Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
6. júl 2009

ahojte traz pozeram ze prispevok ktory som pisala rano nedošiel 😠 Lubka možeš prist zajtra do obeda som doma do 13 hod ivka o ciapocke som ti hovorila Miska Eliška je narodena koncom oktobra mam taky bieli skor pre dievcatko aj ruzovy tak ak bude dievka daj vediet 🙂 my sme boli na plavku s babami z plavka na kofole a potom pri kamoske na kafe a von 🙂 bolo super

bibka333
6. júl 2009

jej zuzkap2 čaka babo 🙂 gratulujem

zuzkap2
6. júl 2009

bibka, dakujem 🙂

lubica69
6. júl 2009

Jej Zuzka Gratulujem Bibka prídem

bibka333
6. júl 2009

Lubka cakam ta 🙂 Zuzka moja Jarka sa narodila 10 3 🙂

zuzlik08
6. júl 2009

ahojte, my sme si tiez uzivali kraaasny vikendik. zuzka, aj my a pripajame ku gratulacii.
miska, my sme overalik vobec nemali, mala som teplu bundicku, ktoru sme super dlho vynosili a na spodok som jej davala pancuchy a nohavice (teda aspon myslim...matne si spominam... 😅 ), a potom bola vo fusaku a deke, a prezila to v pohodicke, a to bola od narodenia taka mala zmrzlinka. a bolo to pre mna praktickejsie pri vyzliekani aj prebalovani.
bibka, prisli mi 3 fotky, dik ...tak sa vam to plavanie dnes natiahlo 😉

bibka333
6. júl 2009

zuzka a mam aj super video ako malu Terezku potopila 🙂

zuzlik08
6. júl 2009

vravela mi jarka...aj to ako potom dlho vrieskala? 😎

bibka333
7. júl 2009

baby kde ste vsetky Ivka daj link na tu pani co ti predala ti platenky 🙂 u nas dnes bola Lubka so Sebastiankom na kavičke a maly vie povedat krasne ELiška 😀 o hodinku idem pozriet k nasim a segru pridem len večer pa babulky

domulienka
7. júl 2009

ahojky,jeej Zuzka gratulujem k tehulkovaniu,tak sa to podarilo,tesim sa s Tebou 🙂

mishelin
autor
7. júl 2009

ivka neda sa ti ist na skype?

domulienka
7. júl 2009

Miska posli mi do ip tvoju skype adresu,mam novy skype.

lubica69
7. júl 2009

Ahojte
Áno tak my sme dnes boli na návštevke Fajne sme poklábosili Malý sa naučil Eliška 😀

zuzkap2
7. júl 2009

Ahojte 🙂
Baby dakujem za gratulacie 🙂

bibka333
7. júl 2009

baby zase ste tu nie Ivka zajtra ti zaavolam ked pojdem s plavka okolo 14 h 🙂

domulienka
7. júl 2009

ahoj,teraz som tu,kukala som rozlucku

lubica69
7. júl 2009

Ahojte
Ivka aj ja som kukala ☹

vranka4
7. júl 2009
domulienka
7. júl 2009

Bolo to dojemne ,bude nenahraditelny v tom aky uspech dosiahol s hudbou,ako povedal tam isty clovek,uspech mal veliky,vacsi ako Elvis,Beatles.

lubica69
7. júl 2009

Ivka to máš pravdu JA som nebola nejaký veeeľký fanda ale bol fakt jedinečný a tú rozlúčku si určite zaslúžil

vranka4
7. júl 2009

Babky 🙂 ,určite bol pán spevák a zaslúžil si rozlúčku, ale neprežívajte to až tak 🙂 ,mne sa to zdalo veľmi komerčné ☹,veľký reklamný ťah ,sú aj príjemnejšie veci 🙂

zuzlik08
8. júl 2009

ahojte, ivka vranka, deticky ma pobavili...ach ta dnesna technika, co ta nedokaze...
ja som to tiez vcera pozerala, no mne sa to zdalo teda fakt strasne umele, akoby to ta rodina robila nasilu, no a ten ich zaverecny vystup a ten nasilny plac jeho dcery...mne sa to zdalo, akoby fakt nezomrel, ale sa len niekam zasil. aj to s tym rozdavanim vstupeniek mi pripadalo fakt blbe, akoby tam robil jacko koncert

domulienka
8. júl 2009

ahojky,na tej rozlucke sa mi pacili niektore prihovory,vonkoncom sa mi nepacila jeho rodina pocnuc bratmi otcom a mamou-ako pise Zuzka umele nasilne a snaha sa predviest,ukazat.Ked prehovorila jeho dcerka tak som mala slzy v ociach,mozno by nebola prehovorila ale tlacila ju do toho viditelne slavna rodinka.Bolo to hlavne o nich a nie o Michaelovi.Tiez som nebola jeho fanda ,pesnicky mal ale skvele hlavne mne osobne sa pacila jeho pomala hudba,nenahraditelny bude pre jeho fanusikov a preto co v hudbe dosiahol.
Pre mna je nenahraditelna moja rodina a jeden velky clovek,ktoreho podla mna nik nedokaze nahradit ☹

bibka333
8. júl 2009

ivka dnes asi stoho nic nebude je hnusne pocko ☹

domulienka
8. júl 2009

Bibka som ti chcela volat,aj tak by som nemohla,lebo zajtra nam pride malovat obyvku a musim to vsetko vypratat.inac ten maliar je Evkin Otec/co ma Lenku/.

bibka333
8. júl 2009

jaj tak mas robotu nezavidim ti myslis Evku zigovu ?

mishelin
autor
8. júl 2009

bibka ip

bibka333
8. júl 2009

baby ide ma porazit zavaram čerešne a svokra my do toho gibicuje a mm jej nepovie nic pomoc 😝

domulienka
8. júl 2009

neviem ake ma priezvisko co bola na stretku blondinka s okuliarmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre