili Mikulasa?A co drobci?

domulienka
8. dec 2008

ahojte no u nas nebol daky vesely Mikulas,s malou sme museli ist rano na pohotovost vysoka teplota ,sopliky,a taky kasel ze ju az zadusalo,hlavne noci su hrozne snad to uz dnes bude lepsie.A vy ako tesili sa deticky?

lubica69
8. dec 2008

Jeje Ivka Tak to ma s malou mrzi ☹ Snad to co najskor prejde Je teraz asi take obdobie soplikov a tak
Nas maly nejak Mikulasa zvlast este navnima ale na hudobnej co chodime sme ho mali a Sebastian len kukal ako puk
Miska a vy?Uz mas auticko opravene???

mishelin
autor
9. dec 2008

ahojte,ivka chudatko dominka ☹ nech vam je lepsie a lepsie 🙂
my sme to tierz tak nevnimali,asi len o rok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre