Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
27. apr 2009

lubka tu

lubica69
27. apr 2009

Ahoj bibka
Detúrence už buvajú?Ako dopadla oslava?

lubica69
28. apr 2009

Ahoj babky
Ale dnes máme zas pekný dník,že?
Ja som písala,že by sme mohli stretko pondelok alebo utorok ale akurát mi volal muž,že musí ostať teraz v piatok v robote a za to bude mať voľno pondelok utorok
Tak navrhnite vy Nám by sa dalo aj teraz vo štvrtok 😉
Inak čo dnes robkáte?My pôjdeme určite von 😎

domulienka
28. apr 2009

ahojky.veru pekny slnecny ale u nas aj veterny a to riadne.
Aj my sme boli vonka aj doobedu v obchode a teraz sme prisli tiez z von
Ja nemozem vo stvrtok ☹

lubica69
28. apr 2009

Ahoj Ivka
Ano aj nám tu fúkalo 😒
Tak sa dohodneme inokedy 😉 Navrhnite 🙂

domulienka
28. apr 2009

Tak dajme buduci stvrtok o desiatej. 🙂

bibka333
29. apr 2009

ahojte ja som včera bola zaviest mamku do Piestan cesta ok Eliška ju skoro celu prespala mamka neni ok musi mat take choditko na kolieskach a ešte jej pozistuju čo jej je . Včerajšia prihoda prišli sme do Pieštan z meškanim tak mm išiel s mamkou a ja som ostala nakojit Elišku ta sa potom pokadila ale tak riadne že mala všetko špinave tak som u prezliekla a mm nechodil taak som sa vybrala za nimi zavrela so auto ale kluče som nechala tam super som chytila stres mm my nadal a išiel k autu vola my že si mam pripravit 30 e že zavolal pomoc o chvilku pride pyta si 30e a šup snimi do vrecka a že ako si rychlo zarobil ja hladim nanho že čo a on my mava klučami že volal kamošovi že čo ma robit a on mu poradil drot a tak otvoril ja som bola štasna že sa to dobe skončilo. Dnes mame prvy krat plavanie aj so Zuzkou a Luckou tak sa tešim

bibka333
29. apr 2009

ivka mne vyhovuje 7 ako si dala ty 🙂

zuzlik08
29. apr 2009

ahojte babenky, ja len tak narychlo,...ano, viem, zanedbavam to tu, strasne sa hanbim ☹ a slubuje, polepsim sa. no citam, citam, no nam sa bohuzial 7.-ho neda, ideme vtedy s nozickami, dufam, ze uz posledny krat, neda sa vam inokedy, okrem pondelkov a stried...lebo vtedy mame plavko s krpcami. ako sa inak mate, uzivate si slnieckove dnicky? ako detuchy, posluchate ich? 😉

bibka333
29. apr 2009

zuzi tak dajme piatok 8

lubica69
29. apr 2009

Ahoj babky Bibka tak riadny zážitok Mamky mi je ľúto ale je dôležité že je zdravá A Piešťany sú pekné Šla na liečko?Juj to plávanie vám závidím No mi máme dnes hudobnú Ja stále ešte maľujem a tak Mne by sa možno toho 7 dalo No piatok sviatok 8 určite nie A býva MC aj cez sviatky otvorené?Či chcete stretko už von?By bolo super

zuzlik08
29. apr 2009

ahoj lubi, cez sviatok mc urcite nie je otvorene, len pocas prac. dni. tak to asi nechame na ten tyzden potom, co vy nato? okrem pondelkov a stried. no plavko, supeeer, fakt super, no unavena som neskutocne, zaberak pre mamicky asi vacsi ako pre detuchy. no nase detuchy riadne plavkyne, fakt im to slo super, tak sa uz tesime na pondelok 🙂

lubica69
29. apr 2009

Dobre Zuzka tak to odložíme Tak deťúrence plávajú ako rybičky?To musí byť super Inak mne sa tá naša hudobná už nejak zunovala a asi aj malému No ale dokončíme ju keď sme si ju zaplatili

bibka333
29. apr 2009

ahojte tak sa este doodneme a mozno otvoria aj green pub Lubka všetko ma svoj začiatok aj koniec
a tu je foto z plavania https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dobru nocku a ozi Kvietky ma album

bibka333
29. apr 2009
lubica69
30. apr 2009

Ahoj babky Tak dnes máme zas krásne Áno Bibka hádam nám aj green otvoria kým dáme stretko Jej a fotočky krásne Aj plávanie aj kvietky Inak Ivka je nám kde?

bibka333
30. apr 2009

no to neviem tento tyžden som s nou ešte nebola hadm je všetko ok

domulienka
30. apr 2009

ahojte tak uz som sa trochu uvolnila,dnes konecne nic nerobim,obsivala som kroje ,baby vyfasovali v sobotu,no a bolo treba ich dat do poriadku.
Kvetinky su zlatunke 🙂 nech sa len tak drzkaju 😉
aj dievcatka na plavoske zlatucke 😉
dneska sa staval na namesti maj,poriadne vysoky postavili,vystupoval aj subor Janosik zo Zvolena a palinko Hamel bol zabrnkat 😉 aj sme zmokli ale potom sa krasne vyjasnilo 😉

zuzlik08
30. apr 2009

ahojte babenky, kvietocky sme vyobzerali. drzkame palceky a prajeme vela pevneho zdravicka a peknych usmiatych dnickov, drzte sa. inak videla som, ze green pub otvaraju 1.5. kukala som aj tie nase plavkyne, bibka, posli mi prosim ta fotecky. dakujem. aj my sme na chvilocku dnes boli kuk na maj. inak od zajtra zacina v jednote v obuvi akcia - srotovne 😀 . doneste staru vec z galanterie (akukolvek penazenku alebo kabelku, mozno aj opasok - moze byt vrat aj z cinskeho) a kupte si novu s 30% zlavou 😉

lubica69
30. apr 2009

Ahoj babky No áno to dnes ale bolo bláznivé počko Chvíľu som sa opakovala a na to začalo pršať Som nestíhala prádlo zbierať Aj tak zmoklo Jej tak green zajtra otvárajú?Sa teším Tak to môžme stretko tam len musíme ešte presne dohodnúť kedy

bibka333
30. apr 2009

ahojte babenky nedalo sa my skor ozvat žehlila som a pripravovala čo si obliect na zajtra ideme na ten venčekovy
ELISKA SA DNES KONECNE OTOCILA Z CHRBATIKA NA BRUSKO HURA HURA HURA

bibka333
30. apr 2009

JA so za stretko v Green pube 🙂 termin dajte ja som doma na rodičovskom 😀

caly8
1. máj 2009

ahojte mamičky 🙂

bože aké sú nádherné kvietočky 😵 veľa šťastia prajem a hlavne zdravíčka a síl rodičom 🙂

chcem sa opýtať ako reagovali vaše detúrence na to očkovanie po 10t ideme s Elinkou koncom mája a už teraz mám z toho des, vraj to dosť bolí..neviete ako pri pani dr.Boháčikovej? Preto sa pýtam, lebo niekde to vraj hneď po vpichu nejako znecitlivejú, niečo tam nastriekajú tým babuliatkam, počula som, že stačí aj ľanová handrička namočená a studená, že treba hneď priložiť..aké máte skúsenosti vy? ☹
malej som zatiaľ teplotu ešte nemerala, používate niekto ešte tú rýchlobežku? treba to niečím aj pomastiť keď sa to do ritky vopchá? ďakujem za rady predsa máte skúsenosti nie ako ja ☹ 😅 😝

lubica69
1. máj 2009

Ahoj babky
Caly ja si tie očkovania veľmi nepametám predsa to už bolo dávno Ale na očkovania sme reagovali pomerne dobre
A čo sa týka teplomeru používam taký ten detský pod pazušku 😉
Tak teda v greene Len kedy?

bibka333
2. máj 2009

ahojte Caly mala Eliska nemala na prvu davku niaku rearciu a na druhu mala len zvysenu teplotu ale neboj sa pani doktorka picha do zadocku nie do stehienka tak to babo berie lepšie a teplomer použivam digitalny ale aj obycajny a rychlobežku som mala bola to super vec baby pridam nejake foto zo včerajšeho venčeka pa

domulienka
2. máj 2009

ahojte.tak Eliske gratulujeme k pretacaniu 🙂
Jarka bola fesanda 😉
ok aj ja som za green pube,bude teplucko tak dame stretko,
Caly my sme nemali ani raz reakciu na ockovanie a ako pise Bibka nasa dr. teda aj tvoja picha do zadocku,sucasne do jednej polky tuto hexa vakcinu do druhej polky pneumokokovu,je to raz dva,neboj 😉 predpise ti aj paralenovy cipok keby nahodou sa zvysila teplota,no vo vacsine pripadov to deti znasaju ok/je to predsa lepsie do zadocku ako do stehienka,to si pametam pri starsich babach,to stehienko mali cele cervene a stvrdnute a takisto aj teplotu mali/
teplomer mam rychlobezku ,koncek potriem mastickou na zadocek ale len trosku a sup tam s nim. 😉

zuzlik08
2. máj 2009

no ahoj caly, konecne si sa po dllhom case ozvala 😉 . ako sa ma elinka? pocula som, vraj ste prehodili rec s luckkou, co ma viktorku a ze ste krasavice. ako pozeram, mate skoro 3 mesiaciky, takze polovicku z nas, boze, ako davno to uz bolo a ako rychlo to preslo ☹ . my tiez chodime k bohacikovej. 1.ockovanie bolo ok aj mala to zvladla super, takmer bez placu, no po 2.-hom sme mali zvysenu teplotu, no nastastie nam do vecera presla. opuchy ani bolesti sme nemali ziadne, aj ked po ockovani sa snazim vzdy byt este jemnejsia ako normalne. ona ockuje do zadocku a to do obidvoch, lebo dava 2 vakciny (povinna+pneumokok, ktory je teraz uz tiez vlastne povinny). pri tom 2. ockovani sme si poplakali trochu viac, ale zvladli sme aj to 😅 tak vam drzime palceky, urcite to zvladnete. inak ja mam aj obycajny teplomer, ale ten uz ani nepouzivam, pouzivam digitalny, predsa je rychlejsi, co pri tych malych sintroch je lepsie. zadocek mozes ale aj nemusis namastit, moze byt aj kremik, ktorym potieras zadocek, no hlavne to rob opatrne.
bibka, fotky som kuk, babenky boli fakt zlatucke, mali krasne satocky. takze dedukujem, ze bolo super, vsak? inak vcera som bola v tescu kupit krpani tie bodkovane plavocky, lebo tie co som mala vybrate este stale nemali, tak budeme mat take 3 male bodocky...uz sa tesim na ich spolocne bodkovane foto 😀 len ma stve, ze este stale mame obidve sopliky

zuzkap2
3. máj 2009

Ahojte, ja akosi nestiham net ☹
Baby tu asi skoro vsetky chodime k bohacikovej 😀
Bibka, fotky su pekne 😉

tina983
4. máj 2009

Ahojte baby,Bibka Jarka mala nejaké iné šaty ako si nám ukazovala,tieto boli inak oveľa krajšie. 😉 S tými očkovaniami si to ja už ani nepamätám,my sme si za vakcíni doplácali vtedy 3 krát po vyše 1300 korún,takže to bolo úplne v pohode,absolútne žiadne vedľajšie účinky,akoby ho ani neboli pichali,len neviem či to boli práve tieto očkovania,sa mi zdá že to mal už malý asi rôčik keď ho týmito očkovali. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre