Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
16. aug 2009

ahojky,tak ako sa mavame?Lubka tak den sama pre seba,super,ja by som to brala,no to hovorim teraz urcite by mi tiez bolo smutno.
Tak super ze dvojky su uz bez teploty 😉
Nam dnes prisiel ocino tak sa vytesujeme,Domka mi uz odbalila vsetky knihy co mam v obyvke,jej hracky ju uz nebavia a ked ju zahriaknem co to robi tak sa robi ze cita 😉
spala do polpiatej tak neviem kedy zalomi, ☹ hadam aj desat bude.

lubica69
16. aug 2009

ahojte
Tak my už úspešne doma Havo to deň bez nás zvládol a už naštastie nič neroztrhal Dospel už snáď 😀
Malý bol v Zoo dobrý tak som rada
Tak Domka takto "číta"? 😅
Ivka už ti prišiel ten stan?

domulienka
16. aug 2009

ja sa idem pochvalit ,prave som vyhrala moju prvu aukciu tak sa vyteskujem 🙂
Stan este neprisiel,predpokladam ze asi zajtra,posielala ho v piatok rano.
tak Sebastiankovi sa v zoo paci,musite chodit castejsie 😉

tina983
16. aug 2009

Caute babky,Ľubi máte nového psíka?Som to predtým nikde nepostrehla a akého?Ivka a čo si vydražila? 😉

domulienka
16. aug 2009

ahoj Tinka,ako sa mavas? 😉
vydrazila som Domke saticky a bolerko za 4 eura 😉 😉

lubica69
16. aug 2009

Jej Ivka tak gratulujem k výhre 😉
Tinka ahoj 🙂 Nie nového nemáme ale je ešte šteňa Labrador čierny Má rok a pol ale doteraz sme ho privezovali keď sme niekam šli lebo všetko dotrhal Bol od včera večera sám No ale teraz som ho nie a zvládol to na 1tku 😀

tina983
17. aug 2009

Ahojte,my máme tiež labradora rok a pol starého ale smotanového,tiež nám zožral pol dvora ale už sa mi zdá kludnejší,lenže Marek sa ho aj tak bojí,lebo Hugo sa chce hrať,skáče na malého a váľa ho po zemi,takže spolu ich na dvor nepúšťam.Ivka a dík za opýtanie,celkom dobre sa mám,len sa strááášne nudíme

slnieckovedeticky
17. aug 2009

Ahojte
Pridala som foto z dnes Posledné 2 v albume nase stretká

lubica69
17. aug 2009

Ahojte
Tak ja som mala dnes návštevičku 🙂 😉 😎 😀 Bolo super Aj foto som ako som písala vyššie
Tinka nabudúce príď aj ty keď sa nudíte

domulienka
17. aug 2009

ahojky,Lubka ty si sikovnica. 😉
a bolo u teba velmi super,diky diky,kocik velmi posluzil 😉

domulienka
17. aug 2009

a uz mame doma stan a boji sa ho ☹

lubica69
17. aug 2009

Ivka to som rada To nemyslíš vážne,že sa bojí Ale asi to chce len čas Veď aj dnes sa aspoň trošku po čase osmelila To bude dobré

vranka4
17. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka,Bibka,vy ste mali dnes túlavé topánky 🙂 ,Ľubka,ale si máálo pofotila 😀 ,my sme dnes boli v BB,Karin mala očnú konrolu+nákupy,prišli sme až o 19.hod.,večer o ôsmej ešte návšteva,ledva sme sa navečerali a vybalili,sesterka si prišla pre kočík,autosedačku a klokanku 🙂 ,ocko išiel do nočnej,ja idem dobehnúť zameškané na pc 😀

domulienka
17. aug 2009

Ahooj.no stan,ked som tam vliezla ja tak sama od seba isla tiez,ked sestry vliezli dnu ani za svet nechcela ist ☹ ,ale uz som jeej v kutiku poriadila,ma dnu v stane hracky ,inac je dost aj velky,super 😉
Inac zaspala hned ,taka bola unavena 😉
Vranka ako Karinka?

vranka4
17. aug 2009

Ivka,Karin dobre,odporučili jej kúpele opakovať,smúti za kamoškami,ale je rada,že je doma 🙂 ,neboj,Domka si zvykne na stan rýchlo,je to niečo nové,netreba ju nútiť,sama do neho vlezie 😉 ,keď príde ten čas

lubica69
18. aug 2009

Ahojte
Tak dnes máme zas pekne 😎 My ideme von
Inak Ivka malý včera spal ešte ako ste odišli od cca 16 do 18 😀
Vranka tak včera túlačky po BB 🙂 Aj ste nakúpili niečo?

domulienka
18. aug 2009

ahojky,Tak si Sebastianko este dobre schrupol 😉 Domka prave zaspala,na chodbe vo Vasom kociku 😉 tahala Beky za ruku aby ju tam dala,tak posediacky zaspala,len som ju teraz preniesla do spalne 😉 nejak sa jeej zalubil.
A stan,som jej tam vcera este naukladala hracky,decku na spodok som dala a ona tam dnes sama vliezla,najskor len vynasala hracky a potom tam aj zotrvala zo 5 min. a hrala sa 😉 tak je to ok.ale inac je super ma aj sietku na zips ,takze ak nam to bulharsko na rok vyjde stan berieme zo sebou 😉

lubica69
18. aug 2009

Jej Ivka tak super Vidíš že kúpa nebola zbytočná A to Bulharsko vám tento rok padlo?U nás bola dnes segra Bolo pekne tak sme sa na záhrade slnili a tak A malý ako naschvál búval 4 hoďky takže si ho veľmi neužila Akurát odišla A Sebastián vyspatý Bude zas dovečera hoja dunda hoja bohvie do koľkej A vy žienky čo ste dnes robkali?Kedy dáme ďalšie stretko?Treba ešte využiť pekné počko kým je

lubica69
18. aug 2009

A tu dnes večer nik??? ☹

bibka333
18. aug 2009

ahojte kocky hura hura ide nam pc 🙂

domulienka
18. aug 2009

Bibka tak to je super 😉
Lubka zhodnotili sme situejsn a rozhodli sme sa ze na rok,ta obyvka nas stala dost,tak...a zas je tu skola a vydavky 😝
Sebko isiel kedy spat?Bola hoja dunda hoja 😀 ?
Ivka zajtra idem na Polhoru,usila som Ivuske capicu,tak kym budem u dr na zakroku tak ju baby odnesu,ale este rano zavolam,oki 😉

vranka4
18. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka,nemala si byť u dr. dnes,či si si to preložila ?Zajtra budeme doma,snáď,keď prídu ,ešte nebudeme v posteli 😀 ,aj s Domkou prídu ?hlásia pekne,mohli by sa v bazéne vymočiť 😕 ,teda vyčľapkať 😀 ...Bibka,už si tu mala písať ako čínsky pisár 😀 ,či musíš véééľa dočítať ? 😝 ,Ľubka,sestru máš slobodnú ?a Sebastiánko ti nejako super spáva cez deň 😕 ,ráno sa budí zavčasu ?

vranka4
18. aug 2009

aha,včera si bola u Ľubky,zabudla som,včera sme Marekovi v BB kúpili komplet na svadbu-košeľa,motýlik,nohavice,frak-taký je v tom fraku frajer 😕 ,len nejdeme zohnať svetlofialovú košeľu 😒

domulienka
18. aug 2009

ano s Domkou,ja mam byt u neho o jedenactej,tak asi nejak tak 😉 ale som rada uz to mam ovela lepsie ako atb zabrali 😉 tak sa tesim ze konecne po 3 mesiacoch to vyzera ok.
domi sa nam dnes naucila hovorit fuj tak chodila a na vsetko fuj,ona chuda tomu este nerozumie 😀

vranka4
18. aug 2009

teraz to začne,každým dňom ťa prekvapí novým slovkom a takéto si vééľmi rýchlo zapamätajú 🙂 ,super,že noha lepšie 🙂

bibka333
18. aug 2009

no prave som vas dočitala Lubka na našteve pri tebe bolo super 🙂 my sme dnes boli cely den v bb s maminkou na urologii a potom na nakupy a u švagrovcov ktory spojazdil pc 🙂 dnes som sa vyblaznila kupila som malej jesenu budičku krasnu a dlhe body,maly bazenik všetko sa super ceny 🙂 Ivka neboj domka sa prestane bat stanu 😉
ivka v ako dvojky ste uz ok nasa Eliška ma spoliky a dnes prespala skoro cely den tak ju idem dat zajtra pozriet dokine dufam ze nic vazne a stretko mozme dat aj na buduci štvrtok 🙂 idem hajkat pa

bibka333
19. aug 2009

ahojte babenky no nam ide vcera mi rychlala odviezla mojho ocka leži na izke ☹ idem dnes k nasim a potom mam kontrolu na gynde tak vecer prajem vsetkym prijemny den

lubica69
19. aug 2009

Ahojte
Bibka tak to ma mrzí Nech je ockovi dobre Som vôbec netušila keď som ti ráno volala prepáč zajtra ozvem držkaj sa
Ivka ani o tebe som nevedela,že nie si domka som nebola na pc Zajtra sa ozvem Ale doobeda určite nie príde mi kámoška z BB s malým Tak možno poobede Ak nie v piatok doobeda ste doma?
Vranka segra má 24 už rozvedená Bývala s manželom na východe Teraz býva v BB
Ráno sa mi malý budieva okolo 8-9 ako kedy
A fialkovú košieľku nemám by som ti požičala...
Eliške prajeme rýchle zbavenie soplíkov
Tak ako nakoniec konalo sa to kúpanie u Vranky?A ako Domka reagovala na bazénik?Dajte potom vedieť 😉
Budúci štvrtok stretko OK Bibka ty máš do sterdy tú návštevu,že,
Inak a sotatné žienky kde ste...???
Zuzlik atd

lubica69
19. aug 2009

Sorry to malo byť ostatné žienky😅

domulienka
19. aug 2009

ahojky tak aj ja sa hlasim 😉 kupanie podobne ako u Vas 😀
Bibka,aj mne je luto,ozvi sa ☹
Od zajtra idu moje baby na tri dni,na kazdorocny prazdninovy vymeny pobyt ku vranke a jej dievcata zas pridu od pondelka,konecne sme to zosuladili,vsak Ivka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre