Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
9. nov 2009

Evka volala som tej pania tovar bude mat dodavka do 2 tyždnou 🙂

bibka333
9. nov 2009

zabudla som sa pochvalit mame piaty zubok ani neviem kedy vyšiel v piatok ho ešte nemala 🙂

zuzlik08
9. nov 2009

ahojte, mne sa najviac pacia tie kravicky co je nauvodnom fote. skuste sa spojit aj s luckou, aj ona by asi chcela pre vikinku. no ja som kati kupila o 230sk drahsie, takze aj podla mna je cena super, no este skuste pokukat, lebo to mi vcera len vykuklo na bb hned na uvode, dalej som neprehladavala
no pocko fakt super, aj moj frnak, ani dychat sa mi neda...noc tiez super, to nase maca o 3.30 jedlo a potom vyse hodky nie a nie zaspat...ma tak vytacala...teraz uz samozrejme spi...mozno sa uz aj kazdu chvilku zobudi, tak este kus oddychujem v klude 😀

eva888
9. nov 2009

Tak Bibka skus este to Polsko a potom sa mozme poskladat a objednat spolu aj Lucky sa skus spytat lebo spominala ze by to tiez pre Viktorku chcela.
My sme mali tiez noc slabsiu.
Zuzka tak len oddychuj kym Terezka spinka nech si rychlo zdravucka
Bibka tak gratulujeme k dalsiemu zubku my behame cim dalej viac je uzasna ako sa snazi tie nozky dvihat

luckka
9. nov 2009

ahojze kocky, samozrejme ze aj my chceme, tak so mnou pocitajte 🙂 bibka tak ideme cakat na teba? kedy idete do polska? nech nam nepredaju, nevravela ta pani, ze kolko ich ma?

bibka333
9. nov 2009

evka dakujem a s Luckou sa spojim 🙂

bibka333
9. nov 2009

tak baby pište čo chcete objednam 🙂 a nejdem čakat na polsko

vranka4
9. nov 2009

ahojte, vy snažilky na mk 🙂 ,ja mám dnes voľno,ale mám nejakú virózu,v robote sa to točí dookola,na striedačku nás viróza kosí,včera som brala službu kolegyni,lebo je chorá a už som aj ja 😒 ,dúfam,že ešte začnem krochkať 😀 😀 ,som sama domka,tak kuk sem a idem oddychovať 🙂
niečo mi ušlo,čo to chcete objednávať?

zuzlik08
9. nov 2009

jeeej, ahoj luci, ahoj ivka 😉 kukni link http://www.babybazar.sk/nova-nafukovacia-hra-ka...
evka, mne zatial video neposielaj, este nemam svoj nb, potom ti dam vediet, ked ho budem mat

buli21
9. nov 2009

ahojky
Bibka nic nam do toho neprislo,len drobec pojde spat az okolo 12tej, takze skor ako o pol4tej neprideme...tak si este niekam povyraz ak mas nieco na vybavovanie...aby si sa neunudila cakanim...ale uz sa tesime...ja ti prezvonim,ked budeme odchadzat z domu...
ja neviem co sa nasmu dietatu porobilo ale spime od 8mej do 8-9 hod rano s 1-2 zobudeniami ( a to sa chce len 5 min pomojkat a chrape dalej)mozno tymto pockom,a mozno aj tym dokrmom (100 ml sunaru)...takze ja som priam prespata a musim byt snim v spalni kym sa nezobudi,lebo akonahle ma pocuje ze idem prec tak otvori oci🙂)
Evka tesime sa na video,tak posielaj...pa

bibka333
9. nov 2009

Katka ja som si aj myslel ze prideš tak okolo 15 h 🙂
Baby a ta pani mi poslala aj foto ze ma aj zebru tak kuk do mojho albumu

eva888
9. nov 2009

Ahojte baby poslala som vam dva videa tak si to pozrite ci to funguje bibka ale od teba sa mi vratil mail ze ti to nepreslo. Ty mas pravdepodobne malu schranku skus si ju zriadit na inej stranke lebo sa ti nedaju posielat ani fotky ani videa

domulienka
9. nov 2009

Evka diky,preslo,dobre videjko,len ja si musim spojazdnit repraky,aby mi isile aj zvuk 😉

zuzlik08
9. nov 2009

buli, tak sa vymenme, prid do nas vycerpat si pocit prespania 😉

eva888
9. nov 2009

Tak to ma tesi domulienka este vam poslem dva videa len mi nejako zblbol program musim sa na to pozriet ze co sa stalo ked bude Lenka spat

buli21
9. nov 2009

Evka video preslo 2 ks---super,dakujeme
Zuzka kludne len neviem co na to nasi chlapi,ked si vymenime lozka🙂))

mishelin
autor
9. nov 2009

diky baby,podoplnovala som to trochu a dala som aj 2x patka 😉

bibka333
9. nov 2009

baby mne mala este spi od 10 20 h

eva888
9. nov 2009

Bibka tak to je super ja sa dnes vytesujem ze Lenka spala 1 hod a to neviem kolko bude spat teraz poobede

mishelin
autor
9. nov 2009

bibka tak to bud rada,ja ked napisem na kona ze maly mi dlho spi,okamzite je hore 😀

eva888
9. nov 2009

Miska ako ocko zahojilo sa Tobiaskovi boli ste aj pri doktorke

bibka333
9. nov 2009

miska a ako sa mate ako prijal Patko bračeka 🙂

mishelin
autor
9. nov 2009

evi neboli sme dokt bol u nas,dal tu masticku ale ja som mu tam striekla par x moje mlieko a ustupilo 🙂
no prijal ho ako tak,no zavse mu aj zle robi aj ho budi krikom a tak 😒

tulipanike
9. nov 2009

ahojte, takze stretka u vas v plnom prude - nestiham citat vsetko, este sa musim k tomu dostat 🙂

lubkam, takze ste chorucki, ach jaj ☹ rychlo sa uzdravte 🙂

evka, to musi byt krasne, ked malicka zacala sama chodit 🙂

lubka, doki si mysli, ze je to dievcatko, ale si nebol uplne isty, takze je to stale na vazkach

tina983
9. nov 2009

Ahojte kočky,som sem trošku nazrela,vidím,že zháňate skákadlá deťom,super vec aj my máme somárika modrého z BA vtedy za nejakých 200 korún.My sme dnes mali taký výlet do Rimavskej Soboty,mm tam bol na magnetickej rezonancii s tými krížami,bol s nami aj malý,lebo máme celý týždeň zatvorenú škôlku,zvýšená chorobnosť vraj ráno prišli 2 detičky do škôlky. ☹
Včera sme zas boli na majstrovi N na Polomke,celkom sranda to bola,ale strašne dlho to trvalo,sme tam ani nevydržali do konca,od 2 do pol 5 nám celkom stačilo 😀
Malý stále berie líeky,už druhé za dva týždne a kašeľ neodchádza 😠
Idem kuk reiesovcov,potom ešte nakuknem

buli21
9. nov 2009

ahojte my sme dnes boli u Bibky...super nam ubehlo popoludnie...deti chvilku umrncane, chvilku zlate,ale mali trosku zmenu...teraz uz polhodinku Petko spi, tak ho Eliska znicila....

bibka333
10. nov 2009

dobre ranko baby kde ste od včera 😉
Katuška aj nam to krasne ubehlo Eliška išla spinkat o 19 30h a spinkala až do rana 4 25h dali sme mliečko a hajkala do7h teraz tu pobehuje a hra sa 🙂 rožmyšlam čo varit asi cestovinovy šalat aleb cestovinu zo syrokremom 😉

eva888
10. nov 2009

Aj ja prajem pekny dnik my sme tiez spali dobre len raz bola hore o 3 hod cucli sme si a spala az do 06 30 hod a teraz uz spinkame.
Ja mam este segedin takze nevarim nic

zuzlik08
10. nov 2009

no cauko, my dalsia nadherna noc za nami, o 1.30 sme sa uspavali 1.x, o 2.00 sme sa chovali a o 5.15 sme sa uz rozhodli , ze spanku stacilo, aj ked sme boli uvaneni, takze uz zase spinkame a o chvilocku hadam uz aj vstaneme 😠 😠 😠 ...no katastrofa to nase dieta
bibka, to katine hopsadlo je do 25kg a podla mna aj to terezkine bude tak isto...ved je to rovnaky material

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre