Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
2. júl 2009

Ahojte ,my sme pred chvilou prisli,neviem kde mi hlava stoji,napisem neskor. 😉 Fotocky krasne Lubi 😉

lubica69
2. júl 2009

Ivka 😉 Porob si všetko apotom napíš aj či ste foťák kúpili 😉

bibka333
2. júl 2009

ahojte Lubka fotocky super 🙂 nam ide zase pomaly net 😠 som stoho na prasky mm ide zajtra volat nech nieco robia ved platime 13e mesacne 😒
Caly ahoj tak vaha super Eliska ma teraz 7 kg ale ona mala porodnu vahu 2300g a je šidielko na zubky davame calgel a ja som raz dala aj nurofen lebo bola strašne nervozko a nechcela buvat a potom buvala pekne 🙂 pridaj sa aj ty na nejake stretko a mozez dat aj cislo na mobil posli do ip 🙂

lubica69
2. júl 2009

Bibka ten net 😖
Ja mám mobilný za 3e a super 🙂
My sme nazúbky dávali dentinox bo sa môže najskôr 🙂 A už v 8 mesiaci sme mali 8 zubov a v roku všetky 😀 😀 😀

vranka4
2. júl 2009

Ahojte 🙂 ,konečne som kukla fotočky,bolo vás teda dosť,muselo byť poriadne veselo,drobce sa vyšantili ,vysmiatí sú na fotkách,Rebeka robila opatrovateľku 🙂 ,alebo len Domke 😉 ,aby Ivka mohla nerušene kecať? Ivka-baby zbalené,cestovnú horúčku nemajú?Kedy zajtra odchádzajú,o koľkej?Haló,vy ostatné už búvate?

domulienka
2. júl 2009

ja som tu ,ako tak pouhadzovane este som si vytriedila veci na zehlenie co si zoberu ale uz dnes nevladzem ☹

vranka4
2. júl 2009

Ľubka,malému teda zavčasu vyšli zúbky,našim všetkým deťom prvé okolo 10.mesiaca-dlhšie im vydržia 😀, ale ničím som nepotierala,prerezávali sa v pohode,občas nejaká zvýš.teplota, Bibka,net aj u nás včera večer štrajkoval,tak som to vzdala skôr 🙂 -zaplatíš si a nejdeš sa dočkať-že vraj rýchly internet 😀

domulienka
2. júl 2009

tak sme nakoniec kupili fotaky dva,rozhodli sme sa v nayku,ze zoberieme obidvom,tak sme ich zobrali na spaltky.za polroka budu splatene 😉 Bianka si vybrala ruzovy samsung a Beky olympus,ten samsung bol za 69 euro,olympus za 89 eur a ma nabijacku,ma potom aj zamrzelo ze sme mohli oba zobrat olympusy kvoli baterkam ale tak vybrali si same.
v deichmane na Domku cakali crosocky jedny jedine tam uz boli a to jej velkost 😉 tak dieta ich ani vyzut doma nechcelo.V takku si baby kupili este po jednom tricku a isli sme sa napapkat do ...........dvora,ani za svet ma teraz nenapadne nazov.Dobre varia,drobec sa na smykacke vysmykal nesli sme ju odtrhnut 😀

domulienka
2. júl 2009

A napisala som tej co mi poslala tie crossy,miernym tonom,keby sa skriepila tak pritvrdim 😉 Ked vidim ze v inzerate ma napisane 100percentny stav,tak ste videli aky to stav bol,no o tom som ani nerozoberala,len tu velkost.A ona ze si to vobec nevsimla,za ich take dcera nosila 😝 ze je na dovolenke,vobec sa neskriepila len ze mi posle peniaze na ucet.Takze ona to dobre vedela,ze ake su a napriek tomu ich predala v 100perc.stave 😀

vranka4
2. júl 2009

Ivka,ty máš dnes túúúlavé topánky,boli ste v B.B.nakupovať,čo ste vyhrali športku?autom ste boli všetci?na stretku ste aj obchodovali navzájom,či som to zle pochopila?crossky si skade objednávala

bibka333
2. júl 2009

ivka baba ste urobili riadne radost ked obidvom kupili 🙂 a ta pani aspon ze posle peniazky
Jarka je kočka v tych šatach velmi jej pristanu 🙂 fotky pridam a ja alle len zajtara alebo cez vikend idem hajkat pa dobru noc este som chcela napisat ze sme zmokli ked sme sli domkou ale to nevadi bolo super 😀 😀 🙂 😀

domulienka
2. júl 2009

haha ze sportku,tu nepodavame 😀
Isli sme hlavne kvoli fotaku,nakoniec boli dva 😀 lebo tu v Br maju riadne ceny.A zaroven sme si urobili taky vyletik na koniec roka uspesne skonceneho,babam sa to rata ze sme tak vsetci pospolu.
Domka chcela aj v Europe aj na pesej vsetky deti v kocikoch stiskat a takisto aj havinov,to je jej 😉
Jej saty,Lubka aj my si nechavame,dobre su obom,fajne tvaruju postavicku 😉 napis mi Ip .

domulienka
2. júl 2009

idem spat lebo o piatej mi treba vychystat manzelika,tak dobru nocku.

lubica69
3. júl 2009

Aahoj babky
Tak my sme dnes v Bb Teraz u svokrovcov malý spí
Ivka tak 2 foťáky 😉 Ja mám tiež ružový panasonic 🙂 Na tuškové
juj babky ani neviete aká som rada za tie šaty 😀 veľmi veľmi Ivka vidíš som ti vravela,že aj tie druhé su super 😎

mishelin
autor
3. júl 2009

ahojte,ivka nebola si nahodou dnes kolo obedu v tescu?sa mi zdalo ze ta vidim 😉

bibka333
3. júl 2009

ahojte babky tak no my sme dnes zažili des v nemocke uz neverim lekarom s Adrianom sme boli na kontrole dali mu dole dlahu a dr mu vravi vystri noh skrč nohu a Ado ze sa mu neda tak ho poslal na rtg a obidva kolen z rengenovat že ma asi rostrhnuty štvorhlavovy sval prideme nazad k dr a ten že to musi konzultovat s primarom ale ze mame ist este na sono na sone sa pytam dr je tam nieco rostrhnute a om že ano ze taka trhlinka tam je ☹ pride primar chyti Adkovi nohu na silu mu ju zohol povikrucal že tam nič nema nasadil mu ortezu a vo štvrtok k nemu na kontrolu pytam sa ale ved na sone dr potvrdil ze tam nieco je a on tak uvidime vo štvrtok 😠 dom čitam spravu na začiatku koleno bez opuchu a naplne a koniec ze kolekcia tekutiny 4mm to pisal z papiera od usg sono tak sme tak to dopadli ☹

lubica69
3. júl 2009

Ahojte
Bibka a nechceš ísť radšej skúsiť do roosveltky v BB?
Nič preti Breznu to v žiadnom prípade ale tam do nemocnice by ma nedostali!!!

domulienka
3. júl 2009

ahojte,prave som si odprevadila moje dve lasky,je mi smutno uz teraz,ideme ulozit Domku a mozno pridem ak nezaspim,bo som od piatej na nohach a uz mam dost toho balenia ☹ a chystania.
Ano Miska boli sme komplet zenska zostava aj v tescu,najskor v nemocke na prevaz a ptom este nieco dokupit.
Bibka,co si sa neozvala?

vranka4
3. júl 2009

Ahojte 🙂 ,Bibka,vy máte teda smolu ☹ ja s Breznom,čo sa týka úrazovky,chirurgie tiež nemám dobré skúsenosti,Ivka tiež vie o tom svoje 😉 ,ja by som skúsila B.B.,je mladý ,nieže mu dobabrú nohu 😒

vranka4
3. júl 2009

Ivka,boli ste s Domkou vyprevádzať,vydržala tak dlho hore?Neboj ,ubehne to ako voda,a už sa vrátia,máš Domku,s ňou ti smutno nebude 🙂

domulienka
3. júl 2009

ahoj Ivka,jasne bola vyprevadzat,vybozkala aj ostatne dievcata 😉 , par krat pride ku nam aj Eliska Skultety,tak sa nudit nebudeme. 😉

mishelin
autor
4. júl 2009

fuha bibka to je teda pristup ☹ 😠 ja tiez nemam moc rada brezno,ani s malym som tam nechodila na ortopedium,aj ocnu som zmenila radsej v bb ked osm este nosilaokuliare,bo ja som nosila brile veeela rokov asi 12 rokov a pred room som bola na operacii v novamede laserom...

no a tiez radsej budem chodit do bb ako do br aj ked je to daleko

lubica69
4. júl 2009

Ahojte
Tak to sme dnes mali krááásny dník 😎
My sme boli celý deň von Na víkend prišiel aj môj ocino takže sa vybláznil s malým
Ivka neboj Rýchlo ti to ubehne 😉
Takže ako čítam BR nemocka nemá veľmi dobré referencie ☹
A vy ste čo dnes robkali?

bibka333
4. júl 2009

ahojte my sme mali dnes babsky den boli sme na zmrzke ,kofole a na pokec s kamoskami idem mala este nespinka vstala o 18 15 h a teraz nie a nie hajkat idem lebo placka pa

lubica69
5. júl 2009

Ahojte babky
Tak aj dnes bolo pekne 😎 No už zas od zajtra má začať zas vlna škaredého počasia 😒
Bibka v utorok alebo stredu by som chcela ísť do BR tak by som sa zastavila ak môžem Daj mi vedieť kedy by to viac vyhovovalo Prispôsobím sa 😉

lubica69
6. júl 2009

Ahojte Tak tu od včera nik?A čo robkáte?Ivka má už mužíka doma Dievky až o pár dní A maminky čo inak nové?Bibka a ako Aďo s tou nohou?My ideme určite von keď je ešte dnes tak pekne😀

domulienka
6. júl 2009

ahojky,cez vikend som tu ani necuchla,mala mi bola cely cas v patach 😉 Manzelik uz doma,je vonku s Dominikou a ja som kopec pradla nazehlila,baby sa maju fajn pisu sms.
Veru trba si este uzit krasny dnik.Bibka aka je ta ciapocka?

mishelin
autor
6. júl 2009

baby caute,chcem sa opytat ziadna nemate babatko narodene novembri?chcela by som taky nejaky overalik 0-3 mesiace,bo po patkovi take nemam viete on je augustovy 😅 a aspon jedno by sa mi zislo,viem ze bude aj tak vo fusaku ale aj ked niekde pojdeme autom tak predsa nebudem teperit fusak 🙂 diky

zuzkap2
6. júl 2009

Ahojte 🙂
Miska, ja mam Davidka narodeneho v novembri. Mam aj taky teplejsi overalik,tak ak chces ti ho dam.

lubica69
6. júl 2009

No Ahojte
Tak dnes zas bolo peeekne 😎
Miška my koniec januára tak som ani veľmi nepotrebovala no ale vy budete mať pred sebou4chladné mesiace 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre