Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
16. júl 2009

Terezka zlatko takto sa trapi,nech jej to cim skor prejde 🙂
lubka na opacnej str ako je dexia a trosku vyssie 😉 od obchodaku asi cca 6 domov 😉

bibka333
16. júl 2009

ahojt tak sa hlasim aj ja my sme aj dnes boli na kupku kamoška ma zobrala autom ked sme išli tak vo Valaskej zacalo pršat a v podbrzeke ani kvapka kus pod mrakom a potom vykuklo slniečko deti sa vyšantili 🙂
Tak zajtra v rajskej Miska zuzka z Valaskej pridete ? Ivka super vysvetlenie 🙂

bibka333
16. júl 2009

zuzka neboj to praskne samo 😉
Fotky z kupaliska https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vranka4
16. júl 2009

Ahojte 🙂 Bibka,malej sa očividne vo vode páčilo 🙂 ,Zuzka,držím palce,nech sa rituľka čím skôr zahojí,aj ostatné neduhy nech jej dajú pokoj 😒 ,Ivka,vysvetlenie pre Ľubku super,určite prekvapí a bude tam prvááá 🙂 Evka-Lenke ,nech nové dobroty chutia 🙂

lubica69
17. júl 2009

Ahojte všetky
Jej tak nám dnes počko vyšlo 😎 No len aby som nezakríkla 😅
Zuzka neboj Držíme Tereziátorkovi palce nech ste Ok 😉
Ivka ďakujem krásne Už ani navigáciu nemusím kupovať 😀 Určite to nájdem To skôr parkovisko bude horšie 😝
Bibka tak vy ste na kupku varený pečený Krásne fotočky Eli mala parťáka 🙂
Vranka a vy ako?Pridáte sa dnes?

lubica69
17. júl 2009

Babky prosím vás mám prosbu Nemáte náhodou niektorá doma Fenistil detské kvapky?Dávam malému na tie soplíky a svrbiace očká ale akurát mi došli Naša dokina ordinovávala aj v utorky a piatky vedľa v Nemeckej tak som jej volala ale nestíhala to tak tam už neordinuje a do BB po recept sa mi fakt nechce Som jej povedala,že sa v pondelok zastavím ale dovtedy...Ak máte aj otvorený len nesmie byť dlhšie ako 6 mesiacov
Ďakujem!!!

bibka333
17. júl 2009

lubka mam nove v pondelok vybrate 🙂 tak ti donesiem

vranka4
17. júl 2009

Ahojte babky 🙂,kde ste všetky,či ste ešte nedorazili domov ?nejaká medzizastávka? 😀 ,naši drobci v pohode, Ivka dookola opakovala všetkým - že iša atobusom/prvýkrát išla autobusom/ a nošičku som vozija na kojobežke/nožičku vozila na kolobežke 🙂 ,teším sa,že som vás spoznala osobne 🙂 ,ste pohodové žienky,a ak bude nejaké stretko,určite sa rada pridám 🙂,už aj s babami,boli zvedavé,kde sme boli,čo sme robili,aké ste boli 🙂

bibka333
18. júl 2009

dobrerano mamulienky u nas sa noc polepšila vstavame len 1 krat hura 🙂
Ivka vranka dorazili sme domov ok len som nebola na pc nechcelo sa mi a baby nech su zvedave a na buduce pridu aj oni len musi byt stretko do konca mesiaca aby išla aj jarka lebo potom ide na liečenie 😉
baby dnes ideme s mm varit prvy krat bryndzove pirohy 🙂

domulienka
18. júl 2009

ahojte.Bibka ja som zas robila bryndzove halusky 😉
A ako pirohy?
a co ten kozustek?

lubica69
18. júl 2009

Ahojte maminky
My sme dorazili domkov ok len sa mi už nehccelo zapínať Pc a bol u nás aj môj ocino Dnes sme ho boli odviezť do BB chcel ísť na futbal no ale takéto počko zas ☹ My sme boli v Tescu bo včera v BR polovicu vecí čo som chcela nemali 😖
Ivka Vranka aj ja som veeeľmi rada,že sme ťa spoznali Si hrozne zlatunká a dvojičky bohovské 🙂
Bibka ešte raz ďakujem za Fenistil Veľmi nám pomohol
No a stretko samozrejme musí byť ešte tento mesiac
Sebastián stále len,že za detičkami 😀 No tak musíme 😅
A bryndzové mňam mňam
My sme dnes po dlhom čase pizzu Boli sme u segry v BB v pizzerii kde robí Ja si tam vždy dám kávu a malý že pizzu papať tak sme si dali No a zvyšok domov 😀
No musím pozmenšovať foto a pridať 😎

bibka333
18. júl 2009

Ivka pirohy sa podarili fajnotka a kožuštek napisala som jej že jej dam vedie dnes ked pomeriem elisku

lubica69
18. júl 2009

Juj Bibka odlož mi 🙂 a nerob chútky 😝 Mňam mňam No veď prídeš sem tak nám ukuchtíš 😀

domulienka
18. júl 2009

Ja som sa vecer nudila tak som chcela fotky dat,no prisla som na to ze ich musim pozmensovat a neechce sa mi po jednej,idem kuknut na to instalacne cd.
ja som pirohy robila len raz boli fajne len je s nimi veela roboticky- 😉
Lubka moja Beky stale hovori ze aky bol sebastianko podareni,ze ako sa chytro zacal vyzuvat pri fontane 🙂a este ze ako sa pekne spraval ku Domke.
no jasne stretko dame,ked je nam tak fajne 😉
Joj ten kozustek sa mi velmi paci,zhanam aj ja Domuske,ak budes Bibka alebo daktora z Vas babky dakde vidiet vel.86-92 dajte vediet. 😉

domulienka
18. júl 2009

Lubka mne to neslo cez to instalacne k fotaku,tak som si nakoniec stiahla zoner studio a tam mi stiahlo vsetkych 349 foto z Biankinho fotaku naraz 😉
tak idem daco vlozit.

slnieckovedeticky
18. júl 2009

tak povyberala som zopar dobrych fotiek,co fotila moja najstarsia 😉

slnieckovedeticky
18. júl 2009

Ivka aj ja som nejaké pridala ale musela som nový album,že Rajská záhrada bo sa mi nezmestili tak ak chceš môžaš presunúť tam 😉

vranka4
18. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,pekné fotočky ste pridali,detičky sú utešenééé,vysmiate 🙂 ,Bibka,ja som pirohy ešte nerobila,ani na sladko,ani na slano,ale mám ich rada,mňam 🙂 ,baby nechcú bryndzu 😀 ,my sme dnes mali tiež halušky,ale smotanové so slaninkou,ale na večeru,také diétne jedlo na noc 😀 ......Ivka,aký to kožúštek?foto nie je ?

lubica69
18. júl 2009

Inak vranka áno aj ja by som to foto kožušteku chcela vidieť 😀

domulienka
18. júl 2009

fotocky prehodene 😉
najdem a 😉 dam link

vranka4
18. júl 2009

Ivka,krásny kožúšok,aj cena super 🙂

domulienka
18. júl 2009

vsak len skoda ze pre nas maly ☹ uz ho ma asi Bibka rezervovany.

vranka4
18. júl 2009

čo ste dnes robkali ?nechystáte sa zajtra na štadión-o 16.hod.má vystúpenie súbor Šarišan,baby odchádzajú o 14.h. do tábora,my možno pôjdeme kuknúť,ak bude fajn počasie,tu bola večer riadna búrka 😀

bibka333
18. júl 2009

ano dala som si ho rezervovat podla mier by mal byt Eliske dobry na zimu 🙂 pirohy boi fajne len vela roboty okolo toho ale mame aj zamrazene na inokedy budem sa pokusat aj sladke a tak viac aby bola rezerva v marazaku 😀
a čo este nebuvat 🙂 nechce sa vam

domulienka
18. júl 2009

ja sa stale zabavam s fotkami,vytvaram mojim starsim samostatny album.zajtra asi pojdeme ivka kuknut,uz sme sice sarisan videli ale stoji za to kuknut este raz 😉

domulienka
18. júl 2009

joj burka aj tu aj nam elektriku na polhodku vyhodilo ale bola romantika aspon pre nasu Domku,kupala sa pri svieckach 😉

bibka333
18. júl 2009

ivka a tu nič svetlo len raz bliklo aj ja sa chcem ist pozrit lebo su pozvane obidvojo trojičiek Matka mi vravela ale oni pojdu len ked bude dobre počasie 🙂

bibka333
18. júl 2009
vranka4
18. júl 2009

Bibka ,ahoj,nebúvaš? 🙂 ,Ivka,ty si akčná-technický typ aj za Petra 🙂 ,no ja už idem do sprchy a hajať-možno 😀 ,tak dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre