Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
24. jún 2009

Ivka tak zajtra dobre nakúpte 😉
Som rada,že Eli dobre 😉 no ale mrzí ma Bibka ☹ Zajtra uvidíme
Zuzka tak žabky? 😀
My sme dnes len tie sandálky A ja som si ešte taký čierny top na stretko Že čierny na zoštíhlenie aj keď ani to nepomáha 😅 No ale zľavy sú všade veľké 😀

bibka333
25. jún 2009

ahojte ja len na kus ja mam virus hnačky, zvraciam no včera to bolo horšie nevladala som ani na nohach stat Jarka ostala doma a starala sa o ELišku pada neciti sa dopre pa ozvem sa ked mi bude lepšie

lubica69
25. jún 2009

Ahojte
Ivka tak ako bolo v Poľsku?Napíš potom čo ste nakúpili 🙂
Bibka teba prajeme skoré uzdravenie Som rada,že sa Jarke aspoň sukienke páčila 😉

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

lubica69
25. jún 2009

ďakujeme za info
aj keď my k 10 000 máme ešte dooosť ďaleeeko 😀

vranka4
25. jún 2009

Ahojte brezňanky a spol.,pripájam sa k Vám,sledujem Vás ,ste nejaká zohratá partia 🙂 ,Ivka tak Ty sa flákaš po Poľsku,čo ste nakúpili?

lubica69
25. jún 2009

Vitaj vranka
A odkiaľ si? 😉

mishelin
autor
25. jún 2009

ahoj vranka,vitaj medzi nami
waau ty mas dvojicky 😵 to mussi mat doma veselo 😉

zuzkap2
25. jún 2009

Ahojte 🙂 po dlhej dobe som tu zas 😀 inak sme cele dni von no ale v tomto pocku je to otras sediet dnu
😝
bibka, prajem skore uzdravenie 🙂

vranka4
25. jún 2009

Ahojte,ďakujem za privítanie,som z Pohronskej Polhory,Ľubka,Mishelin a Vy odkiaľ?Mám aj dvojičky,je u nás doma poriadne veselo,ale toto obdobie by som nemenila-dvojičky obohatili náš život,teraz si to vychutnávam ináč ako v dvadsiatke 🙂 ,rada s Vami pokecám,ak môžem a budem mať čas. 😖

lubica69
25. jún 2009

Vranka ja som z BB ale už druhým rokom bývam v Jasení
Jej Zuzka ahoj Som šla dnes cez Valaskú tak som si spomenula Ako sa máte?

mishelin
autor
25. jún 2009

ja som z pohorelej 😉 veru toho casu ani ja nemam nejak vela....

bibka-skore uzdravenie

vranka4
25. jún 2009

Takže nie brezňanky,asi len Ivka z Mazorníka,s ňou sa poznáme,baby spolu chodili do súboru do Brezna,ju som spoznala,keď som okukávala váš pokec,tak,že idem dačo škrabnuť...hádam ma nezabijú,že sa miešam medzi nich... 😀

lubica69
26. jún 2009

Ahojte
No priamo z Brezna je viac mamičiek Aj Bibka a myslím,že aj Zuzka čo má Tereziátorku a Zuzka teraz bývajúca vo Valaskej je myslím tiež z Brezna
Tak s Ivkou sa vranka poznáte? 😉 A ako sa vlastne normálne voláš?Ak nie som veľmi zvedavá 😅
My ideme dnes do BB Ja ku kamoške na vlasy na zajtra a aj k svokrovcom trochu Prídeme asi až večer
Tak zatím pa 🙂

zuzkap2
26. jún 2009

Ahojte 🙂
Lubka,sme chory tak je to o nicom 😝 a dobre si pamatas som z Brezna 😀
Miska, z Pohorelej mam spoluziacku 😉
a aby som nezabudla aj ja vitam Vranku 🙂

domulienka
26. jún 2009

Ahojky,no teda ze si sa tu ukazala 🙂 vranka,tesim sa .Vranka je tiez Ivka 😉 super kamoska,ako pisala pozname sa uz dlho a skamosili sme sa v subore,mame ju a jej rodinku veeelmi radi 😉
Vcera vecer som sa tu chcela ukazat,no nesiel net ☹ a az teraz pred chvilou sa spustil.
Polsko ok este vzdy sa oplati na nieco tam ist,my sme sa este zastavili v Poprade tak sme prisli az pred siedmou.
A co sme nakupili:gaucovku a koberec nam dovezu tak do troch tyzdnov 😉 doladili sme to myslim ze ok.Mojej polovicke sme kupili koz.spol.topky za 20eur,crossky ,ktore tam nechcel a doma sa z nich vytesoval ze aka pohoda 😀 ,ja som si tiez jedny koz.vsuvky za 13 eur a cezprstky za 7e.,velkym babam penazenky a ponosky,krpce a tie sme kupili aj malej,tak uz vcera vydupkavala,to je take zlate na mini nozickach a kupili sme jej aj ten kocicek pruteny to ist viete aky,tak kocikuje vo velkom 😀 ,chlebnik z tvrdeho dreva perfektny za 5 eur a tu je za 15.a take somarinky vegetu ,krovki atd...
V poprade sme kukli do toho polskeho obchodu merkury market,zo zaujimavosti no ceny su tam ovela vyssie ako v Polsku takze viac sa oplati ist za pomyselne hranice 😉
Bibka ako je uz lepsie?
Zuzka chytro sa vyliecte?A ako inac sa mavas? malo tu chodis. ☹

vranka4
26. jún 2009

Zuzka,ďakujem za privítanie a kto z vás je chorý,čo vám je?Volám sa Iveta ako Ivka-budem vranka,keď sme dve-zatiaľ.Ivka,tak vy takto ,po zahraničí,takže dovolenku ste včera absolvovali 🙂 ,Domku ste kde mali ?Tak sa vám oplatilo,€ minuté 😝 ,Dominika už krpce má-trénuje do Šťastného detstva? 🙂 ,teta Agi sa poteší! Bibka-liečte sa-Brezno je nejaké choré ☹ -nákupy odkladám 🙂 🙂

vranka4
26. jún 2009

Ľubka,na teba som zabudla-prepáč!Ty sa ideš parádiť 🙂 ,však si fešanda 😉 Zvedavá si asi tak ako ja 🙂 S Ivkou sa občas stretneme-aj rodinky komplet,ale väčšinou bez jej manžela,dávno u nás nebol 😒 ,musí makať aj za nás,čo sme doma.Tak príjemný deň v B.B.

domulienka
26. jún 2009

ahoj Ivka,pozdravujem rodinku 😉 Ze dovolenka 😀 Domka bola doma s babami,zvladli to ,boli sme na telefone 😉
Mala trenuje veru,najviac sa jej paci ako vrzgaju ked chodi hned ruka zdvihnuta a vrti bokmi 😀 Angii ta ju uz ako dvojmesacnu brala na ruky a ze didlaj didlaj s nozickami robila .
Deturence ako v poriadku,nechyta Vas daka choroba?
Lubi ako u kadernicky?Aku zmenu si podstupila?

bibka333
26. jún 2009

ahojky vytam ta vranka ja som si pozerala tvoj album na mimibazare 🙂
dnes sa citi celkom fajne len ma sem tam oblial pot 😒 bola som aj v brezne pri nasich a v tescu maju vypredaje
lubi ako si peknucka 🙂
Zuzkap2 ze sa aj ukazes co sa nepidas na nejake stretko 😉 a skore uzdravenie prajem

lubica69
26. jún 2009

Ahojte babky Tak my dnes v BB OK Ja som bola na melíriku u kamošky-šikulky Mala som ho kúpený Takto to robievam lebo v kaderníctve tak 40€ za melír Takže zmena žiadna ani strih No babky fakt nedáme cez týždeň stretko v greene ak bude pekne Bibka už bude určite fit Eli tiež a Domka už je

domulienka
26. jún 2009

ahoj Lubka,veru najlepsie je takto to robit lebo v kadernictvach uz nevedia co pytat 😝
Stretko mozme dat ,navrhnite termin 😉

vranka4
26. jún 2009

Ahojte žienky,ja sa trošku u vás zabývam 🙂 ,a potom by som aj ja pricupkala na stretko 😉 ,možno ďalšie v poradí,čo vy na to?Som ja ale prísavka,čooo 🙂

bibka333
26. jún 2009

vranka a ty co tu ponocujes ? a pricupkaj budeme sa tesit 🙂

vranka4
26. jún 2009

Bibka,ja začínam žiť tak po 22.h 🙂 ,keď všetko pospí,ocko čaká,toť chvíľa nerušená pre mňa 🙂 ,ozaj ako sa dostanem k vašim fotočkám,poraďte prosííím-ja začiatočník! 🙂

domulienka
26. jún 2009

Ivka to len klikni na fotacik z tych troch ikoniek 😉 Este si tu?

lubica69
27. jún 2009

Ahojte babky Tak čo dnes porábate?My zatiaľ doma ale pôjdeme do BB Máme dnes tú stretávku a malý bude u svokrovcov Aj ja tam pôjdem prespať aby som večer nemusela domov a zas zajtra po malého

mishelin
autor
27. jún 2009

ahojte,vranka super fotky

lubka.a to co tak vela pytaju 😕 ja platim kolo 20eur 😕 no aa my mame tie horehronkse tak om bola vcera kuk,aleo 23.00 mi volali ze maly place,lebo sa prebral kedze nespi cleu noc a nevidel ma..takze tak..no je to velmi zle mat nespave dieta cez noc,ale hlavne ze mi je zdravi,to je pre mna naj 🙂

vranka4
27. jún 2009

Ahojte babky 🙂 ,mishelin,ďakujem,tak ty takto po nociach žúruješ 🙂 Patrik- beťár,chcel byť s maminou v noci,neboj raz to prejde a bude spinkať super,aj keď to je občas náročné a cez deň ako spinká?Ľubka,ty máš túlavé topánky obuté posledné dni a aké stretko-niečo mi ušlo 🙂 Ivka,k foto som sa nedostala,vaše musia byť poriadne ďaleko,asi ktorá strana,nedá sa to tak,že kliknem meno,fotoalbum a šup už vás mám všetky ? 🙂 Sadnem na 10 min. a už sú pri mne drobci,ale večer sa budem realizovať,Bibka,ty asi víkenduješ,keď nepíšeš alebo tuho pracuješ 🙂

domulienka
27. jún 2009

Ivka pisala som ti ip,vidis hned tu napravo hore tie ikonky nad riadockom napisanym 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre