• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

17. marca 2017 
Ahoj Miska :slight_smile:
9. dec 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :slight_smile: co robite?my spime a mne treba zase riadit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, to zmalou ma mrzí a prajeme skoré uzdravenie :wink: Ja som včera bola z Miškom na logopedii a ešte som s ním musela isť aj na ušne, lebo si do uší strčil guličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeis zuzka,to fakt?a to tak riadne hlboko? :confused:
9. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hlboko a na ušnom vrieskal ako keby ho z kože drali :rolling_eyes:
9. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ,dakujem Vam za priania,teplotu uz nema ale ten kasel az ju napina pri nom a vzdy sa aj rozplace ,zajtra idem ku dr.nak ju popocuva a da nejake ine lieky ,lebo tieto volako nezaberaju.Boze chudacik Misko ,tak si vytrpel.To mi pripomenulo ked baby boli male a ja som nebola doma,tak 2-rocna Beky si vrazila do ucha vatovu tycinku,aj si prepichla blanku pri bubienku,to sme tri mesiace chodili ku usnej kym sa to zacelilo.No stava sa kadeco.
9. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyyy kde ste? :unamused: :angry:
10. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte
Tak ja az teraz bo som albumik tvorila
:grinning:
11. dec 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to som ja o takom case uz spala,vlstne nie vtedy s aakurat maly prebrakl a pytal si pit :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a idem kuk :wink:
11. dec 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej lubi maly sebastianko je zlatucky :dizzy_face: paci sa mi vtej vanicke kde sa kupe,a vyzera byt na nu taky velky :slight_smile: zlaty je...aj vy ste symposi :wink:
11. dec 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte Ano Miska velky :wink: No na velku co mame fakt velikansku vanu je zas maly A napustat mu stale 200 litrov :unamused:
No vodnar chapes :grinning: Inak ja som si ostatnych foto az vcera pozrela Vobec ma to skor nenapadlo
Inak Patko rad papa?Zlaty a vyzera taky velky :dizzy_face:
11. dec 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubica maly je zlatučky
11. dec 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz ako s robotou?

a ivka kde si :angry: vsak nam to tu admini zavru,keby nie lubici :angry: takze pekne sup sup prispievat :slight_smile: :wink:
11. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj tu som ,dufam ze nezavru aj vcera som jednu cerstvu maminu nahovarala ze nak kukne do nasej temy.Idem si pozriet Lubkin album,ja som sa tiez po dva dni zabavala s fotkami a dala som par do albumu tak kuknite.Babenky uz ste daco piekli?myslim suchariky.
11. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ste mila rodinka,maly mi je nejaky povedomy,nesutazite nahodou na MNB.?
11. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi a mne je zase povedomy tvoj manzel :slight_smile: a fotky su kraaaasne :dizzy_face:
ja nic nepeciem,nejak to nemusim,aalebo neviem :sweat_smile:
11. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno ma to casom chyti :slight_smile:
11. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak je sofer na buse obcas chodil aj na horehroni...
11. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska dakujem vsak som sa aj s nimi natrapila a to mala bola mimoriadne spokojna aj ked jej stale tiekli sopliky,
11. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte babulky Ja az teraz Najak nestihamIvka na MNB?Co to je?Asi som mimo
A to mozu zatvorit temu ked sa akoze neprispieva?Som nevedela
Ja by som aj castejsie ale ked tu nikto nebyva :frowning2:
11. dec 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na minibazare je sutaz kazdy mesiac :Dieta mesiaca.Tak to bol iny chlapcek,ale je mi tvoj Sebastianko povedomy,mozno sme sa niekde stretli ani o tom nevieme.
11. dec 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Ivka ano minibazar a ja ze co to moze byt Aj muza som sa pytala ci nevie No som ja ale trdielko Nevadi :dizzy_face:
11. dec 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska sa nam volako stratila asi isla haji, veru aj ja pojdem.Ja by som za pc sedela keby nebolo inej roboty,dnes som bola pomerne dlho a to mi manzelik povedal,ze som zavisla.A to som sa len babrala s fotkami,nesli mi poslat do fotolabu/ze chyba bola v mozzile/tak som si musela nainstalovat fotosvet a cez to poslat/no kym som na to prisla, to trvalo/Po cca 3 hodinach to bolo hotove,teraz si hovorim take,jednoduche,ked nema kto poradit co uz.Mojho manzela pc nebavi on si pozrie nanajvys fotky,kamoska mi zavidi :grinning: ze ho nemusim odhanat od pc,ked chcem ist,no za to mam dve pubosky ,ktore musim odhanat, :grinning:
11. dec 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ivka tak to keby nebolo mojho tak tie fotky tam sama nedam :unamused: Aspon ze ty mas tie 2 baby :grinning:
Tak dobru a zajtra piseme
11. dec 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki papa ,dobru nocku
11. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby Tak zase zachranujem :wink: ?
12. dec 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo
12. dec 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk stale nik :cry:
12. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu som cavinko ako?
12. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivka Ja som to uz na dnes uplne vzdala ale to uz asi aj ty Tak mozno zajtra Idem buuuvat :zipper_mouth:
12. dec 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok