Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bubinka1982
11. jan 2010

Ahojte maminky..tak pripájam sa aj ja kusok...mi sa máme dobručko,tiež sme sa kusok boli posánkovať,no kedže sa nám stratil sneh,tak sme ostali smutný...Bibka,aj ten môj stále len niekam lezie,už od vianoc sa štverá sám na rebrýk,takže musím dávať stále pozr,aby sa niekam navytrepkal a potom bum-bác..xii...dneská si ho zobral druhý krát Andrej na poobedie domov..no nejde sa kôli nemu pretrhnúť..ale čo už,aspon niečo...

bibka333
11. jan 2010

Evka tak o tom zubarovi maš pravdu dnes sme si to zistili aj ked zubar vravi že čo bude pozerat ale radšej ist ako nie a potom platit idem ešte niečo požehli a hajkat pa

vranka4
11. jan 2010

ahojte 🙂 ,dnes ste sa tu trošku posnažili 😀 😀
bibka,Eli šikuľka,žeby po tebe? 😀
zuzlik,Marek teplotoval 5 dní 😖 ,teda dnes je piaty deň,to už mal len okolo 37......ale včera večer začala aj Ivka,dnes mala dookola cez 39 ☹ ,chúďatko moje,po 3 hod. zase 39.....striedame sirupy,zapisujeme časy...už nech to skončí,tieto choroby,zajtra ideme k dr.,dnes som jej volala,chcela som ísť ,ale baterka v aute zlyhala.....no keď sa darí...

zuzlik08
11. jan 2010

joooj, ivka vranka, tak to ma mrzi...tak posielame dvojickam vela sily pri boji s chorobou a drzime palce, nech sa co najskor vyzdravia
bibka, aj ja som pred chvilou dozehlila...a uz sa susia dalsie 2 pracky 😝 ☹
noo, tak to musim s tou nasou buchtou a zubarom nieco poriesit 😕 ...mate uz vybratych zubarov pre vase male ratolesti???

tina983
12. jan 2010

Ahojte prispejem vám aj ja 😉 Ozaj sem zrazu málo chodíme.
Zuzi s Marekom chodím ku Švantnerovej a teda poviem ti,že nemá chybu,malý celý čas presedí v kresle sám a zúbky má urobené,jediný krát mi vystrájal,nechcel si ani do kresla sadnúť,tak nás ani nezobrala,normálne nás bez problémov preobjednala na iný termín,vraj aby nemal nabudúce strach z nej.Fakt super prístup k deťom.
Vranka tak Ivke a Marečkovi rýchle uzdravenie aj my prajeme 🙂

zuzlik08
12. jan 2010

tinka, ja som tiez este pred casom par rockov chodila ku svantnerke, no odisla som od nej, lebo ako sa vratila z materskej, tak to bol nemy uzas...a aj nie raz som bola svedkom spoza dveri v cakarni, ako na deti v kresle krici, no poviem ti, ked som to pocula prvy raz, nechcela som uverit vlastnym usiam, lebo predtym som take nieco od nej este nikdy nepocula, tiez som bola nazoru, ze je neskutocne mila k detom...takze ona urcite nie

bibka333
12. jan 2010

No svantnerova mi vyfackala Jarku ked mala nejake 3 roky boli se prvy krat u zubara a jarka jeje nechcela otvorit usta Ja som sedela v kresle a jarka na mne chcela jj otvorit usta na silu a jarka ju uhryzla a ona fuk po ustach tak som jej potom povedala ze nikdy viac a teraz chodime k noskovej ale tiež to nieje vyhra blomby ny vypadavaju ideme zmenit zubara ked sa podarí dam vediet a čo počujem len chvali naMolčana al on neberia a ešte na polomke je dobra zubarka

U nas noc nič moc mala mrnkala a mamine sa nedalo zaspat a ked zaspal mrkadlo zobudilao od rana ma boli hlava a Eliška tu vystraja zase všade vylieza pomoc

eva888
12. jan 2010

Ahojte babenky tak sa to tu kus rozprudilo. cosa tyka zubara tak mi vsetci chodime ku svantnerovej takze ostaneme pri nej a s Lenkou ja som spokojna uvidime aka bude pri Lenke.
Ivka vranka aj my posielame vela energie nech su dvojky rxchlo zdrave a teplota nech oddide prec. ☹ ☹
Bibka my tiez noc katastrofa tak ako tvoja Eli tak aj nasa Lenka len pomrnkava a neviem spat a ked konecne zaspim aj ja tak je znova hore ale vsak to poznate vsetky. Teraz zaspinkala poobede pojdeme kus von a potom pojdeme pozriet svokru.
Aj ja som dnes prala tak zehlenie ma caka zajtra ale patri to k mojej oblubenej cinnosti tak sa celkom tesim 🙂
Tak zatial

domulienka
12. jan 2010

ahojky,dvojickam rychle uzdravenie 😉 aj ostatnym chorobkam.
Bibka aj mna hlava boli,joj katastrofa tato migrena.My chodime k Molcanymu sme velmi spokojni,neplatime nic ,ked som bola v decembri ,pytala som sa ze kedy s Domkou,takze staci na jar.
U nas doma vsetko ok,Domka sa uz druhy tyzden drzi,krasne sa pyta na nocnik,ked sme nie pri nej ,tak stiahne gate a cika do nocnika,plienku mame uz len na spinkanie a von.To je uplna pravda ze az dieta okolo dvoch rokov chape co sa deje a vie ovladat moc.mechurik,takze nic netreba silit a ono same na to pride.Ja ked si spominam tak som baby davala na nocnik stale od roka, proste furt kazdy den,do dvoch rokov boli bez plienky,u Domky som az tak dosledna nebola,ked odmietala,mavla som rukou,posadila som ju len sem tam,no proste som si nemyslela ze sa jej to do dvoch rokov podari/na ten moj a jej pristup/a povedlo se 🙂

eva888
12. jan 2010

Je domka tak to si ma kus potesila s tym nocnikom nam sa volako nedari celkom tam posedi ale vobec sa nevicika a ani nevykaka uz som z toho nestasna ale podla tvojich slov a hlavne skusenosti sa nemam coho obavat.

bibka333
12. jan 2010

Evka a kedy nas pridete pozriet 🙂
Ivka domka šikovnica Eliška ako pekne zacala tak teraz nechce sediet tak to tiež nehavam vole 🙂
Dvojičkam posielame uzdravovacie pusinky nech teploty už nie su

zuzlik08
12. jan 2010

jooj, ale ste sa kraasne rozkecali 😀 ..pochvala
ivka domka, tak gratulujeme, super, ze to bez plienocky tak dobre zvladate. my na nocniku v pohode aj cikame aj kakame, no samozrejme ze aj do plienky sa vzdy nieco ujde 😉
ja som pocula, ze aj taka na b...no teraz ma nenapadne jej meno...evka, je tu niekde blizko nas..je celkom fajn...tak uvidime, ved ak sa neosvedci, tak zmenime

vranka4
12. jan 2010

ahojte snažilky 😀 😀 ,konečne to tu ožilooo 😉
my sme boli dnes u dr.,normálne som to sama zvládla autom do BR s nimi😕 😕 ,lebo vždy chodí aj Marek,ale tento týždeň má denné 😖 ,tak Marek snáď už v pohode,ešte občas pokašle,hlavne ráno,ináč teplotu už nemá...Ivka,ešte ráno mala výstup,potom po sirupe bola bez teploty..teraz jej zase ide hore...má vírusovú angínu-herpangínu,ale intervaly medzi teplotami sa predlžujú,tak hádam bude lepšie...dnes idem do nočnej 😢 ,nechce sa mi a ešte keď sú takíto 😖 ,ale Marek to zvládne,už sa pri toľkých deťoch zaučil 😀 😀

eva888
12. jan 2010

Ivka vranka tak to ti lenm ticho zavidim ze si zasla sama na aute si sikulka. Ja som este stale nenabrala odvahu sadnut za volant sama a jazdit.
Takze ta caka dlha noc ci ani nie nocna ubehne asi rychlejsie ako denna ?
Vranka ti chodis s detmi ku doktorke do Brezna ?
Ja som sa chcela ist dnes tarat a kukam ze uz nesnezi ale prsi takze asi ostaneme doma.

domulienka
12. jan 2010

Ivka sikulka za volantom,v takomto pocku,super 😉
Tak nak rychlo teploty Ivuske ustupia a lieky zaberu 😉 a tebe prijemnu nocnu 🙂
Evka,tak somTa potesila,neboj Lenka na to pride 😉 este ma casu a casu...ano ako pise Bibka nechat to na nich 😉
ja idem do mesta sa mi velmi nechce,no musim.A uz som Domke objednala darcek,kuchynu,tak sa tesim a starsie baby tiez ze aj ony sa budu hravat 😀

zuzlik08
12. jan 2010

ivka vranka 😀 😀
ivka domka - kuchynku cez mmb? daj link

vranka4
12. jan 2010

ďakujem za uznanie mojich vodičských schopností 😝 😀 😀 ,ja stále začiatočník,víkendová šoférka 😝
evka,chodíme do BR.,k dr.Boháčikovej 🙂 ,je zlatá...veď je od nááás 😀 😀
nechcete ísť niektorá namiesto mňa do nočnej?vaše deti postrážim u nás 😀

domulienka
12. jan 2010

Ivka v zivote som nerobila nocne,ja by som tam zaspala a este by si mala problemy 😀
Zuzka dam ale potom,idem na tretiu na bus

vranka4
12. jan 2010

uyvona • 1d • Včera o 19:49
Maminy, mrkněte se do lékárničky, zdali nevlastníte níže uvedené. Odkaz na stránku Státního ústavu pro kontrolu léčiv jsem zaslala taktéž ve spodní části příspěvku, takže nepoužívat a vrátit to zpět lékárně, měla by vám vrátit peníze. Pokud znáte ještě nějaké maminky, prosím pošlete jim tuto zprávu. Já dostala echo od kamarádky zdravotní sestry.




Stažení léčivého přípravku NUROFEN PRO DĚTI JAHODA.

Na základě opatření držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Velká Británie, se stahuje z úrovně zdravotnických zařízení léčivý přípravek:
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, por. sus. 2000 mg/ 100 ml, kód SÚKL 101113, č. š.: 909263, použitelnost do 04/2012.

Stahování léčivého přípravku je z důvodů podezření na závadu v jakosti (nerovnoměrná koncentrace léčivé látky v suspenzi).

Odbor inspekce

08.01.2010

ODKAZ, který potvrzuje pravdivost této zprávy:

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010

domulienka
12. jan 2010

Tak tu je ta kuchynka,dlho sme hladali ,ceny rozne aj tato bola na Bige o 7 eur drahsia.

zuzlik08
12. jan 2010

ivka, tak podla mna ste super kupili, lebo mam pocit, ze tato tefalka bola tiez okolo 2.000sk

mishelin
autor
12. jan 2010

ahojte pekna kuchynka 🙂
akurat kukam este take tie z tych lacnejsich,úre patka do buducna 😀 😅

mishelin
autor
12. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6637503 tato dost taka realna myslim na vyzor

mishelin
autor
12. jan 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1694851a vela ic tam je kadejakch

ivka tak napis mi tvoj novy skype
bibka.skoda ze si nemozme zavolat ale fakt by sme si rozumeli kazde 3 slovo... 😒

domulienka
12. jan 2010

Babky o tom nurofene som aj ja citala,a to je sranda ze dnes som az 2x videla v telke reklamu na nurofen jahoda,to je riadna parodia.
Miska ano kuchyn je strasne vela aj o tej tefalke s hodinami,co si dala linkc.2 sme uvazovali no je nizka,prac.pult je len 29cm,to by klacala,pri tej nasej je 50cm 😉
Skype :Domulienka3

bibka333
13. jan 2010

a tu od včera nikto ☹
Lubka kde si uživaš si manželika ani sa neozveš

bibka333
14. jan 2010

baby kde ste?
Prvá
No u nas noc nič moc Eliška mrnkala asi nam ide zubok nad ránom sme si ju s mm zobrali k sebe mrvila sa pri nas ale potom zaspala vyliezla na manžela a zaspala šikmo na nom 🙂
Ivka a ten nurofen ani nemam tak som v klude 😉
babz nedame nejake stretko aj tu v slniečku alebo v meste dole v obchodom tam je aj detsky kutik

mishelin
autor
14. jan 2010

u nas noc hrozna 😝 😝 😝 hore od 2 do 7

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre