Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
2. nov 2009

ahojte, boze ale nam to leti, domka uz za chvilocku 2 rocky, kocica mala
bibka, aj tebe eli nervaci a hadze sa o zem, ked ju nechces zobrat na pc? lebo nas maly nervacik sa takymto sposobom snazim nieco dosiahnut...akoby jej to pomohlo 😀
a ozaj, uz sa tesite na ondrejsky? aj ten je tu cupi-dup
uz robite aj predvianocne nakupy?

tulipanike
2. nov 2009

ahojte 🙂

v prvom rade gratulujem miske a malickemu, ze su v poriadku, a na svete 🙂 😵

vsetkym chorobkam rychle uzdravenie

my sme boli v sobotu na hroboch, na navsteve - sestra mala narodky, a vcera sme boli len my traja spolu na prechadzke a doma, konecne sme si uzili len nas, ziadne navstevy a podobne 🙂

buli21
2. nov 2009

ahojte...jasne Zuzlik ze sa tesime na Ondrejsky...konecne si dam aj punc alebo medovinu..minuly rok mi to akosi nevyslo,kedze som bola tyzden pred porodom..aj ked na trhu som bola kazdy den aspon 2x,len aby sa drobec prebral a zacal hlasit na svet...ale nezabralo,este sme tyzden cakali...
Domulienka my dostaneme bicyklik pod stromcek od starkych a velmi sa z toho tesime...v lete nam z neho ani nechcel zliezt ked sme boli u kamosky v ZA a poviem ti ona mala dcerku v lete rovnako staru ako vasa Domka a jazdila si na nom ako vichor...ono vlastne aj vyrobca udava ze je to hracka do troch rokov..ten nas sa da prerobit na bicykel a neskor aj na kolobezku....

eva888
2. nov 2009

Ahojte ja ani moc nie nerada chodim po jarmokoch nikdy nic nekupim a strasne vela ludi a tlacenica. Este ked som bola slobodna a bezdetna tak sme s kolegovcami zasli ku stankom s varenym vinkom kus pokecali a isli domov.
Co sa tyka nakupov na vianoce tak ja som si to naplanovala na tento mesiac aby som v decembri uz mala pokoj. Tento rok uz musim nakupit aj vianocne ozdoby kedze do teraz sme mali len taky mali stromcek a teraz uz chcem aby sme mali riadny stromcek ako sa patri nech sa Lenka tesi. Ozaj aky stromcek mavate umely alebo zivy. Kedze mam muza horara tak ma caka zivy stromcek ale z domu som bola naucena na umely.

tulipanike
2. nov 2009

no nad vianocami uz aj ja zacinem uvazovat, aj ked este nemam ani tusenie, co komu kupime, ale chcem pokupit co najskor, nech potom nebehame nachytro po obchodoch

ja mam ondrejsky rada, aj ked to uz nie je to, co kedysi, aj tak si ho nenecham ujst

domulienka
2. nov 2009

ano cas tak rychlo leti ajaaaaj,aj my starneme ☹
Katka a aky bicyklik dostanete,taketo nieco?lebo ja by som potom na leto riesila klasicky s pomocnymii alebo az na 3 roky,myslim ze bude stacit,aj tak.Tak neviem,ci toto objednat,co radis?Ta Vasa znama sa na akom vozila?odrazadlo?
Evka my umely kazdy rok velky po plafon,ale vyzdobu zivu cecinku jedlovu,bude vona 🙂
Aj ja sa uz kukam pomaly na drceky,potom nemam rada v zhone nakupovat a asi vacsinu idem rieset aj tak cez net 😀 pohodlne z tepla domova 😀 Uz nam jeden darcek pre Domku pride dnes,taj sa tesim,ze uz daco budem mat.

buli21
2. nov 2009

Domulienka kuk: http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid... - jedna baba je taka ako vy,len marcova a druha ma uz vacsi bicvajk ta mala 4 roky....
Petko mal 7 mesiacov a strasne sa z toho tesil....

buli21
2. nov 2009

no a my dostaneme velmi podobny tomu zelenemu....

vranka4
2. nov 2009

ahojte 🙂 ,my sme si dnes urobili oddychový deň,všetky detičky v škole a škôlke,my s ockom domka,ja pred nočnou,Marek voľno,tak vegetíme,ja surfujem na mmb.....obzerám darčeky a tak....ani sa nenazdáme a Vianoce o chvíľu máme tu 😕 😕
Ivka,tie bundičky-kožúšky super,ale mne sa najviac páči tá hnedá od Bibky ,čo dala link 🙂 ,vybrala s už nejakú?

zuzlik08
2. nov 2009

no evy, tak to ti fakt zavidim ten zivy stromcek, my sme uz pred 4 rockami kupili umelac, lebo mne sa najviac paci borovica, no s nimi stale nadostatok. milujem tu stromcekovu vonu na vianoce. tak my tiez len tak cecinky na ozdobu
kati, nejde ten link bicyklika
ivky, tak dajte tip na jeziska 😉
ivka domka, pochval sa s prvym domkinim darcekom 😕

eva888
2. nov 2009

Ja by som tiez pristala na umely ale mm neprehovorim uz teraz chodi po hore a zhana krasnu jedlicku tak som zvedava co donesie.
Baby moje dieta ma zas prekvapilo skoro som odpadla. ked sa zobudila tak sama zisla s potele a prisla za mnou do detskej. Nic by na tom nebolo cudne len mi mame strasne vysoku postel tak som ostala ako prikovana ked som ju zbadala v izbe bez ujmy na zdravi.A ona cela vytesena ze co sa jej to podarilo

domulienka
2. nov 2009

Katka ano neda sa otvorit ☹
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6805216

domulienka
2. nov 2009

Evka,Lenka skusa co sa jej podari,sikovnica,pockaj zachvilu tie stveracky, 😀
Ivka tak Vam bolo hej s Marekom 😉

bibka333
2. nov 2009

ahojky ja Ondrejsky mam rada lebo tam postretavam ludi čo cely rok nevidim 🙂 a vianoce ja chcem kupit niečo na tento mesiaca niečo na buduci ale tohovelami vela nebude vianoce su aj o niečom inom 😉 ale ja mam radost ked moje detičky rozbaluju darčeky a su štastne a plašu od dojatia a ja s nimi to je prekrasny pocit ked urobiš rados aj z mališkostou 🙂 stromček umely mavali sme živy ale vela čečiny na zemi este aj v lete sme sem tam našli 🙂
Ivka vranka tak oddychuj 🙂
Evka Lenočka je šikovnica šikovna 🙂naš anjelik nas tiež prekvapuje každy den 🙂
Katka ja sa pridam k tebe na ten punč 🙂
Zuzka ano niekedy Eliška vyvadza ako dnes rano že daj ved aj ja chcem ničo napisat 🙂

bibka333
2. nov 2009

oprava plaču , radost 🙂

buli21
2. nov 2009

Ivka G. kukni do mojich albumov...ten kde je Eliskina oslava..tak nakoniec som dala foto..

bibka333
2. nov 2009

tak sme doma Zuzka dakujeme bolo super 🙂
Evka 888 kuk na ten bicyke http://www.quelle.sk/sk/q4r/aktuelles/tagesange...
Miska dnes sme ta s IVkou hladali v nemocnicia ty si nam usla ale faj ked ste uz domka drzkajte sa 🙂

lubica69
2. nov 2009

Ahojte
Tak my sme dnes ráno boli u dokiny Sebastián veľmi soplil a začal aj kašľať
Zuzlik tak Vás prídeme pozrieť inokedy ak môžme Dnešok ma veľmi mrzí,že sa nám nedalo prísť 😢
Ivka áno máme na trojkolke gumené kolieska A sú super Určite využijete
Bibka vy máte na tej 3kolke nie gumené,že?
Fakt a kedy bude ondrejský?Rada by som mm nejakú medovinku na vianoce kúpila

lubica69
2. nov 2009

Jeeeeeeeeej a vy ste boli pozrieť Mišku Bibka Ivka Peknučké od Vás 😀 😀 😀
Fakt a ako bolo u Zuzky?No určite dobre Dajte fotočky

lubica69
2. nov 2009

Juj a mňa dnes zas celý deň hlava bolí Nejaká som taká ni 😖 jaká už 2hý deň

tina983
2. nov 2009

Ahojte,tak vidím že návštevy sa tu vo veľkom prúde rozbehli,čo už keď zima je tu a do mesta sa nedá,musí sa to inak riešiť 😀
Tak Miška už doma aj s bábom? 🙂
Ivka s tou trojkolkou nerozmýšľaj,Marek mal presne takú na akej sedel Peťko na tej foto a ešte aj toto leto ju sem tam vytiahol a vozil sa,aj keď si už kolienka o riadenie udieral ale išiel. 😀
Tak už riešite vianočné darčeky?Ja tiež pomaly začnem nakupovať,aby som toho v decembri nemala veľa naraz,potom je to menšia finančná búrka,keď si to pekne podelím.
Tiež už pre malého jeden darček máme,keď sme minule boli v BB v Alltoyse mali Lego za super ceny,tak sme rovno 2 zobrali a jedno do garáže skryli,lebo už ozaj neviem,kde inde pred ním skryť,to nieje ako niekedy boli spálne a obývačky z nadstavcami,tam sa nedovidelo 😀

bibka333
2. nov 2009

tak toto som zase čo urobila fotky sa musia zmenšit a budu LUbka su gumene ale nie nafukovacie

zuzlik08
2. nov 2009

lubi, jasne ze mozes dobehnut aj inokedy. tak nech sa senian len pekne liecka
bibka, tesi ma,ze sa vam pacilo. ani ste sa nepochvalili, ze ste boli za miskou...alebo som len nepostrehla 😅 ?
inak baby, aj vam to tu teraz tak blbo zobrazuje, alebo sa zase zadrel tento moj srot? 😠

zuzlik08
2. nov 2009

jeej, baby, kuknite, fakt krasnucke izbicky http://www.meblik.cz/

domulienka
2. nov 2009

ahojky,u Zuzky super,deticky zlate ,hracky vsade 🙂
Musime pockat na dalsiu stranu ta uz pojde normal
Tak uz som objednavku do quelle spravila,uvidime ci to pride ale vypisalo mi ze je pre mna zarezervovana.
Zuzi spominali sme ,ze sme isli pozriet Misku,ale sme obisli naprazdno 😀 asi si vtedy bola v kuchyni.
Miska sa mi ozvala cez skype

domulienka
2. nov 2009

krasne ,mne sa paci savana,orchidea,princezny tiez..baby maju junior,tak zatial staci a uvidime o par rockov,starsie baby vyletia z hniezda ,tak Domka bude mat sama pre seba izbu,potom mozno pomenime.
a jarmok dame kocikovske stretko pri medovinke 😀
Lubka tak sa liecte so Sebastiankom,nak ste chytro zdravucki

eva888
3. nov 2009

Ahojte baby prajem dobre ranko ja som sa uz vcera na net nedostala.
Zuzka dakujeme aj mi bolo super Lenka znicena spala velmi dobre.
Bibka dik asi nejdem ani rozmyslat a idem to objednat aj ja aby nahodou nebolo neskoro.
Lubka tak sa liecte nech ste rychlo zdravy

buli21
3. nov 2009

ahojte
Zuzka dakujeme za dort..bol vyborny...oslava super...Terezka bola zlata ked obhryzala babe nos...uz nech su fotecky🙂))
Aj ja si kuknem nieco na Bess a popripade sa pridam k objednavke...dam ti Ivka vediet najneskor cez vikend...
Maly uz spi a ja idem sulat sulance pre ocka...uz nam maso lezie aj usami,tak nieco lahke na dnes+ polievocka..a drobec bude mat kuaracinku so zemakom...pa
na kocikovske stretko sa tesim...mnam a ta vona klobasky a loksiiiii...juj som asi hladna...dam si kavu ☹

tulipanike
3. nov 2009

ahojte, prajem krasny dnik vsetkym 🙂
aj ked trosku zamraceny - dokonca rano zacal trosku poletovat sneh, tak som zvedava, co bude dalej - zima s anezadrzatelne blizi

lubica69
3. nov 2009

Ahojte
Áno poposúvané Bibka to tým linkom zas posunula 😅 ale veď nevadí
Ďakujeme Sebastián dnes už aj kašlať začal tak neviem Najradšej by som to vzala všetko na seba Juj tie choroby Detičky by nemali byť choré 😢
Bibka prepáč sa mi zdali plastové nie gumenné 😅
Aj mne sa Miška dnes cez skype Majú sa dobre Drobec spáva 2-3 hoďky v noci Mliečko už má Aj keď,že by mohlo byť viac ale aspoň niečo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre