• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

Ahojte ,my sme pred chvilou prisli,neviem kde mi hlava stoji,napisem neskor. :wink: Fotocky krasne Lubi :wink:
2. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka :wink: Porob si všetko apotom napíš aj či ste foťák kúpili :wink:
2. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Lubka fotocky super :slight_smile: nam ide zase pomaly net :angry: som stoho na prasky mm ide zajtra volat nech nieco robia ved platime 13e mesacne :unamused:
Caly ahoj tak vaha super Eliska ma teraz 7 kg ale ona mala porodnu vahu 2300g a je šidielko na zubky davame calgel a ja som raz dala aj nurofen lebo bola strašne nervozko a nechcela buvat a potom buvala pekne :slight_smile: pridaj sa aj ty na nejake stretko a mozez dat aj cislo na mobil posli do ip :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka ten net :confounded:
Ja mám mobilný za 3e a super :slight_smile:
My sme nazúbky dávali dentinox bo sa môže najskôr :slight_smile: A už v 8 mesiaci sme mali 8 zubov a v roku všetky :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,konečne som kukla fotočky,bolo vás teda dosť,muselo byť poriadne veselo,drobce sa vyšantili ,vysmiatí sú na fotkách,Rebeka robila opatrovateľku :slight_smile: ,alebo len Domke :wink: ,aby Ivka mohla nerušene kecať? Ivka-baby zbalené,cestovnú horúčku nemajú?Kedy zajtra odchádzajú,o koľkej?Haló,vy ostatné už búvate?
2. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ,ako tak pouhadzovane este som si vytriedila veci na zehlenie co si zoberu ale uz dnes nevladzem :frowning2:
2. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ľubka,malému teda zavčasu vyšli zúbky,našim všetkým deťom prvé okolo 10.mesiaca-dlhšie im vydržia :grinning:, ale ničím som nepotierala,prerezávali sa v pohode,občas nejaká zvýš.teplota, Bibka,net aj u nás včera večer štrajkoval,tak som to vzdala skôr :slight_smile: -zaplatíš si a nejdeš sa dočkať-že vraj rýchly internet :grinning:
2. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme nakoniec kupili fotaky dva,rozhodli sme sa v nayku,ze zoberieme obidvom,tak sme ich zobrali na spaltky.za polroka budu splatene :wink: Bianka si vybrala ruzovy samsung a Beky olympus,ten samsung bol za 69 euro,olympus za 89 eur a ma nabijacku,ma potom aj zamrzelo ze sme mohli oba zobrat olympusy kvoli baterkam ale tak vybrali si same.
v deichmane na Domku cakali crosocky jedny jedine tam uz boli a to jej velkost :wink: tak dieta ich ani vyzut doma nechcelo.V takku si baby kupili este po jednom tricku a isli sme sa napapkat do ...........dvora,ani za svet ma teraz nenapadne nazov.Dobre varia,drobec sa na smykacke vysmykal nesli sme ju odtrhnut :grinning:
2. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A napisala som tej co mi poslala tie crossy,miernym tonom,keby sa skriepila tak pritvrdim :wink: Ked vidim ze v inzerate ma napisane 100percentny stav,tak ste videli aky to stav bol,no o tom som ani nerozoberala,len tu velkost.A ona ze si to vobec nevsimla,za ich take dcera nosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze je na dovolenke,vobec sa neskriepila len ze mi posle peniaze na ucet.Takze ona to dobre vedela,ze ake su a napriek tomu ich predala v 100perc.stave :grinning:
2. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,ty máš dnes túúúlavé topánky,boli ste v B.B.nakupovať,čo ste vyhrali športku?autom ste boli všetci?na stretku ste aj obchodovali navzájom,či som to zle pochopila?crossky si skade objednávala
2. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka baba ste urobili riadne radost ked obidvom kupili :slight_smile: a ta pani aspon ze posle peniazky
Jarka je kočka v tych šatach velmi jej pristanu :slight_smile: fotky pridam a ja alle len zajtara alebo cez vikend idem hajkat pa dobru noc este som chcela napisat ze sme zmokli ked sme sli domkou ale to nevadi bolo super :grinning: :grinning: :slight_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha ze sportku,tu nepodavame :grinning:
Isli sme hlavne kvoli fotaku,nakoniec boli dva :grinning: lebo tu v Br maju riadne ceny.A zaroven sme si urobili taky vyletik na koniec roka uspesne skonceneho,babam sa to rata ze sme tak vsetci pospolu.
Domka chcela aj v Europe aj na pesej vsetky deti v kocikoch stiskat a takisto aj havinov,to je jej :wink:
Jej saty,Lubka aj my si nechavame,dobre su obom,fajne tvaruju postavicku :wink: napis mi Ip .
2. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat lebo o piatej mi treba vychystat manzelika,tak dobru nocku.
2. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aahoj babky
Tak my sme dnes v Bb Teraz u svokrovcov malý spí
Ivka tak 2 foťáky :wink: Ja mám tiež ružový panasonic :slight_smile: Na tuškové
juj babky ani neviete aká som rada za tie šaty :grinning: veľmi veľmi Ivka vidíš som ti vravela,že aj tie druhé su super :sunglasses:
3. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,ivka nebola si nahodou dnes kolo obedu v tescu?sa mi zdalo ze ta vidim :wink:
3. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky tak no my sme dnes zažili des v nemocke uz neverim lekarom s Adrianom sme boli na kontrole dali mu dole dlahu a dr mu vravi vystri noh skrč nohu a Ado ze sa mu neda tak ho poslal na rtg a obidva kolen z rengenovat že ma asi rostrhnuty štvorhlavovy sval prideme nazad k dr a ten že to musi konzultovat s primarom ale ze mame ist este na sono na sone sa pytam dr je tam nieco rostrhnute a om že ano ze taka trhlinka tam je :frowning2: pride primar chyti Adkovi nohu na silu mu ju zohol povikrucal že tam nič nema nasadil mu ortezu a vo štvrtok k nemu na kontrolu pytam sa ale ved na sone dr potvrdil ze tam nieco je a on tak uvidime vo štvrtok :angry: dom čitam spravu na začiatku koleno bez opuchu a naplne a koniec ze kolekcia tekutiny 4mm to pisal z papiera od usg sono tak sme tak to dopadli :frowning2:
3. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Bibka a nechceš ísť radšej skúsiť do roosveltky v BB?
Nič preti Breznu to v žiadnom prípade ale tam do nemocnice by ma nedostali!!!
3. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,prave som si odprevadila moje dve lasky,je mi smutno uz teraz,ideme ulozit Domku a mozno pridem ak nezaspim,bo som od piatej na nohach a uz mam dost toho balenia :frowning2: a chystania.
Ano Miska boli sme komplet zenska zostava aj v tescu,najskor v nemocke na prevaz a ptom este nieco dokupit.
Bibka,co si sa neozvala?
3. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,Bibka,vy máte teda smolu :frowning2: ja s Breznom,čo sa týka úrazovky,chirurgie tiež nemám dobré skúsenosti,Ivka tiež vie o tom svoje :wink: ,ja by som skúsila B.B.,je mladý ,nieže mu dobabrú nohu :unamused:
3. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,boli ste s Domkou vyprevádzať,vydržala tak dlho hore?Neboj ,ubehne to ako voda,a už sa vrátia,máš Domku,s ňou ti smutno nebude :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ivka,jasne bola vyprevadzat,vybozkala aj ostatne dievcata :wink: , par krat pride ku nam aj Eliska Skultety,tak sa nudit nebudeme. :wink:
3. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuha bibka to je teda pristup :frowning2: :angry: ja tiez nemam moc rada brezno,ani s malym som tam nechodila na ortopedium,aj ocnu som zmenila radsej v bb ked osm este nosilaokuliare,bo ja som nosila brile veeela rokov asi 12 rokov a pred room som bola na operacii v novamede laserom...

no a tiez radsej budem chodit do bb ako do br aj ked je to daleko
4. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak to sme dnes mali krááásny dník :sunglasses:
My sme boli celý deň von Na víkend prišiel aj môj ocino takže sa vybláznil s malým
Ivka neboj Rýchlo ti to ubehne :wink:
Takže ako čítam BR nemocka nemá veľmi dobré referencie :frowning2:
A vy ste čo dnes robkali?
4. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme mali dnes babsky den boli sme na zmrzke ,kofole a na pokec s kamoskami idem mala este nespinka vstala o 18 15 h a teraz nie a nie hajkat idem lebo placka pa
4. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Tak aj dnes bolo pekne :sunglasses: No už zas od zajtra má začať zas vlna škaredého počasia :unamused:
Bibka v utorok alebo stredu by som chcela ísť do BR tak by som sa zastavila ak môžem Daj mi vedieť kedy by to viac vyhovovalo Prispôsobím sa :wink:
5. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Tak tu od včera nik?A čo robkáte?Ivka má už mužíka doma Dievky až o pár dní A maminky čo inak nové?Bibka a ako Aďo s tou nohou?My ideme určite von keď je ešte dnes tak pekne:grinning:
6. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,cez vikend som tu ani necuchla,mala mi bola cely cas v patach :wink: Manzelik uz doma,je vonku s Dominikou a ja som kopec pradla nazehlila,baby sa maju fajn pisu sms.
Veru trba si este uzit krasny dnik.Bibka aka je ta ciapocka?
6. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby caute,chcem sa opytat ziadna nemate babatko narodene novembri?chcela by som taky nejaky overalik 0-3 mesiace,bo po patkovi take nemam viete on je augustovy :sweat_smile: a aspon jedno by sa mi zislo,viem ze bude aj tak vo fusaku ale aj ked niekde pojdeme autom tak predsa nebudem teperit fusak :slight_smile: diky
6. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Miska, ja mam Davidka narodeneho v novembri. Mam aj taky teplejsi overalik,tak ak chces ti ho dam.
6. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ahojte
Tak dnes zas bolo peeekne :sunglasses:
Miška my koniec januára tak som ani veľmi nepotrebovala no ale vy budete mať pred sebou4chladné mesiace :sweat_smile:
6. júl 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok