Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
18. júl 2009
bibka333
18. júl 2009

už idem aj ja dobru noc pa ivka g zajtra sa vidime 🙂

vranka4
18. júl 2009

pekný aj tento,ale ružový sa mne viac páči 🙂 ,ešte ma mrzelo,tak som kukla 🙂 ,čavitko 🙂

domulienka
18. júl 2009

nieje spatny,no tvoj dal vysoku latku 😀

bibka333
18. júl 2009

ivka aha čo som nasla ttp://www.babybazar.sk/kozustek-id230356.html

domulienka
18. júl 2009

bibka to mi ukazuje,ze inzerat nieje v ponuke asi daka chyba,napis mi zajtra nick tej baby 😉
Dobru nocku

zuzlik08
19. júl 2009

ahojte babenky, tak som kuk fotecky zo stret, pocko fakt vyslo. tak uz kozustekujete? aj ja som kukala tie kozusteky, len este trosku pockam. ivka, neslo ti to zobrazit, lebo bibke sa neskopiroval cely link, chyba tam h, takze klik na http://www.babybazar.sk/kozustek-id230356.html. bibka, to vam fakt na zimu bude dost 68? mne sa to velmi nezda, aj ked eli je od nas trochu mensia, no my uz teraz mame 74 a pomaly aj 80, no a do zimy este par mesiacikov, tak ja neviem. ja pirohy robim bezne no na sladko a to zacinam ceresnovymi gulkami a co sa zvysi, tak urobim pirohy do mrazaka. super pomoc na rychly obed 😉 . chystate sa niektora na burzu do slniecka?

bibka333
19. júl 2009
bibka333
19. júl 2009

zuzka ono je to vacie 🙂

eva888
19. júl 2009

Caute baby fakt pekne su tie kozusteky len ja sa tiez neodvazim kupovat dopredu veci. Akurat vcera som merala Lenku a mame 69 cm a 8,3 kg. Fotecky zo stretka su velmi pekne urcite sa pridam ked bude dalsie stretko. Co fajne varite na nedelny obed? Zuzka ako sa ma Terezka uz jej praskol ten vredik.

eva888
19. júl 2009

Dievcata vas obdivujem ze vydrzite tak dlho hore. My o pol jednej sme uz prvy raz hore a cuciame mliecko. Ja chodim spavat medzi pol desiatov a desiatov inak by som bola na druhy den unavena. Tak zatial peknu nedelu Vam prajem dufam ze sa pocko umudry a poobede pojdeme kustik von.

lubica69
19. júl 2009

Ahojte žienky
Tak vy ste včera takto ponocovali?
No všetky kožušteky krááásne 🙂
Len ja z vlastnej skúsenosti viem,že tak veľmi dopredu nekupujem alebo ak tak vačšie Minulý rok nás totiž Sebastián zaskočil keď nečakane o dosť narástol Ale to býva tak do toho roka Potom sa to už trošku ustáli
My dnes len doma Veď to počko zas 🙄

bibka333
19. júl 2009

ahojte baby ja som varila zemiakovy šalat a morčacie rezne 🙂 a upiekla som čerešnovu bublaninu 🙂 počko sa umudrilo mala zaspala v postielke tak idem si k nej aj ja lahnut aspon na chvilku pa

vranka4
19. júl 2009

Ahojte 🙂 ,my sme dnes varili kur.vývar s rezancami,piekli sme kurčatá so zelenin.ryžou-hrach,kukurica,mrkva,zelen.šalát,koláčik som piekla včera-dobošku,ale s medovými cestami-vydarila sa -mňam 🙂 ,Bibka-hoď z toho rezňa a šalátu 😀 ,zrovna to ,čo nemám,nato mám chuť!dvojičky práve spinkajú,ocko išiel zaviesť baby do tábora,takže tento týždeň kus kľudu 😉 ,Marek má celozáv.dovču,tak bude doma,ak nepôjde na brigádu-chodí robiť podlahové kúrenia občas 🙂 -zarába na početnú famíliu 🙂 ,Evka 🙂 ,my o pol jednej zvykneme chodiť spať 😉 ,ty si už na pol boka vyspatá 🙂 ja mám čas pre seba ,keď deti pospia,idem na net,niečo prečítať,ani sa nenazdám-a polnoc 🙂 ,modrý koník-závislosť 😀 ,Zuzka,ako sa má Terezka ?Ivka,ty sa čo ulievaš,či spinkáš s Domkou ?

bibka333
19. júl 2009

ivki boli ste na tom štadione ako bolo? my sme dnes boli doma prišla našteva potom dalšia tak sme kecali 🙂

lubica69
19. júl 2009

Ahojte
Tak ako čítam všetky sme dnes pri obednom spánku detičiek oddychovali 😀
My dnes tiež vývar a kuriatko Ale šalátik a morčacie rezne mňaaam Bibka 😉 a za tým dobošku Vranka 😉
No presne človek má chuť na to čo nemá doma uvarené 😅
My sme boli dnes len doma Trochu na záhrade a tak 🙂
Bibka tak vy takto návštevujete?No už budeš musieť prísť sen aby si bola návšteva ty a trochu si oddýchla 🙂
A Ivka je kdeže?Či sa jej súbor tak zapáčil ak teda boli

domulienka
19. júl 2009

ahojky ,na vsetko odpoviem ano ano ano zachvilu som tu,idem uspat potvorecku malinku 😉 ale nevyzera na to 😒

lubica69
19. júl 2009

Ivka 😉

domulienka
19. júl 2009

tak mala nevyzerala na spanok ale neprotestovala ked som ju dala do postielky, 😉 uz cuska
este som chytro pomerala nejake veci jednej pani,kukla som kozustek napisala som o miery zatial nenapisala ale myslim ze bude maly..
Na stadione sme boli,Domka hikala na parasutistov skakali 4 ,tak sa jej pacili,Sarisan super,uz sme ho videli no my milovnicky folkloru si kukneme radi opat. 🙂 Potom Domka tancovala aj v kociku po sediacky no nemohla zapojit nohy 😀tak sa potom cely cas vrtela az sa ludia okolo usmievali,ze konkurencia 😀.po skonceni ked sme vychadzali,tak ma jedna pani zastavila,ze ju z hora pozorovala jaky pohyb ma a ze z nej bude lucniciarka,tak ma az podvihlo 😉
No my sme dneska varili,polievocku slepaciu,prirodne rezne,ryzu a hranolky akurat si baby davaju druhu veceru 😀
Ivka tak si idete od bab aj oddychnut,nie?
Zuzka ako Terezka?A prosim ta ked pises ze gulky,cesto ake robis?

vranka4
19. júl 2009

Ahojky 🙂 ,my sme na štadióne neboli,mali sme neplánované návštevy,posledná odišla o 22.hod.,až potom som dvojičky išla sprchnúť a uložiť,takí boli čulí 🙂

domulienka
19. júl 2009

este ste tu niekto?

bibka333
20. júl 2009

dobre rano babenky ja mam doma taky maly tabor mam 5 deti 3 moje a2 požičane 😀
😀

lubica69
20. júl 2009

Ahojte
Jej Bibka tak tebe už tie 2 vlastné nestačia? 😅 Stačí povedať aj ja ti môžem priniesť jedno do partie 😀
Je pekne My ideme von 😎

eva888
20. júl 2009

Caute baby hlavna vec ze sa Vas pytam co idete varit a ja som Vam svoj obed neprezradila robila som hovadziu polievocku a zajaca na smotane s cestovinou. Ale kukam ze same dobroty ste vsetky varili. Co sa tyka pecenia tak to este nestiham. Tak bibka niet ti co zavidiet dufam ze ta pocuvaju. Mne Lenka zaspala tak som si stihla vsetko upratat a poprat a este som si nasla cas aj na internet. To je parada ked uz spime doma. Mne sa mala vcera zobudila ked bol ohnostroj tak sa zlakla ze som ju nevedela dlho utisit. Ohnostroj bol u nas pocut ako keby ho robili pred nasim cinziakom a vatru som videla s balkona ako pekne horela. Tak sa zatial majte idem kuknut ci ten zasraneste nevstal. Pa

bibka333
20. júl 2009

ahoj Evka nasa spala ona sa nedala ničim rušit 😀 ohnostroj a vatru som videla z detskej izby tak som mala aj ja zažitok 😀 mm s detmi poli pozriet na vatru z blizka deti dostavali take svietiace naramky tak u nas sa svietilo celu noc
Deti posluchaju a čo sa čudujem aj moj synator 🙂

vranka4
20. júl 2009

Ahojte 🙂 ,Bibka,máš málo svojich detí,tak so si požičala 🙂 ,čo za vatru a ohňostroj spomínate,to kde bolo ? 😕

domulienka
20. júl 2009

ahojky,Ivaka to byva kazdy rok na jamach,vatra zvrchovanosti robieva to SNS aj ten poobednajsi program na stadione.
Urobila som mojim starsim babam samostatny album,su tam uz aj fotky z Chorvatska,samozrejme museli fotky baby schvalit az potom som ich tam mohla dat 😀 tak ak chcete kuknite.

domulienka
20. júl 2009

so ti skomolila meno,dvojicky spinkaju?

vranka4
20. júl 2009

Ivka,júj pekné fotky 🙂 a baby 😉 ,som si zaspomínala na spoločné zájazdy zo súboru ☹ ,babám pristanú kroje z veľkých tancov 😕 ,najbližšie vystúpenie by som ich prišla kuknúť 🙂 .......dvojičky spia,Marek nakoniec v B.B.na brigáde,a ja sa tu realizujem 🙂

eva888
20. júl 2009

Caute baby Ivka pekne fotecky aj ja kus beha po internete lebo Lenka mi tiez spinka tak aj ja sa realizujem lebo ked vstane tak chcem ist s nou kustik von bola som teraz v obchode a fuka taky neprijemny vietor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre